Bus Simulator 21 Download

Pełne wersje gier

Bus Simulator 21 Download

17
Bus Simulator 21 Download

Bus Simulator 21 Download Pełna Wersja 🥇

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnym artykule poświęconym wspaniałej produkcji komputerowej, która posiada szerokie gremium zapalonych fanów i użytkowników na całym świecie. Tytuł należy do gier symulacyjnych, a jego nazwa to Bus Simulator 21 Download . Będzie to najnowsza odsłona serii, która do tej pory już wielokrotnie pozytywnie nas zaskoczyła za sprawą dużego zaangażowania ze strony producenta jak i grafików komputerowych pracujących przy jej powstawaniu.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 16GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Bus Simulator 21 Download

Sprawdź instalator poniżej

Bus Simulator 21 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Bus Simulator 21 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Bus Simulator 21 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Bus Simulator 21 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Bus Simulator 21 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Bus Simulator 21 pelna wersja

Bus Simulator 21 download pelna wersja

Bus Simulator 21 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Bus Simulator 21 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Bus Simulator 21

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Bus Simulator 21 Download

Czy kiedykolwiek chciałeś spełnić swoje marzenia o byciu kierowcą autobusu? Masz szczęście, ponieważ Astragon Entertainment i Stillalive Studios ogłosiły, że Bus Simulator 21 Pełna wersja pojawi się już w 2021 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Było to wiadomo już pod koniec zeszłego roku, więc już sama ta informacyjna nowinka bardzo ucieszyła szerokie grono fanów serii. Musimy przyznać, że nas również, dlatego już teraz rezerwujemy tej produkcji kolejny z naszych artykułów.

Bus Simulator 21 Pobierz

Gra będzie zawierała zupełnie nowe amerykańskie ustawienie znane jako Angel Shores i będzie zawierało wiele nowych dodatków i zmian, dzięki którym będzie to świetnie prezentująca się i najlepiej dopieszczona jak do tej pory symulacja prowadzenia autobusu. Zgodne ze sloganem firmowym serii ‘Twój autobus. Twoja trasa. Twój harmonogram.’ ”Astragon Entertainment i Stillalive Studios z przyjemnością ogłaszają następcę popularnej poprzedniej odsłony cyklu na PC oraz Bus Simulator na konsole. Bus Simulator 21 Pobierz pojawi się na PC, PlayStation4 i Xbox One w 2021 roku. Nadal badane są możliwości dostosowania gry do nadchodzącej generacji konsol, więc liczymy na bardzo pozytywne rozpatrzenie tej kwestii, gdyż jak doskonale wiemy, producent uwielbia nas zaskakiwać i już niejednokrotnie to robił. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Z pomocą tego ogromnego wyboru autobusów gracze mogą rozpocząć jazdę na dwóch ogromnych mapach, obok przerobionej wersji europejskiego miasta Seaside Valley z siedzibą poprzednika wraz z oficjalnym rozszerzeniem mapy, Bus Simulator 21 Download PC będzie również oferował markę nowe amerykańskie ustawienie czyli miasto o nazwie Angel Shores, które czerpie inspirację z obszaru zatoki San Francisco. Bez względu na to, czy gracze będą krążyć po dzielnicy przemysłowej, obszarach peryferyjnych, centrum lub tętniącej życiem Chinatown, wzdłuż nadmorskiej promenady, przez okoliczne wzgórza czy w obszarze parku biznesowego , dzięki nowemu i jeszcze bardziej swobodnemu podejściu autobusu do otwartego świata Symulator 21, gracze nie będą mogli się doczekać ekscytującego codziennego życia kierowcy autobusu, jak nigdy dotąd! Podobnie jak jego poprzednicy, Bus Simulator 21 Ściągnij za darmo ponownie będzie oferował kooperacyjny tryb dla wielu graczy, dzięki czemu gracze będą mogli wspólnie z przyjaciółmi pokonywać linie stworzonych przez siebie sieci tras i budować wspólne imperium transportu publicznego.

Recenzje gier

Bus Simulator 21 Pełna wersja

Wyrafinowane systemy zarządzania gry oferują jeszcze większą swobodę, liczne nowe i rozszerzone funkcje oraz, po raz pierwszy, opcję tworzenia szczegółowych rozkładów jazdy dla własnej floty autobusów. Jeśli gracz Bus Simulator 21 Pobierz PC woli po prostu jeździć, zamiast dbać o mikrozarządzanie lokalnej firmy transportowej w najdrobniejszych szczegółach, dopracowana sztuczna inteligencja zaoferuje oczywiście prawdziwym entuzjastom jazdy autobusem opcję automatycznego planowania zadań w grze.

Przyszłego kierowcę autobusu w Bus Simulator 21 Pełna wersja Pobierz ponownie wspiera Mira Tannhauser, ukochana wirtualna mentorka, znana po raz pierwszy z Bus Simulator 18. W swój wyjątkowy i czarujący sposób Mira nie tylko delikatnie wprowadzi graczy w świat transportu publicznego, ale poprowadź ich także przez liczne ekscytujące misje obszernych kampanii na mapach Seaside Valley i Angel Shores w grze.

Opisy i recenzje gier

Bus Simulator 21 Download PC

Oprócz kampanii, Bus Simulator 21 Cała gra będzie zawierał wiele losowych wydarzeń i zadań pobocznych, a także tryb piaskownicy, w którym gracze mogą robić, co chcą, kiedy chcą i rozwijać swoje imperium autobusów całkowicie zgodnie ze swoimi potrzebami. Miłośnicy autobusów i entuzjaści symulacji mogą więc spodziewać się najbardziej rozbudowanych wrażeń z jazdy autobusem w historii popularnej serii gier!

Z pewnością będziemy Cię w pełni informować o postępach w tworzeniu Bus Simulator 21 Download PL na Xbox, PlayStation i PC. Oczywiście, gdy tylko znana będzie data premiery w 2021 r., na pewno Ci ją ‘przywieziemy’. Na razie jednak poniższy zwiastun powinien Cię ekscytować. Oprócz mapy Kalifornii, gra zmieni swoje mapy w porównaniu z poprzednią częścią Bus Simulator 18. Jeśli chodzi o pojazd, gra wprowadzi do serii licencjonowany piętrowy autobus Alexander Dennis Enviro500, a także autobusy elektryczne.

Gra będzie również podążać za trendem, oferując kooperacyjny tryb dla wielu graczy. Deweloper Astragon zapowiedział Bus Simulator 21, następną iterację serii Bus Simulator i wszystko na to wskazuje, że zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Jak już wyżej wspominaliśmy, następca Bus Simulator 18 planowany z możliwością premiery również na nadchodzących konsolach nowej generacji i bardzo na to liczymy. W Bus Simulator 21 po polsku gracze przekonają się, że będzie to gra, która zapewni najbardziej wszechstronną część popularnej serii, z imponującą liczbą oficjalnie licencjonowanych i wiernie odwzorowanych autobusów znanych na całym świecie producentów. Spodziewaj się, że zobaczysz także takie od Alexandra Dennisa, jak również wiele innych znanych na całym świecie marek, które zostaną ujawnione w późniejszym czasie. Bus Simulator 21 zaoferuje nie tylko najnowocześniejszą flotę pojazdów, ale po raz pierwszy w historii serii wprowadzi także autobusy piętrowe i elektryczne. Tak, Bus Simulator 21 Download Free będzie w pełni naładowany nowościami.

Poradniki do gier

Jak pobrać Bus Simulator 21 na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Bus Simulator 21 w Pełnej wersji i graj! Będzie to zagłębianie się w wybór autobusów, w których gracze będą mieli najwięcej radości, ale będzie to uwzględnienie dwóch ogromnych map, w których na pierwszy plan wysuwają się sprawy biznesowe. Dzięki nowemu i jeszcze bardziej swobodnemu podejściu do otwartego świata w grze, świat prawdopodobnie stanie się prawdziwym rajem dla fanów autobusów. Dziękujemy serdecznie. Dowiedz się Jak pobrać Bus Simulator 21 na PC i ciesz się rozgrywką.

Link do pobrania: