Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

0

assassin's creed chronicles trilogy download

 Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy Download PC
Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pełna wersja
Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy Pobierz PC

Witamy! Od dzisiaj Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy Pełna wersja jest już dostępne. Jest to tytuł bardzo interesujący, jest to platformówka o wielu elementach przygodowych. Wersja ta składa się ze wszystkich trzech części wpasowujących się w tematykę tej gry. Producentami jest studio Climax Studios i to właśnie oni zadbali o świetne wykonanie tej gry. Każdy z dodatków do tej gry pozwoli nam przenieść się Assassin’s Creed Chronicles China Download do innych realów, w których to będziemy mogli rozpocząć świetną zabawę. Jedna z części umożliwi nam wybranie się do XVI-wiecznego Państwa Środka, a pokierować będzie nam dane protagonistką o nazwie Shao Jun – miała on przyjemność przechodzić szkolenie u boku samego Ezio Auditore. W kolejnym dodatku będziemy naszą przygodę Assassin’s Creed Chronicles India Pobierz toczyć w Indiach w roku 1841. Tym razem kierować będziemy mogli pewną postacią o nazwie Abraaz Mira. On sam znalazł się w samym środku konfliktu między Imperium Sikhów a Brytyjczykami. Walka w tym przypadku będzie dosyć zawzięta, więc warto spróbować zagrać i w ten dodatek. Trzecim już ostatnim dodatkiem będzie przygoda Assassin’s Creed Chronicles Russia Download PC odbywająca się w Rosji i tam znajdziemy się w Cesarstwie Rosyjskim odbywającym się w 1918 roku. Będziemy kierowali pewnym asasynem Nikolai Orelov i on będzie brał udział w pewnych rolach w trwającej już od dawna wojny domowej. Rozpoczęła ją sama polityczna opozycja, która jest wierna carowi, ale również i bolszewicy się w pewnym stopniu Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pobierz PC do tego przyczynili. Jeśli chodzi o to jak prezentuje się rozgrywka to nikogo nie powinno to zdziwić, że wiele elementów będzie nam znane z całej serii, bo właśnie ta odsłona korzysta z samych najlepszych zagadnień. Jednakże jest to gra platformowa z elementami dwa i pół D, niektóre z elementów wymagały nieco zmienienia AC Chronicles Trilogy Pełna wersja Pobierz formy, aby rozgrywka była jak najbardziej przyjemna.

9.5

Ocena Ekipy

Parametry gry

Mechanika
10.0
Różnorodność lokacji
10.0
Grafika
9.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Rozbudowany świat
  • Świetna platformówka
  • Elementy walki i skradania
  • Zawiera wszystkie trzy części
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3 2105 3.1 GHz/AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 10GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 470/Radeon HD 7870 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy

Prezentowana gra Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pełna wersja PC jest świetnym pomysłem na zagranie w tą platformówkę. Znajdziemy tutaj wiele przygód oraz świetny system walki oraz zróżnicowane lokacje. Dodatkowo korzystając z naszego instalatora pobierzesz grę bardzo szybko i będziesz mógł maksymalnie wykorzystać potencjał całej produkcji. Wracając do recenzji, to przykładowo nasi bohaterowie mogą AC Chronicles Download PL swobodnie dokonać pojedynku w zwarciu z innym przeciwnikiem, to i tak najbardziej punktowane są działania wykonywane z ukrycia, wykonując pewne schematy eliminacji wrogów po cichu. Wykorzystać też możemy model skradanek, dzięki to któremu będziemy mogli przemykać za plecami wrogów. Jak na tą serię przystało, oczywiście będziemy mogli również AC Chronicles Trilogy Pełna wersja PC wykonywać najróżniejsze akrobacje. Jeśli będzie od tego wymagała nas dana platforma, również wspinaczka będzie wskazana, aby bez problemu przejść do kolejnego etapu. Podczas rozgrywki będziemy też mogli podziwiać wiele znanych i zarazem atrakcyjnych elementów, a do nich zaliczyć możemy Wielki Mur Chiński, Sobór Wasyla Błogosławionego AC Chronicles Pobierz oraz Tadź Mahal. Oczywiście tego typu lokacji jest znacznie więcej, więc jest co eksplorować.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

assassin's creed chronicles trilogy evolved download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

assassin's creed chronicles trilogy jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac assassin's creed chronicles trilogy pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Mod do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

assassin's creed chronicles pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

assassin's creed chronicles trilogy pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-8 minut.

pobierz assassin's creed chronicles trilogy na pc na naszej stronie

jak pobrac assassin's creed chronicles trilogy pc

pobierz pelna wersje assassin's creed chronicles trilogy

assassin's creed chronicles trilogy jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac assassin's creed chronicles trilogy na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Skąd pobrać Assassin’s Creed Chronicles Trilogy na PC?

Jeśli nie wiesz Skąd pobrać Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy w Pełnej wersji możesz natrafić na wiele różnych stron. Jednak tylko wybierając nasz serwis będziesz mógł dokonać pobrania tej gry w pełnej wersji ze wszystkimi dodatkami. Oczywiście cała produkcja jest kompatybilna i ze sobą spójna, więc z pewnością na długo nie oderwiesz się od monitora. Produkcja ta została oparta na bardzo dobrym silniku gry, który wykorzystuje Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pobierz technologię UbiArt Framework. Była ona wykorzystywana przy wielu innych bardzo interesujących pozycjach, więc można odczuć dużą dokładność jak na grę platformową. Ponadto każda z części w jaką będziemy grali posiadać będzie inny styl i charakter, więc można od razu odczuć, że z Rosji pojawimy się w Chinach. Opowiemy teraz AC Chronicles Download o jednym z dodatku. Jak wcześniej wymienialiśmy, protagonistką będzie Shao Jun – ma ona za cel powrócić do Państwa Środka w prostym celu. Musi pomścić swoich pozbawionych życia osób należących do jej bractwa. Jak w każdej odsłonie serii będziemy mogli przemierzać wiele zróżnicowanych lokacji, a co z tym idzie, bardzo dobrze się bawić AC Chronicles Trilogy Ściągnij za darmo podczas rozgrywki. Do tych miejsc zaliczamy Pekin oraz Zakazane Miasto. Pewną rolę w tej odsłonie serii odgrywać też będą charakterystyczne postacie, które lata temu zapisały się do historii Chin. Produkcja ta jest przystosowana do typowego dla całej serii klimatu, ale w tym przypadku znajdziemy też wiele Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Do pobrania Bez klucza innych ciekawych rozwiązań. Główna bohaterka posiada pewne interesujące zdolności, a jednymi z nich są oczywiście umiejętności niezwykle przydatne w walce. Będziemy mogli stawić opór naszym wrogom podczas bezpośredniego starcia. Do tego celu będziemy mogli wykorzystać ukryte ostrze, które jest nieodzownym Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Download Free elementem całej serii. W tym przypadku jest on ukryty w bucie, ale też użytek możemy zrobić z miecza jian. Mimo wszystko i tak w całej grze kluczowym elementem będzie skradanie się i wykonywanie zabójstw jak najczęściej pozostając niezauważonym. Jest to interesująca gra o wielu możliwościach zabawy, więc nikt nie powinien się przy tej grze nudzić. Pozostawiamy Ciebie z naszym sposobem Jak pobrać AC Chronicles Trilogy na PC i to już tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz naszą, sprawdzoną i zaufaną stronę, czy jednak skorzystasz z innej bez żadnej gwarancji. Miłej zabawy!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *