Bus Simulator 18 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Bus Simulator 18 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Bus Simulator 18 Download

Bus Simulator 18 Download Pełna Wersja 🥇

Bus Simulator 18 Pobierz PC ⚡

Witamy. Bus Simulator 18 Pełna wersja od dzisiaj dostępne na naszej platformie. Jesteśmy ciekawi jakie są Wasze opinie o tej grze? Dobrze wiemy, że wszelkie symulatory się świetnie pobierają, więc i liczymy, że prezentowana teraz gra również dobrze będzie się pobierać. Seria ta jest dostępna na komputerach PC i jest to kontynuacja świetnych symulatorów skupiających się głównie na prowadzeniu autobusów miejskich. Deweloperzy ciągną tą serię Bus Simulator 18 Download już długie lata i ta odsłona jest również warta zainteresowania.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750 / 2 GB Radeon R7 360 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Bus Simulator 18 Download

Prezentując instalator Bus Simulator 18 Pełna wersja Pobierz jesteśmy pełni nadziei, że gra ta spełni Wasze oczekiwania i będziecie mogli się świetnie przy niej bawić. Jest tutaj też realistyczny cykl zarówno dnia jak i nocy. Będziemy mogli śmiało podjąć się zmagań w trybie kariery budując tym samym naszą ścieżkę zawodową oraz doświadczenie. Jeśli do postawionych nam zadań będziemy się starannie przykładać, otrzymywać będziemy Bus Simulator 18 Download PL punkty odpowiedzialne za zwiększenie naszej reputacji w świetle pracodawców. Jeśli będziemy dobrym pracownikiem uzyskamy większą aprobatę przyszłych klientów, czyli pasażerów.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Bus Simulator 18 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Bus Simulator 18 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Bus Simulator 18 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Bus Simulator 18 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Bus Simulator 18 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Bus Simulator 18 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Bus Simulator 18 download pelna wersja

Bus Simulator 18 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Bus Simulator 18 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Bus Simulator 18

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Bus Simulator 18:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Lista DLC, które otrzymasz pobierając Bus Simulator 18 z naszej strony:

  Bus Simulator 18 - Country Skin & Decal Pack   Bus Simulator 18 - MAN Bus Pack 1   Bus Simulator 18 - MAN Interior Pack 1   Bus Simulator 18 - Mercedes-Benz Interior Pack 1   Bus Simulator 18 - Official Map Extension

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Bus Simulator 18 Pobierz

Nasz poradnik Skąd pobrać Bus Simulator 18 w Pełnej wersji posiada wszelkie elementy wymagane do cieszenia się tą grą. Nie znajdziesz w naszych programach żadnych defektów oraz błędów, staramy się korzystać tylko z technologii idealnych. Pobieranie gry z naszej strony jest bardzo szybkie oraz przyjemne. Możesz od razu zainstalować grę, więc z pewnością uda Ci się szybko i bezpiecznie zagrać.

Jeśli nie wiesz Jak pobrać Bus Simulator 18 na PC śmiało polecamy Ci naszą stronę, właśnie dzięki naszym zdolnościom będziesz mógł zagrać. Producenci w ręce graczy postanowili przekazać rozmaite pojazdy, a między innymi są to licencjonowane marki, więc znajdziemy wiele pojazdów znanych nam z życia codziennego.

Recenzje gier

Bus Simulator 18 Pełna wersja

Również poza samą marką, licencja jest na korzystanie z identycznych, prawdziwych wozów Bus Simulator 18 Pobierz dostępnych w świecie rzeczywistym. Będziemy mogli jeździć nimi dowolnie po ulicach jednego z niemieckich miast. Produkcja ta została otworzona przez znane w środowisku studio w obrębie genialnych symulatorów. W produkcji tej będziemy musieli jeździć oczywiście zgodnie z przepisami obowiązującego ruchu drogowego Bus Simulator 18 Download PC oraz bycie punktualnym. No bo kto lubi czekać na spóźniony autobus? Należy zadbać o zadowolenie klientów.

Będziemy musieli również podejmować się wszelkich interakcji z odwiedzającymi nas pasażerami, a do tych czynności będzie należeć na przykład sprzedawanie biletów. Również będziemy musieli podejmować się różnych zmagań Bus Simulator 18 Pobierz PC od nas niezależnych.

Opisy i recenzje gier

Bus Simulator 18 Download PC

Do nich zaliczyć możemy różne korki, awarie lub zmiany pogody. Czynników jest znacznie więcej. Dodatkowo warto wspomnieć, że tytuł ten może dumnie się pochwalić światem aż dwukrotne większym niż w poprzedniej odsłonie.

Będą oni wybierali nasz autobus chętniej, częściej, a co z tymi idzie, uzyskamy coraz to większe zarobki poprzez zwiększanie dochodu całej firmy. Będziemy w ten sposób Bus Simulator 18 Pełna wersja PC mogli uzyskiwać o wiele lepsze autobusy o bardziej nowoczesnym wyposażeniu.

Tytuł ten jest utworzony na znanym silniku do tworzenia gier, ale grafika w tej grze jest dosyć przeciętna. Jest ona ładna, przyjemna dla oka, ale mogłoby być lepiej.

Poradniki do gier

Jak pobrać Bus Simulator 18 na PC

Dodatkowo produkcja Bus Simulator 18 Pobierz posiada moduł multiplayer, który jest zsynchronizowany z całą rozgrywką. Jak myślicie, można rozjeżdżać przechodniów? ;)

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Bus Simulator 18 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Bus Simulator 18 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Bus Simulator 18 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Bus Simulator 18 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.