Age of Empires 4 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Age of Empires 4 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Age of Empires 4 Download

Age of Empires 4 Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Age of Empires 4 ⚡

Witamy! Przedstawiamy dzisiaj czwartą, pełnoprawną odsłonę szalenie znanego cyklu, jaką jest Age of Empires 4 Download - seria opowiada o udziale w średniowiecznych czasach, a wydarzenia prezentowane przez tą odsłonę dzieją się na przestrzeni setek lat.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 51GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/age-of-empires-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 239 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/age-of-empires-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 239 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/age-of-empires-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 239

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Age of Empires 4 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Age of Empires 4 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Age of Empires 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Age of Empires 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Age of Empires 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Age of Empires 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Age of Empires 4 pelna wersja

Age of Empires 4 download pelna wersja

Age of Empires 4 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Age of Empires 4 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Age of Empires 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Age of Empires 4 Download

Znajdziemy w Age of Empires 4 Download różne kampanie fabularne, a dobrym przykładem jest z pewnością ta przedstawiająca wydarzenia związane z Normanami. Jej początek zaczyna się od bitwy pod Hastings w 1066 roku, a jej koniec wiąże się z podpisaniem Wielkiej Karty Swobód w 1215 roku. Znajdziemy tutaj też wiele postaci historycznych mających udział w naszym rzeczywistym świecie. Postacie te będą reprezentowały silniejsze jednostki, wyższy poziom od nas. Pomiędzy tym, co się będzie działo w opisywanych rozdziałach, znajdziemy miniprogramy dokumentalne, które omówią nam cały wstęp do wydarzeń zapowiadających się w kolejnym etapie kampanii fabularnej przedstawione jako krótkometrażowe filmy dokumentalne.

Age of Empires 4 Pobierz

Produkcja ta posiada swój wierny schemat, który na przestrzeni lat wydawanych gier, nie zmienił się szczególnie. Następują tutaj pewne zmiany usprawniające, ale raczej nie zmieni się w następnych odsłonach główny sposób prezentowania rozgrywki. Wymieniając te zmiany, warto na pewno wspomnieć o pozyskiwaniu surowców w trakcie obserwowania wydarzeń z lotu ptaka. Surowce te to złoto, kamień oraz drewno. Zdobywane też jest pożywienie w Age of Empires 4 Download PC oraz bez problemu wybudujemy rozmaite ekonomiczne budynki pomagające nam w dalszym rozwoju oraz tworząc koszary wojskowe. A właśnie co do wojsk, to głównym wątkiem tutaj też będzie wystawianie różnie dobranych ze sobą armii wojskowych oraz szykując działa, pomocne nam w odniesieniu zwycięstwa.

Produkcja też przedstawia jak zmienia się świat na przestrzeni nadciągających er, gdzie będzie w przyjemny sposób przedstawiony etap rozwoju, a w nim właśnie zauważymy jak rośnie nasza siła i potęga, gdyż dopiero na takim etapie możemy coraz więcej zacząć technologicznych rozwiązań wprowadzać. Rozgrywka pozwala nam na uczestniczenie w ośmiu różniących się od siebie cywilizacjach, a wymienić możemy między innymi Anglię, Mongolię, Chiny, oraz Sułtanat Delhijski. Age of Empires 4 Download to bardzo ciekawie zapowiadający się tytuł, o wiele lepiej prezentujący się od poprzednich odsłon części.

Recenzje gier

Age of Empires 4 Pełna wersja

Każda cywilizacja prezentowana w grze będzie się inaczej rozwijała oraz są tam wprowadzone pewne delikatne zmiany. Dodatkowo, każda z nich ma swoje własne atrybuty. Przykładowo, to co wyróżnia siłę Chin, będzie z pewnością ich dostęp i wykorzystywanie prochu strzelniczego. Unikalna cecha Chin to system dynastyczny pomagający otrzymywać ciekawe bonusy z racji jego posiadania. Mongołowie są z natury ludem koczowniczym, więc ich specjalną zdolnością jest szybkie zmienianie swojej bazy z jednego miejsca do drugiego. Age of Empires 4 Pobierz PC w ciekawy sposób prezentuje to jak w trakcie kampanii będzie wpływały dane nacje, a sztuczna inteligencja zarządzająca innymi w trakcie rozgrywki podejmuje rozsądne oraz wyważone decyzje. Odnośnie Mongołów, warto też wspomnieć o posiadaniu przez nich na początku rozgrywki własnych jednostek kawalerii.

W przypadku Sułtana Delhijskiego, Age of Empires IV w Pełnej wersjj przedstawia ich podejście do podtrzymywania obrony oraz posiadania własnych badań naukowych, a ponadto do walk możemy wystawiać potężne słonie bojowe. Możemy w ich przypadku również przyspieszać badania oraz wydawać rozkazy uczonych u nas jednostkom. Naszą zdolnością będzie też ulepszanie istniejącej już technologii. Idąc dalej, Anglicy dalekosiężnych łuczników mają na swoim wyposażeniu i chętnie z nich korzystają, budując przy tym bardzo okazałe i prezentujące się zaskakująco zamki oraz twierdze.

Opisy i recenzje gier

Age of Empires 4 Download PC

Anglicy też w Age of Empires 4 Pobierz PC jako nieliczni posiadają tak prezentujące się budowle, których inne nacje mogą jedynie pozazdrościć. Tak samo, taktyczne wykorzystywanie łuczników jest świetnym sposobem na prowadzenie ostrzału z dużych odległości i odpowiednie wczesne wykrywanie nadchodzącego zagrożenia. W poprzednich odsłonach serii nie było aż tak dużego zróżnicowania w przypadku prezentowanych cywilizacji, co powinno być już i tak dużym powodem na zainteresowanie się tą odsłoną.

Jeśli zaś chodzi o kolejne zmiany, to to nie jest koniec. Znajdziemy tutaj pewne funkcje i usprawnienia dla istniejących wcześniej elementów. W przypadku postawionych murów obronnych wokół miast, nie ma tam już tylko zwykłej funkcji przeszkadzania wrogim wojskom w dotarciu do naszej ludności. Jesteśmy też od teraz w trakcie rozgrywki w Age of Empires 4 Download rozstawiać tam nasze jednoskti pomocne w obronie nadciągających wrogów. Możemy więc bardzo dokładnie bronić swoich dóbr i nie pozwalać wrogom docierać do nas już na poziomie samych murów obronnych. Z jednej strony ilość nowości jest dużo większa niż z poprzednich części, ale twórcy zdecydowali na teoretycznie niezbyt dobrze dobrane proporcje modeli postaci na mapie. Pozycja przewiduje scenariusz dla pojedynczego gracza, ale również nic nie stoi na przeszkodzie do rozgrywki sieciowej. Z tego gatunku, ta pozycja to podstawa, a inne to może co najwyżej wprowadzenie.

Zaś grafika jak i cała oprawa wizualna prezentuje wysoki poziom na najwyższych detalach oraz ukształtowanie terenu jest bardzo przyjemnie dla oka ukazane. Choć pewne gry nie muszą mieć dobrej grafiki, aby być popularne i wciąż ogrywane. Krajobraz gry Age of Empires 4 Pełna wersja jest realistyczny oraz ma wiele detali. Jedyne do czego można się przyczepić, to gra wygląda na zbyt kolorową stylistykę, a przynajmniej na samym początku możemy odnieść takie wrażenie. Względem drugiej części serii jest to spory kontrast, ale może w taką właśnie stronę to ma zmierzać, gdzie sama rozgrywka ma być ciekawym doświadczeniem nie tylko za sprawą mechanik tutaj zawartych, lecz też przez kolory. Z poprzednich części można było wynieść wtedy trochę ciemniejsze, bardziej szare zabarwienie, ale na najwyższych detalach ma to pewien swój urok.

Poradniki do gier

Jak pobrać Age of Empires 4 na PC

Dla miłośników historii nie będzie to raczej problemem, gdyż z użyciem maszyn oblężniczych wciąż zabawa jest na wysokim poziomie, a wtedy większe zabarwienie całej historii powoduje kampanię na setki godzin. W dużej mierze tutaj mamy grę z gatunku typu strategia czasu rzeczywistego, ale z też są tutaj elementy symulacyjne, gdzie możemy odtwarzać sceny z historii. Sama kampania z innymi nacjami ze sztuczną inteligencją nie wygląda źle, a do tego gdy znudzi nam się przechodzenie misji i zdobywanie kolejnych umiejętności, możemy zacząć zabawę z innymi graczami. Na pierwszy rzut oka pozycja Age of Empires 4 Download PC to wciąż wysokiej jakości gra, pokazując że w całej serii nie było jeszcze takiej produkcji, a twórcy przygotowali nam bardzo dobrze działającą grę na silniku gry znanego z całej serii.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Age of Empires 4 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Age of Empires 4 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Age of Empires 4 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Age of Empires 4 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.