Dark Deception Download

Pełne wersje gier

Pobierz Dark Deception w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Dark Deception Download

Dark Deception Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Dark Deception PC ⚡

Ponownie witamy wszystkich bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej wspaniałym grom komputerowym. Dziś przyjrzymy się bliżej tytułowi który cechuje się bardzo dużą rozbieżnością w ocenach otrzymywanych od użytkowników i krytyków produkcji. Zapraszamy na Dark Deception Download . Jej premiera miała miejsce 26 września 2018 roku za sprawą producenta Glowstick Entertainment, który postanowił osadzić swoje najnowsze dziecko w nieco bardziej mrocznym klimacie, który ma za zadanie wzbudzić u użytkownika niepokój, czy wręcz lęk.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4430M 2.8 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 13GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Dark Deception Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Dark Deception download

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Dark Deception pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Dark Deception download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Dark Deception pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Dark Deception download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Dark Deception pelna wersja

Dark Deception download pelna wersja

Dark Deception download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Dark Deception się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Dark Deception

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dark Deception Download

Czy to faktycznie mu się udaje? Co my sądzimy na temat produkcji? Wszystkie najważniejsze informacje związane z tytułem, które mogą Wam się przydać, znajdziecie w dalszej części artykułu. Zatem zachęcamy do czytania! Śmierć czeka na Ciebie w Dark Deception Download , fabularnym labiryncie przygód prowadzonym z perspektywy pierwszej osoby

Dark Deception Pobierz

Nie ma gdzie się schować ani gdzie złapać oddech. Biegnij lub zgiń, to Twój wybór. Uwięziony w królestwie koszmarnych labiryntów z tajemniczą kobietą, jedyną nadzieją na przetrwanie w grze Dark Deception Pobierz jest znalezienie sposobu na ucieczkę z ciemności. Charakter produkcji jest naprawdę przerażający i potrafi wywołać lęk zwłaszcza, jeśli preferujecie granie w godzinach wieczornych lub nocnych, czego w tym wypadku nie polecamy. Wielu użytkowników porównuje tę produkcję do słynnego Pac-Mana, z wyjątkiem tego, że biegasz po labiryncie w pierwszej osobie i nie widzisz duchów, dopóki nie jest za późno na ucieczkę przed nimi.

Trzeba przyznać, że jest to ciekawy pomysł na stworzenie gry i na pewno cechuje się świeżym spojrzeniem na kwestię horrorów. Dark Deception Download PC to prosta odmiana klasycznej formuły, która robi wszystko, by być frustrująco okrutną. I chociaż najwyraźniej producenci starali się rozwinąć ten pomysł, zrobili to w sposób dość nieoczekiwany. Tytuł jest oparty na fabule, ale wszystko, co wiesz rozpoczynając rozgrywkę, to to, że masz kłopoty i potrzebujesz magicznego pierścienia, aby wszystko naprawić. Na szczęście dla ciebie, masz współtowarzyszkę, która poprowadzi Cię przez tę mękę i będzie Cie wspierać w tych trudnych doświadczeniach. Jest ona bardzo cyniczną postacią (być może lekko frustrującą, ale i tak lepszą niż potwory które czyhają na nasze życie!) która poprowadzi Cię do piekielnych labiryntów, aby znaleźć fragmenty klejnotów, z których potrzebujesz zrobić pierścień.

Recenzje gier

Dark Deception Pełna wersja

Pomysł na fabułę jest trzeba przyznać, całkiem niezły i wciągający. Nie przypominam sobie, abym w ostatnim czasie spotkał się z produkcją Dark Deception Pobierz PC o podobnym charakterze i klimacie. Owszem, miałem kontakt z tytułami-horrorami, ale wszyscy producenci mieli odmienne pomysły na ich stworzenie. Pierwszy labirynt, do którego wprowadza Cię Bierce, nazywa się Małpi biznes i jest to kręty hotel obsługiwany przez gigantyczne i mroczne wersje brzęczących małpich zabawek. Po krótkim wstępie zaśmieconym skoczkami dotrzesz do labiryntu i zostaniesz poproszony o zebranie aż dwieście osiemdziesięciu dziewięciu odłamków duszy. Hmm... To całe dwieście osiemdziesiąt dziewięć rzeczy, które musisz zebrać, wyrwać z rąk potworów, a potem wrócić do wejścia. Całe mnóstwo. Na nasze szczęście zaśmiecają one korytarze w regularnych odstępach czasu, jak kropki, które zbierasz w Pac-Manie. Dokładnie tak.

Nie ma jednak żadnych przewidzianych akcesoriów w grze Dark Deception Download PL które mogłyby uchronić Cię przed potworami zamieszkującymi te długie, mroczne i wijące się drogi, łączące się w labirynty, na których mnóstwo stworzeń będzie chciało wyrządzić Ci krzywdę. Gdy zbierzesz już kilka odłamków, małpy wyjdą z ukrycia, zaczną przemieszczać się po korytarzach i zaznaczać swoją obecność. Masz trzy życia, aby oczyścić labirynt, a jeśli stracisz je wszystkie, możesz zacząć wszystko od nowa. Nie chcę prorokować, ale... to na pewno się stanie. Dużo. Wiele, wiele, wiele razy, a przyczyna tego jest prosta. Pac-Man działa, ponieważ możesz zobaczyć całą tablicę i opracować strategię w oparciu o te informacje.

Opisy i recenzje gier

Dark Deception Download PC

Dark Deception Cała gra , dla kontrastu, oczekuje, że będziesz śledzić swoich wrogów wyłącznie za pomocą dźwięku, zauważając, kiedy ich charakterystyczne brzęczenie zbliża się lub zmienia kierunek. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje. To mogłoby nawet zadziałać, gdyby labirynt był tak otwarty, jak tablice w Pac-Manie, ale producent z jakichś względów postanowił utrudnić nam to zadanie. Hotel jest węzłem długich, nieprzerwanych korytarzy i ślepych skrzyżowań, idealnych do spotkania twarzą w twarz z morderczą małpą. Prawie wszystkie moje zgony były spowodowane atakami na długich korytarzach lub zasadzkami na rogach. Były to zgony, których można było łatwo uniknąć, gdybym dostał narzędzia do prawidłowego planowania. Masz tabliczkę, która pokazuje najbliższą część labiryntu, ale nie pokazuje potworów. Do tego potrzebny jest specjalny klejnot, który jest tylko jeden, a jego działanie pomaga nam przez jedyne sześćdziesiąt sekund.

Kiedyś dostałem Dark Deception po polsku go tylko po to, żeby zobaczyć, jak trzy małpy zaatakowały mnie z krawędzi tabletu, aby zakończyć mój bieg w naprawdę nieunikniony sposób. Sprawdź Skąd pobrać Dark Deception w Pełnej wersji już teraz! Dark Deception nie jest absolutnie stratą czasu, ale wymaga odkrycia prawideł którymi należy się kierować, by wyjść cało ze spotkania z brutalnymi małpami-mordercami. To naprawdę ciekawe przedsięwzięcie, które z pewnością różni się od reszty tytułów gatunku horroru, ale nadal ma wiele niedociągnięć, które aż prosi się, by wyprostować. Nie byłoby to trudnym zadaniem, bo wystarczyłyby naprawdę drobne rozszerzenia naszego wachlarza umiejętności, dzięki czemu nie bylibyśmy tylko pożywieniem dla małp. Prawdopodobnie będziesz przegrywał w kółko, bez zauważalnego powodu. Jednak jeśli uda Ci się wytrwać i wyczyścić labirynt, otrzymasz zapowiedź przyszłego rozwoju.Ta gra jest zróżnicowaną, kreatywną grą i wymaga jedynie poprawienia modelu strategii. Powiedzmy sobie coś jeszcze na temat wymagań systemowych dla produkcji Dark Deception. Standardowo będą się one dzielić na minimalne, oraz rekomendowane przez producenta. Czy trudno je spełnić, by móc cieszyć się rozgrywką?

Spójrzcie sami. Minimalne : system operacyjny : 64bitowy windows 7, Windows 8.1, Windows 10; Karta graficzna AMD Radeon R7 730, Procesor AMD FX-6300, wolna ilość pamięci systemowej : 8gb. Jak sami widzimy nie należą one do szczególnie trudnych do spełnienia, jednak warto przypomnieć, że spełnienie tych wymagań umożliwia nam dopiero włączenie produkcji. Jeśli jednak chcemy wycisnąć z niej coś więcej, to trzeba sprostać tym: rekomendowane : system operacyjny 64 bitowy windows 7, windows 8.1 lub windows 10, karta graficzna AMD Radeon RX 580, procesor Intel Core i5-6600K, wolna pamięć na dysku : 16GB. Również nie są one trudne do spełnienia i większość z Was bez problemu powinna sobie z nimi poradzić.

Poradniki do gier

Jak pobrać Dark Deception na PC

Warto o tym pamiętać przed napaleniem się na daną produkcję, żeby nie okazało się, że nie jesteśmy w stanie jej nawet włączyć. Niby prosta sprawa, ale może prowadzić do frustracji. Na dziś to już wszystko, dziękujemy serdecznie wytrwałym czytelnikom i widzimy się już w następnym artykule. Pozdrawiamy! Metoda Jak pobrać Dark Deception na PC jest jedną z najlepszych.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Dark Deception płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Dark Deception działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Dark Deception już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Dark Deception i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.