ARK: Survival Evolved Pobierz [PC] Explorer’s Edition Pełna wersja Download PL

ARK: Survival Evolved Pobierz [PC] Explorer’s Edition Pełna wersja Download PL

2

ark survival evolved download

ARK: Survival Evolved Download PC Pełna wersja
ARK Survival Evolved Explorer’s Edition Pobierz
Ark Survival Evolved All DLC (+ ARK: Aberration)

Cześć, następna gra w naszej bibliotece to ARK: Survival Evolved Pełna wersja – jest to interesująca produkcja, w której to znajdujemy się w ciekawym świecie sandboksowym symulatorze przetrwania. Naszymi przeciwnikami będą praktycznie za każdym razem dinozaury. Tytuł ten jest debiutem jednego ze studia, który był jednym z pracowników bardzo znanej korporacji i jak można łatwo zauważyć – tytuł ARK Survival Evolved Download niezwykle się udał. Mechanika jak i styl przewodni zabawy w tym tytule może na myśl przyprowadzić produkcje MMO z otwartym światem pokroju różnych gier tego typu. Jednakże zamiast walczyć z zombie, tym razem do czynienia będziemy mieli z prehistorycznymi gadami o olbrzymich wymiarach. Bohater, którym będziemy grali nagle pojawi się ARK Survival Evolved Pobierz bez żadnego uzbrojenia oraz odziania na nieznanej wyspie. Jego głównym celem będzie oczywiście przetrwanie w tych niezwykle ciężkich warunkach. Do przeżycia będziemy musieli stawać do walki z dinozaurami, aby zyskać wymagane przedmioty. Z surowców, które zdobędziemy wytwarzać będziemy kolejne przedmioty, a nimi mogą być ubrania, niezbędna broń ARK: Survival Evolved Download PC oraz wszelkie narzędzia. W tytule tym nasza postać może być rozwijana, a co z tym idzie, uzyska coraz to lepsze zdolności. Uczyć się będziemy rozmaitych umiejętności, które będą nam przydatne w dalszej rozgrywce i jednocześnie będzie to konieczne, aby dać radę z coraz to trudniejszymi warunkami. Jeśli uzyskamy jedną z umiejętności i wytypujemy konkretnego dinozaura, będziemy mogli go dosiąść, a następnie zostanie ARK: Survival Evolved Pobierz PC on naszym własnym środkiem transportu. W większości gier sandboksowych jest osiedlenie się w konkretnym miejscu i utrzymanie swojej kryjówki wytworzonej przez nas samych. Właśnie to ona umożliwi nam uzyskanie schronu w sytuacjach krytycznych, na przykład jeśli jeden z najbardziej niebezpiecznych przeciwników będzie w naszym obszarze ARK Survival Evolved Pełna wersja Pobierz zbyt blisko nas. W produkcji tej owych dinozaurów znajdziemy około stu rozmaitych gatunków.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Mechanika
10.0
Walka z dinozaurami
10.0
Grafika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Rozbudowany świat
  • Świetny klimat
  • Elementy craftingu i RPG
  • Zawiera dodatki DLC
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Delikatnie brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Dual Core 2.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 61GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition

Wybierając naszą stronę uzyskach ARK Survival Evolved Pełna wersja PC w bardzo prosty sposób. Nasza strona wykorzystuje zaawansowaną technologię ściągania gier poprzez korzystanie z instalatora pobierającego grę w wygodny sposób. Posiadamy serwery o bardzo dużej prędkości więc nie musisz się martwić o żadne opóźnienia. W grze z przeciwników znajdziemy między innymi niewielkie dinozaury takie jak latające ARK Survival Evolved Download PL pterodaktyle, ale są znacznie silniejsi wrogowie jak jak gigantyczne brontozaury, t-rexy oraz diplodocusy. Jednakże tacy przeciwnicy są jeszcze do przejścia, bo największymi wrogami okazać się mogą bowiem inni gracze, którzy będą starali się przetrwać i uzyskać nasz dobytek z ekwipunku. Deweloperzy odpowiedzialni za tą produkcję ARK Survival Evolved Pełna wersja PC jako główny cel postawili sobie dobry gameplay od strony gry sieciowej. Tytuł ten jest głównie skierowany do grania w multiplayerze, ale również samemu można się świetnie bawić. Odnośnie trybu sieciowego będziemy mogli rozpocząć kooperację z innymi graczami, którzy będą do nas spokojnie nastawieni bądź nawiązać owocujący sojusz ARK Survival Evolved Pobierz z innymi.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o metodach pobierania jakie stosujemy! Najwyższa jakość tylko u nas.

ark survival evolved download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

ark survival evolved jak pobrac

Aby móc zainstalować grę ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac ark survival evolved pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Mody do wyboru są cztery, opcjonalnie.

ark survival evolved explorers edition pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

ark survival evolved pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 20-25 minut.

pobierz ark survival evolved na pc na naszej stronie

jak pobrac ark survival evolved pc

pobierz pelna wersje ark survival evolved

ark survival evolved jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac ark survival evolved na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry ARK: Survival Evolved Explorer’s:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać ARK Survival Evolved na PC?

Czy zastanawiałeś się kiedyś Skąd pobrać ARK: Survival Evolved w Pełnej wersji i nie mogłeś znaleźć miejsca godnego zaufana? Gwarantujemy Ci, że opuszczając naszą stronę nie wyjdziesz z pustymi rękami i będziesz mógł cieszyć się tą świetną produkcją. Jeśli będziemy grali samemu możemy mieć trudności z pokonaniem niektórych przeciwników, ale na upartego wszystko da się zrobić. Na mapie gry znajdziemy różne ARK: Survival Evolved Pobierz punkty, które będą odpowiedzialne za przywołanie przeciwnika specjalnego. Punkty są oznaczone jako specjalne i aby móc z nich skorzystać, musimy spełniać pewne warunki panujące w grze. Pojawi się wtedy olbrzymich rozmiarów postać o mitycznych korzeniach. Jeśli uda nam się pokonać takiego przeciwnika będziemy mogli uzyskać dodatkowe ARK: Survival Evolved Download nagrody, które niezwykle się przydadzą w dalszej zabawie. Jeśli uda nam się pokonać konkretnych przeciwników nasze doświadczenie w tej grze wrasta. Do walki z nimi zalecana jest kooperacja z innymi towarzyszami. Produkcja ta jest możliwa do obserwacji w perspektywie pierwszej osoby, ale co warto zaznaczyć, w porównaniu do innych gier ARK Survival Evolved Ściągnij za darmo MMO, które są sandboksami lub utworzone przez inne niezależne studia deweloperskie, tutaj mamy do czynienia z wysokiej jakości oprawą graficzną oraz świetną mechanikę sterowania. Produkcja ta opiera się na znanej w środowisku technologii Unreal Engine 4. Tytuł ten stawia przede wszystkim na wysoką jakość oraz dużą dawkę zabawy. ARK Survival Evolved Do pobrania Bez klucza nie jest instalatorem zwyczajnym, omijamy wszelkie potrzeby podawania kluczy do gier, więc jedyne czego potrzebujesz, to łącze z internetem i nieco miejsca na dysku wymaganego do instalacji gry. Odnalezienie naszej strony może być dla Ciebie bardzo ważnym elementem, ponieważ na naszej stronie znajdziesz wiele różnych gier. Skuteczna metoda Jak pobrać ARK Survival Evolved na PC jest właśnie przed Tobą więc skorzystaj już dzisiaj.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *