Call of Duty Vanguard Download

Pełne wersje gier

Call of Duty Vanguard Download

17
Call of Duty Vanguard Download

Call of Duty Vanguard Download | Pełna Wersja 🥇

Witajcie! Czy jesteście ciekawi jak wygląda teraz najnowsza odsłona gry Call of Duty Vanguard Download ? Jest to najnowsza odsłona serii Call of Duty, od studia Activision Blizzard, które postanowiło dla nas przygotować interesującą strzelankę z gier kategorii FPS pozwala nam ta gra nieco się oderwać, poczuć nieco luzu oraz wyżyć się po stresującym dniu. Oprócz klasycznej kampanii fabularnej znajdziemy również tryb wieloosobowy aby zmierzyć się z graczami z całego świata.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


Call of Duty Vanguard Download

Sprawdź instalator poniżej

Call of Duty Vanguard pobierz


Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry.

Call of Duty Vanguard pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Call of Duty Vanguard download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Call of Duty Vanguard pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Call of Duty Vanguard download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Call of Duty Vanguard pelna wersja

Call of Duty Vanguard download pelna wersja

Call of Duty Vanguard download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Call of Duty Vanguard się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Call of Duty Vanguard

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.


Trailer gry

Call of Duty Vanguard Download

Producenci postanowili utrzymać swój stały tryb, w którym co roku będzie pojawiała się nowa odsłona Call of Duty, jednakże z czasem można odczuć że to jest już pomału odgrzewany kotlet, mimo wszystko gra nadal cieszy i wprowadza nowe bronie, typy rozgrywki oraz mechaniki zabawy. Warto zaznaczyć, że to jest już aż 18 odsłona cyklu i twórcy nadal mają pomysły na rozwój tej serii, aby ono nadal nie ucierpiała i cały czas cieszyła innych swoją unikalnością.

Call of Duty Vanguard Pobierz

Mechanika gry jest nieco podobna do tej znanej z serii Modern Warfare, ale odczujemy też tutaj trochę arcade’u, aby rozgrywka była bardziej przyjemna, pojawiała się większa dynamiczność oraz graficznie żeby to wszystko ładnie wyglądało. Odsłona ta cechuje się powrotem do korzeni, czyli będziemy kierowali w historii fabularnej kilkoma bohaterami jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach serii. Mierzyć się z przeciwnikami będziemy w całkiem odmiennych miejscach na świecie, ale kierować będziemy kilkoma bohaterami jednocześnie.

Akcja gry Call of Duty Vanguard Download będzie osadzona w realiach 2 wojny światowej I będziemy kierowali aż 4 głównymi bohaterami tego tytułu. Zawalczyć będziemy mogli w jednych z najbardziej znanych bitwach podczas 2 wojny światowej. Walczyć będziemy w Europie Wschodniej oraz Zachodniej, na Pacyfiku oraz Afryce Północnej. Naszym podstawowym zadaniem będzie oczywiście wypełnianie misji i dokonywanie różnych czynności. Eliminowanie wrogów będzie oczywiście podstawą w tej grze i w trakcie misji zgodnie z założeniem naszego celu będziemy zabijali innych przeciwników, aby szczęśliwe dokończyć kampanie w 100 procentach.

Recenzje gier

Call of Duty Vanguard Pełna wersja

Wybór broni powinien zadowolić każdego konesera wirtualnej militarii, ponieważ będziemy mieli do dyspozycji zarówno takie podstawowe bronie jak pistolet, karabiny szturmowe, pistolety maszynowe, strzelby, karabiny snajperskie i wiele, wiele innych. W trakcie naszej zabawy będziemy mogli korzystać z różnych technik poruszania się. Będziemy mogli biec sprintem, skradać się, czołgać, wykonywać uniki oraz zaglądać po cichu przez otwarte drzwi.

Tytuł Call of Duty Vanguard Pobierz oferuje rozmaite tryby gry wieloosobowej. Znaleźć tutaj będziemy mogli znane wszystkim klasyczne tryby dominacji, umocnionego punktu, deathmatchu, dm drużynowego, tryb znany z innej gry o podobnym charakterze o nazwie znajdź i zniszcz i wiele interesujących pozycji. Tytuł ten pozwoli nam wcielić się w wielu różnych, tak zwanych operatorów, którymi będziemy mogli prowadzić podboje w świecie gry. Z tego co jest wiadome, gra będzie poddana fuzji z grą Warzone, gdzie do naszej dyspozycji będzie ponad 120 broni oraz różne mechaniki.

Opisy i recenzje gier

Call of Duty Vanguard Download PC

Jak na sam początek gry Call of Duty Vanguard Pełna wersja producenci stawili się wyzwaniu i postanowili już na wejściu dodać wiele zróżnicowanych map, odświeżyli grafikę oraz do optymalizacji przyłożyli się wręcz znakomicie. Ustawienia widoczności również zostały zdecydowanie poprawione, aby gra była jeszcze bardziej komfortowa i każdy mógł poczuć się jakby grał w wysokobudżetową produkcję. Tytuł ten posiada również bardzo lubiany przez wiele osób tryb zombie, w którym to pojedynki będziemy toczyć w bardzo ciekawy sposób, a dzięki temu uzyskamy również dodatkowe kamuflaże oraz doświadczenie.

Jedyne co się rzuca w oczy, to trochę mniej realistyczne odgłosy wystrzałów, ale do tego również z czasem będzie się dało normlanie przyzwyczaić i nie będzie to w żaden sposób kłopotliwe. Jak więc widać, tym razem otrzymaliśmy bardzo dobrą produkcję na silniku wręcz identycznym, który znamy z przedostatniej odsłony cyklu, co pozwala na poczucie lepszego „feelingu” broni oraz samego strzelania.

Poradniki do gier

Jak pobrać Call of Duty Vanguard na PC

Link do pobrania: