Battlefield 5 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Battlefield 5 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Battlefield 5 Download

Battlefield 5 Download Pełna Wersja 🥇

Battlefield 5 Pobierz PC ⚡

Witamy serdecznie, prezentujemy tym razem świetną grę akcji Battlefield 5 Pełna wersja Pobierz - odsłona ta jest kolejną już częścią światowego hitu będącą zarazem jedną z najlepszych strzelanek wojennych w historii. Tytuł ten zaprowadzi nas w świat II wojny światowej, lecz nie będziemy odbywać tego jak było w stu procentach naprawdę, a twórcy postanowili pokierować grę w bardziej swobodnym stylu i między innymi w BFV Pełna wersja znajdziemy sceny, miejsca i wydarzenia mniej znane, ale równie ciekawe i warte sprawdzenia.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 3.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 54GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 2GB vRAM lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Battlefield 5 Download

Grę i jej akcję będziemy mogli kierować z poziomu pierwszej osoby. Do wyboru mamy różne tryby gry, ale niezależnie od tego, który wybierzemy to walka będzie pełna emocji jak i wojna zawarta w grze będzie prowadzona na wielką skalę. Arsenał jaki będziemy mieć do dyspozycji pozwoli Battlefield 5 Download nam na świetną zabawę i swobodne rozwalanie przeciwników różnym kalibrem.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Battlefield 5 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Battlefield 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Battlefield 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Battlefield 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Battlefield 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Battlefield 5 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Battlefield 5 download pelna wersja

Battlefield 5 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Battlefield 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Battlefield 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Battlefield 5:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Battlefield 5 Pobierz

Odnajdziemy tutaj taki sprzęt jak historyczne, używane w czasach wojny bronie, w tym maszyny jak samoloty oraz czołgi, nie zabraknie też bardziej klasycznych pojazdów, ale znajdziemy rzadkie i nietypowe prototypy do wykorzystania w wojnie w świecie gry. Battlefield V Pobierz posiada kampanię fabularną, którą możemy wykonać w pojedynkę, ale kierować będziemy też mogli różnymi, innymi bohaterami - nie tylko jednym. Można było to zauważyć w poprzedniej odsłonie gry, że można było się wcielić w innych bohaterów. Twórcy tego tytułu zastosowali tą praktykę, ponieważ ich celem było aby ukazać kilka historii różnych postaci, które się nazywają Wojenne opowieści Battlefield V Download PC - wydłuży to naszą rozgrywkę, a i pozwoli poznać więcej ciekawych smaczków przygotowanych przez twórców.

Grać będziemy mogli na przykład Norweżką będącą jedną z protagonistek i walczyć będzie ona z niemieckim okupantem będącym w szeregach ruchu oporu. Będziemy też mogli pokierować kryminalistą pochodzącym z Wielkiej Brytanii, który zostaje Battlefield 5 Pobierz PC wcielony do jednostki SBS, zagrać możemy jako dowódca, kierujący niemieckim czołgiem, czy też jako żołnierz kolonii francuskiej.

Recenzje gier

Battlefield 5 Pełna wersja

Najważniejszą nowością w tej odsłonie cyklu jest z pewnością tryb kooperacyjny dla czterech osób o dumnej nazwie Combined Arms. Gdy weźmiemy udział w tym trybie, wcielić się możemy w spadochroniarzy będących na tyłach wrogiej dla nas armii. Rozgrywka w Battlefield 5 Pełna wersja Pobierz tym trybie odbywa się na generowanych mapach. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, produkcja ta jest oparta na technologii Frostbite, która została stworzona przez DICE. Użycie tej technologii i silnika zapewni nam wiele pozytywnych doznać z rozgrywki i umożliwi nam na korzystanie z gry w bardzo wysokiej jakości graficznej. Battlefield V Download PC posiada bogate detale i świetna oprawa graficzna nie zamyka się jedynie na realistycznym oświetleniu czy teksturach, ale destrukcja otaczającego nas terenu też jest dopracowana. Jako przykład podamy to, że pociskami z broni można niszczyć ziemię.

Tytuł ten wykorzystuje i sprawnie używa ray tracingu, technologii opracowanej przez Nvidia - osoby posiadające mocny sprzęt komputerowy z BFV Pełna wersja będą bardzo zadowoleni. Dźwięki jakie możemy usłyszeć w tym tytule są wysokiej jakości i trzymają poziom, zarówno melodycznie jak i też bez żadnego problemu możemy usłyszeć realistyczne dźwięki z pola bitwy. >U nas jest do pobrania Battlefield 5 Pełna wersja PL Dubbing - zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego serwisu. W tej odsłonie gry ulepszony i poprawiony został system ruchu, zmiany te pozwalają nam rzucanie się na ziemię w wybranym przez nas kierunku w momencie kiedy będziemy pod ostrzałem. Jak będziemy na ziemi, jest możliwość strzelać do naszych przeciwników leżąc na plecach.

Opisy i recenzje gier

Battlefield 5 Download PC

Fani animacji będą zadowoleni z Battlefield V Download - jak możecie się domyślić, chodzi o unikalność schematu odrzutu po wystrzeleniu pocisku i dotyczy to każdej z broni. Dzięki temu będziemy mogli mieć większą kontrolę nad celnością w grze. Twórcy tego tytułu wzięli pod uwagę kwestię amunicji występującej w trakcie gry. Na początku wystarczy ona nam tylko na kilka serii pocisków z automatu, ale wspomogą nas skrzynki BF5 Pełna wersja PC z amunicją będące porozstawiane na mapie gry.

Pozwolą nam one na uzupełnienie wymaganej ilości do broni, ale zdobycie granatów ułatwiające rozgrywkę. Co prawda korzystanie z tej broni zostało w pewnym stopniu ograniczone, to nie ma problemu jeśli zechcemy odrzucić granat w stronę przeciwnika (który został w nas wycelowany). Jeśli jesteśmy celni w Battlefield 5 Pobierz możemy jednym pociskiem z broni doprowadzić do spektakularnego wybuchu granatu lecącego w naszą stronę.

Pobierana jest zmniejszona ilość GB niż tyle ile pokazane jest w trakcie instalacji. Używamy najlepszej metody kompresji, aby móc skrócić czas pobierania i nie wpływała na rozgrywkę - gra się instaluje z normalną wagą ok. 60GB. Korzystając z naszego serwisu dowiesz się Skąd pobrać Battlefield 5 w polskiej wersji - wybierz nasz bardzo dobry sposób na uzyskanie tego tytułu w pełnej wersji. Wracając do opisu gry i jej recenzji, chcemy powiedzieć o kolejnej nowości w grze, która dla pewnych osób może mieć duże znaczenie. Mamy tutaj na myśli możliwość personalizacji naszego bohatera jak i też jego wyposażenia. Zmiany jakie możemy w Battlefield 5 Pobierz dokonywać to między innymi płeć bohatera, jego strój, rysy twarzy (oraz jej umalowanie jeśli sobie tego życzymy), zmieniać możemy dodatki do broni tak jak i jej skórki, w tym też same akcesoria. W grze znajdziemy nie tylko doskonałą kampanię, ale też tryb sieciowy/multiplayer i tryby rozgrywki jakie możemy tam prowadzić oparte zostały na rywalizacjach z innymi. Jednym z najważniejszych elementów BF5 Download to dobrze znane Operacje, które w serii pojawiły się ponownie. Jednak teraz posiadają one miano Grand Operations i są to długie, posiadające kilka etapów różnych zmagań. W trybie tym będziemy mogli realizować ciekawe i zróżnicowane zadania odbywające się na mapach, które w trakcie gry się zmieniają.

Poradniki do gier

Jak pobrać Battlefield 5 na PC

Będziemy mogli wcielić się w żołnierzy reprezentujących różne umiejętności BF V Pobierz PC i specjalizacje - są to takie dziedziny jak szturmowiec, medyk, żołnierz wsparcia lub zwiadowca. Będziemy wtedy uczestniczyć w starciach i potyczkach odbywających się na przykład na terenach Francji, Afryki czy Rotterdamu. Mając do porównania poprzednie odsłony serii wydane przez studio DICE, wymieniony wcześniej tryb sieciowy w Battlefield 5 Download PC otrzymał wiele wartych odnotowania zmian. To co się będzie działo podczas zadań multiplayer, oblicze może zostać odmienione dzięki fortyfikacjom - będąc przy nich będziemy decydować o takich rzeczach jak na przykład lokalizacji ciężkich maszynowych karabinów. Kolejna ważna zmiana to, że nasz pasek zdrowia został podzielony na parę segmentów i nasze aktualne zdrowie (punkty życia) w BF 5 Pobierz PC będzie się automatycznie regenerować, ale jedynie w obrębie wybranej sekcji. Jeśli postanowimy wyleczyć powalonego i rannego z sojuszników, będziemy musieli poświęcić na to więcej czasu niż w poprzednich odsłonach, ale dokonać opatrzenia i pomocy będzie mogła każda osoba znajdująca się w naszej drużynie, nie jedynie osoba o specjalizacji medycznej. Nasz uniwersalny i jedyny w swoim rodzaju poradnik Jak pobrać Battlefield V na PC pomoże każdemu zagrać w tą świetną grę.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Battlefield 5 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Battlefield 5 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Battlefield 5 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Battlefield 5 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.