Control Download

Pełne wersje gier

Pobierz Control w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Control Download

Control Download Pełna Wersja 🥇

Control Pobierz PC ⚡

Witamy, w kolejnej już grze na naszej stronie zaprezentujemy Wam Control Pełna wersja do pobrania od nas, w szybki sprawny i bezpieczny sposób bez klucza. Opisywany tytuł jest trzecioosobową i zaawansowaną grą akcji, która opiera się na klimatach science fiction. Produkcja ta została wykonana przez zespół osób ze studia Remedy, który może się pochwalić w swoim portfolio różnymi innymi ciekawymi pozycjami. Podczas zabawy z Control Download gracz wcieli się w protagonistkę, kobietę o imieniu Jesse Faden.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz lub lepszy
Pamięć: około 22GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon R9 280X lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Control Download

Pragnie ona się uporać ze sprawami związanymi z jej przeszłością. W trakcie gry udaje się do Nowego Jorku, a dokładnie do tajnej agencji, które się nazywa Federalne Biuro Kontroli. Podczas odwiedzin siedziby, Najstarszy Dom, który jest wielkim betonowym wieżowcem stanie się celem inwazji mocy nie z naszego świata. Control Pobierz potrafi wciągnąć, w trakcie trwania ataku umiera dyrektor agencji, a sama agencja posiada dziwne rytuały rządzących całą działalnością Federalnego Biura Kontroli, więc bohaterka Jesse przejmuje te stanowisko.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Control pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Control pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Control download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Control pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Control download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Control pelna wersja

Control download pelna wersja

Control download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Control się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Control

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Control Pobierz

I właśnie w tym momencie jej zadaniem staje się zneutralizowanie agresorów. Sama gra, jak mówiliśmy wcześniej, jest zaawansowaną strzelanką gdzie akcję całej gry będziemy obserwować Control Download PC zza pleców bohaterki. Tytuł ten jednak jednak różni się od gier skierowanych na typowo TPP shooter, jest to mocno inaczej skonstruowane.

Protagonistka Jesse jest uzbrojona w futurystyczny pistol i będzie on służyć nam nie tylko do strzelania, ale posiada on również telekinetyczne funkcje, które umożliwią nam na przykład na odrzucanie przeciwników na odległość bądź obiekty znajdujące się w grze. Broń w Control Pobierz PC jest w stanie zmienić kształt i zapewni nam tym samym dostęp do całkiem nowych i zróżnicowanych funkcji. Praktycznie rozgrywka tytułu będzie się w głównej mierze koncentrować na walce dynamicznej.

Recenzje gier

Control Pełna wersja

W posiadaniu jest ekwipunek, który można modyfikować, w grze nasze otoczenie jest interaktywne, a do dyspozycji w Control Download mamy też szereg zdolności specjalnych. W tytule Control Pełna wersja PC świetnego kolorytu dodają lokacje, które są wyjątkowo nietypowe i niekiedy wręcz dziwaczne. Oczywiście ile ludzi tyle opinii, ale to tak naszym skromnym okiem jak to się prezentuje.

Chodzi nam o inspirację architektonicznym stylem, który zwie się brutalizmem. Kształty regularnie będą ulegać zmianom i zazwyczaj dzieje się to właśnie podczas gry gdy widzimy dany obiekt w Control Download i w ten sposób właśnie zapewnia nam to mocno surrealistyczne wrażenia z rozgrywki. Oczywistym faktem jest również to, że wpływ ma to na samą rozgrywkę, ponieważ mapy poziomów na których się znajdujemy nie są stałe. Samo wnętrze wymienianego wcześniej Najstarszego Domu jest zdecydowanie większe niż można to wywnioskować z obejrzenia wymiarów z zewnętrznej strony Control Pełna wersja ściągnij.

Opisy i recenzje gier

Control Download PC

Następnie opowiemy o strukturze tego jak wygląda gra. Przypomina ona jeden typ metroidvana, a chodzi w nim o to, że grając otrzymujemy dosyć sporą swobodę eksploracji miejsc z tytułu i w związku z tym będziemy często powracać do odwiedzonych wcześniej miejsc. Jest to rzecz przydatna, dzięki temu gdy już będziemy posiadać nowe zdolności w Control Pobierz dotarcie do niedostępnych wcześniej miejsc, stanie się osiągalne. Czy myślisz Control Skąd pobrać ?

Mi Ci w tym pomożemy, oferując w tym czasie najnowszy i zaktualizowany instalator do pobrania pełnej wersji gry. Korzystanie z plików kompresyjnych możesz ściągnąć grę w sposób bez ingerencji w instalator, jedynie należy ściągnąć paczkę z linku, a następnie zainstalować grę w bardzo prosty sposób. Nacisk w grze został mocno położony na mimikę i realistyczny wygląd postaci Control Pobierz gra również wspiera technologię ray tracingu.

Istnieje wiele stron z grami, ale wszystkie nie posiadają kompletnych plików, można też pobrać złą wersję, a my udostępniamy już teraz grę Bez klucza – co to znaczy? Że w trakcie instalacji nie będzie potrzebny żaden niepewny klucz, a gra będzie ściągana pełną prędkością Twojego łącza internetowego. Control Jak pobrać PC to stuprocentowa pełna produkcja zawierająca wszystkie cechujące ją elementy rozgrywki i zabawy przed komputerem stacjonarnym lub laptopem.

Poradniki do gier

Jak pobrać Control na PC

Myślałeś kiedyś o tym, że pobieranie gier może być tak proste? Nie potrzebujesz niczego, jedynie internet i trochę miejsca na dysku, aby gra mogła się cała i zdrowa pobrać. Wykonanie takiego programu jest za każdym razem dla nas nowym wyzwaniem, aby Control Download był zawsze aktualne i działające.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Control płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Control działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Control już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Control i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.