DiRT Rally 2.0 Download

Pełne wersje gier

Pobierz DiRT Rally 2.0 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
DiRT Rally 2.0 Download

DiRT Rally 2.0 Download Pełna Wersja 🥇

DiRT Rally 2.0 Pobierz PC ⚡

Prezentujemy Wam wspaniały symulator wyścigów, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim, których interesują tego typu klimaty. DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition Pełna wersja . Jest to gra wyścigowa, która oferuje mam bardzo liczne trasy. Są to między innymi trasy w Australii, Nowej Zelandii, Polsce, Hiszpanii oraz w wielu innych krajach. Po bardzo długim czasie tryb Rallycross w końcu doczekał się osobnej kariery, gdzie mamy dodatkowe kilka państw do odwiedzenia.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz lub lepszy
Pamięć: około 73GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7750 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/dirt-rally-2-0-pobierz-pc-deluxe-edition-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/dirt-rally-2-0-pobierz-pc-deluxe-edition-pelna-wersja-download-pl.php on line 235 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/dirt-rally-2-0-pobierz-pc-deluxe-edition-pelna-wersja-download-pl.php on line 235

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

DiRT Rally 2.0 Download

Zdecydowanie do głównych zalet tej gry trzeba zaliczyć ogromne zróżnicowanie tras. Wszystkie trasy DiRT Rally 2.0 Download są świetnie dobrane. Warto powiedzieć, że wyglądają świetnie. Prawda jest taka, że najgorzej jeździ się w deszczu, ponieważ wszystko się rozmywa i najzwyczajniej w świecie nie jest trudno spowodować kolizję naszego pojazdu. Mimo tego, że czasem warunki atmosferyczne są kiepskie, warto powiedzieć, że adrenalina DiRT Rally 2.0 Pobierz wtedy wzrasta jeszcze bardziej niż w przypadku klasycznego wyścigu.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

DiRT Rally 2.0 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

DiRT Rally 2.0 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

DiRT Rally 2.0 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

DiRT Rally 2.0 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

DiRT Rally 2.0 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

DiRT Rally 2.0 pelna wersja

DiRT Rally 2.0 download pelna wersja

DiRT Rally 2.0 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry DiRT Rally 2.0 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac DiRT Rally 2.0

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

DiRT Rally 2.0 Pobierz

Im większe, mocniejsze, szybsze auto tym więcej emocji dostarcza nam gra. Pojazdy prowadzi się bardzo przyjemnie i aż miło czasem odpalić sobie tą gierkę i odstresować się po ciężkim w dniu w szkole, pracy. W czasie testów dla Was tej gry, bawiliśmy się DiRT Rally 2.0 Download PC wspaniale z całą ekipą i wcale nie żałujemy, że w nią zagraliśmy. Co więcej - dodaliśmy ją na naszą stronę, byście Wy też mogli poczuć te wyśmienite emocje oraz poprowadzić szybkie i sportowe pojazdy. Pojazdów jest ogrom, możemy je sobie konfigurować jak tylko mamy ochotę. Jeśli chcemy jakiegoś starego trupa z mega, mocnym DiRT Rally 2.0 Pobierz PC silnikiem – to w tej grze jest to oczywiście możliwe. Jeżeli chodzi o pojazdy, to zdecydowanie jest w czym wybierać i dajemy sobie rękę uciąć, że każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie dostępne pojazdy wykorzystujemy w trybie kariery. Do wyboru jest kariera rajdowa albo kariera rallycrossowa, w której trzeba DiRT Rally 2.0 Pełna wersja Pobierz zadbać o ulepszenie naszego auta. Mamy do dyspozycji także garaż, o który też należy dbać. Szukasz godnej strony do uzyskania DiRT Rally 2.0 Pełna wersja PC z dodatkami? Polecamy Ci użyć naszych rozwiązań i graj już dzisiaj. Możemy wprowadzać do niego udogodnienia na przykład powiększając go. Musimy też pracować nad rozwojem całej ekipy, dlatego jak widzicie różnorodność produkcji jest tutaj ogromna oraz na bardzo wysokim poziomie. Byliśmy w szoku, że z pozoru zwykła gierka DiRT Rally 2.0 Download PL wyścigowa, jednak daje nam ogromne możliwości awansu oraz rozwoju. Zainwestowanie w pilota zdecydowanie skraca nam czas, jaki musimy poświęcić by powrócić na trasę. Wypadnięcie może zdarzyć się każdemu.

Recenzje gier

DiRT Rally 2.0 Pełna wersja

Przecież mamy do naszej dyspozycji ogromne fury, niektóre z nich mają taką moc, że naprawdę trzeba DiRT Rally 2.0 Pełna wersja po polsku uważać, by nie wypaść z trasy, ale wiadomo im więcej kilometrów zrobimy, tym bardziej będziemy wprawieni w to wszystko, także bez obaw. W grze chodzi o to, by inwestować w nowe samochody oraz w cały nasz zespół. Często zdarzy się tak, że będziemy brali udział w jakiejś imprezie czy w innego rodzajau przedsięwzięciu, dlatego DiRT Rally 2.0 Pobierz musimy to wziąć pod uwagę i przygotowywać się na to, nie tylko pod względem czasowym, lecz musimy zadbać o to, by nasze pojazdy prezentowały się świetnie i robiły wrażenie na całej imprezie.

Sprawdź Skąd pobrać DiRT Rally 2.0 w Pełnej wersji i miej możliwość rozegrania świetnych i długich godzin przed komputerem. Napiszemy jeszcze trochę o modelu jazdy, ponieważ nie da się ukryć - jest to najważniejszy parametr, jeśli chodzi o gry wyścigowe i pewnie z niecierpliwością oczekujecie aż o tym napiszemy. Otóż w tej kwestii zdecydowanie nie musicie się martwić, ponieważ model jazdy DiRT Rally 2.0 Pobierz jest bardzo zbalansowany i nie ma opcji, że komuś nie przypadnie do gustu. Jest tutaj do naszej dyspozycji realistyczna fizyka, która wspaniale współgra z modelem sterowania. To wszystko wpływa na naszą ogólną ocenę sterowania bardzo pozytywnie. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, że tak świetnie DiRT Rally 2.0 Download się steruje. My akurat testowaliśmy tą grę za pomocą kierownicy i zdecydowanie polecamy Wam tą opcję.

Opisy i recenzje gier

DiRT Rally 2.0 Download PC

Natomiast żeby test był wiarygodny oczywiście sprawdziliśmy również na klasycznych ‘’strzałkach’’ jak się steruje i trzeba przyznać, że steruje się bardzo podobnie, nie ma tutaj zbyt dużej różnicy w tym wszystkim. Więc jeżeli DiRT Rally 2.0 Ściągnij za darmo nie posiadacie kierownicy, to nie bójcie się, bo rozgrywka będzie wspaniała przez cały czas. Staramy się, by nasze testy były rzetelne, dlatego z naszą ekipą sprawdzamy wszelkie możliwe rodzaje rozgrywki oraz na różnym modelu sterowania, by przekazać Wam solidną wiedzę, z które możecie dużo informacji DiRT Rally 2.0 Ściągnij za darmo wyciągnąć.

Ciekawie są tutaj odwzorowane warunki atmosferyczne, ponieważ jeśli deszcz pada, to na naszej drodze pojawiają się kałuże, które można powiedzieć znacznie utrudniają nam wyścig, co więcej nawierzchnia jest ślizga i trudniej się kieruje. Wiadomo – jak w prawdziwym życiu tak i w grze. Kwestia graficzna jest też bardzo ważna do poruszenia. Zapewne już wiesz Jak pobrać DiRT Rally 2.0 na PC więc zagraj już teraz, ściągając tą produkcję tylko z naszego, zaufanego i sprawdzonego źródła. W grze tej grafika prezentuje się bardzo dobrze, w naszym odczuciu nie ma się do czego przyczepić.

Osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz zespół jest bardzo zadowolony, jeśli chodzi o tą produkcję. Testowanie dla Was tej gry, to zdecydowanie świetny czas, szczególnie, że produkcja jest udana. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wielu rzeczy, które tutaj wymieniliśmy i jeszcze wymienimy. Podsumowując: świetny model jazdy, wspaniałe miejscówki, destrukcaja podłoża - te czynniki świetnie Pobierz DiRT Rally 2.0 PC urozmaicają całą rozgrywkę. Uważamy, że po tej recenzji nie będziecie mieli wątpliwości, że warto pobrać tą grę. Dostępna jest na naszej stronie przez cały czas, nic tylko pobierać i cieszyć się wspaniałymi wyścigami, przy których towarzyszyć Wam będą piękne widoki. Nam najbardziej przypadły do gustu trasy leśne i jesteśmy pewni, że Wam też przypadną, ponieważ jak się sami przekonacie wyglądają one cudownie, aż chciałoby się na chwilę zatrzymać i popatrzeć na te wszystkie realistyczne drzewa, zostały one dopracowane i są wykonane na najwyższym możliwym poziomie.

Poradniki do gier

Jak pobrać DiRT Rally 2.0 na PC

To co, widzimy się na trasie? Jesteście przekonani do tej produkcji? Mamy nadzieje, że udało nam się Was przekonać i zachęcić! Śledźcie szczegóły na naszej stronie, wszystko krok po kroku zostało ładnie opisane, byście nie mieli problemów z pobraniem DiRT Rally 2.0 Download Free . To wszystko robimy dla Was! Dziękujemy za zaufanie i zabieramy się do dodawania kolejnych wspaniałych produkcji na naszą stronę. Oczekujcie!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie DiRT Rally 2.0 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
DiRT Rally 2.0 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. DiRT Rally 2.0 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam DiRT Rally 2.0 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.