Assetto Corsa Competizione Download

Pełne wersje gier

Pobierz Assetto Corsa Competizione w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Assetto Corsa Competizione Download

Assetto Corsa Competizione Download 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Assetto Corsa Competizione ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej interesującym produkcjom komputerowym. Dziś na warsztat bierzemy produkcję na której bardzo Wam zależało, aby się tu znalazła. Mowa oczywiście o Assetto Corsa Competizione Download, która należy do gatunku gier wyścigowych. Jesteście ciekawi? Warto już na starcie zaznaczyć, że Assetto Corsa Competizione to niezły zawodnik. Nie jest to najładniejsza gra, jaką można dostać na konsole obecnej generacji i chociaż nie wygląda to źle w żadnym wypadku, różnica między nią, a chociażby NFS'em jest znacząca.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 51GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Assetto Corsa Competizione Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Assetto Corsa Competizione download

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Assetto Corsa Competizione pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Assetto Corsa Competizione download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Assetto Corsa Competizione pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Assetto Corsa Competizione download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Assetto Corsa Competizione pelna wersja

Assetto Corsa Competizione download pelna wersja

Assetto Corsa Competizione download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Assetto Corsa Competizione się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Assetto Corsa Competizione

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Assetto Corsa Competizione Download

Opcje powtórek są cienkie na ziemi, co oznacza, że po ciężkim wyścigu online nie możesz zobaczyć powtórki, gdy nagle i natychmiastowo teleportujesz się z powrotem do boksów gotowych na następny wyścig. I tych z Was, którzy lubią się bawić tryb fotograficzny niestety muszę bardzo zasmucić, biorąc pod uwagę brak opcji aparatu lub swobodnego poruszania się po widoku. Edytor barw w Assetto Corsa Competizione Download jest również niesamowicie prosty i z mojego doświadczenia, też nie działa zbyt dobrze, więc nie będziesz w stanie zrobić zbyt wiele poza wybraniem gotowego wzoru i zmianą kilku kolorów. Zaczynając w trybie kariery, zostaniesz wrzucony do Lamborghini , aby przetestować swoje tempo w szeregu różnych warunków, co prowadzi do dołączenia do wybranego zespołu, których do wyboru jest naprawdę wiele.

Assetto Corsa Competizione Pobierz

Twoja kariera przechodzi następnie przez szereg wyścigów i wydarzeń, z czasem kwalifikacji, które dają Ci inny rodzaj rywalizacji niż te, które oferują tylko określoną liczbę okrążeń. Jest do czego się przyzwyczaić, od startów toczących się, które musisz kontrolować, po obowiązkowe pit stopy, ale najważniejszą rzeczą, którą będziesz obserwować na początku, są wszystkie dane, które gra zbiera o Tobie w każdym momencie jej korzystania.

Ideą wczesnych etapów kariery w Assetto Corsa Competizione Pobierz jest nauczenie Cię, że bezpieczna, czysta i ostrożna jazda jest ważniejsza na samym początku niż szybka jazda. Rozpalaj tylne opony z każdego zakrętu, dryfuj po zakrętach i spędzaj czas na przecinaniu żwiru, a zrujnujesz swoje oceny, co sprawi, że Twój inżynier w Assetto Corsa Competizione Download PC będzie się na ciebie irytował i nieustannie podsuwał różne sugestie dotyczące poprawy.

Dzięki temu systemowi, który przenosi się również na wyścigi online, nie wchodzisz do lepszych, czystszych lobby bez udowodnienia swojej wartości, jeśli chodzi o uporządkowane wyścigi. To powiedziawszy, jeśli chodzi o wyścigi online, Assetto Corsa Competizione Pobierz PC nie wydaje się przyciągać takich kierowców, którzy chcą po prostu wywołać chaos. Rozegrałem kilka wyścigów online i poza jednym wyścigiem, w którym jeden z kierowców był albo sprawcą kłopotów, albo po prostu okropnym kierowcą, wyścigi w grze były twarde, ale uczciwe.

Recenzje gier

Assetto Corsa Competizione Pełna wersja

To nie jest gra Assetto Corsa Competizione Pełna wersja Pobierz dla zwykłych kierowców, i chociaż działa znakomicie ze standardowym kontrolerem bez konieczności ustawiania pełnego koła, nie widzę wielu ludzi, którzy do tego podchodzą, jeśli nie są zainteresowani tym właściwym modelem wyścigu.

To dobra wiadomość dla wszystkich prawdziwych fanów gatunku gry takiej jak Assetto Corsa Competizione Cała gra. Warto zaznaczyć jeszcze nasz osobisty ukłon w stronę dźwięku. Używam kamery na masce, tak jak w większości gier wyścigowych, w które gram, a dźwięk przez przyzwoity zestaw słuchawek lub głośników jest naprawdę szalony. Pomiędzy szorstkim warkotem własnego silnika, a dudnieniem krawężników, szuraniem samochodu o innych, brzmi to brutalnie genialnie. Nawet spikerzy na stadionie w tle, którzy mówią o ostatnim wyścigu i gdzie seria już się ścigała, brzmią doprawdy fantastycznie.

Opisy i recenzje gier

Assetto Corsa Competizione Download PC

Powiedziałbym nawet, że to z łatwością najlepszy dźwięk, jaki słyszałem w konsoli do gier wyścigowych. Znajdź sposób na podkręcenie go bez denerwowania sąsiadów, a bez wątpienia to pokochasz. Dla mnie więc, kiedy masz grę, w której wyścigi są tak dobre jak właśnie w Assetto Corsa Competizione Download PL, fantazyjne dodatki tak naprawdę nie mają znaczenia. Będę szczery, tęsknię za powtórkami, możliwością obejrzenia całego wyścigu, a nawet tylko jego fragmentów po kolejnym wyczerpującym wyścigu, ale jak na kierowcę jest to bardzo dobre. Jeśli wyobrazisz sobie coroczną kłótnię między poszczególnymi konkurentami w branży gier motoryzacyjnych czy wyścigowych jak np. Assetto Corsa Competizione po polsku, zorientujesz się, jak to działa.

Gran Turismo to produkcja pełna pięknie renderowanych samochodów, niekończących się malowań i powtórek, przy których możesz się zatrzymać i dostosować. Będziesz zadowolony, a jednak czasami wyścigi mogą wydawać się trochę, jakby to określić, sterylne. Menu w Jak pobrać Assetto Corsa Competizione na PC czasami nie są zbyt łatwe w nawigacji, gra nie jest tak ładna, a dodatki nie zostały rozwinięte w jakiś kosmiczny sposób, ale sama rozgrywka i wyścigi prezentują się naprawdę niesamowicie i w tej kwestii należą się ogromne brawa dla producenta, za świetnie wykonaną robotę. Jeśli więc, tak jak ja tęsknisz za grą wyścigową, która zapewni Ci bliskie, czyste i intensywne wyścigi zarówno online, jak i offline, i cieszysz się możliwością korzystania z wielu naprawdę super pojazdów o których większość z nas może jedynie pomarzyć w realnym życiu, to Skąd pobrać Assetto Corsa Competizione w Pełnej wersji może być grą, którą szukam.

Popracuj nad tym, podnieś swoją ocenę bezpieczeństwa, a zobaczysz zupełnie nowy świat wyścigów w bardziej zaawansowanych poczekalniach i wreszcie przekonasz się, o co chodzi w prawdziwych wyścigach online. Największym problemem związanym z Assetto Corsa Competizione Download Free, jak pamiętacie, było to, że brakowało mu trybu kariery, w który można by naprawdę zatopić zęby. Była oferta jedynie symboliczna, dzięki której zaczynałeś ścigać się wokół pachołków drogowych i przechodziłeś przez bardziej zaawansowane kategorie, ale pokonanie dziwiętnastu bezimiennych kierowców w identycznych samochodach, nie miało większego sensu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Assetto Corsa Competizione na PC

Tryb wieloosobowy był jedynym przekonującym powodem, aby pozostać przy ostatniej grze. Tutaj w Assetto Corsa Competizione Ściągnij za darmo jednak seria oferuje tak bardzo potrzebną strukturę dla jednego gracza. Dziękujemy serdecznie wszystkim czytelnikom za ponowną obecność i liczne odzewy na temat nadsyłanych przez nas artykułów. Zapraszamy do pozostałych recenzji, których uzbierała się już całkiem pokaźna biblioteczka, w której dosłownie każdy znajdzie tytuł, który przypadnie mu do gustu. Do ponownego zobaczenia!


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Assetto Corsa Competizione płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Assetto Corsa Competizione działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Assetto Corsa Competizione już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Assetto Corsa Competizione i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.