Dead Rising 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Dead Rising 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Dead Rising 2 Download

Dead Rising 2 Download Pełna Wersja 🥇

Dead Rising 2 Pobierz PC ⚡

Przychodzimy do Was z kolejną świetną grą, na którą naszym zdaniem warto zwrócić uwagę. Po dokładnym jej przetestowaniu przychodzimy do Was z soczystą recenzją. Mianowicie, będzie to gra Dead Rising 2 Pełna wersja , w którą mieliśmy ostatnimi czasy przyjemność zagrać. Gra ta wyszła nie tylko na komputer, ale także między innymi na Play Station, ale my skupimy się bardziej na wersji komputerowej, ponieważ na komputerze właśnie przetestowaliśmy dla Was ten kultowy tytuł.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Dead Rising 2 Download

Na wstępie powiemy, że jest to gra dosyć drastyczna, jednak nie ma tu jakiś bardzo Dead Rising 2 Download przerażających widoków, także wydaje nam się, że dostępna jest w dużym przedziale wiekowym. Jest to gra typowo w klimacie zombie, zabijania, strzelanek, morderstw. Jeśli czujesz się w takich klimatach zdecydowanie polecamy Ci ten kultowy tytuł. Głównym bohaterem gry jest Chuck Green, który razem z nami przeżywa niesamowite Dead Rising 2 Pobierz przygody. A jakie? Dowiecie się między innymi w tej recenzji.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Dead Rising 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Dead Rising 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Dead Rising 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Dead Rising 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Dead Rising 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Dead Rising 2 pelna wersja

Dead Rising 2 download pelna wersja

Dead Rising 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Dead Rising 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Dead Rising 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Dead Rising 2:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Dead Rising 2 Pobierz

Nasz główny bohater jest byłym zawodnikiem motocrossowym, także duża część fabuły odbywa się właśnie poprzez przygody na motocrossie. Chuck nie ma łatwego życia, ponieważ jego żona zginęła w ataku zombie na Las Vegas, natomiast jego córka została Dead Rising 2 Download PC zainfekowana i czeka na nią los przemiany w zombie. Historia jest dosyć przykra. Uda się pokonać infekcję lekiem, który nosi dość abstrakcyjną nazwę Zombex. Kosztuje on jednak bardzo dużą sumę pieniędzy i Chuck nie może sobie na niego pozwolić, jednak postanowił, że weźmie udział w turnieju telewizyjnym by zarobić pieniądze Dead Rising 2 Pobierz PC na leczenie swojej córki.

Niestety po emisji programu, zombie zostały uwolniony i świat zamienia się w istną masakrę! I tutaj zaczyna się cała akcja. Na miejsce zostało wezwane wojsko, w celu doprowadzenia wszystkiego do porządku. Chuck ma tylko 3 dni na ocalenie swojej córki oraz zmianę swojej reputacji na pozytywną. Jest to bardzo Dead Rising 2 Pełna wersja Pobierz mało czasu, dlatego podczas rozgrywki musimy się bardzo śpieszyć. Chcesz grę Dead Rising 2 Pełna wersja PC już teraz? Pobierz ją z naszej strony! Ale spokojnie, nie jesteśmy jedynymi ludźmi żyjącymi w grze. Występuje także wiele unikatowych postaci, każda ma w sobie coś ciekawego i na swój sposób różni się od pozostałych. Mroczny klimat w grze pasuje tutaj od początku. Teraz napiszemy coś odnośnie mechaniki gry.

Recenzje gier

Dead Rising 2 Pełna wersja

Fabuła jest podzielona na trzy główne Dead Rising 2 Download PL elementy główną historie, w której odkrywamy co jest powodem inwazji zombie na park rozrywki, ratowanie ludzi oraz walkę z psychopatami, którzy staną nam na naszej drodze. W grze bardzo dużą i można by rzec kluczową rolę odgrywa czas, jak już wspominaliśmy nie mamy zbyt wiele czasu na ocalenie Dead Rising 2 Pełna wersja po polsku swojej córki. A dodatkowo, żeby było mało każde zadanie jest ograniczone czasowo, dlatego musimy bardzo śpieszyć się z jego wykonaniem. Specyficzne jest to, że każde zadanie możemy wykonać w określonej godzinie, także nie ma tutaj dowolności, czasem przyjdzie nam czekać, a może być już za późno.

Dlatego musimy Dead Rising 2 Pobierz uzbroić się w logiczne myślenie. Dzięki temu klimat gry jest bardzo napięty i powoduje skok adrenaliny. Sprawdź Skąd pobrać Dead Rising 2 w Pełnej wersji i miej możliwość zagrania już teraz. My takie klimaty lubimy, dlatego bardzo przyjemnie grało się nam w tą grę z naszą ekipą. W grze nie tylko chodzi o to co się robi, ale i jak. Nie idziemy tutaj w ilość w wykonanych misji, a jej jakość. Dlatego musimy się tutaj bardzo starać, by zadania, które czekają na nas w grze były bardzo sumiennie wykonywane. W grze Dead Rising 2 Pobierz naszą bronią może być praktycznie wszystko co napotkamy po drodze. Nie tylko piła mechaniczna, ale także topory, siekiery, a nawet ławka, także różnorodność jest tutaj spora. Jednak wiadomo, ławką nie zrobimy zombiemu aż takiej krzywdy jak przykładowo piłą mechaniczną wbijając się w niego i przecinając jego wnętrzności na pół. Gra Dead Rising 2 Download jest momentami bardzo abstrakcyjna i mega zaskakiwała nas przez cały czas rozgrywki.

Opisy i recenzje gier

Dead Rising 2 Download PC

Możemy walczyć nawet rogami jelenia, które zdejmiemy ze ściany. Było to dla nas bardzo zabawne, ale to też dobrze świadczy o producentach, którzy dopięli wszystko na ostatni guzik, by grało się przyjemnie. I udało się im dojść do Dead Rising 2 Ściągnij za darmo takiego efektu, nam jako ekipie testowej grało się po prostu wyśmienicie, wszyscy jednoznacznie stwierdziliśmy, że zagranie w tą grę to była świetna decyzja oraz świetnie spędzony czas. Nie żałujemy, że zdecydowaliśmy się na przetestowanie dla Was gry.

Jest ona warta polecenia. Co ciekawe w drugiej części, czyli w tej o której mowa Dead Rising 2 Do pobrania Bez klucza została dodana opcja łączenia broni co znakomicie się sprawdza podczas walki z zombiakami. Co więcej - twórcy udostępnili nam specjalny garaż, w którym możemy te przedmioty łączyć ze sobą. Proste kombinacje przykładowo kij z gwoździami (swoją drogą bardzo skuteczne narzędzie) do bardzo zaawansowanych Pobierz Dead Rising 2 PC konstrukcji jak latarka z biżuterią co w efekcie daje nam miecz świetlny.

Tak jak pisaliśmy wyżej, abstrakcja jest tutaj niesamowita. Oczywiście żeby to było jasne – nie możemy wszystkiego ze sobą łączyć. Do naszej dyspozycji producenci oddali świetne pod względem graficznym karty kolekcjonerskie, które pokazują nam co ze sobą Dead Rising 2 Download Free możemy połączyć, a co więcej jaki efekt osiągniemy po połączeniu tych przedmiotów. Zobacz Jak pobrać Dead Rising 2 na PC i wykorzystaj nasz instalator do pobrania gry. Jednak nie przejmujcie się tym, ponieważ możliwości gry są naprawdę ogromne. Niestety każda broń ma ograniczoną żywotność, nie trwa wiecznie. Dlatego musimy mieć w zanadrzu przygotowane więcej broni, by skutecznie walczyć z przeciwnościami losu. Aby odnowić naszą energię musimy dbać o to, by coś Dead Rising 2 Download PC zjeść, w przeciwnym razie nasz żywot będzie skazany na smutny koniec.

Poradniki do gier

Jak pobrać Dead Rising 2 na PC

Mamy nadzieje, że udało nam się przybliżyć Wam informacje dotyczące tej gry, jak się pewnie domyślacie jest ona bardzo, ale to bardzo abstrakcyjna, ale ma swego rodzaju urok. Myślę, że będziecie mieli swoje własne zdanie na temat tej gry po pobraniu jej z naszej strony. Naprawdę warto szczególnie, jeśli lubicie klimaty zombie, zabijania, krwi. Nam Dead Rising 2 Pobierz PC nie śniły się po nocach wydarzenia zawarte w grze, także jest dobrze i mamy nadzieje, że Wy też nie będziecie mieli koszmarów po nocach. Gra oczywiście dostępna jest cały czas na naszej stronie, dlatego zainteresujcie się nią i dajcie nam znać jakie doznania towarzyszył Wam podczas rozgrywki. A nóż, widelec może gierka przypadnie Wam do gustu i zagracie w nią wspólnie ze swoimi znajomymi? Kto wie!

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Dead Rising 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Dead Rising 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Dead Rising 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Dead Rising 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.