Destroy All Humans! Download

Pełne wersje gier

Pobierz Destroy All Humans! w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Destroy All Humans! Download

Destroy All Humans! Download Pełna Wersja 🥇

Destroy All Humans! Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani! Zapraszamy Was na kolejną wspaniałą przygodę z zaskakującymi produkcjami komputerowymi. Dziś omówimy sobie produkcję pod tytułem Destroy All Humans Pełna wersja , która w Polsce ukazała się 5 lipca 2005 roku. Gra należy do gatunku gier akcji i cieszy się niemałą popularnością. Powiedzmy sobie teraz coś na temat fabuły i ogólnego modelu rozgrywki. Ten ulepszony remaster oryginalnego Destroy All Humans! odzyskuje tę prostą radość wynikającą z korzystania z produkcji i porządnie aktualizuje jej wygląd.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 28GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Destroy All Humans! Download

Co prawda nigdy nie było to arcydziełem akcji trzeciej osoby w otwartym świecie, ale nadal mamy możliwość spędzenia sporo czasu przy rozgrywce. Biorąc wszystko pod uwagę, całkowicie przerobiona grafika wygląda całkiem nieźle - prawdopodobnie nie pomyliłbyś jej z najnowszą i najwspanialszą, ale z pewnością nie wygląda na starą. Jest wiele odwzorowanych szczegółów na wiecznie szyderczej twarzy naszego kosmicznego bohatera, Crypto, a świat wygląda naprawdę kolorowo, choć trzeba przyznać trochę skąpo. Postacie ludzkie w grze Destroy All Humans Download są znacznie bardziej kreskówkowe niż pierwotnie, co wygląda wystarczająco dobrze, mimo że ich animacje nie są idealne. Dodane przerywniki filmowe to z pewnością duża poprawa i fajne urozmaicenie podczas przeprawy przez rozgrywkę.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Destroy All Humans! pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Destroy All Humans! pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Destroy All Humans! download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Destroy All Humans! pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Destroy All Humans! download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Destroy All Humans! pelna wersja

Destroy All Humans! download pelna wersja

Destroy All Humans! download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Destroy All Humans! się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Destroy All Humans!

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Destroy All Humans!:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Destroy All Humans! Pobierz

Całe aktorstwo głosowe pochodzi prosto z wersji z 2005 roku, więc w tym względzie standardy poprzedniej wersji zostały utrzymane i w tym względzie raczej nie ma na co narzekać. Główny bohater, Crypto, nadal wydaje się źle obsadzony – brzmi trochę dziwnie choć może było to celowym zabiegiem zastosowanym przez producenta, ale kwestie przez niego wypowiadane zwykle nie są zbyt zabawne. Z drugiej strony w produkcji Destroy All Humans Pobierz słyszysz o wiele więcej paplaniny od swojego władcy obcych, którego gra Richard Horvitz i dzięki temu zawsze możemy liczyć na jakąś zabawną formę tekstu, gdy wykrzykuje do Ciebie rozkazy, jak chociażby jego słynne „Tak jak podejrzewałem: ludzie to po prostu misternie wyewoluowane mięso”. Model rozgrywki w grze trzeba przyznać ma się dość dobrze, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ granie jako szalejący potwór to koncepcja, która zdecydowanie nie wyszła z mody w ciągu ostatnich 15 lat.

Wystarczy spojrzeć na kilka innych tegorocznych produkcji obsadzonych w podobnej koncepcji, ale jednak z innym efektem końcowym. Niemal natychmiast władasz szeroką gamą obcych mocy, takich jak plecak odrzutowy, umiejętność rzucania ludźmi dookoła za pomocą umysłu, strzelania ludziom głowami, aby ukraść ich mózgi, a dodatkowo możliwość przybierania kształtu praktycznie każdego człowieka, więc jest to najprostszym możliwym sposobem, aby uchronić się przed odkryciem. Czasami jednak możesz czuć się przytłoczony w walkach z małymi grupami wrogów. Oczywiście, sztuczna inteligencja prezentowana w grze Destroy All Humans Pobierz PC ukazująca wroga jest niezwykle prosta, a wokół ciebie pojawiają się hordy wkurzonych ludzi, którzy łatwo się odradzają. Tak więc jest to prosty, ale zabawny styl akcji, gdy walczysz z oddziałami policji, żołnierzy rodem z lat 50. ludzi, rzucając w nich granaty, ciskając rakietami oraz wysadzając czołgi. Sterowanie działa szybko, a większość broni jest przyjemna w użyciu - ciężko jest pomylić się między pistoletem, miotaczem plazmowym, który zamienia ofiary w szkielety, i granatnikiem. Wszystko to wymaga automatycznego celowania, więc po prostu musisz strzelać w przybliżonym kierunku w którym znajduje się nasz cel, co sprawia, że nowy celownik w grze Destroy All Humans Download PC wydaje się niepotrzebny.

Recenzje gier

Destroy All Humans! Pełna wersja

Sukces polega o wiele bardziej na utrzymywaniu się w ruchu niż na precyzji i dokładności. Aby tego typu działania nie stały się zbyt monotonne, co jakiś czas wskakujesz na swój latający spodek i siejąc spustoszenie z góry swoim promieniem śmierci. Sterowanie jest trochę dziwne, ponieważ co prawda możesz dostosowywać wysokość, ale nie jest ona związana z kamerą i kontrolkami celowania, co jest problemem, który wielokrotnie miałem- możesz celować tylko na wprost, dodatkowo nie możesz celować tak daleko do przodu, jak się wydaje, że powinieneś być w stanie, ale mimo wszystko jest to całkiem satysfakcjonujące móc wysadzić w powietrze prawie każdy budynek, nawet jeśli efekt eksplozji jest trochę dziwny i być może niedopracowany.

W bardziej zaciekłych bitwach podczas zabawy z grą Destroy All Humans Pełna wersja Pobierz dostępne są pewne umiejętności, ponieważ musisz blokować nadlatujące pociski za pomocą starannie ustawionych tarcz, ale generalnie jest to jeszcze lżejszy typ walki niż ten, który widzisz podróżując pieszo. Z tego powodu łatwo zapomnieć o wpompowaniu punktów ulepszeń do spodka, w przeciwieństwie do osobistych umiejętności Crypto, ale prawdopodobnie będziesz potrzebować obu, aby przejść przez ostatniego bossa. To, co wydaje się trochę stare, to struktura poziomów, które są serią skromnych, samodzielnych otwartych światów i są one raczej słabo zaludnione w porównaniu do tego, do czego przyzwyczailiśmy się przechodząć grę Destroy All Humans Download PL przez ostatnią dekadę.

Opisy i recenzje gier

Destroy All Humans! Download PC

Mimo to otoczenie jest dość zróżnicowane - są pola uprawne, społeczność przy plaży, baza wojskowa i nie tylko, a wszystko to wyróżnia się wizualnie. I oczywiście jest mnóstwo cywilów przechadzających się po okolicy z mózgami gotowymi do zbierania, a gdy używasz na nich swoich zdolności czytania w myślach, pojawiają się zabawne sytuacje. Tym co daje Destroy All Humans Cała gra nieco głębiej niż na pierwszy rzut oka jest to, że każda misja ma opcjonalne cele poboczne, takie jak zabijanie wrogów ładunkami wybuchowymi, osiągnięcie celu niezauważenie lub zabicie celu w bardzo specyficzny sposób, co zapewnia dobrą powtarzalność, przez co produkcja zbyt szybko nam się nie znudzi.

Co więcej, wszystkie mapy zawierają stopniowo odblokowywane wyzwania, takie jak między innymi chociażby wyścigi i uprowadzenia w których musisz rzucać w ludzi lub rzeczy wiązkę, która je wysysa. Mamy oczywiście możliwość zdobywania pieniądzy które z kolei umożliwią nam zdobycia ulepszeń do naszych broni. Destroy All Humans Ściągnij za darmo tylko z naszego serwisu! Zobacz Skąd pobrać Destroy All Humans w Pełnej wersji wybierając nasz serwis!

Pomiędzy tymi działaniami pobocznymi a misjami kampanii, Destroy All Humans! zajęło mnie na około 15 godzin - w tym trochę samego szlifowania, aby wzmocnić moje UFO, po to aby poradzić sobie z ostatecznymi walkami z bossami.Prawie wszystkie misje są w rzeczywistości identyczne z oryginalną grą, chociaż na mapie Obszaru 42 istnieje jeden nowy łańcuch misji, w którym infiltrujesz i sabotujesz próbę stworzenia przez Siły Powietrzne własnej wersji latającego talerza. Pasuje dobrze, do tego stopnia, że nie wiedziałbym, że jest nowy, gdyby nie zostało to wskazane, co jest zarówno dobre, jak i złe. To dużo bardzo podobnej, lekkiej rozgrywki z ukrycia, która nie jest co prawda najpiękniejszą częścią modelu rozgrywki w Destroy All Humans Download Free , ale historia zawiera kilka lepszych momentów w całej kampanii i jest kilka zabójstw przypominających Hitmana, których osobiście chciałbym widzieć więcej.

Poradniki do gier

Jak pobrać Destroy All Humans! na PC

Przedzieranie się przez jasny i radosny świat Destroy All Humans gwarantuje Ci satysfakcjonującą zabawę i jest wiele do powiedzenia na ten temat, ale nie chciałbym Wam wszystkiego spoilerować. Podobnie jak w oryginale, kwestia poczucia humoru i ogólnego komizmu tego remasteru jest trochę chybiona, ale w pełni rewanżuje nam to produkcja chociażby dzięki niektórym potężnym zdolnościom obcych, które pozwalają nam złamać słaby ludzki opór jak prawdziwy mroczny władca. W dzisiejszym artykule to już wszystko, dzięki wszystkim za obecność i do następnego razu! Nie wiesz Jak pobrać Destroy All Humans na PC i masz zamiar grać już teraz? Zobacz co oferujemy!

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Destroy All Humans! płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Destroy All Humans! działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Destroy All Humans! już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Destroy All Humans! i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.