Nasz poradnik zdobycia Cat Goes Fishing - nie przepłacaj!

Pełne wersje gier

Masz dość wysokich cen gier? Nasz poradnik jest rozwiązaniem!

17
Cat Goes Fishing Download

Witamy serdecznie! Dziś poruszymy temat produkcji pod tytułem Cat Goes Fishing Download która w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności jako kolejny symulator dostępny na rynku. Cat Goes Fishing to swobodna i niezależna gra o kocie łowiącym ryby. Gra wydaje się być oparta na prototypowych grach z tego gatunku sprzed kilku lat i oferuje prostą, ale bardzo uzależniającą pętlę rozgrywki. Zaczynając od bardzo podstawowej wędki, gracze muszą łowić ryby, aby zarobić pieniądze i zdobyć doświadczenie.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Małe wymagania gry
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: 1.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 1.2GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: Intel HD Graphics 600 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
  Pewność i satysfakcja. Wybierając nasz poradnik masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
  Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Poradnik, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Nie przepłacaj i graj już dziś 


Przykładowa Instalacja - zobacz jak może przebiegać jej proces

Na obrazku niżej jest przykładowy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to np. plik setup.exe

Cat Goes Fishing pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Cat Goes Fishing download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

Cat Goes Fishing pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Cat Goes Fishing download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 1-2 minut.

Cat Goes Fishing pelna wersja

Cat Goes Fishing download pelna wersja

Cat Goes Fishing download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Cat Goes Fishing

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak może wyglądać proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Kliknij przycisk poniżej:

Dodatkowe informacje o grze Cat Goes Fishing

Data premiery: 19 stycznia 2015

Producent: Cat5Games

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC


Trailer / zwiastun gry Cat Goes Fishing

Poniższy tekst jest wyłącznie recenzją gry, a dodane frazy takie jak "Download", "Pobierz" itp. są wyłącznie w celu lepszych efektów pozycjonowania. Nie mają przełożenia na Usługę, której dotyczy nasza strona jaką jest nabycie poradnika Jak można tanio zdobyć gry na komputer, co jest jasno przedstawione na stronie oraz w regulaminie Usługi i nie jest w żaden sposób ukrywane.

Cat Goes Fishing Download

Można ich następnie użyć do odblokowania nowych wędek, ulepszeń posiadanych przez nas wędek, a także materiałów eksploatacyjnych, które zapewniają jednorazowe korzyści. W końcu kota będzie stać nawet na łodzie, które pozwolą Cat Goes Fishing Download wypłynąć na głębszą wodę, gdzie przebywają największe i najcenniejsze ryby. Z perspektywy rozgrywki gracze muszą zarzucić przynętę do wody, a następnie spróbować ustawić ją w taki sposób, aby zaciąć rybę.

Cat Goes Fishing Pobierz

Ryby można następnie złowić i sprzedać za pieniądze lub trzymać na żyłce jako przynętę. Jest to proste, ale jest kilka rzeczy, które mogą się nie udać. Rzucanie Cat Goes Fishing Pobierz wymaga pewnych umiejętności, aby żyłka poszła tam, gdzie chcesz, ponieważ musisz poprawnie wymierzyć czas każdego rzutu. W wodzie sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, ponieważ będziesz chciał odciągnąć przynętę od ryb, których nie chcesz złowić i skierować je w stronę tych na których Ci zależy. Nawet po zacięciu ryby nie masz jeszcze gwarancji sukcesu.

W trybie klasycznym to już w zasadzie wszystko, o co musisz się martwić, ale podniesienie poziomu trudności do trybu realistycznego dodaje dodatkowy zwrot akcji. Tutaj Twoja żyłka może pęknąć, jeśli zostanie zbyt mocno naprężona, co jest czymś, co będzie próbować zrobić każda złowiona ryba. Granie w Cat Goes Fishing Download PC trybie realistycznym sprawia, że łapanie jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące, ale może też być bardziej frustrujące. W szczególności jest kilka ryb, które mogą bardzo utrudnić Ci życie.

Jeśli nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, ale pozostawimy to graczom, aby odkryli własne umiejętności, oraz to co producent im przygotował. Wizualnie Cat Goes Fishing Pobierz PC jest tak proste, jak to tylko możliwe dzięki podstawowej grafice dwuwymiarowej przedstawiającej Twojego kota i różnorodności ryb, które można złowić. Wszystko jest oglądane z boku, a kamera podąża za przynętą, gdy jest ona wrzucana do wody. Wokół czai się wiele różnych ryb, ale gra zawiera bardzo niewiele animacji.

Recenzje gier

Cat Goes Fishing Pełna wersja

Sposób, w jaki ryby się poruszają sprawia, że wyglądają jak wycinanki z kartonu, ale to tylko dodaje uroku. Nie ma jednak opcji wizualnych do zmiany w grze, a nawet poprawne odtworzenie jej w trybie pełnoekranowym wymaga edycji plików konfiguracyjnych dla niektórych graczy, a szkoda. To samo dotyczy Cat Goes Fishing Pełna wersja Pobierz muzyki i efektów dźwiękowych, które są bardzo proste.

Bardzo podobało nam się, jak kot wydawał z siebie wściekłe miauczenie, jeśli wyciągnąłeś na wpół zjedzoną rybę. Kontrolowanie łowienia jest tak proste, jak przytrzymanie lewego przycisku myszy, aby rozpocząć kołysanie wędką do tyłu, a następnie puszczenie jej do rzutu. Odpowiednie Cat Goes Fishing Cała gra wyczucie czasu sprawi, że przynęta poleci w idealne do tego miejsce. Materiały eksploatacyjne mogą być również użyte do zwiększenia zasięgu rzucania.

W zależności od zakupionych ulepszeń możesz dokonać drobnych korekt w ruchu przynęty pod wodą i przesuwać łódź tam i z powrotem za pomocą konkretnie do tego przypisanych klawiszy. Prawdziwym wyzwaniem jest uniknięcie niektórych bardziej irytujących ryb i wymyślenie niektórych elementów układanki, takich jak przebudzenie i złapanie ryby, która śpi w jaskini strzeżonej przez inne ryby. Z racji tego, że wszystko co zawarte w produkcji Cat Goes Fishing Download PL kosztuje, a ceny szybko idą w górę, może to być bardzo dobra gra.

Opisy i recenzje gier

Cat Goes Fishing Download PC

Wydanie fortuny na przedmioty konsumpcyjne może być również bardzo przygnębiające, jeśli okaże się, że zmarnujemy ją za sprawą irytującej ryby w ciągu kilku sekund od zarzucenia… Jednak w dalszej części gry niektóre większe ryby są tak cenne, że złowienie kilku sprawia, że zmartwienia o pieniądzach należą już do przeszłości. Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać w grze Cat Goes Fishing Download Free , jest to, że ryby można sprzedawać tylko na brzegu, więc musisz zrzucić połów na tył łodzi, a następnie wiosłować do brzegu, gdy będziesz już gotowy do sprzedaży.

Aby było ciekawie, Cat Goes Fishing po polsku dostarcza graczom misje poboczne, które zawierają atrakcyjne nagrody. Na przykład możesz otrzymać zadanie zatopienia przynęty poza określoną głębokość lub złowienia określonej ryby. Zaczynają się łatwo, ale w końcu będziesz musiał złapać jedne z najtrudniejszych ryb w grze, aby je ukończyć. Pod wodą można również znaleźć różne kapelusze, a ich wyciągnięcie może zapewnić dodatkowe korzyści. Twój kot może jednak nosić tylko jedną czapkę na raz, więc musisz ostrożnie wybierać. Ogólnie rzecz biorąc, Cat Goes Fishing to bardzo dziwaczna gra, ale niezaprzeczalnie uzależniająca.

Zaczyna się bardzo relaksująco, ale gdy próbujesz łowić w nocy podczas burzy, wyzwanie drastycznie rośnie. Osiągnięcia dodają również dodatkowe wyzwanie do gry, a niektóre z nich są co najmniej wyjątkowe. Chociaż mieliśmy wystarczająco dużo zabawy z grą Cat Goes Fishing Ściągnij za darmo , aby grać dalej, aż do zdobycia wszystkich osiągnięć, niektórzy gracze mogą się nudzić lub frustrować na długo przed osiągnięciem tego punktu. Z pewnością znajdziesz w niej o wiele więcej głębi i tajemnic, niż mogłoby się wydawać. W sumie dostępne są trzy rozmiary przynęt, które pozwalają łowić coraz większe ryby.

Poradniki do gier

Jak pobrać Cat Goes Fishing na PC

Zobacz Skąd pobrać Cat Goes Fishing w Pełnej wersji i graj. W miarę postępów nauczysz się omijać niektóre gatunki ryb, aby skuteczniej przyciągać większe ryby za pomocą bardziej skomplikowanej przynęty. Większe ryby nieuchronnie odgryzają mniejsze ryby i przynętę, które złowiłeś. Gdy to zrobi wystarczająco dużo razy bez złapania ryby, przynęta usycha i ostatecznie staje się bezużyteczna.

Kontynuując sprzedaż swojego połowu, możesz wydać swoje zarobki na nowe wędki i ciekawe dodatki, takie jak bomby, rakiety i repelenty. Gdy wykorzystasz gotówkę na ulepszenie swojej łodzi, będziesz mógł łowić dalej i głębiej, także gra jest naprawdę nieźle rozbudowana i ma ciekawy system premiowy użytkownika. Sprawdź już teraz Jak pobrać Cat Goes Fishing na PC by cieszyć się tą produkcją.

Kliknij przycisk poniżej: