Amnesia Mroczny obłęd Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Amnesia Mroczny obłęd Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

2

Amnesia Mroczny obłęd download

Amnesia Mroczny obłęd 🥇 Download PC

Amnesia Mroczny obłęd Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witajcie kochani! Mamy dla Was kolejną propozycję bardzo ciekawej produkcji, która jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi o mocnych nerwach. Jej tytuł to Amnesia Mroczny obłęd Pełna wersja i jak łatwo się domyśleć, należy do gatunku określanym jako survival horror. Jej premiera w Polsce odbyła się 19 listopada 2010roku, za sprawą przedsiębiorstwa Frictional Games. Gra jest dostępna na Microsoft Windows, OS X, On Live, Linux’a, Play Station 4, oraz na Nintendo Switch.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Poziom strachu
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Pentium 4 2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 2GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 512mb GeForce 9600 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Amnesia Mroczny obłęd

W Amnesia Mroczny obłęd Download autorstwa Frictional Games, nie dostajesz broni. Kiedy makabryczne, włóczące się stworzenie na chwiejnych kolanach zaczyna zbliżać się do Ciebie, możesz tylko ulec jego atakowi lub uciec w przerażeniu, mając nadzieję, że Twoje schronienie będzie bezpieczną przystanią, która zapewni Ci przeżycie. Produkcja bardziej przypomina grę przygodową z perspektywy pierwszej osoby niż cokolwiek innego i zapożycza wiele mechanizmów manipulacji środowiskowych z innych serii tegoż przedsiębiorstwa. To dość krótka gra, ale prawie nie da się jej zapomnieć.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Amnesia Mroczny obłęd download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Amnesia Mroczny obłęd jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Amnesia Mroczny obłęd na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Amnesia Mroczny obłęd na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

$ pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Amnesia Mroczny obłęd pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Amnesia Mroczny obłęd na pc na naszej stronie

jak pobrac Amnesia Mroczny obłęd pc

pobierz pelna wersje Amnesia Mroczny obłęd

Amnesia Mroczny obłęd download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Amnesia Mroczny obłęd na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Amnesia Mroczny obłęd:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Amnesia Mroczny obłęd na PC?

Koniecznie sprawdź Jak pobrać Amnesia Mroczny obłęd na PC i zacznij grać w ten fascynujący tytuł. Jeśli kiedykolwiek czytałeś dokumentację H.P. Historia Lovecrafta, znajdziesz tutaj wiele znajomych kwestii. Wiele z horroru i struktury fabuły jest inspirowanych przez tego dwudziestowiecznego autora, ponieważ zdrowie psychiczne zostaje osłabione, im bardziej zbliżasz się do złowrogiego serca opowieści. Wcielasz się w Daniela, który nieświadomie budzi się na podłodze ogromnego i przerażająco pustego zamku Brennenburg. Wkrótce, odkrywasz notatkę napisaną przez siebie z przeszłości, instruującą cię, abyś znalazł i zabił Aleksandra, pana domu. Odkrywanie historii tego miejsca jest częścią tego, co wabi Cię do przodu, do odkrywania, jak dokładnie dotarłeś do tego punktu, co Aleksander zrobił, by zasłużyć na przedwczesną śmierć i kto jest odpowiedzialny za makabryczne czyny popełnione w głębinach zamku. Poniżej znajduje się opowieść którą przedstawiono nam głównie w formie retrospekcji, gdy jesteś nawiedzany przez widmowe wizje i odkrywasz wpisy do dziennika leżące na słabo oświetlonych biurkach, które opowiadają o ekspedycjach naukowych, które prowadzą do odkrycia starożytnych przerażających tajemnic. Sama historia Amnesia Mroczny obłęd Pobierz jest wystarczająco mocna i opowiedziana bardzo skutecznie, zakładając, że poświęcisz trochę czasu na zbadanie i zebranie większości notatek. Jednak tym, co naprawdę dodaje opowieści niepokojącej autentyczności, jest niewzruszone poczucie pogoni za Tobą i nieuchronność jakiegoś przerażającego punktu kulminacyjnego, który prędzej czy później ma się wydarzyć. Na ścieżce dźwiękowej Amnesia Mroczny obłęd Download PC zadrapania, kliknięcia i odgłosy z niewidocznych przestrzeni sugerują rozległość nieznanego falowania tuż poza granicami naszej percepcji, co jeszcze bardziej pobudza nasze zmysły do pracy, a tym samym otwiera drogę przerażeniu. Wizualne wskazówki są również kluczowe dla wzmocnienia poczucia strachu, ponieważ na wizję Daniela wpływają upiorne widoki i objawienia makabrycznych czynów, z którymi wiązało się jego poprzednie życie. W Amnesia Mroczny obłęd Pobierz PC Wszystko pogarsza się w ciemności, powodując, że scena ulega przesunięciu, gdy się dźwięki nasilają, elementy sterujące są mętne, a ostatecznie owady pełzają po Twoim polu widzenia.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Amnesia Mroczny obłęd na PC

Amnesia Mroczny obłęd Pełna wersja Pobierz Przyczynia się do poczucia izolacji i bezradności, które potęgują poczucie przerażenia. Pozostawanie w świetle jest preferowanym sposobem dla tych, którzy wolą zachować koncentrację umysłu. Zawsze dostępna jest latarnia do oświetlania korytarzy, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo paliwa, aby utrzymać ją zapaloną. Krzesiwa również są porozrzucane pośród starożytnych książek i zakurzonych szafek i służą do zapalania pochodni, które poprawią naszą widoczność na korytarzach, w kuchniach i komorach tortur, aby uczynić je mniej obciążającym psychicznie podczas eksploracji. Nadal w ciemności możesz zobaczyć, czy zabrakło zarówno oleju, jak i krzesiwa, ponieważ oczy Daniela w końcu przyzwyczają się do ciemnoniebieskiego mroku ciemności, ale jest pewien realistyczny moment dostosowania, naśladujący rozszerzenie jego źrenic do zmienionej intensywności oświetlenia. Producent naprawdę pomyślał o wszystkim i należą mu się słowa uznania za szczegółowe podejście do tematu. Czasami to przejście jest nieszkodliwe, ale podczas chwilowej ślepoty, która dręczy Daniela, gdy potyka się w ciemności, jest całkowicie możliwe, że potwór w Amnesia Mroczny obłęd Cała gra może w tym czasie zaatakować. To nie jest coś, co zdarza się często, ale utrzymujące się zagrożenie wystarczy by Ci przypominać, abyś podążał ostrożnie, nawet jeśli droga naprzód wydaje się dość bezpieczna (jak na to miejsce, które przystało nam eksplorować). Ustanawia również dynamikę rozgrywki między ciemnością a światłem , czy pozostajesz w cieniu, aby ukryć się przed wrogami, ale ryzykujesz zdrowy rozsądek, czy też rozświetlasz wszystko, co tylko możesz, wszelkimi dostępnymi sposobami w Amnesia Mroczny obłęd Download PL aby zachować spryt. Rozwiązywanie łamigłówek jest sercem rozgrywki, dostępne sposoby manipulowania przedmiotami zostało stworzone w sposób, który daje większe poczucie połączenia z postacią. Aby otworzyć drzwi, musisz kliknąć i przytrzymać obiekt lewym przyciskiem myszy, a następnie cofnąć mysz lub popchnąć ją do przodu w zależności od tego, w jaki sposób drzwi się otwierają.

Amnesia Mroczny obłęd Download

Do otworzenia szuflady w Amnesia Mroczny obłęd po polsku, potrzebna jest ta sama mechanika, która wymaga odciągnięcia myszy po złapaniu za uchwyt. Od czasu do czasu będziesz musiał rzucać przedmiotami po pokojach, aby rozbić delikatne ściany lub roztrzaskać łańcuchy, ale w większości przypadków ten rodzaj manipulacji jest używany do silniejszego zakorzenienia w świecie gry i dodania odrobiny realizmu, jeszcze bardziej wzmacniając aspekt strachu. Właściwie rozwiązywanie zagadek nie powinno być zbyt trudne dla nikogo, kto wcześniej grał w gry przygodowe. Pomimo dziwacznych i często niepokojących stanów kanałów, kostnic, a później wręcz odrażających komnat tortur, rozwiązania często wymagają zebrania kilku przedmiotów, połączenia ich i zastosowania w prosty sposób. Gra Skąd pobrać Amnesia Mroczny obłęd w Pełnej wersji sprawia, że jest to łatwe do opanowania, ograniczając rozwiązania do określonych obszarów, co oznacza, że nie musisz się martwić o cofanie się do początku gry, jeśli pod koniec obawiasz się, że dana łamigłówka może wymagać przeoczonego przedmiotu. Amnesia Mroczny obłęd Download Free To naprawdę jedna z najstraszniejszych gier w ostatnim czasie. Ekran ładowania zaleca wyłączenie świateł w naszym pokoju i przygotowanie słuchawek, bo to właśnie za sprawą świetnej ścieżki dźwiękowej, potęgowane są nasze doznania.Przedsiębiorstwo Frictional Games wykonało naprawdę dobrą robotę, stopniowo rozszerzając obszar i złożoność łamigłówek, przy tym zagłębiając nas co raz bardziej w sidła tajemniczych zdarzeń i ich okoliczności.Przez cały czas obserwujesz, czy na nagich kamiennych ścianach w Amnesia Mroczny obłęd Ściągnij za darmo nie ukaże się przypadkiem złowrogi cień, oznaczający dla nas bezpośrednie niebezpieczeństwo. Ten klimat jest nie do zapomnienia… Dziękujemy

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *