Bus Simulator 21 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Bus Simulator 21 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Bus Simulator 21 Download

Bus Simulator 21 Download Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Bus Simulator 21 ⚡

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnym artykule poświęconym wspaniałej produkcji komputerowej, która posiada szerokie gremium zapalonych fanów i użytkowników na całym świecie. Tytuł należy do gier symulacyjnych, a jego nazwa to Bus Simulator 21 Download . Będzie to najnowsza odsłona serii, która do tej pory już wielokrotnie pozytywnie nas zaskoczyła za sprawą dużego zaangażowania ze strony producenta jak i grafików komputerowych pracujących przy jej powstawaniu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 16GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Bus Simulator 21 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Bus Simulator 21 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Bus Simulator 21 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Bus Simulator 21 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Bus Simulator 21 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Bus Simulator 21 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Bus Simulator 21 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Bus Simulator 21 download pelna wersja

Bus Simulator 21 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Bus Simulator 21 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Bus Simulator 21

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Bus Simulator 21:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Bus Simulator 21 Download

Czy kiedykolwiek chciałeś spełnić swoje marzenia o byciu kierowcą autobusu? Masz szczęście, ponieważ Astragon Entertainment i Stillalive Studios ogłosiły, że Bus Simulator 21 Pełna wersja pojawi się już w 2021 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Było to wiadomo już pod koniec zeszłego roku, więc już sama ta informacyjna nowinka bardzo ucieszyła szerokie grono fanów serii. Musimy przyznać, że nas również, dlatego już teraz rezerwujemy tej produkcji kolejny z naszych artykułów.

Bus Simulator 21 Pobierz

Gra będzie zawierała zupełnie nowe amerykańskie ustawienie znane jako Angel Shores i będzie zawierało wiele nowych dodatków i zmian, dzięki którym będzie to świetnie prezentująca się i najlepiej dopieszczona jak do tej pory symulacja prowadzenia autobusu. Zgodne ze sloganem firmowym serii ‘Twój autobus. Twoja trasa. Twój harmonogram.’ ”Astragon Entertainment i Stillalive Studios z przyjemnością ogłaszają następcę popularnej poprzedniej odsłony cyklu na PC oraz Bus Simulator na konsole. Bus Simulator 21 Pobierz pojawi się na PC, PlayStation4 i Xbox One w 2021 roku. Nadal badane są możliwości dostosowania gry do nadchodzącej generacji konsol, więc liczymy na bardzo pozytywne rozpatrzenie tej kwestii, gdyż jak doskonale wiemy, producent uwielbia nas zaskakiwać i już niejednokrotnie to robił. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Z pomocą tego ogromnego wyboru autobusów gracze mogą rozpocząć jazdę na dwóch ogromnych mapach, obok przerobionej wersji europejskiego miasta Seaside Valley z siedzibą poprzednika wraz z oficjalnym rozszerzeniem mapy, Bus Simulator 21 Download PC będzie również oferował markę nowe amerykańskie ustawienie czyli miasto o nazwie Angel Shores, które czerpie inspirację z obszaru zatoki San Francisco. Bez względu na to, czy gracze będą krążyć po dzielnicy przemysłowej, obszarach peryferyjnych, centrum lub tętniącej życiem Chinatown, wzdłuż nadmorskiej promenady, przez okoliczne wzgórza czy w obszarze parku biznesowego , dzięki nowemu i jeszcze bardziej swobodnemu podejściu autobusu do otwartego świata Symulator 21, gracze nie będą mogli się doczekać ekscytującego codziennego życia kierowcy autobusu, jak nigdy dotąd! Podobnie jak jego poprzednicy, Bus Simulator 21 Ściągnij za darmo ponownie będzie oferował kooperacyjny tryb dla wielu graczy, dzięki czemu gracze będą mogli wspólnie z przyjaciółmi pokonywać linie stworzonych przez siebie sieci tras i budować wspólne imperium transportu publicznego.

Recenzje gier

Bus Simulator 21 Pełna wersja

Wyrafinowane systemy zarządzania gry oferują jeszcze większą swobodę, liczne nowe i rozszerzone funkcje oraz, po raz pierwszy, opcję tworzenia szczegółowych rozkładów jazdy dla własnej floty autobusów. Jeśli gracz Bus Simulator 21 Pobierz PC woli po prostu jeździć, zamiast dbać o mikrozarządzanie lokalnej firmy transportowej w najdrobniejszych szczegółach, dopracowana sztuczna inteligencja zaoferuje oczywiście prawdziwym entuzjastom jazdy autobusem opcję automatycznego planowania zadań w grze.

Przyszłego kierowcę autobusu w Bus Simulator 21 Pełna wersja Pobierz ponownie wspiera Mira Tannhauser, ukochana wirtualna mentorka, znana po raz pierwszy z Bus Simulator 18. W swój wyjątkowy i czarujący sposób Mira nie tylko delikatnie wprowadzi graczy w świat transportu publicznego, ale poprowadź ich także przez liczne ekscytujące misje obszernych kampanii na mapach Seaside Valley i Angel Shores w grze.

Opisy i recenzje gier

Bus Simulator 21 Download PC

Oprócz kampanii, Bus Simulator 21 Cała gra będzie zawierał wiele losowych wydarzeń i zadań pobocznych, a także tryb piaskownicy, w którym gracze mogą robić, co chcą, kiedy chcą i rozwijać swoje imperium autobusów całkowicie zgodnie ze swoimi potrzebami. Miłośnicy autobusów i entuzjaści symulacji mogą więc spodziewać się najbardziej rozbudowanych wrażeń z jazdy autobusem w historii popularnej serii gier!

Z pewnością będziemy Cię w pełni informować o postępach w tworzeniu Bus Simulator 21 Download PL na Xbox, PlayStation i PC. Oczywiście, gdy tylko znana będzie data premiery w 2021 r., na pewno Ci ją ‘przywieziemy’. Na razie jednak poniższy zwiastun powinien Cię ekscytować. Oprócz mapy Kalifornii, gra zmieni swoje mapy w porównaniu z poprzednią częścią Bus Simulator 18. Jeśli chodzi o pojazd, gra wprowadzi do serii licencjonowany piętrowy autobus Alexander Dennis Enviro500, a także autobusy elektryczne.

Gra będzie również podążać za trendem, oferując kooperacyjny tryb dla wielu graczy. Deweloper Astragon zapowiedział Bus Simulator 21, następną iterację serii Bus Simulator i wszystko na to wskazuje, że zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Jak już wyżej wspominaliśmy, następca Bus Simulator 18 planowany z możliwością premiery również na nadchodzących konsolach nowej generacji i bardzo na to liczymy. W Bus Simulator 21 po polsku gracze przekonają się, że będzie to gra, która zapewni najbardziej wszechstronną część popularnej serii, z imponującą liczbą oficjalnie licencjonowanych i wiernie odwzorowanych autobusów znanych na całym świecie producentów. Spodziewaj się, że zobaczysz także takie od Alexandra Dennisa, jak również wiele innych znanych na całym świecie marek, które zostaną ujawnione w późniejszym czasie. Bus Simulator 21 zaoferuje nie tylko najnowocześniejszą flotę pojazdów, ale po raz pierwszy w historii serii wprowadzi także autobusy piętrowe i elektryczne. Tak, Bus Simulator 21 Download Free będzie w pełni naładowany nowościami.

Poradniki do gier

Jak pobrać Bus Simulator 21 na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Bus Simulator 21 w Pełnej wersji i graj! Będzie to zagłębianie się w wybór autobusów, w których gracze będą mieli najwięcej radości, ale będzie to uwzględnienie dwóch ogromnych map, w których na pierwszy plan wysuwają się sprawy biznesowe. Dzięki nowemu i jeszcze bardziej swobodnemu podejściu do otwartego świata w grze, świat prawdopodobnie stanie się prawdziwym rajem dla fanów autobusów. Dziękujemy serdecznie. Dowiedz się Jak pobrać Bus Simulator 21 na PC i ciesz się rozgrywką.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Bus Simulator 21 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Bus Simulator 21 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Bus Simulator 21 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Bus Simulator 21 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.