Amnesia Mroczny obłęd Download

Pełne wersje gier

Pobierz Amnesia Mroczny obłęd w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Amnesia Mroczny obłęd Download

Amnesia Mroczny obłęd Download PC Pełna Wersja 🥇

Amnesia Mroczny obłęd Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Mamy dla Was kolejną propozycję bardzo ciekawej produkcji, która jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi o mocnych nerwach. Jej tytuł to Amnesia Mroczny obłęd Pełna wersja i jak łatwo się domyśleć, należy do gatunku określanym jako survival horror. Jej premiera w Polsce odbyła się 19 listopada 2010roku, za sprawą przedsiębiorstwa Frictional Games. Gra jest dostępna na Microsoft Windows, OS X, On Live, Linux'a, Play Station 4, oraz na Nintendo Switch.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Pentium 4 2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 2.3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 512mb GeForce 9600 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Amnesia Mroczny obłęd Download

W Amnesia Mroczny obłęd Download autorstwa Frictional Games, nie dostajesz broni. Kiedy makabryczne, włóczące się stworzenie na chwiejnych kolanach zaczyna zbliżać się do Ciebie, możesz tylko ulec jego atakowi lub uciec w przerażeniu, mając nadzieję, że Twoje schronienie będzie bezpieczną przystanią, która zapewni Ci przeżycie. Produkcja bardziej przypomina grę przygodową z perspektywy pierwszej osoby niż cokolwiek innego i zapożycza wiele mechanizmów manipulacji środowiskowych z innych serii tegoż przedsiębiorstwa. To dość krótka gra, ale prawie nie da się jej zapomnieć.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Amnesia Mroczny obłęd pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Amnesia Mroczny obłęd pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Amnesia Mroczny obłęd download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Amnesia Mroczny obłęd pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Amnesia Mroczny obłęd download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Amnesia Mroczny obłęd pelna wersja

Amnesia Mroczny obłęd download pelna wersja

Amnesia Mroczny obłęd download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Amnesia Mroczny obłęd się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Amnesia Mroczny obłęd

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Amnesia Mroczny obłęd:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Amnesia Mroczny obłęd Pobierz

Koniecznie sprawdź Jak pobrać Amnesia Mroczny obłęd na PC i zacznij grać w ten fascynujący tytuł. Jeśli kiedykolwiek czytałeś dokumentację H.P. Historia Lovecrafta, znajdziesz tutaj wiele znajomych kwestii. Wiele z horroru i struktury fabuły jest inspirowanych przez tego dwudziestowiecznego autora, ponieważ zdrowie psychiczne zostaje osłabione, im bardziej zbliżasz się do złowrogiego serca opowieści. Wcielasz się w Daniela, który nieświadomie budzi się na podłodze ogromnego i przerażająco pustego zamku Brennenburg. Wkrótce, odkrywasz notatkę napisaną przez siebie z przeszłości, instruującą cię, abyś znalazł i zabił Aleksandra, pana domu. Odkrywanie historii tego miejsca jest częścią tego, co wabi Cię do przodu, do odkrywania, jak dokładnie dotarłeś do tego punktu, co Aleksander zrobił, by zasłużyć na przedwczesną śmierć i kto jest odpowiedzialny za makabryczne czyny popełnione w głębinach zamku.

Poniżej znajduje się opowieść którą przedstawiono nam głównie w formie retrospekcji, gdy jesteś nawiedzany przez widmowe wizje i odkrywasz wpisy do dziennika leżące na słabo oświetlonych biurkach, które opowiadają o ekspedycjach naukowych, które prowadzą do odkrycia starożytnych przerażających tajemnic. Sama historia Amnesia Mroczny obłęd Pobierz jest wystarczająco mocna i opowiedziana bardzo skutecznie, zakładając, że poświęcisz trochę czasu na zbadanie i zebranie większości notatek. Jednak tym, co naprawdę dodaje opowieści niepokojącej autentyczności, jest niewzruszone poczucie pogoni za Tobą i nieuchronność jakiegoś przerażającego punktu kulminacyjnego, który prędzej czy później ma się wydarzyć.

Recenzje gier

Amnesia Mroczny obłęd Pełna wersja

Na ścieżce dźwiękowej Amnesia Mroczny obłęd Download PC zadrapania, kliknięcia i odgłosy z niewidocznych przestrzeni sugerują rozległość nieznanego falowania tuż poza granicami naszej percepcji, co jeszcze bardziej pobudza nasze zmysły do pracy, a tym samym otwiera drogę przerażeniu. Wizualne wskazówki są również kluczowe dla wzmocnienia poczucia strachu, ponieważ na wizję Daniela wpływają upiorne widoki i objawienia makabrycznych czynów, z którymi wiązało się jego poprzednie życie. W Amnesia Mroczny obłęd Pobierz PC Wszystko pogarsza się w ciemności, powodując, że scena ulega przesunięciu, gdy się dźwięki nasilają, elementy sterujące są mętne, a ostatecznie owady pełzają po Twoim polu widzenia. Amnesia Mroczny obłęd Pełna wersja Pobierz Przyczynia się do poczucia izolacji i bezradności, które potęgują poczucie przerażenia. Pozostawanie w świetle jest preferowanym sposobem dla tych, którzy wolą zachować koncentrację umysłu.

Zawsze dostępna jest latarnia do oświetlania korytarzy, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo paliwa, aby utrzymać ją zapaloną. Krzesiwa również są porozrzucane pośród starożytnych książek i zakurzonych szafek i służą do zapalania pochodni, które poprawią naszą widoczność na korytarzach, w kuchniach i komorach tortur, aby uczynić je mniej obciążającym psychicznie podczas eksploracji. Nadal w ciemności możesz zobaczyć, czy zabrakło zarówno oleju, jak i krzesiwa, ponieważ oczy Daniela w końcu przyzwyczają się do ciemnoniebieskiego mroku ciemności, ale jest pewien realistyczny moment dostosowania, naśladujący rozszerzenie jego źrenic do zmienionej intensywności oświetlenia. Producent naprawdę pomyślał o wszystkim i należą mu się słowa uznania za szczegółowe podejście do tematu.

Opisy i recenzje gier

Amnesia Mroczny obłęd Download PC

Czasami to przejście jest nieszkodliwe, ale podczas chwilowej ślepoty, która dręczy Daniela, gdy potyka się w ciemności, jest całkowicie możliwe, że potwór w Amnesia Mroczny obłęd Cała gra może w tym czasie zaatakować. To nie jest coś, co zdarza się często, ale utrzymujące się zagrożenie wystarczy by Ci przypominać, abyś podążał ostrożnie, nawet jeśli droga naprzód wydaje się dość bezpieczna (jak na to miejsce, które przystało nam eksplorować). Ustanawia również dynamikę rozgrywki między ciemnością a światłem , czy pozostajesz w cieniu, aby ukryć się przed wrogami, ale ryzykujesz zdrowy rozsądek, czy też rozświetlasz wszystko, co tylko możesz, wszelkimi dostępnymi sposobami w Amnesia Mroczny obłęd Download PL aby zachować spryt.

Rozwiązywanie łamigłówek jest sercem rozgrywki, dostępne sposoby manipulowania przedmiotami zostało stworzone w sposób, który daje większe poczucie połączenia z postacią. Aby otworzyć drzwi, musisz kliknąć i przytrzymać obiekt lewym przyciskiem myszy, a następnie cofnąć mysz lub popchnąć ją do przodu w zależności od tego, w jaki sposób drzwi się otwierają. Do otworzenia szuflady w Amnesia Mroczny obłęd po polsku, potrzebna jest ta sama mechanika, która wymaga odciągnięcia myszy po złapaniu za uchwyt. Od czasu do czasu będziesz musiał rzucać przedmiotami po pokojach, aby rozbić delikatne ściany lub roztrzaskać łańcuchy, ale w większości przypadków ten rodzaj manipulacji jest używany do silniejszego zakorzenienia w świecie gry i dodania odrobiny realizmu, jeszcze bardziej wzmacniając aspekt strachu. Właściwie rozwiązywanie zagadek nie powinno być zbyt trudne dla nikogo, kto wcześniej grał w gry przygodowe.

Pomimo dziwacznych i często niepokojących stanów kanałów, kostnic, a później wręcz odrażających komnat tortur, rozwiązania często wymagają zebrania kilku przedmiotów, połączenia ich i zastosowania w prosty sposób. Gra Skąd pobrać Amnesia Mroczny obłęd w Pełnej wersji sprawia, że jest to łatwe do opanowania, ograniczając rozwiązania do określonych obszarów, co oznacza, że nie musisz się martwić o cofanie się do początku gry, jeśli pod koniec obawiasz się, że dana łamigłówka może wymagać przeoczonego przedmiotu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Amnesia Mroczny obłęd na PC

Amnesia Mroczny obłęd Download Free To naprawdę jedna z najstraszniejszych gier w ostatnim czasie. Ekran ładowania zaleca wyłączenie świateł w naszym pokoju i przygotowanie słuchawek, bo to właśnie za sprawą świetnej ścieżki dźwiękowej, potęgowane są nasze doznania. Przedsiębiorstwo Frictional Games wykonało naprawdę dobrą robotę, stopniowo rozszerzając obszar i złożoność łamigłówek, przy tym zagłębiając nas co raz bardziej w sidła tajemniczych zdarzeń i ich okoliczności. Przez cały czas obserwujesz, czy na nagich kamiennych ścianach w Amnesia Mroczny obłęd Ściągnij za darmo nie ukaże się przypadkiem złowrogi cień, oznaczający dla nas bezpośrednie niebezpieczeństwo. Ten klimat jest nie do zapomnienia... Dziękujemy

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Amnesia Mroczny obłęd płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Amnesia Mroczny obłęd działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Amnesia Mroczny obłęd już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Amnesia Mroczny obłęd i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.