DiRT 5 Download

Pełne wersje gier

DiRT 5 Download

17
DiRT 5 Download

DiRT 5 Download PC Pełna Wersja 🥇

Witamy ponownie wszystkich Państwa bardzo serdecznie w kolejnej recenzji poświęconej wspaniałym produkcjom komputerowym. Warto wiedzieć co dzieje się na światowym podwórku gier wyścigowych, dlatego dziś poruszymy sobie temat dość głośnego tytułu, mianowicie Dirt 5. Zachęcamy do dalszego czytania. Dla kogo i po co jest Dirt 5 Download ? Często zadaję sobie to pytanie, ścigając się na kamienistej drodze po zapadającym w pamięć żwirze. Nie znam odpowiedzi i nie jestem pewien co dokładnie powinienem o niej sądzić. Dlaczego? Zaraz postaram się to wyjaśnić.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 64GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

DiRT 5 Download

Sprawdź instalator poniżej

DiRT 5 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

DiRT 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

DiRT 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

DiRT 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

DiRT 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

DiRT 5 pelna wersja

DiRT 5 download pelna wersja

DiRT 5 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry DiRT 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac DiRT 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

DiRT 5 Download

Dirt 5 Pełna wersja jest to seria, która zyskała sławę, wprowadzając odrobinę kultury sportów ekstremalnych do serii, która sama w sobie zaczęła być nieco bardziej gorąca od roku dwa tysiące siódmego. Problem, jeśli można to tak nazwać, polega na tym, że niedawno pojawił się Dirt Rally i jego kontynuacja. Muszę przyznać, że jest on naprawdę uroczy. Rzecz w tym, że jest absolutnie genialny. Do tego stopnia genialny, że przypomniał nam, jak bardzo tęskniliśmy za bardzo realistycznym prowadzeniem w terenie i krętymi drogami czekającymi na podążanie. Po prostu znowu lubimy stary styl gier rajdowych. Wszystkie podstawowe elementy, jego podstawowa odporność na brud, zostały wymyślone jako celowe odejście od realistycznej jazdy opartej na symulacji.

DiRT 5 Pobierz

Ale teraz, gdy Dirt Rally w części drugiej cieszy się pasjonującą społecznością, a wyścigi sportowe w symulatorach nabierają rozpędu, realistyczna jazda oparta na symulacji jest dokładnie tam, gdzie znajdują się emocje. Oczywiście, możesz naprawdę rozerwać się i odpocząć w tytule w którym hamowanie jest naprawdę opcjonalne, a znana piramida wydarzeń otacza Cię z menu kariery jak wygodny koc. Wszystkim nam się to czasem podoba, a Dirt 5 Pobierz ma z pewnością wszystkie potrzebne do życia elementy, a to tylko bardzo znajoma wersja tych rzeczy. Model prowadzący w Dirt 5 Download PC nie chce wychodzić z tyłu i zmuszać Cię do walki, aby znaleźć równowagę. Chce się podporządkować. Możesz wrzucić większość pojazdów w Dirt 5 Pobierz PC we wszystkie zakręty za pomocą szybkiego otwarcia przepustnicy i wynurzyć się mniej więcej w tempie.

A tak, w menu trybu kariery jest mnóstwo wyścigów, z których każda zawiera medale za dowolne zadania, takie jak wymiana farb podczas dryfowania lub bycie pięciu sekund w powietrzu. Jak można się spodziewać, samochody w Dirt 5 Pełna wersja Pobierz mogą być pomalowane różnorakimi kolorami i naklejkami sponsorów, dopóki nie będą gotowe do przyciągania naszego i czyjegoś wzroku. Podczas gdy tryb twórcy innych konkurencyjnych gier wydają się odbierać Ci wiele godzin podczas próbowania najbardziej podstawowego projektu, narzędzia które znajdujemy w Dirt 5 Cała gra są niezwykle szybkie i łatwe.

Recenzje gier

DiRT 5 Pełna wersja

Istnieje mniej szczegółowa kontrola nad rozmieszczeniem kalkomanii i wymiarami, niż jesteśmy może do tego przyzwyczajeni, ale i tak raczej wolę tę opcję. Od struktury, przez projekt toru, po prezentację i obsługę, wszystko to jest dokładnie tym, czego oczekujesz od gry typu Dirt 5 Download PL, bez co prawda niespodzianek i zauważalnych kroków naprzód, ale mimo wszystko nadal wartym uwagi i zaangażowania naszego czasu w poznawanie produkcji. Niespodzianek też nie ma na torze. Podczas skoku wybuchają fajerwerki, konfetti i pirotechnika, ale kierowcy sterowani przez sztuczną inteligencję pozostawiają raczej sporo do życzenia. Wszystko jest nieco zbyt cywilizowane, nawet podczas wyścigów na lodzie, co stanowi coś szczególnego w całym trybie kariery dla wymagającego balansowania o niskiej przyczepności, o który Cię proszą. To, co odczuwasz, gdy zjeżdżasz z następnego wzgórza lub wpadasz w skandalicznie wypukłą wypustkę na drodze, to częsta frustracja.

Nie można również przegapić faktu, że w Dirt 5 po polsku możesz ścigać się w różnych krajach świata. Dolomity, zaśnieżone krajobrazy i zamarznięte ulice, lub chińskie pola uprawne rozciągające się aż po horyzont. To poczucie podróżowania po świecie dodaje bardzo potrzebnego zainteresowania do Twojego trybu kariery, ponieważ różne typy wydarzeń nie wyróżniają się wyraźnie poza rzadkimi pojedynkami w stylu jeden na jeden.

Opisy i recenzje gier

DiRT 5 Download PC

W tym momencie należy przyznać, że zespół setek ludzi pracował niestrudzenie i przystosował się do pracy w domu, aby wydać tę grę. Jest to osiągnięcie samo w sobie i pomimo drobnych problemów z wydajnością, Skąd pobrać Dirt 5 w Pełnej wersji nie nosi śladów nietypowego procesu rozwoju. Myślę, że warto to powiedzieć. W związku z tym warto szukać tutaj kawałków wspaniałej i groźnej zwierzyny do upolowania! Zatem Dirt 5 nie jest złą grą. Ta pozycja stanowi jednak interesujące porównanie.

Podejmuje ona dziwną decyzję, aby zdystansować swoje IP od wyścigów symulatorów w czasie, gdy nigdy nie było to bardziej popularne i prawdopodobnie nigdy więcej nie będzie. Zamiast porzucić swoją tożsamość, gra zbyt bezpiecznie, trzyma się za blisko tradycyjnego modelu rozgrywki w poszukiwaniu gracza wyścigowego, który boi się używania pedałów hamulca. Dirt 5 Download Free jest mieszanką wyścigów zręcznościowych i niesamowitych efektów wizualnych. Ta gra ze szczególnym rozmachem radzi sobie z oświetleniem nocnym i ekstremalną pogodą, co jest bardzo miłym efektem wizualnym, który w pełni docenimy podczas ścigania się z rywalami w różnych krajach z całego świata.

To znacznie umila rozgrywkę i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Całość produkcji Dirt 5 Ściągnij za darmo należy ocenić pozytywnie, chociaż posiada ona nie tylko zalety, ale także i wady. Wśród wad warto głównie jeszcze raz wymienić zbyt małe zmiany od ostatniej części serii, jakby producent bał się stawiania odważniejszych kroków podążających w nieznane i w związku z tym zostaje dość blisko starszego produktu. Zalet przytoczyliśmy już wiele i wszystkie z nich mocno pracują, aby powiedzieć, że Jak pobrać Dirt 5 na PC jest dobrym tytułem na spędzenie wolnego czasu.

Poradniki do gier

Jak pobrać DiRT 5 na PC

Dziękujemy serdecznie wszystkim czytelnikom za ponowną obecność. Bardzo cieszymy się z licznych komentarzy pod naszymi postami. To właśnie Wy dajecie nam tę motywację do pracy i do wrzucania kolejnych i kolejnych tekstów. Daje nam to dużą satysfakcję, dlatego już teraz zapraszamy Was na kolejną przygodę która ukaże się niebawem! Oczywiście na biężąco macie dostęp do naszej biblioteczki, w której znajdziecie wiele dziesiątek propozycji godnych umilenia Waszego cennego czasu. Do szybkiego zobaczenia!


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami