Darkest Dungeon Download

Pełne wersje gier

Pobierz Darkest Dungeon w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Darkest Dungeon Download

Darkest Dungeon Download Pełna Wersja 🥇

Darkest Dungeon Pobierz PC ⚡

Witamy serdecznie w kolejnej recenzji, w której przedstawimy Wam następną ciekawą propozycję spędzania czasu wolnego, którą tym razem będzie produkcja pod tytułem Darkest Dungeon Download . Prosty opis gry jest taki, że chodzi o dokonywanie trudnych wyborów. Niezależnie od tego, czy jest to trwała śmierć postaci, która każe nam dwa razy zastanowić się nad tym, którzy bohaterowie są wysyłani na misje, ograniczony system ekwipunku, który zmusza gracza do wyboru między potrzebami lub łupem, czy też fakt, że użycie właściwej lub złej umiejętności w walce może oznaczać wygraną bądź też pewną śmierć.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 4GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/darkest-dungeon-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/darkest-dungeon-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/darkest-dungeon-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 235

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Darkest Dungeon Download

W tej grze decyzje są wszystkim. Cokolwiek to jest, Darkest Dungeon to świetna gra posiadająca wiele mocnych stron. Historia głosi, że odległy przodek wypuścił na świat niewyobrażalne okropności, atakując niegdyś znane miasto i niszcząc dobre imię rodziny, do której należał. Fragmenty opowieści są opowiadane przez narratora Darkest Dungeon Pełna wersja . Ton zaczyna się raczej przygnębiająco, a przodek często mówi o swoich niepowodzeniach. Gracz jest zachęcany do zbudowania koszar pełnych bohaterów, aby walczyć z okropnościami pełzającymi po posiadłości. Wysyłanie drużyn do wilgotnych, nieoświetlonych lochów, by walczyć z koszmarnymi stworzeniami w walce turowej, zbiera swoje żniwo.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Darkest Dungeon pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Darkest Dungeon pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Darkest Dungeon download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Darkest Dungeon pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Darkest Dungeon download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Darkest Dungeon pelna wersja

Darkest Dungeon download pelna wersja

Darkest Dungeon download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Darkest Dungeon się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Darkest Dungeon

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Darkest Dungeon Pobierz

Bohaterowie stają się paranoicznymi, obraźliwymi, masochistycznymi, irracjonalnymi, a nawet samolubnymi ludźmi. Odmawiają poleceń gracza. Zdobywają łupy z własnych zapasów. Rozwijają się fobie i nałogi lub stają się podatni na choroby i inne problemy. Inni znajdują chwałę w obliczu strachu, stając się światłem nadziei prowadzącym drużynę do zwycięstwa. Mechanika stresu sprawia, że ta gra RPG jest czymś więcej niż tylko zarządzaniem paskami zdrowia, zbroją lub liczbą obrażeń. Bohaterowie nie są wyłącznie jednorazowymi postaciami z pikseli, można powiedzieć, że to prawdziwi ludzie i to naprawdę boli, kiedy umierają. Nie znaczy to, że zdrowie, pancerz i obrażenia nie są ważne w Darkest Dungeon Pobierz .

Zagłębianie się w lochy to niemałe zadanie, zwłaszcza że liczne elementy uniemożliwiają graczom poznanie tego, co ich czeka. Zorganizowanie spójnej drużyny i odpowiednie jej wyposażenie jest najważniejsze, a piętnaście różnych klas bohaterów Darkest Dungeon Download PC , każda z siedmioma różnymi umiejętnościami, z których cztery można wyposażyć przed każdą bitwą w dwa bibeloty do wyboru, zapewnia niezliczone strategie i style gry. Zajęcia są zróżnicowane i obejmują różne specjalności.

Recenzje gier

Darkest Dungeon Pełna wersja

Niektórzy są ekspertami w dziedzinie walki. Inni nie są mistrzami władania mieczem, ale znajdą złoto i kosztowności w każdych zakamarkach. Inni to wzmacniacze morali, podtrzymujący zapaloną pochodnię i świetny nastrój drużyny. Niektórzy specjalizują się w krwawieniu, inni w zarazie, a jeszcze inni we wzmacnianiu swoich towarzyszy. Bohaterowie w grze Darkest Dungeon Pobierz PC muszą odpocząć w bazie domowej po wyczerpującej wycieczce, co jest sprytnym sposobem, aby zapobiec wpadnięciu gracza w nawyk korzystania z tej samej drużyny za każdym razem, wymuszając nowe strategie. Ogromne możliwości dostosowywania i ulepszania atrybutów bohaterów zapraszają do pożądanej głębi.

Walka i eksploracja są tam, gdzie Darkest Dungeon Pełna wersja Pobierz świeci jeszcze bardziej. Piaskowa, ale piękna i szczegółowa, ręcznie rysowana grafika tworzy każdy pokój i bitwę, a dudniący głos narratora wbija się we wszystkie właściwe momenty niezapomnianymi liniami. Czasami narrator krytykuje, innym razem jest pełen nadziei lub po prostu cechuje się spostrzegawczością. Dźwięk i animacje są bez zarzutu. Wzdrygałem się, gdy wróg zaaplikował krwawienie lub truciznę na moją postać, ponieważ efekty były tak przekonujące.

Opisy i recenzje gier

Darkest Dungeon Download PC

Gdy pochodnia naszej grupy zaczyna gasnąć, można usłyszeć okrutne krzyki i niewypowiedziane dźwięki, które są naprawdę niepokojące. Kiedy stres w produkcji Darkest Dungeon Cała gra jest już na wysokim poziomie, naprawdę da się to odczuć a narrator nie zawaha się krytykować porażki. Jednocześnie wszechwiedzący komentarz narratora na temat sukcesów gracza sprawia, że zwycięstwo smakuje o wiele bardziej słodko.

Po powrocie do posiadłości domowej, która jest centrum gracza, miasto można przywrócić do świetności dzięki pamiątkom odkrytym podczas eksploracji. Ulepszanie miasta w rozgrywce Darkest Dungeon Download PL ma pozytywny wpływ na przyciąganie bohaterów wyższego poziomu i utrzymywanie ich w dobrym zdrowiu i dobrym wyposażeniu, więc warto to robić. Jednak jak wspomniano wcześniej, gracze pracują z ograniczoną przestrzenią w ekwipunku. Między pochodniami , ciemność stresuje poszukiwaczy przygód, ale w ciemności znajdziemy więcej łupów, takich jak jedzenie, antytoksyna, bandaże, klucze do odblokowywania skrzyń, toniki, obiekty questowe Darkest Dungeon Download Free i nie tylko, więc trzeba poświęcić się, aby zrobić miejsce na łupy. Wiele razy z niechęcią wyrzucałem bandaże, a nawet jedzenie, aby zabrać do domu błyszczące skarby.

Czasami płaciłem za ten błąd krwią. Możliwość dokonywania wyboru jest częścią tego prawdziwego piękna Darkest Dungeon po polsku . Istnieje wiele innych kwestii, na które zwyczajnie nie mamy wystarczająco czasu i miejsca aby je dokładnie omówić. Wynika to z tego, że Darkest Dungeon jest niesamowicie głęboki i ciągle trzeba się uczyć i opanowywać nowe rzeczy. W połączeniu z niezapomnianą narracją i oszałamiającą prezentacją wizualizacji i dźwięku, całość tworzy jedno uzależniające i satysfakcjonujące doświadczenie. Jedynym drobnym zarzutem jest to, że przy tak dużej liczbie opcji i informacji niektóre elementy sterujące, a także poruszanie się po menu, nie są idealne.

Poradniki do gier

Jak pobrać Darkest Dungeon na PC

Sprawdź Skąd pobrać Darkest Dungeon w Pełnej wersjii graj! Opresyjna, okrutna i ekscytująca to jedna z najpiękniej zaprojektowanych gier, jakie widziałem od jakiegoś czasu. To piękno i dopracowanie projektu jest widoczne wszędzie, od strony artystycznej i atmosfery, która nadaje temu nurkowaniu w lochach stylizacji komiksu w typie horroru. Wszystko zostało przemyślane i dopracowane, aż po najmniejsze aspekty mechaniki, takie jak sposób, w jaki głód Darkest Dungeon Ściągnij za darmo jest rodzajem losowego podatku, narzucanego Ci, kiedy najmniej się tego spodziewasz, lub sposób, w jaki coraz słabsze światło, gdy jesteś na wyprawie, oznacza, że nie możesz złapać oddechu bez poświęcania kilka pochodni, które, miejmy nadzieję, pamiętałeś zabrać ze sobą. Dziękujemy. Dowiedz się Jak pobrać Darkest Dungeon na PC i ciesz się grą.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Darkest Dungeon płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Darkest Dungeon działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Darkest Dungeon już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Darkest Dungeon i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.