Amnesia Odrodzenie Download

Pełne wersje gier

Pobierz Amnesia Odrodzenie w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Amnesia Odrodzenie Download

Amnesia Odrodzenie Download PC Pełna Wersja 🥇

Amnesia Odrodzenie Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Zapraszamy na kolejną wspaniałą propozycję, która sprawi, że odczujecie dreszcze na całym ciele. To gra z gatunku horrorów o nazwie Amnesia Rebirth Odrodzennie Pełna wersja której premiera odbyła się całkiem niedawno i z pewnością zalicza się do nowinek na rynku w dniu pisania artykułu. Jej wydawnictwem zajęła się firma Frictional Games i umożliwiła nam korzystanie z omawianego przez nas tytułu za pośrednictwem takich platform jak Play Station 4, Microsoft Windows, Linux, oraz Mac OS.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3 / AMD FX 2.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 53GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5750 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Amnesia Odrodzenie Download

Przejdźmy do omawiania co czeka na żądnych przygód użytkowników, po włączeniu produkcji. Niewiele lęków ściska ludzką świadomość jak niepewność co zaraz Cię spotka, gdy przemierzasz złowrogie i ciemne labirynty w poszukiwaniu jego gospodarza... Amnesia Rebirth Download zaszczepiło we mnie podobne lęki , albo przez bezceremonialne ukazywanie źródeł światła, które na chwilę przerywają uciążliwą ciemność, albo przez ujawnianie potworów ukrytych przez cały czas w naszym pobliżu.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Amnesia Odrodzenie pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Amnesia Odrodzenie pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Amnesia Odrodzenie download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Amnesia Odrodzenie pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Amnesia Odrodzenie download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Amnesia Odrodzenie pelna wersja

Amnesia Odrodzenie download pelna wersja

Amnesia Odrodzenie download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Amnesia Odrodzenie się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Amnesia Odrodzenie

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Amnesia Odrodzenie:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Amnesia Odrodzenie Pobierz

Podczas tego pierwszoosobowego festiwalu przerażenia od dewelopera Frictional Games, bez nudy spędziłem przygotowaną nam, napiętą siedmiogodzinną kampanię i jest to koszmar, którego nie zapomnę w najbliższym czasie. Amnesia Rebirth Pobierz rozpoczyna się od grzmotu katastrofy lotniczej na środku surowej pustyni Sahara w Algierii. Wcielasz się w Tasi Trianon, pasażerkę, która budzi się samotnie pośród wraku. Nie pamięta, co stało się z jej współpracownikami ani dlaczego ich antropologiczna wyprawa tak okropnie się skończyła. Co gorsza, tajemnicza choroba pulsuje w jej żyłach, powodując sporadyczne napady nieokiełznanej wściekłości. Chcąc upewnić się, że nie skończy na łatwym posiłku w grze Amnesia Rebirth Odrodzennie Download PC dla krążących w górze sępów, przesunąłem się w stronę wejścia do pobliskiej jaskini, myśląc, że jest bezpieczne. Chociaż zamiana ogromnego, palącego pustynnego upału na klaustrofobiczną, zacienioną jaskinię, tak naprawdę była przemyślanym i sprytnym zabiegiem, zastosowanym przez twórców gry.

Bo od tego momentu wszystko dopiero się zaczyna... Wewnątrz znajdował się opuszczony obóz, z cieniem pochłaniającym tylną część jaskini. Gdy próbowałem w nie wkroczyć, do pola widzenia Tasi wkradły się wężowate wąsy, a ze słuchawek zaczęły wydobywać się mrożące krew w żyłach dźwięki , które służyły jako wprowadzenie do tej machiny strachu. Pozostawanie w pobliżu źródeł światła jest koniecznością, ponieważ w przeciwnym razie ciemność osłabi nasz poziom strachu, co ostatecznie doprowadzi do wzmożenia stanu chorobowego, doświadczanego przez bohaterkę w którą się wcielamy. Beztroskie wejście w otchłań bez światła nieuchronnie powoduje, że Tasi powoli ulega wściekłości w grze Amnesia Rebirth Odrodzennie Pobierz PC , jednocześnie odbijając się od ścian w amoku. Na szczęście wkrótce potem odzyskasz kontrolę i pojawią się znaki ostrzegawcze.

Recenzje gier

Amnesia Odrodzenie Pełna wersja

Błyski niesamowitych monolitów i wykrzywionych ciał na ekranie, dzięki jej malejącej odwadze generalnie sygnalizowały, że powinienem szybko cofnąć się i przeszukać obszar w poszukiwaniu zapasów, zanim przejdę dalej. To pierwsze spotkanie pozostawiło moje ramiona pokryte gęsią skórką, nerwowo uśmiechałem się, widząc Amnesia Rebirth Pełna wersja Pobierz , jak bardzo to wszystko było niepokojące. W tej produkcji otrzymujemy kilka sposobów na oświecenie ścieżką którą podążamy, czego nie było w poprzednich częściach serii. Podczas skrupulatnego wybierania każdej prowizorycznej rudery w tym pierwszym obozie natknąłem się na kilka zapałek. Te nieocenione narzędzia są nowością w serii i są niezbędne do kontrolowania poziomu strachu. W końcu poruszanie się na palcach po upiornych podziemnych tunelach jest znacznie łatwiejsze, gdy iskrzący kawałek drewna przebija czarny jak smoła welon , pomagając nam w naszej podróży.

To całkiem satysfakcjonujące patrzeć, jak realistycznie te zapałki ulegają stopniowemu wypalaniu pod wpływem ognia, potem wygięciu co znamy z wykonywanych przez nas codziennych czynności, a następnie zwęgleniu i zgaśnięciu. Niezbędna jest jednak pewna ręka w graniu Amnesia Rebirth Cała gra , ponieważ każdy odruch może ugasić nasz niepewny oręż, pomagający w przeprawie przez ciemności. każda zapałka jest cenna, ponieważ mają jednorazowe zastosowanie. Uzbrojony w te miniaturowe pochodnie z niepokojem wszedłem w mroczne głębiny. Ostrożnie zapalaj kolejne z nich, po drodze dotykając ściany i nie wpadając w panikę, gdy wyczerpie się nasze źródło światła. Jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić i naprawdę zachować spokój ducha. Wciąż zbliżające się zagrożenie, jakie stwarza ciemność, sprawia wrażenie, jakbyś zawsze znajdował się na celowniku jakiejś bezcielesnej wrogości, chętnej wyrządzić nam krzywdę, gdy tylko Twoja czujność jest osłabiona.

Opisy i recenzje gier

Amnesia Odrodzenie Download PC

To przerażające, ale ekscytujące. Na przykład, kiedy zgarbiłem się w krypcie Amnesia Rebirth Download PL z niskim dachem, krople wody z sufitu oblały moją ostatnią zapałkę. Potem te zimne, martwe macki pojawiły się w polu widzenia, powodując, że skrzywiłem się i udałem tak szybko, jak tylko mogłem, do najbliższego ogniska. Ta krótkotrwała natura naszego złudnego poczucia bezpieczeństwa, gdy jest z nami to iskrzące się coś, jest powodem, dla którego byłem podekscytowany, widząc powrót ulubionego w serii mosiężnego narzędzia, czyli latarni. Z przyjemnością patrzę, jak zapałki wyginają się, gdy płomienie zbliżają się do palców Tasi. Z każdym niechętnym krokiem podejmowanym w tym systemie podziemnych jaskiń coraz bardziej martwiłem się, że będą one moją jedyną linią obrony. Potem pojawiła się latarnia. Ten palnik olejowy nadal działa cuda w zarządzaniu poziomem strachu, ale jego użyteczność jest zupełnie inna podczas eksploracji.

Latarnia w produkcji Amnesia Rebirth po polsku to niezawodny mobilny reflektor, w którym gwałtowne ruchy lub sprinty nie stanowią zagrożenia dla jej płomienia i jest to niewątpliwie doskonałe uzupełnienie zmiennego, ale obfitego charakteru naszej wędrówki. Tak więc latarnia nie jest zamiennikiem, tylko inną opcją w Twoim zestawie narzędzi. Kiedy tylko wszedłem w jej posiadanie, droga naprzód była oczywista. Zobacz Skąd pobrać Amnesia Rebirth w Pełnej wersji już teraz! Tak napięta jak ta otwierająca się sekcja jaskiń, ale ostatecznie udało mi się przezwyciężyć strach i brnąć w to dalej.

Na całym odcinku nie było żadnej łamigłówki ani bestii, po prostu dużo chodzenia od wejść do wyjść, co stało się nudne po prawie godzinie. Jednak wszystko się zmienia, gdy dotrzesz do fortu. Amnesia: Rebirth niczego nie ukrywa w forcie wojskowym, testując zarówno Twoją psychikę, jak i buty do biegania w najlepszy sposób. Na przykład masywna zamknięta brama stoi jako niemożliwe do użycia wyjście, z kluczem wyrzuconym dawno temu. Jednak na środku dziedzińca znajduje się porzucony czołg z działającym działem , praktycznie błagający o wysadzenie bramy z zawiasów. Jednak zamiast tylko znajdować amunicję, dostajesz notatkę opisującą chemikalia i części wymagane do wspólnego zmiksowania w celu stworzenia pocisków do czołgu. Więc ostrożnie zacząłem szukać tych zapasów, które będą dla mnie niezbędne. Fort wojskowy to miejsce, w którym Amnesia: Rebirth stawia przed Tobą wiele wyzwań. Korytarze są pełne świec, ale musisz rozsądnie wybrać, które zapalić, ponieważ łatwo jest zużyć zapałki, jeśli nie jesteś oszczędny.

Poradniki do gier

Jak pobrać Amnesia Odrodzenie na PC

Pozostawienie jednego pokoju rozżarzonego, a drugiego czarnego jak bezksiężycowa noc nie jest idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy ten ostatni zawiera rozwiązanie łamigłówki, którego rozpaczliwie potrzebujesz. Oczywiście latarnia przydaje się tutaj, ale oleju nie jest zbyt wiele. Dziękujemy serdecznie... Poradnik Jak pobrać Amnesia Rebirth na PC jest dostępny na naszej stronie.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Amnesia Odrodzenie płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Amnesia Odrodzenie działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Amnesia Odrodzenie już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Amnesia Odrodzenie i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.