Cat Goes Fishing Download - Pełna wersja na PC

Cat Goes Fishing pobierz

Pobierz Cat Goes Fishing na PC już teraz
Postaw na najwyższą jakość od DownloadGames.net.pl

17
Cat Goes Fishing Download

Cat Goes Fishing Download | Pełna Wersja 🥇

Witamy serdecznie! Dziś poruszymy temat produkcji pod tytułem Cat Goes Fishing Download która w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności jako kolejny symulator dostępny na rynku. Cat Goes Fishing to swobodna i niezależna gra o kocie łowiącym ryby. Gra wydaje się być oparta na prototypowych grach z tego gatunku sprzed kilku lat i oferuje prostą, ale bardzo uzależniającą pętlę rozgrywki. Zaczynając od bardzo podstawowej wędki, gracze muszą łowić ryby, aby zarobić pieniądze i zdobyć doświadczenie.


Obejrzyj Wideo, dlaczego jesteśmy najlepsi

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl

Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
Pewność i satysfakcja. Wybierając naszą stronę masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Instalator pobierający grę, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Graj już dziś


Nasz autorski instalator gry - link do pobrania poniżej

Na obrazku niżej jest program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe

Cat Goes Fishing pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Cat Goes Fishing download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Cat Goes Fishing pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Cat Goes Fishing download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Cat Goes Fishing pelna wersja

Cat Goes Fishing download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Cat Goes Fishing się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Cat Goes Fishing

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak wygląda proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz Instalator


Lub przejdź na hosting (wymagane konto)


Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Cat Goes Fishing

Data premiery: 19 stycznia 2015

Producent: Cat5Games

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC


Trailer / zwiastun gry Cat Goes Fishing

Cat Goes Fishing Download

Można ich następnie użyć do odblokowania nowych wędek, ulepszeń posiadanych przez nas wędek, a także materiałów eksploatacyjnych, które zapewniają jednorazowe korzyści. W końcu kota będzie stać nawet na łodzie, które pozwolą Cat Goes Fishing Download wypłynąć na głębszą wodę, gdzie przebywają największe i najcenniejsze ryby. Z perspektywy rozgrywki gracze muszą zarzucić przynętę do wody, a następnie spróbować ustawić ją w taki sposób, aby zaciąć rybę.

Cat Goes Fishing Pobierz

Ryby można następnie złowić i sprzedać za pieniądze lub trzymać na żyłce jako przynętę. Jest to proste, ale jest kilka rzeczy, które mogą się nie udać. Rzucanie Cat Goes Fishing Pobierz wymaga pewnych umiejętności, aby żyłka poszła tam, gdzie chcesz, ponieważ musisz poprawnie wymierzyć czas każdego rzutu. W wodzie sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, ponieważ będziesz chciał odciągnąć przynętę od ryb, których nie chcesz złowić i skierować je w stronę tych na których Ci zależy. Nawet po zacięciu ryby nie masz jeszcze gwarancji sukcesu.

W trybie klasycznym to już w zasadzie wszystko, o co musisz się martwić, ale podniesienie poziomu trudności do trybu realistycznego dodaje dodatkowy zwrot akcji. Tutaj Twoja żyłka może pęknąć, jeśli zostanie zbyt mocno naprężona, co jest czymś, co będzie próbować zrobić każda złowiona ryba. Granie w Cat Goes Fishing Download PC trybie realistycznym sprawia, że łapanie jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące, ale może też być bardziej frustrujące. W szczególności jest kilka ryb, które mogą bardzo utrudnić Ci życie.

Jeśli nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, ale pozostawimy to graczom, aby odkryli własne umiejętności, oraz to co producent im przygotował. Wizualnie Cat Goes Fishing Pobierz PC jest tak proste, jak to tylko możliwe dzięki podstawowej grafice dwuwymiarowej przedstawiającej Twojego kota i różnorodności ryb, które można złowić. Wszystko jest oglądane z boku, a kamera podąża za przynętą, gdy jest ona wrzucana do wody. Wokół czai się wiele różnych ryb, ale gra zawiera bardzo niewiele animacji.

Recenzje gier

Cat Goes Fishing Pełna wersja

Sposób, w jaki ryby się poruszają sprawia, że wyglądają jak wycinanki z kartonu, ale to tylko dodaje uroku. Nie ma jednak opcji wizualnych do zmiany w grze, a nawet poprawne odtworzenie jej w trybie pełnoekranowym wymaga edycji plików konfiguracyjnych dla niektórych graczy, a szkoda. To samo dotyczy Cat Goes Fishing Pełna wersja Pobierz muzyki i efektów dźwiękowych, które są bardzo proste.

Bardzo podobało nam się, jak kot wydawał z siebie wściekłe miauczenie, jeśli wyciągnąłeś na wpół zjedzoną rybę. Kontrolowanie łowienia jest tak proste, jak przytrzymanie lewego przycisku myszy, aby rozpocząć kołysanie wędką do tyłu, a następnie puszczenie jej do rzutu. Odpowiednie Cat Goes Fishing Cała gra wyczucie czasu sprawi, że przynęta poleci w idealne do tego miejsce. Materiały eksploatacyjne mogą być również użyte do zwiększenia zasięgu rzucania.

W zależności od zakupionych ulepszeń możesz dokonać drobnych korekt w ruchu przynęty pod wodą i przesuwać łódź tam i z powrotem za pomocą konkretnie do tego przypisanych klawiszy. Prawdziwym wyzwaniem jest uniknięcie niektórych bardziej irytujących ryb i wymyślenie niektórych elementów układanki, takich jak przebudzenie i złapanie ryby, która śpi w jaskini strzeżonej przez inne ryby. Z racji tego, że wszystko co zawarte w produkcji Cat Goes Fishing Download PL kosztuje, a ceny szybko idą w górę, może to być bardzo dobra gra.

Opisy i recenzje gier

Cat Goes Fishing Download PC

Wydanie fortuny na przedmioty konsumpcyjne może być również bardzo przygnębiające, jeśli okaże się, że zmarnujemy ją za sprawą irytującej ryby w ciągu kilku sekund od zarzucenia… Jednak w dalszej części gry niektóre większe ryby są tak cenne, że złowienie kilku sprawia, że zmartwienia o pieniądzach należą już do przeszłości. Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać w grze Cat Goes Fishing Download Free , jest to, że ryby można sprzedawać tylko na brzegu, więc musisz zrzucić połów na tył łodzi, a następnie wiosłować do brzegu, gdy będziesz już gotowy do sprzedaży.

Aby było ciekawie, Cat Goes Fishing po polsku dostarcza graczom misje poboczne, które zawierają atrakcyjne nagrody. Na przykład możesz otrzymać zadanie zatopienia przynęty poza określoną głębokość lub złowienia określonej ryby. Zaczynają się łatwo, ale w końcu będziesz musiał złapać jedne z najtrudniejszych ryb w grze, aby je ukończyć. Pod wodą można również znaleźć różne kapelusze, a ich wyciągnięcie może zapewnić dodatkowe korzyści. Twój kot może jednak nosić tylko jedną czapkę na raz, więc musisz ostrożnie wybierać. Ogólnie rzecz biorąc, Cat Goes Fishing to bardzo dziwaczna gra, ale niezaprzeczalnie uzależniająca.

Zaczyna się bardzo relaksująco, ale gdy próbujesz łowić w nocy podczas burzy, wyzwanie drastycznie rośnie. Osiągnięcia dodają również dodatkowe wyzwanie do gry, a niektóre z nich są co najmniej wyjątkowe. Chociaż mieliśmy wystarczająco dużo zabawy z grą Cat Goes Fishing Ściągnij za darmo , aby grać dalej, aż do zdobycia wszystkich osiągnięć, niektórzy gracze mogą się nudzić lub frustrować na długo przed osiągnięciem tego punktu. Z pewnością znajdziesz w niej o wiele więcej głębi i tajemnic, niż mogłoby się wydawać. W sumie dostępne są trzy rozmiary przynęt, które pozwalają łowić coraz większe ryby.

Poradniki do gier

Jak pobrać Cat Goes Fishing na PC

Zobacz Skąd pobrać Cat Goes Fishing w Pełnej wersji i graj. W miarę postępów nauczysz się omijać niektóre gatunki ryb, aby skuteczniej przyciągać większe ryby za pomocą bardziej skomplikowanej przynęty. Większe ryby nieuchronnie odgryzają mniejsze ryby i przynętę, które złowiłeś. Gdy to zrobi wystarczająco dużo razy bez złapania ryby, przynęta usycha i ostatecznie staje się bezużyteczna.

Kontynuując sprzedaż swojego połowu, możesz wydać swoje zarobki na nowe wędki i ciekawe dodatki, takie jak bomby, rakiety i repelenty. Gdy wykorzystasz gotówkę na ulepszenie swojej łodzi, będziesz mógł łowić dalej i głębiej, także gra jest naprawdę nieźle rozbudowana i ma ciekawy system premiowy użytkownika. Sprawdź już teraz Jak pobrać Cat Goes Fishing na PC by cieszyć się tą produkcją.

Pobierz Instalator gry Cat Goes Fishing


Lub Pobierz z Hostingu


Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Cat Goes Fishing płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Cat Goes Fishing działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Cat Goes Fishing już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Cat Goes Fishing i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Cat Goes Fishing płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Cat Goes Fishing działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Cat Goes Fishing już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Cat Goes Fishing i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.