Call of Duty Black Ops Cold War Download

Pełne wersje gier

Pobierz Call of Duty Black Ops Cold War w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Call of Duty Black Ops Cold War Download

Call of Duty Black Ops Cold War Download PC Pełna Wersja 🥇

Call of Duty Black Ops Cold War Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Przed zakochaniem się w produkcji zawsze uprzedzamy, by wcześniej sprawdzić czy aktualnie posiadany przez nas sprzęt poradzi sobie ze stawianym przed nim wyzwaniem. Call of Duty Black Ops Cold War Pełna wersja to naprawdę niezwykła pierwszoosobowa gra akcji z zręcznościową strzelaniną osadzoną w realistycznej, surowej scenerii.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 115GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Call of Duty Black Ops Cold War Download

Kampania zawiera wiele kinowych momentów połączonych z rozgrywką, w tym bieganie przez eksplozje, strzelanie do wrogów, podczas gdy nasi sojusznicy poruszają się samochodami. Nie od święta są też intensywne strzelaniny rozgrywające się na kultowych arenach. Gra oferuje nam trzy różne sposoby angażowania się w tryb dla wielu graczy Call of Duty Black Ops Cold War Download , w tym bardziej charakterystyczne starcia z zombie o których producent wspominał już wcześniej, oraz Warzone. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, Activision ujawniło, czego możemy się spodziewać po grze już w zwiastunie, który skupiał się na przemierzaniu większych map.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Call of Duty Black Ops Cold War pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Call of Duty Black Ops Cold War pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Call of Duty Black Ops Cold War download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Call of Duty Black Ops Cold War pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Call of Duty Black Ops Cold War download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Call of Duty Black Ops Cold War pelna wersja

Call of Duty Black Ops Cold War download pelna wersja

Call of Duty Black Ops Cold War download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Call of Duty Black Ops Cold War się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Call of Duty Black Ops Cold War

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Call of Duty Black Ops Cold War Pobierz

Jeśli chodzi o Call of Jest to nadal tytuł całkowicie oddzielny od jakiejkolwiek innej gry z serii, ale jasnym jest, że został włączony do Call of Duty Black Ops Cold War Pobierz Odbyło się już wydarzenie ogłoszenia współpracy między Cold War i Warzone, które obejmowało kilka wyzwań, które użytkownicy musieli wykonać.

Jak sugeruje tytuł, Call of Duty: Black Ops Cold War pogrąża swoich graczy w samym środku zimnej wojny. Akcja toczy się na początku lat 80. XX wieku. Spotkamy się z ważnymi postaciami historycznymi, mamy za zadanie rozwikłać tajemnice i podejmujemy decyzje dotyczące losów świata.

Recenzje gier

Call of Duty Black Ops Cold War Pełna wersja

Gra znów zbiera graczy z całego świata, a oficjalna witryna Call of Duty Black Ops Cold War Pełna wersja Pobierz udostępniła graczom lokalizacje, takie jak Wschodni Berlin, Wietnam, Turcja, radziecka siedziba KGB i nie tylko. Cała produkcja jest w rzeczywistości bezpośrednią kontynuacją oryginalnych Black Ops. Przyszli użytkownicy będą ścigać radzieckiego agenta Perseusza, który może potencjalnie stanowić poważne zagrożenie dla przyszłości świata i prawdopodobnie przekształcić zimną wojnę w wojnę nuklearną.

Gra skupia się na tym, aby gracz mógł swobodnie dokonywać własnych wyborów, korzystając z kreatora postaci i opcji dialogowych. Gracze mogą nawet zdecydować się na zaimki neutralne pod względem płci, co jest świetnym dodatkiem ze względu na integrację.

Opisy i recenzje gier

Call of Duty Black Ops Cold War Download PC

Osobiście bardzo podoba mi się to rozwiązanie zastosowane przez producenta gry i w tym względzie należą mu się duże brawa za pomysłowość i odpowiednie podejście do przyszłych graczy. Poziomy w Call of Duty Black Ops Cold War Cała gra stanowczo nie są linearne, co pozwala graczom na rozpoczęcie walki z różnymi rodzajami celów. Na przykład, jeśli pomyślnie wykonasz określone cele dodatkowe, otrzymasz dostęp do opcjonalnych misji. Możemy również spodziewać się różnych zakończeń, które zmieniają się w zależności od wyborów podejmowanych przez gracza w trakcie kampanii. Zobacz Skąd pobrać Call of Duty Black Ops Cold War w Pełnej wersji i graj!

To jest moim zdaniem jeden z największych plusów produkcji, że nie wiemy czego się spodziewać. Nawet jeśli nie jest to już nasz pierwszy kontakt z produkcją, bo na przykład wracamy do niej po przerwie, mamy szansę zostać zaskoczeni przez układ fabuły i znaleźć się w innym wątku wydarzeń. Jest to super rozwiązanie, które zapobiega zbyt szybkiemu znudzeniu się produkcji. Dzisiejszy artykuł dobiega końca.

Mamy nadzieję, że odbieracie tę wyjątkową produkcję podobnie jak my i doceniacie ogrom jej zalet, oraz pracy którą producent wykonał by wydać na rynek naprawdę godnego konkurenta dla innych tytułów należących do tego gatunku. Dziękujemy za dotrwanie do końca i widzimy się w kolejnym artykule o Call of Duty Black Ops Cold War Download PL . Trzymajcie się! Zatem przejdźmy do omawiania modelu rozgrywki powiedzmy sobie jeszcze o ważnej kwestii, którą są wymagania systemowe zadeklarowane przez producenta, do korzystania z gry.

Poradniki do gier

Jak pobrać Call of Duty Black Ops Cold War na PC

Prezentują się one następująco: Minimalne: Procesor Intel Core i3-6300 lub AMD FX-8120 CPU, 8GB pamięci RAM, System Windows 7 64-bit, NVIDIA GeForce GTX 960 lub AMD Radeon R7 260 GPU, oraz 100GB wolnego miejsca na dysku. Pamiętajmy, że są to wymagania minimalne, które pozwalają nam na uruchomienie gry, nie zaś wykorzystanie 100% potencjału produkcji. Od tego są odmienne wymagania, które wyglądają następująco : Procesor Intel Core i5-6600K lub AMD Ryzen R7 1700X CPU, 12GB pamięci RAM, system Windows 10 64-bit, Nvidia GeForce GTX 1660 6GB lub AMD Radeon R9 390X, oraz 100GB wolnej pamięci na dysku. Nie wiesz Jak pobrać Call of Duty Black Ops Cold War na PC ? Idealnie trafiłeś!


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Call of Duty Black Ops Cold War płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Call of Duty Black Ops Cold War działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Call of Duty Black Ops Cold War już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Call of Duty Black Ops Cold War i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.