Beautiful Desolation Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Beautiful Desolation Download

17
Beautiful Desolation Download

Beautiful Desolation Download | Pełna Wersja 🥇

Poszukujesz postapokaliptycznej gry posiadającej sensowne elementy znane z gatunku RPG, która wciągnie Ciebie na wiele godzin? Beautiful Desolation Download jest właśnie tym, czego możesz właśnie potrzebować. Zainteresuj się tym tytułem już dziś!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 14GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: Obsługująca DirextX 11 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Beautiful Desolation Download

Czy wiesz, że...

Grę Beautiful Desolation została opracowana przez te samo studio, które jest odpowiedzialne za cenioną produkcję jaką jest Stasis? Ponadto zespół ten posiada inne gry w swoim portfolio, dlatego mają oni doświadczenie w temacie tworzenia interesujących gier.

Sprawdź instalator poniżej

Beautiful Desolation pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Beautiful Desolation pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Beautiful Desolation download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Beautiful Desolation pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Beautiful Desolation download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Beautiful Desolation pelna wersja

Beautiful Desolation download pelna wersja

Beautiful Desolation download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Beautiful Desolation się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Beautiful Desolation

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/beautiful-desolation-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 313 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/beautiful-desolation-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 313 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/beautiful-desolation-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 313

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

Dodatkowe informacje o grze Beautiful Desolation

Data premiery: 28 lutego 2022

Producent: The Brotherhood

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC / PlayStation

Trailer / zwiastun gry Beautiful Desolation

Beautiful Desolation Download

Tytuł Beautiful Desolation Download pochodzi od niezależnego studia i jest grą przygodową. W przypadku tym jak i poprzednim, czyli gry Statis, fundusze zostały zebrane za pomocą kampanii crowdfundingowej. Cel został osiągnięty na platformie Kickstarter i wyszła najnowsza gra od The Brotherhood Games. Jesteś ciekaw jak się prezentuje ten tytuł? Zapraszamy do recenzji!

Beautiful Desolation Pobierz

Akcja Beautiful Desolation Download PC jest ukazywana w rzucie izometrycznym. Fabuła rozpoczyna się w roku 1980. Pojawił się wtedy na niebie niewidziany dotychczas monolit. To co ludzie mogli dostrzec, zostało nazwane przez tamtejszych mieszkańców jako Penrose. Pewna grupa naukowców postanowiła przebadać ten tajemniczy obiekt. To, co udało im się z tego obiektu pozyskać, zostało poddane próbom inżynierii wstecznej. Taki właśnie krok spowodował niespotykany dotąd wzrost w rozwoju całej cywilizacji.

Nie mogło być tak jednak kolorowo, gdyż mimo dużej aprobaty ze strony mieszkańców odnośnie tego obiektu, niestety mieszkańcy w końcu przypomnieli sobie o dręczących ich problemach sprzed lat, a w związku z posiadaniem dużego skoku w rozwinięciu się świata, monolit ten spowodował niemałe problemy w trakcie przebiegu całej potyczki. Beautiful Desolation Pełna wersja dostarcza nam objęcia kontroli nad dwiema postaciami. Jest nim Pooch, czyli czworonożna jednostka służąca do robienia zwiadu oraz sam doktor Mark Laslie.

Recenzje gier

Beautiful Desolation Pełna wersja

Właśnie dzięki pozyskanej wcześniej nowoczesnej technologii, opracowanie takiej jednostki jaką jest Pooch. Materia jaka została zdobyta z Penrose znacząco ułatwiła stworzenie takiego kluczowego w dalszej rozgrywki stworzenia-maszyny. Podstawowym zajęciem tejże maszyny w grze Beautiful Desolation Pobierz PC jest zdobywanie ważnych danych na temat miejsc, które odwiedziła. Zbiera też ona informacje na temat spotykanych na jej drodze organizmów.

Oczywiście nie zawsze technologia jest idealna i tutaj nie obyło się bez pewnych osobistych problemów samego doktora. Ze względów typowo logiczne i naukowe podejście maszyny, współpraca z Markiem nie zawsze idzie tak jak powinna. Swoją złość okazuje w postaci dialogów Beautiful Desolation Download Pełna wersja i one potrafią być przepełnione solidną prześmiewczą naturą.

Kolejna ważna postać w grze to sam brak doktora. Dlatego główni i istotni bohaterowie nie kończą się na wymienionej wcześniej dwójce. Bratem Marka jest Don Leslie. Brał on czynny udział w wojnie w Wietnamie jako prawdziwy weteran, będąc teraz starszym sierżantem. Sama rozgrywka w Beautiful Desolation Do pobrania skupia się na kilku z głównych formach zabawy. Znajdziemy tutaj między innymi rozwiązywanie zagadek. Odkrywane przez nas kolejne rzeczy bardzo się wiążą z eksplorowaniem. Świat przedstawiony w tym tytule powstał we współpracy Brianem Fargo. Specjalizuje się on w tworzeniu postapokaliptycznych osad oraz miast. Bardzo dobrze radzi sobie też w przygotowaniu pustynnych lokacji, więc do samej produkcji osoba ta jest wręcz idealna.

Opisy i recenzje gier

Beautiful Desolation Download PC

Wymienione wcześniej zagadki są podzielone na poziomy trudności i nie wszystkie rozwiązuje się podobnie. Opierać się musimy na wskazówkach, które są umieszczone w świecie gry. Rozwiązywanie zagadek w produkcji Beautiful Desolation w Pełnej wersji opiera się przede wszystkim na manipulacji pozyskanych w toku rozgrywki przedmiotami. Wskazówkami w pomocy ich rozwiązania możemy znaleźć w najróżniejszych miejscach. Mogą to być między innymi wyrywkowe obserwacje z otoczenia lub zwyczajne rozmowy z mieszkańcami, którzy mniej lub bardziej, przypadkiem przekażą nam klucz do rozwiązania łamigłówki.

Świat przedstawiony w grze Beautiful Desolation Download PL jest wypełniony grupami prezentujące odmienne podejście do życia. Jedni posługują się technologią, która została stworzona lata temu. Są też grupy przynależące do lokalnych plemion. Kultura i ich usposobienie jest związane z rdzenna ludnością zamieszkującą tereny afrykańskie. Odprawiają oni rytuały oraz ich podejście znacząco się różni od reszty. W toku rozgrywki spotkamy też przedstawicieli zmutowanej fauny. Ich zachowanie może być skrajne różne - są to zwierzęta mogące być do nas nastawione wrogo i mogące być dla nas naprawdę poważnym zagrożeniem.

Poradniki do gier

Jak pobrać Beautiful Desolation na PC

Znaleźć też można zwierzęta z przyjaznym podejściem, więc nie będzie trzeba się ich lękać. W przypadku zwierząt z wrogim podejściem należy wiedzieć, że tytuł ten nie posiada mechanik związanych z walką. Gra Beautiful Desolation Pobierz dostarcza nam ekwipunek. Jest to bowiem coś zupełnie innego niż może się wydawać. Bliżej mu do naprawdę zaawansowanej technologii na granicy z magią. Zarządzać w nim będziemy urządzeniami, których wygląd możecie sobie tylko wyobrazić, jak mogły się prezentować sprzęty wytworzone w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku z dostępem do ogromnego postępu technologicznego.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/beautiful-desolation-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 364 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/beautiful-desolation-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 364 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/beautiful-desolation-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 364
10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś