Burnout Paradise Remastered Download

Pełne wersje gier

Pobierz Burnout Paradise Remastered w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Burnout Paradise Remastered Download

Burnout Paradise Download PC Pełna Wersja 🥇

Burnout Paradise Pobierz Najnowsza wersja ⚡

Witamy wszystkich i zapraszamy na prawdziwą przygodę w wirtualnym świecie z produkcją Burnout Paradise Download, na którą wielu z Was czekało. Czy wiecie, że… Pełna wersja gry zawiera w sobie prawdopodobnie największe zmiany w historii serii, a prawie każdy aspekt gry przeszedł jakąś zmianę w projekcie. Część z nich działa naprawdę dobrze, a część niezbyt, ale produkt finalny nadal pozostaje intensywnym, niesamowicie szybkim i doskonale kontrolującym wyścigiem, którego nie można przegapić.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2120 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 7GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Burnout Paradise Remastered Download

Największą zmianą wprowadzoną w Burnout Paradise Remastered Download jest przeniesienie się do otwartego świata, na ulice Paradise City. Dosłownie całe miasto jest otwarte na początku gry, a idea jest taka, że możesz robić, co chcesz i kiedy chcesz. Pamiętaj, że nie wszystkie wydarzenia są dostępne już na początku, będziesz musiał poświęcić dużo czasu, aby odblokować około siedemdziesięciu dostępnych samochodów w grze, ale nigdy nie masz ograniczonych opcji przed Tobą. Jest w tym trochę dobra i zła. Dobrą rzeczą jest to, że projekt miasta jest świetny, oferując wiele różnych miejsc do ścigania się i mnóstwo ukrytych obszarów do znalezienia.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Burnout Paradise Remastered pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Burnout Paradise Remastered pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Burnout Paradise Remastered download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Burnout Paradise Remastered pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Burnout Paradise Remastered download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Burnout Paradise Remastered pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Burnout Paradise Remastered download pelna wersja

Burnout Paradise Remastered download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Burnout Paradise Remastered się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Burnout Paradise Remastered

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Burnout Paradise Remastered:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Burnout Paradise Remastered Pobierz

W Burnout Paradise Remastered Pobierz nie brakuje schowanych przejść, podziemnych wybiegów i wszelkiego rodzaju ciekawych miejsc do odwiedzenia. Główne centrum Paradise City bardzo przypomina śródmiejskie tory, podczas gdy zachodnia część miasta nawiązuje do długich, krętych, wiejskich torów z poprzednich gier. Kilka dostępnych autostrad sprawi, że zapragniesz przyśpieszyć tak bardzo, jak to tylko możliwe. Paradise City jest bardzo gęste, zwłaszcza wschodnia, śródmiejska część, oferując niezliczone możliwości ścigania się. Kiedy w Burnout Paradise Download PC zaczyna się wyścig, musisz po prostu pokonać trasę pomiędzy dwoma konkretnymi punktami tak szybko, jak to możliwe, na dowolnej trasie.

Chociaż oznacza to, że masz swobodę tworzenia własnego kursu, oznacza to również, że będziesz dość często przerywał rozgrywkę i odnosił się do mapy, aby upewnić się, że nie wykonasz złych zakrętów. Z racji tego, żejest tak wiele różnych tuneli, autostrad i tym podobnych do pokonania, łatwo można pomylić drogę, źle skręcić i zboczyć z kursu. Dopóki nie zapamiętasz większości mapy w Burnout Paradise Pobierz PC, co ze względu na jej złożoność zajmie dość dużo czasu, prawdopodobnie będziesz musiał zatrzymać się i sprawdzić mapę dwa lub trzy razy podczas wyścigu, aby upewnić się, że jesteś na właściwej ścieżce. Nie jest to oczywiście wielkim problemem. W grze jest wskaźnik, gdzie znajduje się linia mety, ale wskazuje tylko kierunek na kompasie i nie pomaga w zakrętach ani nic w tym rodzaju.

Recenzje gier

Burnout Paradise Remastered Pełna wersja

Jest to do pewnego stopnia zrozumiałe, ponieważ producent Burnout Paradise Remastered Pełna wersja Pobierz wyraźnie chce, abyś tworzył własne trasy i nie polegał na tym, co według niego powinieneś zrobić, ale oznacza to także, że będziesz na łasce ekranu pauzy, dopóki nie zaczniesz pamiętać wszystkich tras. Jak już wspominaliśmy, może to trochę zająć. Kolejną wadą ogólnego projektu konfiguracji otwartego świata jest to, że nie można po prostu wstrzymać i ponownie uruchomić wydarzenia.

Oznacza to, że jeśli ścigasz się w Burnout Paradise Cała gra z jednej strony mapy na drugą, co często robisz, będziesz musiał zawrócić i pojechać z powrotem do punktu wyjścia, aby spróbować ponownie, jeśli przegrasz. Chociaż może to być denerwujące, zmiana sposobu, w jaki podchodzisz do gry, w większości pomaga przezwyciężyć ten problem. Wiedząc, że tak właśnie było, zamiast próbować doskonalić każde wydarzenie, tak jak robiliśmy to w przeszłości, zamiast tego próbowaliśmy kolejnych, niezależnie od wyniku, po prostu szukaliśmy czegoś innego w pobliżu, gdy to poprzednie się skończyło. Granie w ten sposób w Burnout Paradise Remastered po polsku zapewnia znacznie bardziej spontaniczne wrażenia i znacznie pomaga w zmniejszeniu irytacji związanej z niemożnością szybkiego ponownego uruchomienia tego przegranego wyścigu, chociaż jeśli dążysz do osiągnięcia całkowitych stu procent ukończenia wydarzeń i wyścigów w Burnout Paradise Download PC , nieuchronnie będziesz musiał wrócić na linię startu kiedy dotrzesz do kilku ostatnich wydarzeń w grze.

Opisy i recenzje gier

Burnout Paradise Remastered Download PC

To oczywiście zrozumiałe. Rzecz jasna wyścigi nie są jedynym typem wydarzeń, jakie można znaleźć w Paradise Cit, gdyż czeka na Ciebie wiele opcji, które będziesz musiał odkryć samodzielnie. Większość z nich spisuje się całkiem nieźle i zasługuje na słowa uznania. Wymagane wyniki w Skąd pobrać Burnout Paradise w Pełnej wersji są łatwe do osiągnięcia, a ponieważ nie ma planowania ani niczego związanego z tym, co robisz, wydaje się, że większość wyzwań, a tym samym wynikającej z nich przyjemności, nadal jest obecna w produkcji mimo kilku dość dużych zmian w repertuarze. Wydarzenia kaskaderskie to najświeższy dodatek do formuły, w ramach którego musisz zdobyć określoną liczbę punktów w określonym czasie. Podczas gdy zdobędziesz punkty za pokonywanie zakrętów i przyspieszanie w grze Burnout Paradise Download Free , zdobędziesz cenne mnożniki za samo skakanie z ramp, przebijanie się przez bramy lub wykonywanie beczek, co daje podwójne korzyści.

To całkiem niesamowite wydarzenie, które sprawi, że będziesz poruszać się po ulicach, szukając jeszcze jednej rampy do wykorzystania. Jedynym minusem są tutaj różne typy samochodów, które możesz wybrać i ich wpływ na trudność wydarzenia kaskaderskiego. Każdy z ponad siedemdziesięciu samochodów w grze należy do określonej kategorii, wśród których wyróżniamy kaskaderską, szybkościową lub agresywną. Konieczność czekania, aż wskaźnik doładowania w Burnout Paradise Ściągnij za darmo się zapełni, oznacza, że samochody należące do drugiej grupy są bardziej wybredne podczas wyścigów, chociaż zyski na długich prostych mogą być większe.

Jednak podczas wydarzeń kaskaderskich nie radzą sobie one zbyt dobrze, ponieważ szybkie dotknięcie doładowania w jakimkolwiek innym pojeździe natychmiast wydłuży Twój licznik kombinacji. Być może najlepiej wdrożonym dodatkiem do serii gry Jak pobrać Burnout Paradise na PC jest sposób, w jaki działa gra online.

Poradniki do gier

Jak pobrać Burnout Paradise Remastered na PC

Zamiast przeskakiwać do osobnego menu, aby uzyskać dostęp do trybu online, zapraszać znajomych do gry, stawiać wyzwania lub cokolwiek innego, wszystko to jest możliwe do zarządzania w grze za pomocą pada kierunkowego. Naciśnięcie prawego przycisku na padzie otwiera menu online, w którym możesz wskoczyć do trybu online, zaprosić znajomych do gry, skonfigurować wyścigi lub zrobić cokolwiek innego, a wszystko to działa bardzo dobrze i realnie ułatwia wykonywanie dowolnych czynności. Dziękujemy.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Burnout Paradise Remastered płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Burnout Paradise Remastered działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Burnout Paradise Remastered już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Burnout Paradise Remastered i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.