Najlepsze gry Wyścigowe na PC

Pełne wersje gier

Dzisiejszy świat charakteryzuje się wysokim poziomem zinformatyzowania. Urządzenia elektroniczne służą człowiekowi na każdym kroku. Nie inaczej jest z komputerami, które już od końca XX wieku oferują nam pokaźną gamę rozrywek z których możemy korzystać. Ich oferta z roku na rok powiększa się i to co raz szybciej. Do wyboru mamy dziesiątki tysięcy filmów, seriali, a także gier komputerowych. Te ostatnie dzielą się na gatunki, a następnie podgrupy, a każda z nich ma swoje odmienne cechy i czym innym kusi użytkowników by wybrali właśnie ją.
9

Dość znaczącym segmentem rynku produkcji komputerowych są gry wyścigowe, które wraz z rozwojem grafiki, oraz umiejętności wprowadzania lepszych i lepszych odwzorowań praw fizyki cieszą się dużym uznaniem wśród fanów. Chyba nie ma osoby która nie chciałaby choć na chwilę zasiąść za kierownicą słynnego Lamborghini czy Ferrari, a produkcje z tego gatunku często dają nam taką możliwość. Kilkanaście lat temu, nagły wzrost zainteresowania "ścigankami" okazał się zaskoczeniem dla konkurencyjnych producentów z innych branży. Dziś już wiadomo, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a za sukcesem tego gatunku stoją konkretne przesłanki, z których ten się składa. O nich dziś sobie opowiemy.

Forza Horizon 5 download

Na zdjęciu Gra Forza Horizon 5 - Pobierz ją już teraz: Forza Horizon 5 Download

Wyścigi komputerowe to gatunek gier w których mamy za zadanie ścigać się z pojazdami przeciwnika sterowanymi przez drugą osobę ( albo za sprawą trybu multiplayer albo przez tak zwany podzielony ekran), bądź też przez sztuczną inteligencję. Spora część z nich wymaga dostępu do internetu, ale nie jest to regułą. Praktycznie wszystkie mają kilka wbudowanych poziomów trudności, które dopasowujemy według naszych umiejętności, oraz doświadczenia. Biorąc udział w wyścigach mamy za zadanie ukończyć go w jak najlepszym czasie bądź też na jak najwyższym miejscu.

Tuning w grach Wyścigowych

Need for Speed Most Wanted 2005 download

Nikomu tej gry chyba przedstawiać nie trzeba. Need for Speed Most Wanted 2005 Download to absolutny hit i największy sukces studia. Niepowtarzalny klimat, tuning, miasto, auta oraz muzyka. Produkcja jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier z serii. Znajdziesz w tej grze wszystko, nostalgię oraz niezapomniane wrażenia.

Szalona jazda nocą w centrum miasta

Zależnie od tytułu, zazwyczaj mamy możliwość poznawania i odblokowywania całego "drzewka" pojazdów, z których każdy ma swój odmienny charakter i styl prowadzenia. Każdy z nich ma swoje lepsze jak i gorszy strony, takie jak przyspieszenie, hamowanie, sterowanie i tak dalej. Naszą przygodę zazwyczaj zaczynamy za sterami niezbyt pokaźnego auta, by w miarę upływu czasu piąć się po drabinie sukcesu, aż na sam szczyt, na którym czekają na nas wspaniałe i drogie pojazdy.

The Crew 2 download

Na zdjęciu Gra The Crew 2 - Pobierz ją już teraz: The Crew 2 Download

Ważnym aspektem jest ich mnogość

Gdy już zdecydujemy się skorzystać z gry należącej do grupy symulatorów, mamy przed sobą kolejną trudną decyzję. Jaką z nich właściwie wybrać? Jest ich całe mnóstwo i każdy z nich tak samo zachęcająco patrzy w naszą stronę. Od symulatorów dotyczących wykonywania poszczególnych zawodów takich jak policjant, piekarz, mechanik, przechodząc do bardziej wysublimowanych takich jak wcześniej wymieniony przez nas symulator pola walki, ekipy remontującej domy, ekipy burzącej i stawiającej je od zera, po te dotyczące pracy kierowcy zawodowego

Szansa przejechania się ekskluzywnymi pojazdami

Gdy już dokonaliśmy zakupu naszego wymarzonego auta, natychmiast chcemy sprawdzić jego osiągi, oraz to, czy góruje nad potencjalną konkurencją. W tym celu bierzemy udział w licznych wyścigach, które potrafią dostarczyć dużej dawki adrenaliny. W wielu tytułach mamy możliwość zmagań z policją, która będzie próbowała nas złapać za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym i łamanie obowiązujących przepisów. Nie przyjdzie im to jednak łatwo, gdy za kierownicą naszego Lamborghini Aventadora znajduje się doświadczony gracz, który wie co w danej chwili robić.

W jakie gry Wyścigowe warto zagrać?

Need for Speed Underground 2 download

Szanowana gra Need for Speed Underground 2 Download w środowisku graczy. Klimat nawiązuje do najlepszej odsłony serii (zapewne wiecie, o którą chodzi. ;) ), ale ma w sobie troszeczkę inny charakter.

Tuning, modyfikowanie, zmieniane, naklejki, malowanie, spoilery, nitro...

Za każdy sukces jesteśmy nagradzani w formie gotówki, odblokowanych kolejnych modułów/części, bądź nawet kolejnych samochodów. Do znanych na całym świecie serii gier wyścigowych można zaliczyć Need For Speed, Gran Turismo, Test Drive, czy chociażby Forza Motorsport. Wracając jednak do sedna, co stoi za sukcesem produkcji tego typu? Przede wszystkim to, że...

F1 2020 download

Na zdjęciu Gra F1 2020 - Pobierz ją już teraz: F1 2020 Download

Sycenie wzroku niesamowitymi maszynami

Gdy dojdziemy do wniosku, że zakochaliśmy się w danym modelu, lecz stanie się on już lekko przestarzały w porównaniu do tego czym jeździ konkurencja, zawsze możemy podjąć decyzję o stuningowaniu go. Wymiana silnika na mocniejszy, zamontowanie podtlenku azotu (słynne nitro), pomalowanie karoserii według naszego widzimisię, dzięki czemu nadamy naszemu pojazdowi niepowtarzalny i agresywny charakter jest świetnym pomysłem na dostarczenie rozrywki użytkownikowi.

Najlepsze gry Wyścigowe

Need for Speed Carbon download

Tytuł, który jest starszą odsłoną serii. Jednak chyba to nadal nikomu nie przeszkadza i gracze bardzo chętnie zabierają się za tą odsłonę serii. Najciekawsze w Need for Speed Carbon Download jest to, że model jazdy i same wyścigi odbywają się w inny sposób niż dotychczas. Chcesz się dowiedzieć w jaki? Przekonaj się już dziś.

Odczuwanie dużej i nierzadko niebezpiecznej prędkości

Zależnie od produkcji, możemy otrzymać całe mnóstwo możliwych modyfikacji, od karoserii, opon, koloru lakieru, rozmaitych znaków szczególnych, wyglądu wydechu, aż po najdrobniejsze elementy w kabinie pojazdu. To wszystko sprawia, że mamy poczucie korzystania z naprawdę dokładnie dopracowanego tytułu, dzięki czemu mamy zapewnioną rozrywkę na wiele godzin użytkowania. Warto jednak pamiętać o tym, że na każdą modyfikację trzeba przedtem zarobić, biorąc udział w wyścigach. To daje poczucie przynależności do świata rzeczywistego, w którym prawidłowości systemu ekonomicznego towarzyszą nam na każdym kroku.

Need for Speed Most Wanted 2012 download

Na zdjęciu Gra Need for Speed Most Wanted 2012 - Pobierz ją już teraz: Need for Speed Most Wanted 2012 Download

Gdy po raz kolejny z trudem wymykamy się policyjnej łapance, możemy poczuć ogromną satysfakcję i dreszczyk emocji. Nawet gdy w końcu powinie nam się noga, nie mamy z tego tytułu żadnych realnych konsekwencji. Po prostu znów siadamy za kółko. To samo tyczy się rywalizacji z przeciwnikami, którzy za sprawą dostępu do co raz lepszych pojazdów, wymuszają na nas ciągłe dążenie do bycia ponad nimi. Czy uda Ci się być zawsze na topie? To już zależy od Ciebie, bo produkcje dają Ci taką możliwość.

Wyścigowe gry komputerowe każdego roku przypominają nam o swojej obecności, nieustannie rezerwując sobie dość znaczącą część rynku. Mają wielu wiernych fanów, którzy zostali zauroczeni ich zaletami. Dasz się zauroczyć?

TOP 10 Gier Wyścigowych

Need for Speed Payback Download

Ostatnia odsłona serii jaką zaprezentujemy, czyli Need for Speed Payback Download które spotkało się z wieloma kontrowersjami po premierze. Jednak od tego czasu trochę gracze uspokoili swoje zdanie, a sama gra prezentuje ciekawy model rozgrywki.