Cities Skylines Download

Pełne wersje gier

Pobierz Cities Skylines w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Cities Skylines Download

Cities Skylines Download Pełna Wersja 🥇

Cities Skylines Pobierz PC ⚡

W dzisiejszym artykule poruszymy temat słynnej produkcji Cities Skylines Download , która cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku gier komputerowych. Otrzymaliśmy od Was liczne prośby o jej przetestowanie, więc oto jesteśmy. Zapraszamy... Moje miasto Buttingham zaczyna drżeć z powodu chorób, ponieważ jego infrastruktura zawodzi. Na każdym bloku buduję cmentarze i krematoria, ale to nie wystarcza. Za kilka tygodni wszyscy są martwi, moje budynki albo opuszczone, albo płoną i muszę przyznać się do porażki, ponieważ mój budżet wymyka się spod kontroli.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 8GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Cities Skylines Download

Moja frustracja narasta, gdy zdaję sobie sprawę, że niepowodzenie w grze Cities Skylines Pełna wersja nie jest moją winą. Na powierzchni wszelki ruch wygląda bardzo dobrze. Samochody poruszają się realistycznie, jeżdżą tam i z powrotem dostarczając towary. Jednak po chwili okazuje się, że cały system jest zepsuty. W moim drugim mieście przeznaczam dużo dodatkowych środków na stworzenie drugiego centrum miasta oddalonego od wszystkiego innego o około dwa kilometry.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Cities Skylines pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Cities Skylines pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Cities Skylines download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Cities Skylines pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Cities Skylines download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Cities Skylines pelna wersja

Cities Skylines download pelna wersja

Cities Skylines download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Cities Skylines się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Cities Skylines

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Cities Skylines Pobierz

Ma prąd, wodę, funkcjonariuszy policji i nie tylko, ale wszystkie są dostarczane niezależnie, bez dróg, linii energetycznych ani rur łączących te dwa miejsca. Mimo rozłąki moje miasto wykazywało pewne osobliwe cechy. Miał taki sam poziom wykształcenia jak wszędzie, mimo mojej odmowy dodania szkoły. Miał też te same problemy ze zwłokami, a nieco później ze śmieciami. Nic, co zrobiłem, nie pomogło w rozwiązaniu problemu. Budowałem metro, trasy autobusowe i nie tylko. Niezależnie od tego ruch Cities Skylines Pobierz uliczny zawsze blokował się w dowolnych miejscach, powodując, że wszystko się rozpadało. Pomimo nowego wyglądu, jest to ten sam problem, który zabił podobne produkcje z wielkim potencjałem, nawet po naprawieniu problemów online.

Moje nowe miasto radziło sobie dużo lepiej. Po około dwudziestu godzinach i kilkunastu sesjach restrukturyzacyjnych zbudowałem swoją metropolię. Miałem kilka okręgów handlowych, które nawzajem się zasilały, dzieląc się i sprzedając towary Cities Skylines Ściągnij za darmo wytwarzane przez moje sektory przemysłowe, a na czele z wykształconymi i bezpiecznymi obywatelami, którym dostarczałem świeżą wodę i nieograniczoną czystą energię. To było to, to był mój ideał. Po drodze Cities Skylines Download PC wyrzeźbiłem unikalne dzielnice z własną polityką, a niektóre z nich zakazały stawiania wysokich budynków lub posiadania zwierząt domowych, aby stworzyć wyspecjalizowane osiedla dla każdego rodzaju osoby, jaką można sobie wyobrazić.

Recenzje gier

Cities Skylines Pełna wersja

Miasto rozciągające się na ponad stu kilometrach kwadratowych, miało różne dzielnice o różnych potrzebach i osobowościach. Cities Skylines Pobierz PC obsługuje to, co może być jedną z najlepszych funkcji, jakie widziałem w takiej grze od dłuższego czasu. Pomalowałem obszary mojego miejskiego raju różnymi pędzlami, wybierając wszystko, od zmiennych stawek podatkowych po politykę przemysłową.

W połączeniu z dużo bardziej zaawansowanym podejściem do tranzytu i kilkoma modyfikacjami do wyboru, upewniłem się, że niezanieczyszczające gałęzie przemysłu są trzymane blisko biedniejszych dzielnic, aby mogły dotrzeć do celu bez cierpienia z powodu dosłownej toksyczności cięższego przemysłu. Zbierałem razem Cities Skylines Pełna wersja Pobierz wysokie biura i handel. Następnie przywiązałem ich do bogatszych skupisk ludności za pomocą transportu masowego. Zmusiło to bogatych do dojeżdżania do pracy w taki sposób, aby na drogach nie było niepotrzebnych pasażerów. Wszystkie moje usługi miejskie od początku działały zgodnie z przeznaczeniem. Moi ludzie odnieśli sukces dzięki tej współpracy i łączności.

Opisy i recenzje gier

Cities Skylines Download PC

Jednak po pewnym czasie zauważyłem jeden problem, który nie został jeszcze rozwiązany przez mody. Jest to poczucie bezcelowości, które leży u podstaw tego wszystkiego. Przyznaję, świetnie się bawiłem budując całe miasto od zera. Bez sztucznych barier Cities Skylines Download Free i błędów nieodłącznie związanych z podstawową grą, mógłbym rozwijać się i budować swój własny, metropolitalny ideał. To jest ważne. Otwiera ten wspaniały świat twórczej ekspresji kierowanej przez władze lokalne, który jest wart świętowania i uwielbienia. Choć może to brzmieć dziwnie, kiedy już osiągnąłem to, co chciałem w Cities Skylines Cała gra , wszystko wydawało się trochę bezcelowe, co mnie bardzo zadziwiło, zostawiając mieszane uczucia co do tej produkcji. I szczerze to nie wiem dlaczego, gra jest bardzo dobrze przemyślana, zaprojektowana i wykonana. Może po prostu niezbyt trafiła w mój gust, jednak liczba zalet zdecydowanie przewyższa liczbę wad. Zamiast wymagać złożonego zestawu połączonych ze sobą celów, Skylines prosi o spełnienie podstawowych wymagań z dużą ilością wolnej gotówki, aby zbudować coś wielkiego.

Skylines to po prostu kompetentna gra, która jest wystarczająco inteligentna, aby umożliwić społeczności wprowadzanie innowacji. Wszystkie jego problemy i cała jego prawdziwa innowacja będą wynikały z kreatywnych ambicji jego graczy. W pewnym sensie jest to pocieszające, ponieważ czujesz, że dzielisz swoje zmagania z większą społecznością, ale wciąż istnieje dokuczliwe uczucie, że Cities Skylines Download PL nie ma własnej magii. Można tu znaleźć kilka niespodzianek, a nawet znaczących innowacji: istnieje tylko standardowy tryb gry dla jednego gracza, w którym można wybierać spośród kilku map reprezentujących typy terytoriów, od płaskich równin po tropikalne plaże. Możesz także zagrać w grę na standardowych warunkach, podnieść poziom trudności lub włączyć piaskownicę i modyfikacje na nieograniczone pieniądze. Nie zawiera również samouczka, co na początku wymaga krzywej uczenia się. Przynajmniej napiwki są udzielane na bieżąco podczas regularnej gry.

Tryb wieloosobowy jest całkowicie nieobecny, podobnie jak opcje takie jak katastrofy i ataki gigantycznych potworów. Masz do czynienia z Cities Skylines po polsku jednym miastem i w większości niewidzialnym światem zewnętrznym, który pozwala kupować i sprzedawać towary na wspólnym rynku. Gra została stworzona z myślą o modowaniu i jest dostarczana z pełnym edytorem. Dlatego można się spodziewać, że wkrótce w sieci pojawi się wiele dodatków stworzonych przez użytkowników.

Poradniki do gier

Jak pobrać Cities Skylines na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Cities Skylines w Pełnej wersji i graj! Niemniej jednak w chwili obecnej skupienie się na tylko faktach sprawia, że wydaje się to początkowo nijakim doświadczeniem. Prostotę potęgują surowe ekrany menu i przestarzałe wizualizacje, które są wystarczająco atrakcyjne, aby przejść przez całą rozgrywkę, a jednocześnie ograniczają możliwości klonowania budynków i znaków. Moim zdaniem brakuje także udogodnień, takich jak cykl dnia i nocy. Mile widziane byłyby również wzorce pogodowe, jednak mimo wszystko nie ma co narzekać. Nasz poradnik Jak pobrać Cities Skylines na PC jest dostępny dla każdego!


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Cities Skylines płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Cities Skylines działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Cities Skylines już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Cities Skylines i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.