ARK Survival Evolved Download

Pełne wersje gier

Pobierz ARK Survival Evolved w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
ARK Survival Evolved Download

ARK Survival Evolved Download Pełna Wersja 🥇

ARK Survival Evolved Pobierz PC ⚡

Cześć, następna gra w naszej bibliotece to ARK: Survival Evolved Pełna wersja – jest to interesująca produkcja, w której to znajdujemy się w ciekawym świecie sandboksowym symulatorze przetrwania. Naszymi przeciwnikami będą praktycznie za każdym razem dinozaury. Tytuł ten jest debiutem jednego ze studia, który był jednym z pracowników bardzo znanej korporacji i jak można łatwo zauważyć – tytuł ARK Survival Evolved Download niezwykle się udał.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Dual Core 2.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 61GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/ark-survival-evolved-pobierz-pc-explorers-edition-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/ark-survival-evolved-pobierz-pc-explorers-edition-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/ark-survival-evolved-pobierz-pc-explorers-edition-pelna-wersja-download-pl.php on line 235

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

ARK Survival Evolved Download

Mechanika jak i styl przewodni zabawy w tym tytule może na myśl przyprowadzić produkcje MMO z otwartym światem pokroju różnych gier tego typu. Jednakże zamiast walczyć z zombie, tym razem do czynienia będziemy mieli z prehistorycznymi gadami o olbrzymich wymiarach. Bohater, którym będziemy grali nagle pojawi się ARK Survival Evolved Pobierz bez żadnego uzbrojenia oraz odziania na nieznanej wyspie. Jego głównym celem będzie oczywiście przetrwanie w tych niezwykle ciężkich warunkach.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

ARK Survival Evolved pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

ARK Survival Evolved pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

ARK Survival Evolved download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

ARK Survival Evolved pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

ARK Survival Evolved download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

ARK Survival Evolved pelna wersja

ARK Survival Evolved download pelna wersja

ARK Survival Evolved download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry ARK Survival Evolved się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac ARK Survival Evolved

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

ARK Survival Evolved Pobierz

Do przeżycia będziemy musieli stawać do walki z dinozaurami, aby zyskać wymagane przedmioty. Z surowców, które zdobędziemy wytwarzać będziemy kolejne przedmioty, a nimi mogą być ubrania, niezbędna broń ARK: Survival Evolved Download PC oraz wszelkie narzędzia. W tytule tym nasza postać może być rozwijana, a co z tym idzie, uzyska coraz to lepsze zdolności. Uczyć się będziemy rozmaitych umiejętności, które będą nam przydatne w dalszej rozgrywce i jednocześnie będzie to konieczne, aby dać radę z coraz to trudniejszymi warunkami. Jeśli uzyskamy jedną z umiejętności i wytypujemy konkretnego dinozaura, będziemy mogli go dosiąść, a następnie zostanie ARK: Survival Evolved Pobierz PC on naszym własnym środkiem transportu.

W większości gier sandboksowych jest osiedlenie się w konkretnym miejscu i utrzymanie swojej kryjówki wytworzonej przez nas samych. Właśnie to ona umożliwi nam uzyskanie schronu w sytuacjach krytycznych, na przykład jeśli jeden z najbardziej niebezpiecznych przeciwników będzie w naszym obszarze ARK Survival Evolved Pełna wersja Pobierz zbyt blisko nas. W produkcji tej owych dinozaurów znajdziemy około stu rozmaitych gatunków.

Recenzje gier

ARK Survival Evolved Pełna wersja

Wybierając naszą stronę uzyskach ARK Survival Evolved Pełna wersja PC w bardzo prosty sposób. Nasza strona wykorzystuje zaawansowaną technologię ściągania gier poprzez korzystanie z instalatora pobierającego grę w wygodny sposób. Posiadamy serwery o bardzo dużej prędkości więc nie musisz się martwić o żadne opóźnienia. W grze z przeciwników znajdziemy między innymi niewielkie dinozaury takie jak latające ARK Survival Evolved Download PL pterodaktyle, ale są znacznie silniejsi wrogowie jak jak gigantyczne brontozaury, t-rexy oraz diplodocusy.

Jednakże tacy przeciwnicy są jeszcze do przejścia, bo największymi wrogami okazać się mogą bowiem inni gracze, którzy będą starali się przetrwać i uzyskać nasz dobytek z ekwipunku. Deweloperzy odpowiedzialni za tą produkcję ARK Survival Evolved Pełna wersja PC jako główny cel postawili sobie dobry gameplay od strony gry sieciowej. Tytuł ten jest głównie skierowany do grania w multiplayerze, ale również samemu można się świetnie bawić.

Opisy i recenzje gier

ARK Survival Evolved Download PC

Odnośnie trybu sieciowego będziemy mogli rozpocząć kooperację z innymi graczami, którzy będą do nas spokojnie nastawieni bądź nawiązać owocujący sojusz ARK Survival Evolved Pobierz z innymi. Czy zastanawiałeś się kiedyś Skąd pobrać ARK: Survival Evolved w Pełnej wersji i nie mogłeś znaleźć miejsca godnego zaufana? Gwarantujemy Ci, że opuszczając naszą stronę nie wyjdziesz z pustymi rękami i będziesz mógł cieszyć się tą świetną produkcją. Jeśli będziemy grali samemu możemy mieć trudności z pokonaniem niektórych przeciwników, ale na upartego wszystko da się zrobić.

Na mapie gry znajdziemy różne ARK: Survival Evolved Pobierz punkty, które będą odpowiedzialne za przywołanie przeciwnika specjalnego. Punkty są oznaczone jako specjalne i aby móc z nich skorzystać, musimy spełniać pewne warunki panujące w grze. Pojawi się wtedy olbrzymich rozmiarów postać o mitycznych korzeniach. Jeśli uda nam się pokonać takiego przeciwnika będziemy mogli uzyskać dodatkowe ARK: Survival Evolved Download nagrody, które niezwykle się przydadzą w dalszej zabawie. Jeśli uda nam się pokonać konkretnych przeciwników nasze doświadczenie w tej grze wrasta.

Do walki z nimi zalecana jest kooperacja z innymi towarzyszami. Produkcja ta jest możliwa do obserwacji w perspektywie pierwszej osoby, ale co warto zaznaczyć, w porównaniu do innych gier ARK Survival Evolved Ściągnij za darmo MMO, które są sandboksami lub utworzone przez inne niezależne studia deweloperskie, tutaj mamy do czynienia z wysokiej jakości oprawą graficzną oraz świetną mechanikę sterowania. Produkcja ta opiera się na znanej w środowisku technologii Unreal Engine 4.

Poradniki do gier

Jak pobrać ARK Survival Evolved na PC

Tytuł ten stawia przede wszystkim na wysoką jakość oraz dużą dawkę zabawy. ARK Survival Evolved Do pobrania Bez klucza nie jest instalatorem zwyczajnym, omijamy wszelkie potrzeby podawania kluczy do gier, więc jedyne czego potrzebujesz, to łącze z internetem i nieco miejsca na dysku wymaganego do instalacji gry. Odnalezienie naszej strony może być dla Ciebie bardzo ważnym elementem, ponieważ na naszej stronie znajdziesz wiele różnych gier. Skuteczna metoda Jak pobrać ARK Survival Evolved na PC jest właśnie przed Tobą więc skorzystaj już dzisiaj.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie ARK Survival Evolved płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
ARK Survival Evolved działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. ARK Survival Evolved już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam ARK Survival Evolved i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.