Assassin’s Creed Valhalla Download

Pełne wersje gier

Assassin’s Creed Valhalla Download

17
Assassin’s Creed Valhalla Download

Assassin’s Creed Valhalla Download PC 🥇

Walka, rytuały religijne i życie w osadach są oparte na tej mieszance naszych obecnych informacji o wikingach i o sagach, aby zapewnić jak najbardziej zrównoważone spojrzenie na życie Wikingów w grze Assassin's Creed Valhalla Download . Sagi i mity ze społeczeństwa nordyckiego są pełne twardych postaci kobiecych i wojowników.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz lub lepszy
Pamięć: około 58GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Assassin’s Creed Valhalla Download

Sprawdź instalator poniżej

Assassin’s Creed Valhalla download

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Assassin’s Creed Valhalla pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Assassin’s Creed Valhalla download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Assassin’s Creed Valhalla pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Assassin’s Creed Valhalla download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Assassin’s Creed Valhalla pelna wersja

Assassin’s Creed Valhalla download pelna wersja

Assassin’s Creed Valhalla download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Assassin’s Creed Valhalla

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Assassin’s Creed Valhalla Download

Wikingowie pozostawili bardzo niewiele tekstów opowiadających o sobie, dlatego negatywny obraz Wikingów, jaki mamy, był oparty na tekstach mnichów, a czasem ofiar inwazji Wikingów; jak możesz sobie wyobrazić, mieli oni dość negatywne postrzeganie. Istniały sagi i mity Assassin's Creed Valhalla Download na temat wikingów, które przez wieki były przekazywane w ustnych tradycjach i ostatecznie spisywane, aby pomóc światu w informowaniu o ich kulturze.

Assassin’s Creed Valhalla Pobierz

To była część ich wyobrażenia o świecie, że kobiety i mężczyźni są równie groźni w walce i to jest coś, co Assassin’s Creed Valhalla jak najbardziej odzwierciedla. Przebłyski walki pokazują miotanie toporami, tarcze używane do odpierania uderzeń ognistych strzał i unikania urazów głowy, walczenie dwoma broniami na raz. Możesz nawet władać dwoma tarczami i otrzymujesz naprawdę wiele sposobów na zmasakrowanie wroga.

Assassin's Creed Valhalla Pobierz ma znacznie mroczniejszy ton i treść niż Odyssey i Origins. To w końcu ciemne wieki. Akcja Valhalli rozgrywa się w bardzo wiejskiej Anglii, gdzie obywatele żyją z bardzo małymi dziećmi i borykają się z rozlewem krwi. Eivor walczy z nieuczciwym duńskim klanem pod wodzą człowieka imieniem Rued. Podobno zabił człowieka, który miał zostać koronowany na króla, człowieka o imieniu Oswald, więc to w ich gestii leży zebranie armii, aby zniszczyć Rueda i zaprowadzić pokój we Wschodniej Anglii.

Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla Pełna wersja

Jak już wspominaliśmy, w Assassin's Creed Valhalla Download można grać jako kobieta, oraz jako mężczyzna. Wypędzani z Norwegii niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami naturalnymi w IX wieku naszej ery, gracz musi poprowadzić klan Norsemenów Eivora przez lodowate Morze Północne do bogatych ziem królestw Anglii.

Gracze muszą wykreować nową przyszłość dla swojego klanu, przywracając na nowo bezwzględny styl walki wojowników północy zwanych wikingów dzięki ulepszonemu systemowi walki, który obejmuje możliwość podwójnego władania bronią przeciwko większej liczbie wrogów niż kiedykolwiek wcześniej. To sprawia, że rozgrywka staje się wielce satysfakcjonująca i to bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, choć nigdy nie można było w tym względzie mieć zastrzeżeń do producenta. Aby zdobyć zasoby, gracz może prowadzić napady na wybrane lokalizacje aby zdobyć bardzo potrzebne bogactwa i zasoby.

Opisy i recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla Download PC

Gdy Wikingowie zaczynają osiedlać się w swoim nowym domu, napotykają opór ze strony Sasów, w tym króla Alfreda z Wessex, który potępia ich jako pogan i stawia się w roli jedynego władcy cywilizowanej Anglii. Wbrew wszelkim przeciwnościom Eivor Assassin's Creed Valhalla Cała gra musi zrobić wszystko, co konieczne, aby utrzymać Valhallę w zasięgu ręki. Dorzucimy jeszcze ważną informację o wymaganiach systemowych potrzebnych do obsłużenia gry Assassin's Creed Valhalla.

Wyglądają one następująco: System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe), procesor: Intel Core i5-2400 o taktowaniu 3.1 GHz / AMD FX 6300 o taktowaniu 3.8 GHz, Ryzen 3 - 1200, karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 285 (2 GB RAM lub lepsza), Pamięć RAM: 8 GB, dysk twardy: 46 GB wolnego miejsca na dysku.

Organizacje mające za zadanie ocenę treści w produkcji pod względem potencjalnych elementów mogących zaszkodzić młodszym graczom, wyraziły bardzo zbliżone zdanie. ESRB jak i PEGI Assassin's Creed Valhalla Download PL zdecydowały o konieczności ukończenia osiemnastego roku życia w razie chęci korzystania z produkcji ze względu między innymi na przemoc zawartą w rozgrywce. Moim skromnym zdaniem oprócz trybu gry jednoosobowej do którego mamy dostęp, przydałby się jeszcze tryb gry wieloosobowej, jednak jego brak w niczym nie minusuje produkcji.

Poradniki do gier

Jak pobrać Assassin’s Creed Valhalla na PC

Po prostu producent zdecydował się na jego brak i należy się z tym pogodzić. Jesteśmy pod wrażeniem produkcji i trzeba przyznać, że Ubisoft wypuścił naprawdę dobrą alternatywę dla swoich wcześniejszych edycji. Tym samym z pewnością znów przyciągnie rzesze fanów i wzbudzi swoim dziełem niemałe zainteresowanie. Tymczasem żegnamy się z Państwem i do zobaczenia już w kolejnym artykule. Sprawdź Jak pobrać Assassin's Creed Valhalla na PC


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami