BeamNG drive Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz BeamNG Drive w Pełnej wersji już dziś i graj!

25
BeamNG Drive Download

BeamNG drive Download PC | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję BeamNG drive ⚡

Witamy serdecznie nasze poszerzające się grono fanów wspaniałych produkcji komputerowych! Dziś standardowo mamy dla Państwa kolejną ciekawą propozycję, z którą można spędzić bardzo przyjemnie nasz wolny czas. Dziś przyglądamy się tytułowi BeamNG drive Download, należącego do gatunku gier wyścigowych. Czy są tu jacyś fani? Jeśli tak, to na pewno nie będziecie zawiedzeni. Ta produkcja oferuje nam naprawdę pokaźną ilość swoich mocnych, przyciągających do siebie tłumy, mocnych stron, które tworzą klasę samą w sobie. Zapraszamy do dalszego czytania i ściągnięcia gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Wiele aut do zniszczenia
  • Wysoka szczegółowość
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Quad Core i5 2.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 670 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

BeamNG Drive Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

BeamNG Drive download

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

BeamNG Drive pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

BeamNG Drive download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

BeamNG Drive pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

BeamNG Drive download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

BeamNG Drive pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

BeamNG Drive download pelna wersja

BeamNG Drive download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry BeamNG Drive się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac BeamNG Drive

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze BeamNG.drive

Data premiery: 29 maja 2015

Producent: BeamNG

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC

Czy wiesz, że...

Fizyka, jaka została zastosowana w BeamNG.drive jest jedną z najbardziej realistycznych, jaką możemy spotkać w grach? Gra została w tym celu wręcz stworzona, aby oddawać jak najlepiej się da fizykę i mechanikę rzeczywistych zdarzeń z użyciem pojazdów. Co innego, czy różne duże tytuły dostosowują fizykę "pod siebie", a co innego, gdy gra została stworzona wyłącznie do tego.

Trailer / zwiastun gry BeamNG.drive

BeamNG Drive Download

Gry samochodowe typu BeamNG drive Download mają wiele kształtów i rozmiarów i nie wszystkie są sobie równe. Jednak od zręcznościowych kieszonkowych wersji na nasze telefony, ulubionych imprez, po bardziej wyrafinowane i realistyczne tytuły, wśród których każdy fan gatunku znajdzie coś dla siebie. W ciągu ostatnich kilku lat parę gier na komputery osobiste typu nawiązało współpracę, umożliwiając użytkownikom zaprojektowanie własnego samochodu i prowadzenie go za jednym zamachem.

To zaskakująco satysfakcjonujący proces, który łączy w sobie odpowiedni poziom zabawy i realizmu, oraz wysokie jakości symulacji. Automatyzacja, wprowadzona po raz pierwszy bodajże w dwa tysiące piętnastym roku, obejmuje cały proces projektowania, konstruowania i wprowadzania do obrotu samochodów w uproszczonej kolejności, w której priorytetem jest przyjemność.

BeamNG Drive Pobierz

Stylizacja odbywa się na zasadzie kliknięcia i przeciągnięcia w formie trójwymiarowej, a karoserie są rzeźbione i edytowane za pomocą regulowanych, gotowych projektów. Silniki w BeamNG drive Download są tworzone krok po kroku, aż do najdrobniejszych szczegółów, z uwzględnieniem takich czynników, jak stopień sprężania, materiał bloku i rozrząd zaworowy. Ustawienia zawieszenia, przełożenia, specyfikacje hamulców i poziom technologii bezpieczeństwa można również dostosować, a wszystko to wpływa na ostateczny koszt pojazdu, jeśli przejdziesz do etapu marketingu. Istnieje również otaczająca społeczność z wieloma niestandardowymi modami stworzonymi przez innych graczy, które można pobrać i dodać do gry.

Tytuł z wczesnego dostępu, BeamNG drive Download PC, rozwijał się stopniowo od dwa tysiące trzynastego roku i stał się bardzo imponującym symulatorem jazdy i wypadków. Wstępnie załadowane samochody oferują niezliczone godziny eksperymentów, z możliwością zmiany poszczególnych elementów samochodu, takich jak mechanizm różnicowy, wydech, oraz niezliczone inne możliwe opcje do wyboru.

Jazda w BeamNG to moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że w symulacji zwracasz uwagę na szczegóły takie jak chociażby gdy płyn chłodzący w grze BeamNG drive Pobierz PC przegrzewa się, hamulce przestają spełniać swoją funkcję, a starsze samochody w są bardziej podatne na awarie niż nowsze modele. Jest to ciekawa innowacja na tle pozostałych produkcji. Jednak prawdziwym elementem imprezy jest awaria, która stanowi podstawę od czasu jego powstania.

Recenzje gier

BeamNG Drive Pełna wersja

Samochody są modelowane przy użyciu tak zwanej fizyki miękkich karoserii, co oznacza, że każda powierzchnia jest plastyczna i podatna na uszkodzenia, a elementy pojazdu są indywidualnie połączone ze sobą łamliwymi łączeniami. Krótko mówiąc, awarie w BeamNG drive Download PL wyglądają śmiesznie realnie, gdzie w niektórych grach tego brakuje a masz nawet opcję oglądania ich w zwolnionym tempie lub w trybie kamery filmowej. Zaczyna się od stworzenia własnego samochodu. Dokonuje się podstawowych wyborów dotyczących konstrukcji i materiału podwozia i umiejscowienia silnika, a następnie przechodzi do samego silnika.

Aby pokazać, jak to wszystko działa, przejdę przez proces projektowania konkretnego samochodu. Rozpoczynamy od wybrania specyfikacji podwozia i nadwozia. Wybrałem aluminiowe nadwozie ze stalową skorupą, z umieszczeniem silnika w kierunku północ-południe. W trakcie budowy będę używać ustawienia jakości na poziomie trzecim, co da samochodowi trochę prestiżu bez zbytniego zwiększania kosztów. Kolejnym etapem w BeamNG drive po polsku jest zaprojektowanie samego silnika.

Opisy i recenzje gier

BeamNG Drive Download PC

Jest tu wiele opcji do zabawy, podstawy, takie jak konfiguracje cylindrów i pojemności, aż po zwiększenie ciśnienia, średnicę wydechu, profile krzywek i mieszanki paliwowe. Pozwala to naprawdę precyzyjnie dostroić silnik do własnych upodobań, niezależnie od tego, czy chodzi o obniżenie kosztów, poprawę ekonomii czy maksymalizację osiągów.

Po wybraniu wszystkich ustawień na ekranie w Skąd pobrać BeamNG drive w Pełnej wersji pojawi się wykres hamowni, aby zwizualizować zakres mocy silnika. Wykres jest stale aktualizowany w miarę dostosowywania silnika, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, jak zmiany wpływają na jego wydajność. Wskaźniki niezawodności po prawej stronie będą stopniowo zmieniać kolor na żółty i czerwony, jeśli wprowadzone zmiany spowodują niestabilność silnika, a najechanie na nie myszą pokaże nam wskazówki, jak wyeliminować wszelkie występujące problemy takie jak chociażby niższy współczynnik kompresji, aby zmniejszyć stukanie.

Kiedy jesteś zadowolony ze strojenia silnika, należy przejść teraz do kwestii stylizacji samochodu. Styl nadwozia samochodu w BeamNG drive Download Free jest wybierany z grupy odpowiadającej wymiarom podwozia, a niektóre obszary, takie jak słupki i zderzaki, można kształtować za pomocą klikania i przeciągania. Modyfikacji można stosować sporo, tak jak w innych grach. Istnieje asortyment świateł, odznak, otworów wentylacyjnych, aerodynamiki, kół i nie tylko, które można założyć na samochód, a także można je kształtować i zmieniać zgodnie z potrzebami.

Stąd specyfikacja hamulców, konfiguracja skrzyni biegów i zawieszenia oraz kilka ostatnich poprawek, takich jak rodzaj wspomagania kierownicy , również jak zaawansowana będzie kontrola trakcji i poziom luksusu w środku. Wybrałem do samochodu siedmio biegową dwu sprzęgłową skrzynię biegów i wybrałem sportowe ustawienie zawieszenia, które trochę poprawiłem po tym, jak gra obliczyła, że samochód będzie jechał zbyt ciężko.

Poradniki do gier

Jak pobrać BeamNG Drive na PC

Gdy wszystko zostało ukończone, wystarczyło kliknąć logo w grze BeamNG drive Ściągnij za darmo na stronie eksportu, aby wprowadzić dzieło do wirtualnego życia, a po około dziesięciu sekundach auto było gotowe do pracy. Jak pobrać BeamNG drive na PC to najprościej mówiąc, pudełko z zabawkami dla maniaków samochodów i maniaków fizyki, a poziom destrukcyjnych szczegółów, z którymi sobie radzi, jest doprawdy zaskakujący. Wszystkie pojazdy zostały zaprojektowane w przewidywalny sposób, co oznacza, że możesz wykorzystać swoją intuicję, aby znaleźć drogę do celu. Dziękujemy serdecznie.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie BeamNG Drive płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
BeamNG Drive działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. BeamNG Drive już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam BeamNG Drive i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.