Call of Duty Modern Warfare 2 Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Call of Duty Modern Warfare 2 Download

17
Call of Duty Modern Warfare 2 Download

Call of Duty Modern Warfare 2 Download | Pełna Wersja 🥇

Rozgrywka w Call of Duty Modern Warfare 2 Download dzieje się krótko po wydarzeniach z części poprzedniej. Całość rozgrywki jest skoncentrowane wokół działań specjalnej gry Task Force 141. W tym przypadku przyjdzie nam zmierzyć się z trudnymi przeciwnikami, należącymi do tajemniczej organizacji wojskowej.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 8GB
Procesor: Intel Core i3-6100 lub AMD Ryzen 3 1200
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 10 (64 Bit)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 lub AMD Radeon RX 470 (co najmniej 2GB VRAM)
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Call of Duty Modern Warfare 2 Download

Czy wiesz, że...

Seria jest rozwijana z sukcesem od 2003 roku, a za opracowaniem najnowszej odsłony sprawował pieczę ten sam zespół (Infinity Ward) co za pierwszą częścią, dając popis swoich umiejętności w najwyższym tego możliwym aspekcie.

Sprawdź instalator poniżej

Call of Duty Modern Warfare 2 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Call of Duty Modern Warfare 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Call of Duty Modern Warfare 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Call of Duty Modern Warfare 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Call of Duty Modern Warfare 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Call of Duty Modern Warfare 2 pelna wersja

Call of Duty Modern Warfare 2 download pelna wersja

Call of Duty Modern Warfare 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Call of Duty Modern Warfare 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Call of Duty Modern Warfare 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowe informacje o grze Call of Duty Modern Warfare 2

Data premiery: 28 października 2022

Producent: activision

Tryb gry: Komputerowa gra wieloosobowa

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 Download

Zabawę w Call of Duty Modern Warfare 2 Download rozpoczynamy jako żołnierz do działań specjalnych, należący do grupy Task Force 141. Walczymy tym razem z przeciwnikiem trudnym do skategoryzowania ze względu na swoją dużą tajemniczość. Macki tej organizacji sięgają dalej niż komukolwiek mogło się z początku wydawać.

Call of Duty Modern Warfare 2 Download PC

Gracz w Call of Duty Modern Warfare 2 Download PC nie powinien mieć na co narzekać. Cała kampania opowiedziana jest w bardzo filmowej stylistyce, a odbywać będziemy misje niemal na całym świecie tj. Europie, Azji oraz obu Amerykach. Dla gracza przygotowanych jest 16 zróżnicowanych zadań fabularnych oraz tryb multiplayer. Protagonistami są znane już postacie, takie jak Kyle "Gaz" Garrick, Simon "Ghost" Riley oraz John "Soap" MacTavish.

Osoby zaznajomione z serią nie od dziś rozpoznają nazwiska bez problemu. Jedno jest nowe, a konkretniej nową twarzą ekipy jest pułkownik Alejandro Vargas. Należy on do meksykańskich sił specjalnych, będąc ciekawym uzupełnieniem starej, dobrej już na wielu płaszczyznach ekipie. Call of Duty Modern Warfare 2 Pełna wersja to bardzo szybka gra, wrzucając nas w sam środek skomplikowanych wyzwań, serwując nam filmowe doświadczenie.

Druga część odświeżonego cyklu jest stworzona w oparciu o fundamenty zbudowane w 2019 roku. Gracze w kampanii przechodzić będą zadania z widokiem pierwszoosobowym, w wielu miejscach świata, w między czasie oglądając sekwencje wyciągnięte wręcz z filmów akcji. Historia opowiedziana w Call of Duty Modern Warfare 2 Pobierz PC tak jak w poprzednich częściach urozmaicona jest sekwencjami skradankowymi, dostarczając dodatkowych wrażeń.

Recenzje gier

Call of Duty Modern Warfare 2 Pełna wersja

Zaczynając rozgrywkę gracz od razu poczuje się jak w grze wysokobudżetowej, która nie została stworzona na siłę, tylko z dużym namysłem i w pocie czoła pracującym deweloperom.

W porównaniu z poprzednią odsłoną, zmianie uległo wiele aspektów. Minęły w końcu trzy lata od wydania i można było zawrzeć wiele technik, które zaskoczą każdego, grając na konsolach oraz na komputerach. Fani serii Call of Duty MW 2 Download mogą poczuć się rozpieszczeni.

Najnowsza odsłona serii Call of Duty już jest!

Podrasowaniu uległa sztuczna inteligencja, aby ta zachowywała się dużo naturalniej, była skuteczniejsza i przypominała faktycznie weteranów z życia wziętych. Twórcy położyli duży nacisk na wprowadzenie do nich taktyk używanych przez żołnierzy w prawdziwym świecie.

Rozgrywka sieciowa jest w Call of Duty MW 2 Download PC bardzo ulepszonym typem zabawy znanym z utorowania standardów gier strzelankowych. W kluczowych zmianach jest poprawienie działania trybu trzecioosobowego oraz wykrywanie nadchodzącego wroga za sprawą widoczności oraz słyszalności jego ruchów. Spory nacisk też został oczywiście położony na kwestie związane z poruszaniem się. Jest to jeden z naprawdę istotnych fragmentów, gdyż dyktowane jest przez to tempo oraz prędkość całej rozgrywki.

Opisy i recenzje gier

Call of Duty Modern Warfare 2 Download

Zabawę w Call of Duty Modern Warfare 2 PC oprócz gry fabularnej, możemy kontynuować w trybie sieciowym oraz PvP. Tam znajdziemy współpracę z innymi w ramach trybu kooperacji Special Ops, gdzie w trzy osoby możemy wspólnie wykonywać rozmaite misje specjalne. Wraz z premierą zaprezentowany też został zupełnie nowy tryb Invastion Mode, będący odświeżeniem znanych dotychczas trybów.

Jeśli lubimy rozgrywki PvP, to w porównaniu z poprzednią odsłoną mamy jeszcze więcej do odkrycia. Twórcy uzupełnili tryb sieciowy o nowe warianty rozgrywki oraz zmienieniu uległa mechanika ulepszania uzbrojenia. W związku z tym, nasze wyposażenie może pomieścić jeszcze więcej dodatków, a przez to być dużo bardziej skuteczne.

Poradniki do gier

Jak pobrać Call of Duty Modern Warfare 2

Deweloperom tworząc Call of Duty Modern Warfare 2 Download PC zależało, aby zachować balans między poszczególnych graczy. W końcu jeśli ktoś gra strzelbą, to nie powinien być wręcz niezniszczalny na bliski dystans. Pewnych zmian doczekały się też karabiny snajperskie i inne rodzaje oręża. W toku rozgrywki odblokowywać będziemy kolejne dodatki oraz bronie, po prostu levelując konkretny typ z nich.

Kwestie techniczne Call of Duty Modern Warfare 2

Baza gry Call of Duty Modern Warfare 2 Pełna wersja PC powstała na i tak już dość mocno technologicznie rozwiniętym silniku, znany z odsłony z 2019 roku. Rozgrywka jest na wysokim poziomie, a twórcy zadbali o najwyższą jakość detali i szczegółów. W grze podniesiony został tak samo poziom jakości detali i wszystko zostało dobrze ze sobą spięte w całość, aby móc wydać jedną grę na równi z najnowszym Call of Duty Warzone 2, poprzez wzajemne wykorzystywanie silnika.

W zależności o poziomu detali i rozgrywki, należy też przygotować odpowiednią ilość miejsca na swoim komputerze. Jeśli chcemy grać w jakości 4K, należy przygotować dwukrotność bazowego miejsca potrzebnego na zainstalowanie się gry. Wyższa rozdzielczość i większa szczegółowość, nie tylko w trybie kampanii, ale i multiplayer Call of Duty Modern Warfare 2 PC Download wymaga od nas większego miejsca dyskowego.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś