Bus Simulator 18 Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Download PL

Bus Simulator 18 Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC Download PL

1

bus simulator 18 download

Bus Simulator 18 Download Pełna wersja 🥇

Bus Simulator 18 Pobierz Pełną wersję na PC ⚡

Witamy. Bus Simulator 18 Pełna wersja od dzisiaj dostępne na naszej platformie. Jesteśmy ciekawi jakie są Wasze opinie o tej grze? Dobrze wiemy, że wszelkie symulatory się świetnie pobierają, więc i liczymy, że prezentowana teraz gra również dobrze będzie się pobierać. Seria ta jest dostępna na komputerach PC i jest to kontynuacja świetnych symulatorów skupiających się głównie na prowadzeniu autobusów miejskich. Deweloperzy ciągną tą serię Bus Simulator 18 Download już długie lata i ta odsłona jest również warta zainteresowania.

8.5

Ocena Ekipy

Parametry gry

Grafika
8.0
Realność
10.0
System rozwoju
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
8.5
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Zróżnicowane autobusy
 • Ciekawe interakcje
 • Wciągający symulator na wiele godzin
 • Zawiera dodatki DLC
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 6GB
Procesor: Intel Core i3 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750 / 2 GB Radeon R7 360 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Bus Simulator 18 z Dodatkami

Prezentując instalator Bus Simulator 18 Pełna wersja Pobierz jesteśmy pełni nadziei, że gra ta spełni Wasze oczekiwania i będziecie mogli się świetnie przy niej bawić. Jest tutaj też realistyczny cykl zarówno dnia jak i nocy. Będziemy mogli śmiało podjąć się zmagań w trybie kariery budując tym samym naszą ścieżkę zawodową oraz doświadczenie. Jeśli do postawionych nam zadań będziemy się starannie przykładać, otrzymywać będziemy Bus Simulator 18 Download PL punkty odpowiedzialne za zwiększenie naszej reputacji w świetle pracodawców. Jeśli będziemy dobrym pracownikiem uzyskamy większą aprobatę przyszłych klientów, czyli pasażerów.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

bus simulator 18 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

bus simulator 18 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Bus Simulator 18 na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac bus simulator 18 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Mody do wyboru są trzy, opcjonalnie.

bus simulator 18 dlc pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

bus simulator 18 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-8 minut.

pobierz bus simulator 18 na pc na naszej stronie

jak pobrac bus simulator 18 pc

pobierz pelna wersje bus simulator 18

bus simulator 18 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac bus simulator 18 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Bus Simulator 18:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Lista DLC, które otrzymasz pobierając Bus Simulator 18 z naszej strony:

  Bus Simulator 18 – Country Skin & Decal Pack
  Bus Simulator 18 – MAN Bus Pack 1
  Bus Simulator 18 – MAN Interior Pack 1
  Bus Simulator 18 – Mercedes-Benz Interior Pack 1
  Bus Simulator 18 – Official Map Extension

Skąd pobrać Bus Simulator 18 na PC?

Nasz poradnik Skąd pobrać Bus Simulator 18 w Pełnej wersji posiada wszelkie elementy wymagane do cieszenia się tą grą. Nie znajdziesz w naszych programach żadnych defektów oraz błędów, staramy się korzystać tylko z technologii idealnych. Pobieranie gry z naszej strony jest bardzo szybkie oraz przyjemne. Możesz od razu zainstalować grę, więc z pewnością uda Ci się szybko i bezpiecznie zagrać. Jeśli nie wiesz Jak pobrać Bus Simulator 18 na PC śmiało polecamy Ci naszą stronę, właśnie dzięki naszym zdolnościom będziesz mógł zagrać.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Bus Simulator 18 Download

Producenci w ręce graczy postanowili przekazać rozmaite pojazdy, a między innymi są to licencjonowane marki, więc znajdziemy wiele pojazdów znanych nam z życia codziennego. Również poza samą marką, licencja jest na korzystanie z identycznych, prawdziwych wozów Bus Simulator 18 Pobierz dostępnych w świecie rzeczywistym. Będziemy mogli jeździć nimi dowolnie po ulicach jednego z niemieckich miast. Produkcja ta została otworzona przez znane w środowisku studio w obrębie genialnych symulatorów. W produkcji tej będziemy musieli jeździć oczywiście zgodnie z przepisami obowiązującego ruchu drogowego Bus Simulator 18 Download PC oraz bycie punktualnym. No bo kto lubi czekać na spóźniony autobus? Należy zadbać o zadowolenie klientów. Będziemy musieli również podejmować się wszelkich interakcji z odwiedzającymi nas pasażerami, a do tych czynności będzie należeć na przykład sprzedawanie biletów. Również będziemy musieli podejmować się różnych zmagań Bus Simulator 18 Pobierz PC od nas niezależnych. Do nich zaliczyć możemy różne korki, awarie lub zmiany pogody. Czynników jest znacznie więcej. Dodatkowo warto wspomnieć, że tytuł ten może dumnie się pochwalić światem aż dwukrotne większym niż w poprzedniej odsłonie. Będą oni wybierali nasz autobus chętniej, częściej, a co z tymi idzie, uzyskamy coraz to większe zarobki poprzez zwiększanie dochodu całej firmy. Będziemy w ten sposób Bus Simulator 18 Pełna wersja PC mogli uzyskiwać o wiele lepsze autobusy o bardziej nowoczesnym wyposażeniu. Tytuł ten jest utworzony na znanym silniku do tworzenia gier, ale grafika w tej grze jest dosyć przeciętna. Jest ona ładna, przyjemna dla oka, ale mogłoby być lepiej. Dodatkowo produkcja Bus Simulator 18 Pobierz posiada moduł multiplayer, który jest zsynchronizowany z całą rozgrywką. Jak myślicie, można rozjeżdżać przechodniów? 😉

Komentarze
 • Anonim1

  6 kwietnia 2020

  Gra bardzo fajna! Serdecznie polecam! 🙂

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *