Age of Empires 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Age of Empires II w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Age of Empires II Download

Age of Empires II Download Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Age of Empires 2 ⚡

Witamy - Age of Empires 2 Download w odświeżonej i poprawionej wersji względem pierwowzoru jest już dostępne na naszej stronie. W skrócie opowiemy, że jest to topowy bestseller w kategorii gier strategii w czasie rzeczywistym. Produkcja ta posiada również pewną dodatkową zawartość jakaś jest The Last Khans. Równa się to z wydłużeniem kampanii o trzy następne, pomimo standardowych Age of Empires II Pełna wersja czterech interesujących kampanii.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.9 GHz lub lepszy
Pamięć: około 31GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 420 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Age of Empires II Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Age of Empires II pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Age of Empires II pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Age of Empires II download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Age of Empires II pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Age of Empires II download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Age of Empires II pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Age of Empires II download pelna wersja

Age of Empires II download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Age of Empires II się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Age of Empires II

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Age of Empires II:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Age of Empires 2 Download

Na samym początku zabawy będziemy mogli stanąć na czele wybranej przez nas jednej z nacji, a do wyboru jest ich aż trzydzieści pięć. Deweloperzy tego tytułu postawili wysoko poprzeczkę, aby gra była jak najbardziej wciągająca. Są one również odpowiednio podzielone, a mamy tutaj na myśli konkretnie upodobania kulturowe. Znajdziemy tutaj przedstawicieli różnych ras jak i cywilizacji. Będziemy w grze Age of Empires 2 Pobierz mieli do czynienia z nacjami o korzeniach blisko jak i dalekowschodnich.

Age of Empires II Pobierz

Znajdziemy też kultury będące z Europy, a dokładniej jej zachodu jak i wschodu. Ponadto każda z wymienionych wcześniej nacji posiada inny styl zachowywania się oraz ma swoje własne umiejętności. Właśnie dzięki tak zróżnicowanym kulturom i cywilizacjom Age of Emipres 2 Download PC będziemy mogli wytwarzać różne cudy na świecie. Oczywiście każda z nich posiada swoje plusy oraz minusy. Sam styl zabawy, z jakim będziemy mieli styczność jest podobny, z jakim mieliśmy styczność w pierwszej odsłonie serii. Kolejna odsłona posiada szereg różnych udogodnień i funkcjonalności, których AoE 2 Definitive Edition Pobierz PC próżno szukać w poprzedniej części.

Podczas naszej rozgrywki będziemy mogli wydobywać przydatne dla naszej cywilizacji surowce. Do nich możemy zaliczyć między innymi takie materiały jak kamień, złoto, drewno czy jedzenie. Podczas zabawy będziemy mogli stopniowo rozwijać naszą osadę i stopniowo budować coraz to większe imperium. Bez żadnego problemu zbudujemy AoE 2 Pobierz wielkie budynki, które okażą się przydatne w dalszej rozgrywce.

Recenzje gier

Age of Empires II Pełna wersja

Zapraszamy do pobrania Age of Empires 2 Pełna wersja PC – będziesz mógł szybko i bezpiecznie ściągnąć i zagrać w ten świetny, nowy, odświeżony tytuł. Powracając do recenzji, to tak samo dodatkowe technologie będą też przydatne, jeśli umiejętnie będziemy je opracowywać. Aby móc zyskać odpowiednie predyspozycje do awansu, który przeniesie nas do następnej epoki, będziemy musieli wcześniej spełnić konkretne wymagania. Jednym z kluczowych Age of Empires 2 Download PL elementów posuwających grę do przodu jest wytwarzanie tak zwanych cudów.

Jeśli zdołamy je w całości utrzymać przez dłuższy czas, będziemy mogli zyskać dodatkowe predyspozycje do zwycięstwa. Kolejnym z kluczowych elementów w tej grze jest fakt, że będziemy musieli walczyć z przeciwnikami, a to właśnie ona pozwoli nam AoE 2 Definitive Edition Pełna wersja PC jeszcze bardziej interesującą rozgrywkę.

Opisy i recenzje gier

Age of Empires II Download PC

Będziemy musieli korzystać z naszej armii, bo to ona bowiem będzie dla nas kluczem do zwycięstwa. Nasi podwładni będą mogli być o zróżnicowanym wyposażeniu. Będziemy mogli swobodnie wykorzystać różne maszyny stworzone do totalnego oblężenia, ale znajdziemy też bardziej Age of Empires II Pobierz klasycznych bohaterów jak standardowa piechota oraz konnica.

Szukając porad Skąd pobrać Age of Empires II w Pełnej wersji możesz trafić na wiele różnych stron oferujących tą grę. Jednak zapewniamy Cię, że taką jakość pobierania jak i instalacji zapewnimy tylko my. Przekonaj się sam i pobierz już teraz! Odnośnie gry to dodatkowo w trakcie rozgrywki będziemy musieli wypracować skuteczną dla nas taktykę, bo to również jest istotne.

Jeśli wybierzemy metodę Age of Empires II Download na kompletną ofensywę i nie zadbamy o ochronę naszych podwładnych, niestety wróg to wykorzysta i obróci się to przeciwko nam. Najważniejszym elementem w tej grze jest oczywiście wykonanie całej kampanii składającej się z aż siedmiu części. Poza tym będziemy mogli też spróbować stoczyć pojedynki z innymi korzystając z trybu AoE II Definitive Edition Ściągnij za darmo szybkiej potyczki.

Poradniki do gier

Jak pobrać Age of Empires II na PC

Walka odbywa się z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Jeśli chcemy spróbować zawalczyć z kimś realnym, to tryb multiplayer stoi otworem. Jeśli mamy porównywać tą odsłonę do pierwowzoru, to w tym przypadku mamy do czynienia ze znacznie lepszą produkcją. Pomimo wielu usprawnień Age of Empires II Do pobrania Bez klucza i lepszego działania, to sama rozdzielczość tej gry powala na kolana, bo możemy grać w jakości 4K. Sam interfejs, jaki jest w grze jest znacznie lepiej skonstruowany, a poruszanie się po opcjach w grze jest o wiele prostsze. Jak więc widać, warto się zainteresować tą grą, bo już dzisiaj będziesz mógł rozpocząć zabawę z tym tytułem i czerpać bardzo dużo satysfakcji z zabawy. Skorzystaj z porad i dowiesz się Jak pobrać AoE II na PC już teraz!

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Age of Empires II płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Age of Empires II działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Age of Empires II już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Age of Empires II i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.