Dlaczego warto pobierać od nas gry?

Witaj, Graczu. Załoga DownloadGames.net.pl zaprasza!

Chcielibyśmy przedstawić Ci, dlaczego warto pobierać gry akurat z naszego Serwisu.

Decydując się na skorzystanie z naszej strony, zdobędziesz wybraną przez Ciebie grę, która wcześniej została przygotowana z najwyższą starannością i została kilkukrotnie przetestowana pod kątem działania na różnych sprzętach. Działanie te pozwala na wyeliminowanie ewentualnych błędów, które by się mogły pojawić - dzięki tej dodatkowej procedurze, nie musisz się obawiać, że z Twoją grą wystąpią jakieś problemy. Zanim gra pojawi się na stronie, jest przeprowadzana "kontrola jakości", czy wszystko działa tak, jak powinno.

Tak samo, jeśli chodzi o samą instalację gry - w naszym przypadku nigdy nie stosowaliśmy blokowania pobierania bądź instalacji jakimś dodatkowym kodem. Metoda ta jest znana na innych stronach z grami, gdzie w trakcie instalacji wymagane będzie pobranie czegoś lub wprowadzenie klucza. Według nas, jest to tylko i wyłącznie utrudnianie dostępu innym do gry i unikaliśmy rozwiązań tej kategorii. Jeśli w jakimś przypadku sama gra wymaga dodatkowej aktywacji, np. CD-Key'em, u nas jest to wszystko wcześniej odpowiednio wgrane i nie zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu bądź klucza do ukończenia instalacji.

Nasz Serwis z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Dostosowujemy się do potrzeb rynkowych i ulepszamy nasze narzędzia, by dostarczyć jak największą radość innym z korzystania z naszej strony. Co jakiś czas wprowadzamy mniejsze lub większe zmiany, które zawsze wpływają na jeszcze większą satysfakcję z pobierania gier. A gdy tylko pojawi się coś, co nie będzie dla użytkowników korzystne, od razu jest to zmieniane lub poprawiane. Gwarantujemy, że nie spotkasz się z taką jakością na żadnej innej stronie.

Jeśli pojawi się u Ciebie potrzeba skontaktowania się z nami, jesteśmy cały czas dostępni i chętni na przeprowadzenie rozmowy, bądź wyjaśnienia jakichś kwestii. Pomożemy w każdej sprawie, o ile będziemy w stanie ją rozwiązać. Kontakt jest z nami możliwy poprzez email, Messengera na Facebooku oraz innych komunikatorach, jeśli najdzie potrzeba akurat w innym porozmawiania.

Poza samą jakością gier, kontaktu z nami i gwarancją zadowolenia, zyskujesz dzięki nami też:

  • Dostęp do darmowej aktualizacji gry, oczywiście jeśli takowa wyjdzie i pod warunkiem, że uda się crackerowi złamać zabezpieczenia gry. Choć jak cała gra już poszła, to zoptymalizowanie jej do aktualizacji nie jest dużym problemem.
  • Masz pewność, że pobrane od nas gry są wolne od wszelkich wirusów i są to pliki najwyższej jakości, które nie zawierają w sobie wirusów, zbędnych kluczy, haseł, czy innych rzeczy, które mogą być stosowane w tego typu plikach. Nasze gry są poprzednio testowane, osobiście pakowane bądź sklejane w instalator i wysyłanie na serwer.
  • Niektórych może to dziwić, ale od czasu powstania naszego Seriwsu, już jakiś czas temu przekroczyliśmy "magiczną barierę" 1.000.000 pobrań od czasu powstania naszego Serwisu. Tak, od początku powstania naszego Serwisu (początek kwietnia 2017) gry zostały pobrane ponad milion razy! Szczególny okres dla naszej strony był na początku pandemii, kiedy to nasze poprzednie serwery nie wyrabiały z ilością odwiedzających i zostały one wymienione na cztery razy lepsze. Jest to Wasza zasługa, bo zdecydowaliście się wybrać akurat nas!
  • Chcemy podkreślić pewność i gwarancję - musieliśmy nawet wprowadzić procedurę usuwania komentarzy starszych niż miesiąc-dwa, ze względu na bardzo duży ruch, a chcemy mieć przejrzyste wpisy, z aktualnymi treściami.
  • Nic nie ryzykujesz pobierając z naszej strony, ponieważ nasze pliki, bądź instalator jest pewny. Widać go na screenach we wpisach z grą. Na dodatek YouTuberzy sami zaczynają nagrywać filmy jak pobierać od nas gry! Jest to naprawdę piękna sprawa i chcemy bardzo podziękować każdemu, kto postanowił nagrać o nas film.
  • Dołączysz do grona ponad miliona zadowolonych Graczy! Możesz się podzielić opinią u nas pod wpisem z grą, ale jest ona usuwana po pewnym czasie, żeby było więcej nowych. Ale zawsze możesz się podzielić tym ze swoim znajomym, napisać post na FB, miły komentarz dla kogoś, dzięki któremu trafiłeś do nas lub coś innego.
Mamy nadzieję, że przedstawione tutaj informacje okażą się pomocne dla Ciebie w przypadku pobierania gry z naszej strony. Staramy sie jak tylko możemy, aby każdy chciał tutaj wracać i ciągle odkrywał kolejne tytuły.
Zapraszamy i pozdrawiamy, DownloadGames.net.pl!