Dark Deception Complete Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Dark Deception Complete Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

3

Dark Deception download

Dark Deception 🥇 Download PC

Dark Deception Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Ponownie witamy wszystkich bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej wspaniałym grom komputerowym. Dziś przyjrzymy się bliżej tytułowi który cechuje się bardzo dużą rozbieżnością w ocenach otrzymywanych od użytkowników i krytyków produkcji. Zapraszamy na Dark Deception Pełna wersja . Jej premiera miała miejsce 26 września 2018 roku za sprawą producenta Glowstick Entertainment, który postanowił osadzić swoje najnowsze dziecko w nieco bardziej mrocznym klimacie, który ma za zadanie wzbudzić u użytkownika niepokój, czy wręcz lęk.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Poziom strachu
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Zręcznościowa horror-gra
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4430M 2.8 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 13GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Dark Deception

Czy to faktycznie mu się udaje? Co my sądzimy na temat produkcji? Wszystkie najważniejsze informacje związane z tytułem, które mogą Wam się przydać, znajdziecie w dalszej części artykułu. Zatem zachęcamy do czytania! Śmierć czeka na Ciebie w Dark Deception Download , fabularnym labiryncie przygód prowadzonym z perspektywy pierwszej osoby.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Dark Deception download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Dark Deception jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Dark Deception na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Dark Deception na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Dodatki i Crack, którego chcemy użyć. Dodatek do wyboru jest jeden, opcjonalnie.

Dark Deception pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Dark Deception pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Dark Deception na pc na naszej stronie

jak pobrac Dark Deception pc

pobierz pelna wersje Dark Deception

Dark Deception download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Dark Deception na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Dark Deception:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Dark Deception na PC?

Nie ma gdzie się schować ani gdzie złapać oddech. Biegnij lub zgiń, to Twój wybór. Uwięziony w królestwie koszmarnych labiryntów z tajemniczą kobietą, jedyną nadzieją na przetrwanie w grze Dark Deception Pobierz jest znalezienie sposobu na ucieczkę z ciemności. Charakter produkcji jest naprawdę przerażający i potrafi wywołać lęk zwłaszcza, jeśli preferujecie granie w godzinach wieczornych lub nocnych, czego w tym wypadku nie polecamy. Wielu użytkowników porównuje tę produkcję do słynnego Pac-Mana, z wyjątkiem tego, że biegasz po labiryncie w pierwszej osobie i nie widzisz duchów, dopóki nie jest za późno na ucieczkę przed nimi. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy pomysł na stworzenie gry i na pewno cechuje się świeżym spojrzeniem na kwestię horrorów. Dark Deception Download PC to prosta odmiana klasycznej formuły, która robi wszystko, by być frustrująco okrutną. I chociaż najwyraźniej producenci starali się rozwinąć ten pomysł, zrobili to w sposób dość nieoczekiwany. Tytuł jest oparty na fabule, ale wszystko, co wiesz rozpoczynając rozgrywkę, to to, że masz kłopoty i potrzebujesz magicznego pierścienia, aby wszystko naprawić. Na szczęście dla ciebie, masz współtowarzyszkę, która poprowadzi Cię przez tę mękę i będzie Cie wspierać w tych trudnych doświadczeniach. Jest ona bardzo cyniczną postacią (być może lekko frustrującą, ale i tak lepszą niż potwory które czyhają na nasze życie!) która poprowadzi Cię do piekielnych labiryntów, aby znaleźć fragmenty klejnotów, z których potrzebujesz zrobić pierścień. Pomysł na fabułę jest trzeba przyznać, całkiem niezły i wciągający. Nie przypominam sobie, abym w ostatnim czasie spotkał się z produkcją Dark Deception Pobierz PC o podobnym charakterze i klimacie.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Dark Deception na PC

Owszem, miałem kontakt z tytułami-horrorami, ale wszyscy producenci mieli odmienne pomysły na ich stworzenie. Tak samo jest jeśli chodzi o Dark Deception Pełna wersja Pobierz. Pierwszy labirynt, do którego wprowadza Cię Bierce, nazywa się Małpi biznes i jest to kręty hotel obsługiwany przez gigantyczne i mroczne wersje brzęczących małpich zabawek. Po krótkim wstępie zaśmieconym skoczkami dotrzesz do labiryntu i zostaniesz poproszony o zebranie aż dwieście osiemdziesięciu dziewięciu odłamków duszy. Hmm… To całe dwieście osiemdziesiąt dziewięć rzeczy, które musisz zebrać, wyrwać z rąk potworów, a potem wrócić do wejścia. Całe mnóstwo. Na nasze szczęście zaśmiecają one korytarze w regularnych odstępach czasu, jak kropki, które zbierasz w Pac-Manie. Dokładnie tak. Nie ma jednak żadnych przewidzianych akcesoriów w grze Dark Deception Download PL które mogłyby uchronić Cię przed potworami zamieszkującymi te długie, mroczne i wijące się drogi, łączące się w labirynty, na których mnóstwo stworzeń będzie chciało wyrządzić Ci krzywdę. Gdy zbierzesz już kilka odłamków, małpy wyjdą z ukrycia, zaczną przemieszczać się po korytarzach i zaznaczać swoją obecność. Masz trzy życia, aby oczyścić labirynt, a jeśli stracisz je wszystkie, możesz zacząć wszystko od nowa. Nie chcę prorokować, ale… to na pewno się stanie. Dużo. Wiele, wiele, wiele razy, a przyczyna tego jest prosta. Pac-Man działa, ponieważ możesz zobaczyć całą tablicę i opracować strategię w oparciu o te informacje. Dark Deception Cała gra , dla kontrastu, oczekuje, że będziesz śledzić swoich wrogów wyłącznie za pomocą dźwięku, zauważając, kiedy ich charakterystyczne brzęczenie zbliża się lub zmienia kierunek. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje. To mogłoby nawet zadziałać, gdyby labirynt był tak otwarty, jak tablice w Pac-Manie, ale producent z jakichś względów postanowił utrudnić nam to zadanie. Hotel jest węzłem długich, nieprzerwanych korytarzy i ślepych skrzyżowań, idealnych do spotkania twarzą w twarz z morderczą małpą. Prawie wszystkie moje zgony były spowodowane atakami na długich korytarzach lub zasadzkami na rogach. Były to zgony, których można było łatwo uniknąć, gdybym dostał narzędzia do prawidłowego planowania. Masz tabliczkę, która pokazuje najbliższą część labiryntu, ale nie pokazuje potworów. Do tego potrzebny jest specjalny klejnot, który jest tylko jeden, a jego działanie pomaga nam przez jedyne sześćdziesiąt sekund. Kiedyś dostałem Dark Deception po polsku go tylko po to, żeby zobaczyć, jak trzy małpy zaatakowały mnie z krawędzi tabletu, aby zakończyć mój bieg w naprawdę nieunikniony sposób.

Dark Deception Download

Sprawdź Skąd pobrać Dark Deception w Pełnej wersji już teraz! Dark Deception nie jest absolutnie stratą czasu, ale wymaga odkrycia prawideł którymi należy się kierować, by wyjść cało ze spotkania z brutalnymi małpami-mordercami. To naprawdę ciekawe przedsięwzięcie, które z pewnością różni się od reszty tytułów gatunku horroru, ale nadal ma wiele niedociągnięć, które aż prosi się, by wyprostować. Nie byłoby to trudnym zadaniem, bo wystarczyłyby naprawdę drobne rozszerzenia naszego wachlarza umiejętności, dzięki czemu nie bylibyśmy tylko pożywieniem dla małp. Prawdopodobnie będziesz przegrywał w kółko, bez zauważalnego powodu. Jednak jeśli uda Ci się wytrwać i wyczyścić labirynt, otrzymasz zapowiedź przyszłego rozwoju.Ta gra jest zróżnicowaną, kreatywną grą i wymaga jedynie poprawienia modelu strategii. Powiedzmy sobie coś jeszcze na temat wymagań systemowych dla produkcji Dark Deception. Standardowo będą się one dzielić na minimalne, oraz rekomendowane przez producenta. Czy trudno je spełnić, by móc cieszyć się rozgrywką? Spójrzcie sami. Minimalne : system operacyjny : 64bitowy windows 7, Windows 8.1, Windows 10; Karta graficzna AMD Radeon R7 730, Procesor AMD FX-6300, wolna ilość pamięci systemowej : 8gb. Jak sami widzimy nie należą one do szczególnie trudnych do spełnienia, jednak warto przypomnieć, że spełnienie tych wymagań umożliwia nam dopiero włączenie produkcji. Jeśli jednak chcemy wycisnąć z niej coś więcej, to trzeba sprostać tym: rekomendowane : system operacyjny 64 bitowy windows 7, windows 8.1 lub windows 10, karta graficzna AMD Radeon RX 580, procesor Intel Core i5-6600K, wolna pamięć na dysku : 16GB. Również nie są one trudne do spełnienia i większość z Was bez problemu powinna sobie z nimi poradzić. Warto o tym pamiętać przed napaleniem się na daną produkcję, żeby nie okazało się, że nie jesteśmy w stanie jej nawet włączyć. Niby prosta sprawa, ale może prowadzić do frustracji. Na dziś to już wszystko, dziękujemy serdecznie wytrwałym czytelnikom i widzimy się już w następnym artykule. Pozdrawiamy! Metoda Jak pobrać Dark Deception na PC jest jedną z najlepszych.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *