Burnout Paradise Remastered Download

Pełne wersje gier

Burnout Paradise Remastered Download

17
Burnout Paradise Remastered Download

Burnout Paradise Download PC Pełna Wersja 🥇

Witamy wszystkich i zapraszamy na prawdziwą przygodę w wirtualnym świecie z produkcją Burnout Paradise Download, na którą wielu z Was czekało. Czy wiecie, że… Pełna wersja gry zawiera w sobie prawdopodobnie największe zmiany w historii serii, a prawie każdy aspekt gry przeszedł jakąś zmianę w projekcie. Część z nich działa naprawdę dobrze, a część niezbyt, ale produkt finalny nadal pozostaje intensywnym, niesamowicie szybkim i doskonale kontrolującym wyścigiem, którego nie można przegapić.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2120 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 7GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Burnout Paradise Remastered Download

Sprawdź instalator poniżej

Burnout Paradise Remastered pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Burnout Paradise Remastered pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Burnout Paradise Remastered download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Burnout Paradise Remastered pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Burnout Paradise Remastered download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Burnout Paradise Remastered pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Burnout Paradise Remastered download pelna wersja

Burnout Paradise Remastered download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Burnout Paradise Remastered się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Burnout Paradise Remastered

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Burnout Paradise Remastered Download

Największą zmianą wprowadzoną w Burnout Paradise Remastered Download jest przeniesienie się do otwartego świata, na ulice Paradise City. Dosłownie całe miasto jest otwarte na początku gry, a idea jest taka, że możesz robić, co chcesz i kiedy chcesz. Pamiętaj, że nie wszystkie wydarzenia są dostępne już na początku, będziesz musiał poświęcić dużo czasu, aby odblokować około siedemdziesięciu dostępnych samochodów w grze, ale nigdy nie masz ograniczonych opcji przed Tobą. Jest w tym trochę dobra i zła. Dobrą rzeczą jest to, że projekt miasta jest świetny, oferując wiele różnych miejsc do ścigania się i mnóstwo ukrytych obszarów do znalezienia.

Burnout Paradise Remastered Pobierz

W Burnout Paradise Remastered Pobierz nie brakuje schowanych przejść, podziemnych wybiegów i wszelkiego rodzaju ciekawych miejsc do odwiedzenia. Główne centrum Paradise City bardzo przypomina śródmiejskie tory, podczas gdy zachodnia część miasta nawiązuje do długich, krętych, wiejskich torów z poprzednich gier. Kilka dostępnych autostrad sprawi, że zapragniesz przyśpieszyć tak bardzo, jak to tylko możliwe. Paradise City jest bardzo gęste, zwłaszcza wschodnia, śródmiejska część, oferując niezliczone możliwości ścigania się. Kiedy w Burnout Paradise Download PC zaczyna się wyścig, musisz po prostu pokonać trasę pomiędzy dwoma konkretnymi punktami tak szybko, jak to możliwe, na dowolnej trasie.

Chociaż oznacza to, że masz swobodę tworzenia własnego kursu, oznacza to również, że będziesz dość często przerywał rozgrywkę i odnosił się do mapy, aby upewnić się, że nie wykonasz złych zakrętów. Z racji tego, żejest tak wiele różnych tuneli, autostrad i tym podobnych do pokonania, łatwo można pomylić drogę, źle skręcić i zboczyć z kursu. Dopóki nie zapamiętasz większości mapy w Burnout Paradise Pobierz PC, co ze względu na jej złożoność zajmie dość dużo czasu, prawdopodobnie będziesz musiał zatrzymać się i sprawdzić mapę dwa lub trzy razy podczas wyścigu, aby upewnić się, że jesteś na właściwej ścieżce. Nie jest to oczywiście wielkim problemem. W grze jest wskaźnik, gdzie znajduje się linia mety, ale wskazuje tylko kierunek na kompasie i nie pomaga w zakrętach ani nic w tym rodzaju.

Recenzje gier

Burnout Paradise Remastered Pełna wersja

Jest to do pewnego stopnia zrozumiałe, ponieważ producent Burnout Paradise Remastered Pełna wersja Pobierz wyraźnie chce, abyś tworzył własne trasy i nie polegał na tym, co według niego powinieneś zrobić, ale oznacza to także, że będziesz na łasce ekranu pauzy, dopóki nie zaczniesz pamiętać wszystkich tras. Jak już wspominaliśmy, może to trochę zająć. Kolejną wadą ogólnego projektu konfiguracji otwartego świata jest to, że nie można po prostu wstrzymać i ponownie uruchomić wydarzenia.

Oznacza to, że jeśli ścigasz się w Burnout Paradise Cała gra z jednej strony mapy na drugą, co często robisz, będziesz musiał zawrócić i pojechać z powrotem do punktu wyjścia, aby spróbować ponownie, jeśli przegrasz. Chociaż może to być denerwujące, zmiana sposobu, w jaki podchodzisz do gry, w większości pomaga przezwyciężyć ten problem. Wiedząc, że tak właśnie było, zamiast próbować doskonalić każde wydarzenie, tak jak robiliśmy to w przeszłości, zamiast tego próbowaliśmy kolejnych, niezależnie od wyniku, po prostu szukaliśmy czegoś innego w pobliżu, gdy to poprzednie się skończyło. Granie w ten sposób w Burnout Paradise Remastered po polsku zapewnia znacznie bardziej spontaniczne wrażenia i znacznie pomaga w zmniejszeniu irytacji związanej z niemożnością szybkiego ponownego uruchomienia tego przegranego wyścigu, chociaż jeśli dążysz do osiągnięcia całkowitych stu procent ukończenia wydarzeń i wyścigów w Burnout Paradise Download PC , nieuchronnie będziesz musiał wrócić na linię startu kiedy dotrzesz do kilku ostatnich wydarzeń w grze.

Opisy i recenzje gier

Burnout Paradise Remastered Download PC

To oczywiście zrozumiałe. Rzecz jasna wyścigi nie są jedynym typem wydarzeń, jakie można znaleźć w Paradise Cit, gdyż czeka na Ciebie wiele opcji, które będziesz musiał odkryć samodzielnie. Większość z nich spisuje się całkiem nieźle i zasługuje na słowa uznania. Wymagane wyniki w Skąd pobrać Burnout Paradise w Pełnej wersji są łatwe do osiągnięcia, a ponieważ nie ma planowania ani niczego związanego z tym, co robisz, wydaje się, że większość wyzwań, a tym samym wynikającej z nich przyjemności, nadal jest obecna w produkcji mimo kilku dość dużych zmian w repertuarze. Wydarzenia kaskaderskie to najświeższy dodatek do formuły, w ramach którego musisz zdobyć określoną liczbę punktów w określonym czasie. Podczas gdy zdobędziesz punkty za pokonywanie zakrętów i przyspieszanie w grze Burnout Paradise Download Free , zdobędziesz cenne mnożniki za samo skakanie z ramp, przebijanie się przez bramy lub wykonywanie beczek, co daje podwójne korzyści.

To całkiem niesamowite wydarzenie, które sprawi, że będziesz poruszać się po ulicach, szukając jeszcze jednej rampy do wykorzystania. Jedynym minusem są tutaj różne typy samochodów, które możesz wybrać i ich wpływ na trudność wydarzenia kaskaderskiego. Każdy z ponad siedemdziesięciu samochodów w grze należy do określonej kategorii, wśród których wyróżniamy kaskaderską, szybkościową lub agresywną. Konieczność czekania, aż wskaźnik doładowania w Burnout Paradise Ściągnij za darmo się zapełni, oznacza, że samochody należące do drugiej grupy są bardziej wybredne podczas wyścigów, chociaż zyski na długich prostych mogą być większe.

Jednak podczas wydarzeń kaskaderskich nie radzą sobie one zbyt dobrze, ponieważ szybkie dotknięcie doładowania w jakimkolwiek innym pojeździe natychmiast wydłuży Twój licznik kombinacji. Być może najlepiej wdrożonym dodatkiem do serii gry Jak pobrać Burnout Paradise na PC jest sposób, w jaki działa gra online.

Poradniki do gier

Jak pobrać Burnout Paradise Remastered na PC

Zamiast przeskakiwać do osobnego menu, aby uzyskać dostęp do trybu online, zapraszać znajomych do gry, stawiać wyzwania lub cokolwiek innego, wszystko to jest możliwe do zarządzania w grze za pomocą pada kierunkowego. Naciśnięcie prawego przycisku na padzie otwiera menu online, w którym możesz wskoczyć do trybu online, zaprosić znajomych do gry, skonfigurować wyścigi lub zrobić cokolwiek innego, a wszystko to działa bardzo dobrze i realnie ułatwia wykonywanie dowolnych czynności. Dziękujemy.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl