Destroy All Humans! Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

Destroy All Humans! Pobierz [PC] Pełna wersja Download PL

2

Destroy All Humans! download

Destroy All Humans! 🥇 Download PC

Destroy All Humans! Pobierz Pełną wersję ⚡ PC

Witajcie kochani! Zapraszamy Was na kolejną wspaniałą przygodę z zaskakującymi produkcjami komputerowymi. Dziś omówimy sobie produkcję pod tytułem Destroy All Humans Pełna wersja , która w Polsce ukazała się 5 lipca 2005 roku. Gra należy do gatunku gier akcji i cieszy się niemałą popularnością. Powiedzmy sobie teraz coś na temat fabuły i ogólnego modelu rozgrywki.Ten ulepszony remaster oryginalnego Destroy All Humans! odzyskuje tę prostą radość wynikającą z korzystania z produkcji i porządnie aktualizuje jej wygląd.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Świetny Remake
  • Rozbudowane mapy
  • Ciekawy system walki
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Trochę brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 28GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Destroy All Humans!

Co prawda nigdy nie było to arcydziełem akcji trzeciej osoby w otwartym świecie, ale nadal mamy możliwość spędzenia sporo czasu przy rozgrywce. Biorąc wszystko pod uwagę, całkowicie przerobiona grafika wygląda całkiem nieźle – prawdopodobnie nie pomyliłbyś jej z najnowszą i najwspanialszą, ale z pewnością nie wygląda na starą. Jest wiele odwzorowanych szczegółów na wiecznie szyderczej twarzy naszego kosmicznego bohatera, Crypto, a świat wygląda naprawdę kolorowo, choć trzeba przyznać trochę skąpo. Postacie ludzkie w grze Destroy All Humans Download są znacznie bardziej kreskówkowe niż pierwotnie, co wygląda wystarczająco dobrze, mimo że ich animacje nie są idealne. Dodane przerywniki filmowe to z pewnością duża poprawa i fajne urozmaicenie podczas przeprawy przez rozgrywkę.

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Destroy All Humans! download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Destroy All Humans! jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Destroy All Humans! na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac Destroy All Humans! na pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru jest jedno, opcjonalnie.

Destroy All Humans! pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Destroy All Humans! pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz Destroy All Humans! na pc na naszej stronie

jak pobrac Destroy All Humans! pc

pobierz pelna wersje Destroy All Humans!

Destroy All Humans! download pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac Destroy All Humans! na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Destroy All Humans!:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Jak pobrać Destroy All Humans! na PC?

Całe aktorstwo głosowe pochodzi prosto z wersji z 2005 roku, więc w tym względzie standardy poprzedniej wersji zostały utrzymane i w tym względzie raczej nie ma na co narzekać. Główny bohater, Crypto, nadal wydaje się źle obsadzony – brzmi trochę dziwnie choć może było to celowym zabiegiem zastosowanym przez producenta, ale kwestie przez niego wypowiadane zwykle nie są zbyt zabawne. Z drugiej strony w produkcji Destroy All Humans Pobierz słyszysz o wiele więcej paplaniny od swojego władcy obcych, którego gra Richard Horvitz i dzięki temu zawsze możemy liczyć na jakąś zabawną formę tekstu, gdy wykrzykuje do Ciebie rozkazy, jak chociażby jego słynne „Tak jak podejrzewałem: ludzie to po prostu misternie wyewoluowane mięso”. Model rozgrywki w grze trzeba przyznać ma się dość dobrze, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ granie jako szalejący potwór to koncepcja, która zdecydowanie nie wyszła z mody w ciągu ostatnich 15 lat. Wystarczy spojrzeć na kilka innych tegorocznych produkcji obsadzonych w podobnej koncepcji, ale jednak z innym efektem końcowym. Niemal natychmiast władasz szeroką gamą obcych mocy, takich jak plecak odrzutowy, umiejętność rzucania ludźmi dookoła za pomocą umysłu, strzelania ludziom głowami, aby ukraść ich mózgi, a dodatkowo możliwość przybierania kształtu praktycznie każdego człowieka, więc jest to najprostszym możliwym sposobem, aby uchronić się przed odkryciem. Czasami jednak możesz czuć się przytłoczony w walkach z małymi grupami wrogów. Oczywiście, sztuczna inteligencja prezentowna w grze Destroy All Humans Pobierz PC ukazująca wroga jest niezwykle prosta, a wokół ciebie pojawiają się hordy wkurzonych ludzi, którzy łatwo się odradzają. Tak więc jest to prosty, ale zabawny styl akcji, gdy walczysz z oddziałami policji, żołnierzy rodem z lat 50. ludzi, rzucając w nich granaty, ciskając rakietami oraz wysadzając czołgi. Sterowanie działa szybko, a większość broni jest przyjemna w użyciu – ciężko jest pomylić się między pistoletem, miotaczem plazmowym, który zamienia ofiary w szkielety, i granatnikiem. Wszystko to wymaga automatycznego celowania, więc po prostu musisz strzelać w przybliżonym kierunku w którym znajduje się nasz cel, co sprawia, że nowy celownik w grze Destroy All Humans Download PC wydaje się niepotrzebny. Sukces polega o wiele bardziej na utrzymywaniu się w ruchu niż na precyzji i dokładności. Aby tego typu działania nie stały się zbyt monotonne, co jakiś czas wskakujesz na swój latający spodek i siejąc spustoszenie z góry swoim promieniem śmierci.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Skąd ściągnąć Destroy All Humans! na PC

Sterowanie jest trochę dziwne, ponieważ co prawda możesz dostosowywać wysokość, ale nie jest ona związana z kamerą i kontrolkami celowania, co jest problemem, który wielokrotnie miałem- możesz celować tylko na wprost, dodatkowo nie możesz celować tak daleko do przodu, jak się wydaje, że powinieneś być w stanie, ale mimo wszystko jest to całkiem satysfakcjonujące móc wysadzić w powietrze prawie każdy budynek, nawet jeśli efekt eksplozji jest trochę dziwny i być może niedopracowany. W bardziej zaciekłych bitwach podczas zabawy z grą Destroy All Humans Pełna wersja Pobierz dostępne są pewne umiejętności, ponieważ musisz blokować nadlatujące pociski za pomocą starannie ustawionych tarcz, ale generalnie jest to jeszcze lżejszy typ walki niż ten, który widzisz podróżując pieszo. Z tego powodu łatwo zapomnieć o wpompowaniu punktów ulepszeń do spodka, w przeciwieństwie do osobistych umiejętności Crypto, ale prawdopodobnie będziesz potrzebować obu, aby przejść przez ostatniego bossa. To, co wydaje się trochę stare, to struktura poziomów, które są serią skromnych, samodzielnych otwartych światów i są one raczej słabo zaludnione w porównaniu do tego, do czego przyzwyczailiśmy się przechodząć grę Destroy All Humans Download PL przez ostatnią dekadę. Mimo to otoczenie jest dość zróżnicowane – są pola uprawne, społeczność przy plaży, baza wojskowa i nie tylko, a wszystko to wyróżnia się wizualnie. I oczywiście jest mnóstwo cywilów przechadzających się po okolicy z mózgami gotowymi do zbierania, a gdy używasz na nich swoich zdolności czytania w myślach, pojawiają się zabawne sytuacje. Tym co daje Destroy All Humans Cała gra nieco głębiej niż na pierwszy rzut oka jest to, że każda misja ma opcjonalne cele poboczne, takie jak zabijanie wrogów ładunkami wybuchowymi, osiągnięcie celu niezauważenie lub zabicie celu w bardzo specyficzny sposób, co zapewnia dobrą powtarzalność, przez co produkcja zbyt szybko nam się nie znudzi. Co więcej, wszystkie mapy zawierają stopniowo odblokowywane wyzwania, takie jak między innymi chociażby wyścigi i uprowadzenia w których musisz rzucać w ludzi lub rzeczy wiązkę, która je wysysa. Mamy oczywiście możliwość zdobywania pieniądzy które z kolei umożliwią nam zdobycia ulepszeń do naszych broni. Destroy All Humans Ściągnij za darmo tylko z naszego serwisu!

Destroy All Humans! Download

Zobacz Skąd pobrać Destroy All Humans w Pełnej wersji wybierając nasz serwis! Pomiędzy tymi działaniami pobocznymi a misjami kampanii, Destroy All Humans! zajęło mnie na około 15 godzin – w tym trochę samego szlifowania, aby wzmocnić moje UFO, po to aby poradzić sobie z ostatecznymi walkami z bossami.Prawie wszystkie misje są w rzeczywistości identyczne z oryginalną grą, chociaż na mapie Obszaru 42 istnieje jeden nowy łańcuch misji, w którym infiltrujesz i sabotujesz próbę stworzenia przez Siły Powietrzne własnej wersji latającego talerza. Pasuje dobrze, do tego stopnia, że nie wiedziałbym, że jest nowy, gdyby nie zostało to wskazane, co jest zarówno dobre, jak i złe. To dużo bardzo podobnej, lekkiej rozgrywki z ukrycia, która nie jest co prawda najpiękniejszą częścią modelu rozgrywki w Destroy All Humans Download Free , ale historia zawiera kilka lepszych momentów w całej kampanii i jest kilka zabójstw przypominających Hitmana, których osobiście chciałbym widzieć więcej. Przedzieranie się przez jasny i radosny świat Destroy All Humans gwarantuje Ci satysfakcjonującą zabawę i jest wiele do powiedzenia na ten temat, ale nie chciałbym Wam wszystkiego spoilerować. Podobnie jak w oryginale, kwestia poczucia humoru i ogólnego komizmu tego remasteru jest trochę chybiona, ale w pełni rewanżuje nam to produkcja chociażby dzięki niektórym potężnym zdolnościom obcych, które pozwalają nam złamać słaby ludzki opór jak prawdziwy mroczny władca. W dzisiejszym artykule to już wszystko, dzięki wszystkim za obecność i do następnego razu! Nie wiesz Jak pobrać Destroy All Humans na PC i masz zamiar grać już teraz? Zobacz co oferujemy!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *