Among Us Download

Pełne wersje gier

Pobierz Among Us w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Among Us Download

Among Us Download Pełna Wersja 🥇

Among Us Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani ! Mamy dziś dla Was kolejną wspaniałą propozycję produkcji, która podbiła serca wielu użytkowników na całym świecie. Jest to tytuł Among Us Pełna wersja , produkcji InnerSloth, która ukazała się 15 czerwca 2018 roku. W dzisiejszym artykule omówimy sobie wiele kwestii związanych z tą grą, dlatego zapraszamy do dalszego czytania. Mamy aktualnie sporo innych gier, które czekają w kolejce na znalezienie się w naszych artykułach. Dotyczą one różnych gatunków, wyszły od różnych producentów i poruszają odmienne kwestie fabularne. Każda z nich bazuje na innych zaletach, aby zainteresować i przyciągnąć do siebie użytkownika. Jednak wszystkie te gry zostały zepchnięte na dalszy plan Jak miliony innych graczy, zostałem wciągnięty na pokład statku kosmicznego przez InnerSloth i próbowałem znaleźć najlepszy sposób na przetrwanie.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Intel Pentium 4 lub lepszy
Pamięć: około 1.5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Among Us Download

Bez mrugnięcia okiem stałem się częścią produkcji Among Us Download . Jeśli nie byłeś wtajemniczony w fenomen tej gry online dla wielu graczy, pozwólcie, że Wam to wyjaśnię. Po rozpoczęciu rozgrywki jesteś zwykle jednym z dziesięciu ludzi na pokładzie statku głęboko w otchłaniach kosmosu, a na pokładzie jest Oszust. Może być tylko jeden, może być nawet trzech, a oszuści mają tylko jedno zadanie, czyli mordować wszystkich innych. Teraz nie możemy mieć takiej gry, w której wszyscy siedzą wokół, wskazując palcami i czekając, kto pierwszy wyciągnie nóż, więc wprowadzamy szereg komplikacji.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Among Us pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Among Us pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Among Us download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Among Us pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Among Us download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 2 minut.

Among Us pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Among Us download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Among Us się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Among Us

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Among Us:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Among Us Pobierz

Jeśli jesteś zwykłym członkiem załogi, musisz wykonywać określone zadania na statku: naprawiać przewody elektryczne, dostarczać paliwo do reaktorów, opróżniać śmieci itp. Jeśli jesteś oszustem, musisz ostrożnie, przebiegle śledzić twoją przyszłą ofiarę, oraz innych poprzez serię otworów wentylacyjnych i planowanych przez Ciebie pułapek na pokładzie statku. Odetnij prąd, niech ludzie przybiegną, żeby to naprawić, i zamorduj marudera w ciemności. Wyskocz przez otwory wentylacyjne, ścigaj kogoś z nożem, zanim znikniesz z powrotem w tych otworach które będą jedną z Twoich kryjówek.

Kiedy zostanie znalezione martwe ciało, uruchom alarm i zbierz wszystkich razem. Nawet jeśli nie ma martwego ciała - ktoś zachowuje się trochę dziwnie, i tak włącz alarm i zbierzcie się w głównym salonie. Czas głosować. Kto jest oszustem? Kto powinien zostać wyrzucony ze statku? Zwycięska strona może być tylko jedna, życzę Wam powodzenia w każdym miejscu.Być może część z Was po włączeniu produkcji Among Us Pobierz domyśla się, że wygląda ona całkiem znajomo. Wyjaśnienie tego fenomenu jest proste. Kopiuje on typowe pomysły z gier takich jak Mafia, Werewolf lub jakiejkolwiek innej gry, którą możesz znać, a w której ktoś morduje innych. Pod tym względem gra nie jest oryginalna, zupełnie nowa i lśniąca. To nie pierwszy raz, kiedy gra wideo próbuje przekształcić ten pomysł w format cyfrowy, ale niektóre produkcje z pewnością pod względem graficznym wyglądają lepiej niż Among Us Pobierz PC . Bez urazy dla nikogo, ale grafika jest nieco szorstka dla oka, prawdopodobnie po to, by nadać jej kreskówkowy wygląd.

Recenzje gier

Among Us Pełna wersja

Domyślamy się, że jest to celowy zabieg zastosowany przez producenta i nie ma nad czym tutaj dyskutować. Gdyby zależało mu na lepszej grafice, z pewnością dopilnowałby aby powstała. Skupmy się jednak na największych zaletach produkcji, którą niewątpliwie jest nieprzewidywalność. To właśnie jest pierwsza duża atrakcja tytułu Among Us Download PC . To może być super przerażająca i bardzo dramatyczna gra, która sprawia, że nie wiesz po kim możesz się spodziewać bycia oszustem, który będzie czyhał na Twoje życie. Dodatkowo możesz znaleźć martwe ciało kogoś znajomego z ekipy statku którym również i Ty podróżujesz. Oprócz tego, twój mały kolorowy astronauta biegnie w żwawym tempie, a Ty w końcu prawdopodobnie będziesz miał okazję zobaczyć astronautę podzielonego na pół z dużą kością pośrodku, jakby był kawałkiem mięsa rodem z produkcji Monster Hunter. Nie ma to jak poruszanie się po statku i uświadomienie sobie, że właśnie znalazłeś martwe ciało, a niedaleko grasuje wciąż bardzo żywy astronauta który chce Cię dopaść, a dodatkowo teraz masz ograniczony czas, aby dostać się do panelu sterowania i zwołać spotkanie, zanim czas odnowienia oszusta minie i będzie mógł Cię zabić.

Among Us Pełna wersja Pobierz tylko z naszej strony! Animacja zabicia nas jest zupełnie prosta i niezbyt brutalna, ale buduje to samo głupie napięcie, które odczuwasz podczas grania w gry takie jak Hello Neighbor, ale bez urazu kręgosłupa z powodu szalonej kamery. Swoją drogą produkcję Hello Neighbor omawialiśmy w jednej z naszych recenzji i zainteresowanym bardzo polecamy jej odnalezienie. Dodatkowo gra jest dość łatwa do rozgryzienia. Among Us Cała gra pozwala ci chodzić, a gigantyczne strzałki na mapie, które można otworzyć lub zamknąć, powiedzą ci, gdzie są Twoje następne cele.

Opisy i recenzje gier

Among Us Download PC

Jeśli jesteś normalnym członkiem załogi, najlepszym sposobem na wygraną jest dotarcie do tych punktów i aktywowanie ich, wykonując prace kosmiczne. Miejmy nadzieję, że przechytrzysz oszusta, wykonując ciężką pracę, aż cała gehenna dobiegnie końca. Jeśli jesteś oszustem, wykonywanie zadań sabotażowych ułatwia izolowanie i zabijanie innych członków załogi i zawsze jest szansa na wygranie przez zwykłą awarię. Tak, technicznie rzecz biorąc, wszyscy zginą, jeśli reaktor Among Us Download PL się stopi, ale najważniejsze jest to, że inni nie wygrali. Po prostu przejdź się klikając i przytrzymując mysz lub używając klawiatury lub ekranu dotykowego, naciśnij gigantyczny przycisk, który pojawia się, gdy możesz coś zrobić Aktywuj / Sabotaż / Morderstwo i idź stamtąd. Dosłownie, nawet młodzi użytkownicy zorientowali się w tym w kilka sekund, a gra jest na tyle mało wymagająca, że będzie działać na starszych tabletach, więc możesz stworzyć prywatny pokój i po prostu dobrze się bawić w domu dzięki niesamowitemu wsparciu dla wielu platform. To jest coś, co mnie pozytywnie zaskakuje: wsparcie tej gry.

Slang „sus” oznaczający „podejrzany” jest często rzucany przez innych graczy z lekkomyślnym zagrożeniem i konieczne staje się posiadanie ludzi po swojej stronie, dlatego warto zadbać o sojusze. Pamiętam jedną grę Among Us po polsku , w której ktoś oskarżył mnie o bycie oszustem, ponieważ po prostu dziwnie chodziłem. To była bzdura, ponieważ dosłownie sprawdzałem mapy, aby zobaczyć, jak się poruszać. Dowiedz się Skąd pobrać Among Us w Pełnej wersji korzystając z naszej platformy. Teraz nie byłem Oszustem i nie szukałem ludzi do zabicia, ale nadal byłem obciążony oskarżeniami.

Musisz być gotowy do jak najszybszej obrony w znanym skrócie, ponieważ każdy może dość szybko sprzymierzyć się z inną osobą.Każdy otrzymuje odgórnie przydzieloną rolę które dostaliśmy, więc po prostu rób swoje i spraw, by gra była świetna. Możesz ukończyć rundę produkcji Among Us Download Free w około dziesięć minut, jeśli zostanie przeprowadzona prawidłowo, a może to być znacznie mniej, jeśli ktoś opuści grę lub jeśli gra przypadkowo się zawiesi. Wersja na komputery PC jest dość stabilna, ale wersja na Androida jest w dużym stopniu zależna od urządzenia. Jeśli nie lubisz rozmawiać, gra może być nudna, gdy przychodzi czas na głosowanie, a główne czynności mogą się znudzić, jeśli jesteś sam.

Poradniki do gier

Jak pobrać Among Us na PC

Ale nadal produkcja przynosi radość, której nie doświadczyłem w grze online od dość długiego czasu. Reakcja niemal całego świata który przekonał się do tej produkcji i non stop ją oblęża, zachęca do robienia tego samego i czerpania z tego przyjemności, co absolutnie nie jest niczym trudnym. To już tyle w dzisiejszym artykule, dziękujemy za obecność i do zobaczenia następnym razem! Metoda Jak pobrać Among Us na PC jest cały czas aktualna i dostępna wyłącznie na tej stronie.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Among Us płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Among Us działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Among Us już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Among Us i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.