Najlepszy Symulator tira

Pełne wersje gier

Jeśli uwielbiasz symulatory bycia kierowcą, Euro Truck Simulator 2 Download to zdecydowanie pozycja dla Ciebie!
9

Euro Truck Simulator 2, w której jako kierowca tytułowej ciężarówki przewozimy towary po terenie całej Europy, od Wrocławia po Mediolan. Plątanina autostrad i głównych dróg jest skondensowana, ale sprawia wrażenie dużo większej, niż jest w rzeczywistości. Zadowolenie z odkrywania nowych tras, obserwowanie nowych krajobrazów i dróg pojawiających się na mapie w grze to tylko pretekst do zarabiania tak potrzebnej nam gotówki. Euro Truck Simulator 2 ma prosty, lecz bardzo satysfakcjonujący system ekonomiczny.

Euro Truck Simulator 2 download

Zaczynasz jako kierowca ze słabymi kwalifikacjami zmuszony do podjęcia pracy u znanych firm transportowych. Powoli gromadzisz fundusze na zakup pierwszej własnej ciężarówki i otworzenie własnej działalności. Wtedy dopiero zaczyna się zabawa. Sprawdzanie kontraktów, wynajem ciężarówek, podnoszenie umiejętności i zatrudnianie kierowców to tylko niektóre z naszych obowiązków.

ETS 2 download

Choć może się wydawać, że gra oparta na jeżdżeniu z miejsca na miejsce będzie nudna, wcale tak nie jest. W dużej mierze wynika to z bardzo dobrej fizyki jazdy oraz zróżnicowanych układów dróg i scenerii. Momenty monotonnej jazdy po autostradzie nieustannie przeplatają się z sytuacjami na drodze, gdzie należy wykazać się faktycznymi umiejętnościami prowadzenia tira. W jednej chwili podziwiasz zachód słońca na wiejskim horyzoncie, by nagle musieć błyskawicznie zareagować na pojazd wymuszający pierwszeństwo. W ETS2 nie można zginąć, ale rachunki za naprawę naszej ciężarówki mogą dać w kość.