CS GO Download

Pełne wersje gier

Pobierz CS GO w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
CS GO Download

CS GO Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję CS GO ⚡

Interesują Ciebie strzelanki? Jest to niezwykle popularna kategoria gier, która najczęściej opiera się na doświadczeniu gracza, aby mieć przewagę nad wrogiem. W każdej grze tego typu chodzi najczęściej o jedno - o zwycięstwo. W CS GO Download motywacje do wygranej są różne, ale cel ten sam - dominacja na mapie. A w tym konkretnym przypadku, produkcja od Valve Software jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, co bez wątpienia wskazują statystyki na Steam.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750 lub lepszy
Pamięć: około 18GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: minimum 256 MB kompatybilna z DirectX9 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/cs-go-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/cs-go-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/cs-go-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

CS GO Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

CS GO pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

CS GO pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

CS GO download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

CS GO pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

CS GO download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

CS GO pelna wersja

CS GO download pelna wersja

CS GO download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry CS GO się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac CS GO

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

CS GO Download

Wszystkie odsłony gry Counter Strike od zawsze były bardzo pozytywnie przyjmowane przez graczy. To właśnie ta seria stała się jedną z pierwszych, która zaczęła erę grania, gdzie przewagę dać Ci mogło odpowiednie doświadczenie. CS GO Download jest ostatnią grą z serii, która zawiera w sobie wszystkie kultowe mapy oraz dodała trochę swojego. Gracze startują z podstawowym wyposażeniem i ograniczonymi środkami finansowymi. To, czy konkretni zawodnicy w drużynie wygrają rundę pistoletową (określaną w środowisku graczy jako rundę eko) zależeć będzie od dalszych szans na zbliżające się rundy. Po zwycięstwie, zawodnicy otrzymają dodatkowe zasoby, aby polepszyć swój arsenał o bronie i wyposażenie. CS GO Download to prawdziwa gratka dla graczy zafascynowanych wszelkimi turniejami oraz ludźmi, którzy w to grają na platformach streamingowych.

CS GO Pobierz

Polskie serwery są wręcz wypełnione graczami Counter Strike Global Offensive Download, dla których tytuł ten bardzo wiele znaczy. Można świetnie przy nim spędzać czas oraz dobrze się bawić, rozgrywając cały czas kolejne rundy pozostając w komunikacji z innymi. Dla urozmaicenia rozgrywki powstało dużo różnych trybów, w tym na serwerach są dostępne nowe mapy. Rozgrywka wprowadza kilka istotnych usprawnień względem poprzedniczki, dając nową broń i wzmacniając całe napięcie jakie może nam zaoferować rozbrajanie bomb. Najnowsza odsłona jest najlepszą grą FPS pod wyścig zbrojeń. Counter Strike to niesamowicie silna marka, którą kojarzą chyba gracze na całym świecie. A może nawet i większość ludzi niezwiązanych typowo z graniem, to gdzieś tam o jakimś CS zdarzało im się słyszeć.

Znajdziemy tutaj turniej uproszczony, tryb arsenal oraz kilka innych, a to wszystko w trybie wieloosobowym. Pełna wersja CS GO Download kładzie też mocny aspekt na skiny znajdujące się w tym tytule oraz skrzynki (czyli tzw. loot-boxy), aby w grze nie nudził się ciągle ten sam wygląd. Pomyśl o CS GO Pobierz jeśli w planach masz rozgrywkę na długie godziny. Gry właśnie takie jak te wciągają najbardziej. Niektóre profile Steam wskazują na grube tysiące godzin rozegranych w gry z serii CS.

Recenzje gier

CS GO Pełna wersja

Gracz wciela się na przemiennie w drużynę terrorystów oraz anty-terrorystów. W Counter Strike Global Offensive naprzeciw siebie stają dwie zmotywowane drużyny i jedni muszę przeciwstawić się drugim, podkładając lub rozbrajając bombę. Mecz może się też zakończyć bez tych elementów, ale tylko w przypadku wcześniejszego "wystrzelania" się całej drużyny. CS GO Pobierz tym razem to polska wersja językowa, co na pewno ucieszyło polską społeczność. Jest to pełna wersja, dając grę kompletną i zadowalającą. Counter Strike Global Offensive to nie tylko zwykła gra, ale pewien wyznacznik e-sportu. Przekłada się na to bardzo duża ilość odgrywanych turniejów oraz niespotykane dotąd sumy pieniężne, jakie w tej branży siedzą.

Nasz instalator CS GO Download jest bardzo prosty w użyciu, jest przystosowany w pełni do pobrania CS Global Offensive. Zainstalujesz grę nawet na najstarszych systemach, takich jak Windows XP lub Windows Vista. Do tej gry karta graficzna lub inne podzespoły komputerowe najważniejsze nie są, by gra ta dawała zadowolenie. Na platformie Steam bardzo łatwo znaleźć opinie innych na temat tego tytułu i są one bardzo pozytywne. Znajdziemy też liczne fora, poradniki i wiele rzeczy, które wręcz stworzyła ta gra swoją zawartością.

Opisy i recenzje gier

CS GO Download PC

Gry Counter Strike zawsze najlepiej działały na komputerach z Microsoft Windows i to na tej właśnie platformie polecamy grać w Counter Strike Global Offensive. Choć nie musi to być już system operacyjny Windows XP, to zalecane jest granie na platformach z rodziny Windows. Wersje gry dostępne w internecie są wersjami skrajnie różnymi, często oferowane na stronach w pełni za darmo, posiadają wiele błędów i bardzo skomplikowaną instalację. Do tego zachęcani są inni tym, że znajdą w grze skiny, ale używać ich można tylko w graniu offline, czego w Counter Strike Global Offensive Download raczej się nie robi.

A jeśli o skiny chodzi, to wartość co niektórych jest naprawdę duża. Cieżko nawet pomyśleć, że w grze skin może mieć wartość średniej klasy samochodu. No ale cóż, takie czasy nastały i trzeba się z tym pogodzić. Gry wieloosobowe w ostatnich latach zaczęły być coraz bardziej kojarzone, a nawet chętniej rozgrywane. Dla urozmaicenia rozgrywki niejedna osoba lubi czasem zagrać sieciowo.

A w tym przypadku, najczęściej pada hasło CS GO Pobierz i zajęcie się znajduje. Co jakiś czas pojawiają się nowe wersje gry, zwiększając jej aktualność oraz poprawiają stare błędy. Aktualizacje do tej gry są za darmo, ciągle nie pozwalając innym odsłonom przebić się w popularności na platformie Steam. Ciężko zrobić tak dobrą grę, a kopiowanie każdego pomysłu jeden do jednego też mija się trochę z celem.<

Poradniki do gier

Jak pobrać CS GO na PC

Gra ta nie jest dostępna na konsole, co pokłada też pewną sprawiedliwość wobec wszystkich. Znany jest problem z gier FPS na konsole ze względu na wspomaganie celowania przez aim-assist. W niektórych tytułach jest on po prostu za mocny i konsolowy gracz (lub po prostu jak gra na kontrolerze) ma dużą przewagę, jeśli potrafi dobrze wykorzystać ten atut. Tutaj na rozgrywkę składa się tylko i wyłącznie to, co potrafisz.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie CS GO płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
CS GO działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. CS GO już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam CS GO i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.