Counter Strike: Global Offensive *PC* Pobierz !

Counter Strike: Global Offensive *PC* Pobierz !

6
Counter Strike Global Offensive Pobierz PC

Counter Strike: Global Offensive Pobierz PC

Counter Strike: Global Offensive pobierz Pełną wersje

Counter Strike: Global Offensive to nic innego jak najlepsza sieciowa strzelanka w historii. Ogólnie też sama seria Counter Strike jest jednym z “on top gier sieciowych. Mamy do wyboru karabiny, pistolety zwykłe/maszynowe, granaty, kosy wojskowe i ogólnie wiele więcej ciekawych rzeczy. Głównym celem grania w Counter Strike jest zwykły mecz, w którym zawodnicy są podzieleni na dwie grupy – terrorystów i anty-terrorystów i ci pierwsi podkładają bombę, a ci drudzy muszą ją znaleźć i rozbroić. Oczywiście w sesjach sieciowych są zdecydowanie nowsze, fajniejsze i bardziej rozbudowane tryby gry, a ponadto, w naszym wydaniu gry są dołożone opcjonalne mody. Zapraszamy 🙂

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Grafika z modami
10.0
Rozbudowa gry
10.0
Multiplayer
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Polska wersja gry
  • Bardzo wciągająca rozgrywka
  • Działający darmowy Multiplayer
  • Ciągle ochota na dalszą grę
  • Przygotowane opcjonalne mody
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Brutalna
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 1GB/2GB (w zależności, czy mamy mody graficzne)
Procesor: 2Ghz lub lepszy
Pamięć: około 13GB + modpacki
Windows: XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 – 32-64 bit
Karta graficzna: 256 MB VRAM lub lepsza (w zależności, czy mamy mody graficzne)
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pobierana jest zmniejszona ilość GB niż tyle ile pokazane jest w trakcie instalacji. Używamy najlepszej metody kompresji, aby móc skrócić czas pobierania i nie wpływała na rozgrywkę – gra się instaluje z normalną wagą ok. 13GB.

Instalacja gry (link do pobrania na końcu, jest 6 screenów więc prosimy jechać dalej)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program po wybraniu języka instalacji gry, jest to plik Setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę. Tak wygląda okno instalacji gry:

Ujrzymy okno instalacji gry, więc teraz klikamy “Dalej“.

Teraz musimy podać potrzebne informacje. W polu “Nazwisko” domyślnie będzie wpisany nasz login na komputerze (jeśli chcemy inny nick w grze, musimy to zrobić na tym kroku – w trakcie gry pewnie też się da), a w polu “Organizacja” jak jest nazwany nasz komputer (kto instalował Windowsa od początku wie o co chodzi). Klikamy “Dalej“.

Wybieramy miejsce instalacji gry. Klikamy “Dalej“.

Ostatni krok przed rozpoczęciem instalacji Counter Strike Global Offensive na naszym komputerze bądź laptopie. Gdy wszystkie informacje się zgadzają, klikamy “Instaluj” i rozpocznie się instalacja.

Trwa instalacja gry. 🙂

Gotowe! Nie pozostało nam nic innego jak zakończyć instalację poprzez wciśnięcie przycisku “Zakończ“. Teraz możemy śmiało zaczynać grę. Do tego, na pulpicie utworzy się skrót “Updating Counter-Strike Global Offensive“, który służy do aktualizacji gry. Wszystkie mody są przygotowane osobno, żeby je wgrywać trzeba zainstalować najpierw grę.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Counter Strike: Global Offensive:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *