DiRT 5 Download

Pełne wersje gier

Pobierz DiRT 5 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
DiRT 5 Download

DiRT 5 Download PC Pełna Wersja 🥇

DiRT 5 Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witamy ponownie wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej wspaniałym produkcjom komputerowym. Warto wiedzieć co dzieje się na światowym podwórku gier wyścigowych, dlatego dziś poruszymy sobie temat dość głośnego tytułu, mianowicie Dirt 5. Zachęcamy do dalszego czytania. Dla kogo i po co jest Dirt 5 Download ? Często zadaję sobie to pytanie, ścigając się na kamienistej drodze po zapadającym w pamięć żwirze. Nie znam odpowiedzi i nie jestem pewien co dokładnie powinienem o niej sądzić. Dlaczego? Zaraz postaram się to wyjaśnić.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 64GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

DiRT 5 Download

Dirt 5 Pełna wersja jest to seria, która zyskała sławę, wprowadzając odrobinę kultury sportów ekstremalnych do serii, która sama w sobie zaczęła być nieco bardziej gorąca od roku dwa tysiące siódmego. Problem, jeśli można to tak nazwać, polega na tym, że niedawno pojawił się Dirt Rally i jego kontynuacja. Muszę przyznać, że jest on naprawdę uroczy. Rzecz w tym, że jest absolutnie genialny. Do tego stopnia genialny, że przypomniał nam, jak bardzo tęskniliśmy za bardzo realistycznym prowadzeniem w terenie i krętymi drogami czekającymi na podążanie. Po prostu znowu lubimy stary styl gier rajdowych. Wszystkie podstawowe elementy, jego podstawowa odporność na brud, zostały wymyślone jako celowe odejście od realistycznej jazdy opartej na symulacji.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

DiRT 5 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

DiRT 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

DiRT 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

DiRT 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

DiRT 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

DiRT 5 pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

DiRT 5 download pelna wersja

DiRT 5 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry DiRT 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac DiRT 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry DiRT 5:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

DiRT 5 Pobierz

Ale teraz, gdy Dirt Rally w części drugiej cieszy się pasjonującą społecznością, a wyścigi sportowe w symulatorach nabierają rozpędu, realistyczna jazda oparta na symulacji jest dokładnie tam, gdzie znajdują się emocje. Oczywiście, możesz naprawdę rozerwać się i odpocząć w tytule w którym hamowanie jest naprawdę opcjonalne, a znana piramida wydarzeń otacza Cię z menu kariery jak wygodny koc. Wszystkim nam się to czasem podoba, a Dirt 5 Pobierz ma z pewnością wszystkie potrzebne do życia elementy, a to tylko bardzo znajoma wersja tych rzeczy. Model prowadzący w Dirt 5 Download PC nie chce wychodzić z tyłu i zmuszać Cię do walki, aby znaleźć równowagę. Chce się podporządkować. Możesz wrzucić większość pojazdów w Dirt 5 Pobierz PC we wszystkie zakręty za pomocą szybkiego otwarcia przepustnicy i wynurzyć się mniej więcej w tempie.

A tak, w menu trybu kariery jest mnóstwo wyścigów, z których każda zawiera medale za dowolne zadania, takie jak wymiana farb podczas dryfowania lub bycie pięciu sekund w powietrzu. Jak można się spodziewać, samochody w Dirt 5 Pełna wersja Pobierz mogą być pomalowane różnorakimi kolorami i naklejkami sponsorów, dopóki nie będą gotowe do przyciągania naszego i czyjegoś wzroku. Podczas gdy tryb twórcy innych konkurencyjnych gier wydają się odbierać Ci wiele godzin podczas próbowania najbardziej podstawowego projektu, narzędzia które znajdujemy w Dirt 5 Cała gra są niezwykle szybkie i łatwe.

Recenzje gier

DiRT 5 Pełna wersja

Istnieje mniej szczegółowa kontrola nad rozmieszczeniem kalkomanii i wymiarami, niż jesteśmy może do tego przyzwyczajeni, ale i tak raczej wolę tę opcję. Od struktury, przez projekt toru, po prezentację i obsługę, wszystko to jest dokładnie tym, czego oczekujesz od gry typu Dirt 5 Download PL, bez co prawda niespodzianek i zauważalnych kroków naprzód, ale mimo wszystko nadal wartym uwagi i zaangażowania naszego czasu w poznawanie produkcji. Niespodzianek też nie ma na torze. Podczas skoku wybuchają fajerwerki, konfetti i pirotechnika, ale kierowcy sterowani przez sztuczną inteligencję pozostawiają raczej sporo do życzenia. Wszystko jest nieco zbyt cywilizowane, nawet podczas wyścigów na lodzie, co stanowi coś szczególnego w całym trybie kariery dla wymagającego balansowania o niskiej przyczepności, o który Cię proszą. To, co odczuwasz, gdy zjeżdżasz z następnego wzgórza lub wpadasz w skandalicznie wypukłą wypustkę na drodze, to częsta frustracja.

Nie można również przegapić faktu, że w Dirt 5 po polsku możesz ścigać się w różnych krajach świata. Dolomity, zaśnieżone krajobrazy i zamarznięte ulice, lub chińskie pola uprawne rozciągające się aż po horyzont. To poczucie podróżowania po świecie dodaje bardzo potrzebnego zainteresowania do Twojego trybu kariery, ponieważ różne typy wydarzeń nie wyróżniają się wyraźnie poza rzadkimi pojedynkami w stylu jeden na jeden.

Opisy i recenzje gier

DiRT 5 Download PC

W tym momencie należy przyznać, że zespół setek ludzi pracował niestrudzenie i przystosował się do pracy w domu, aby wydać tę grę. Jest to osiągnięcie samo w sobie i pomimo drobnych problemów z wydajnością, Skąd pobrać Dirt 5 w Pełnej wersji nie nosi śladów nietypowego procesu rozwoju. Myślę, że warto to powiedzieć. W związku z tym warto szukać tutaj kawałków wspaniałej i groźnej zwierzyny do upolowania! Zatem Dirt 5 nie jest złą grą. Ta pozycja stanowi jednak interesujące porównanie.

Podejmuje ona dziwną decyzję, aby zdystansować swoje IP od wyścigów symulatorów w czasie, gdy nigdy nie było to bardziej popularne i prawdopodobnie nigdy więcej nie będzie. Zamiast porzucić swoją tożsamość, gra zbyt bezpiecznie, trzyma się za blisko tradycyjnego modelu rozgrywki w poszukiwaniu gracza wyścigowego, który boi się używania pedałów hamulca. Dirt 5 Download Free jest mieszanką wyścigów zręcznościowych i niesamowitych efektów wizualnych. Ta gra ze szczególnym rozmachem radzi sobie z oświetleniem nocnym i ekstremalną pogodą, co jest bardzo miłym efektem wizualnym, który w pełni docenimy podczas ścigania się z rywalami w różnych krajach z całego świata.

To znacznie umila rozgrywkę i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Całość produkcji Dirt 5 Ściągnij za darmo należy ocenić pozytywnie, chociaż posiada ona nie tylko zalety, ale także i wady. Wśród wad warto głównie jeszcze raz wymienić zbyt małe zmiany od ostatniej części serii, jakby producent bał się stawiania odważniejszych kroków podążających w nieznane i w związku z tym zostaje dość blisko starszego produktu. Zalet przytoczyliśmy już wiele i wszystkie z nich mocno pracują, aby powiedzieć, że Jak pobrać Dirt 5 na PC jest dobrym tytułem na spędzenie wolnego czasu.

Poradniki do gier

Jak pobrać DiRT 5 na PC

Dziękujemy serdecznie wszystkim czytelnikom za ponowną obecność. Bardzo cieszymy się z licznych komentarzy pod naszymi postami. To właśnie Wy dajecie nam tę motywację do pracy i do wrzucania kolejnych i kolejnych tekstów. Daje nam to dużą satysfakcję, dlatego już teraz zapraszamy Was na kolejną przygodę która ukaże się niebawem! Oczywiście na biężąco macie dostęp do naszej biblioteczki, w której znajdziecie wiele dziesiątek propozycji godnych umilenia Waszego cennego czasu. Do szybkiego zobaczenia!

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie DiRT 5 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
DiRT 5 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. DiRT 5 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam DiRT 5 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.