Dying Light Download

Pełne wersje gier

Pobierz Dying Light w Pełnej wersji już dziś i graj!

20 listopada 2020 23
17
Dying Light Download

Dying Light Download PC Pełna Wersja 🥇

Dying Light Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Zapraszamy Was bardzo serdecznie na kolejną wspaniałą przygodę z ciekawą produkcją pod tytułem Dying Light Pełna wersja. Gra należy do gatunku survival horror i cechuje się otwartością świata rozgrywki. Została wyprodukowana przez Techland, a jej premiera w Europie miała miejsce 30 stycznia 2015 roku i była dość głośnym wydarzeniem. Jeśli przedtem słyszałeś o tym tytule, to możesz pomyśleć, że Dying Light naprawdę polega na ucieczce przed tłumami pozornie niepokonanych zombie, które mogą szybko wyczerpać Twoją wytrzymałość i zużyć zaimprowizowaną broń. Nie daj się zwieść.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 42GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Dying Light Download

Walka o przetrwanie we wczesnych godzinach porannych Dying Light Download jest z wielu względów urzekająca i niebanalna. Model walki jest początkowo dość niezdarny, a różnorodne gatunki zabójczych zombie są w stanie pochłonąć niepokojącą ilość obrażeń które trzeba im zadać, zanim te umrą na dobre. Skakanie które jest dość nieintuicyjnie przypisane do przycisków na konsolach może pochłonąć trochę czasu, zanim się do niego przyzwyczaisz. Naszą uwagę przyciągają bardzo niebezpieczne i zatrważające rzeczy, które pojawiają się, gdy dzień dynamicznie ustępuje miejsca nocy, podczas której całość Twojej uwagi przenosi się na umiejętne skradanie się przed wszechobecnym zagrożeniem, bądź też na jak najszybszą ucieczkę podnoszącą nasz poziom adrenaliny (gdy już zostaniemy zauważeni) ku najbliższemu bezpiecznemu miejscu.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Dying Light pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Dying Light pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Dying Light download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Dying Light pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Dying Light download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Dying Light pelna wersja

Dying Light download pelna wersja

Dying Light download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Dying Light się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Dying Light

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Dying Light:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Dying Light Pobierz

Wkrótce jednak zbudujesz zestaw umiejętności, który zamieni Twoich gnijących wrogów w przedmioty zabawy, pozwalając Ci skakać przez ich ramiona, szybko pokonać ich grupę za sprawą dramatycznych zabójstw dokonywanych w zwolnionym tempie lub oszukać ich, aby zgromadzili się wokół materiałów wybuchowych przed rozerwaniem ich na strzępy. Nawet noc w grze Dying Light Pobierz PC staje się okazją do szybszego podnoszenia umiejętności dzięki zwiększonemu zdobywaniu punktów doświadczenia, a nie okresem czystego terroru jak ma to miejsce na początku rozgrywki. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa ewolucja modelu akcji i zabieg ten sprawia, że mamy poczucie dość dokładnego przemyślenia gry przez producenta.

To też wspaniałe uczucie, kiedy już przyzwyczaisz się do sterowania, umiejętność skakania z perspektywy pierwszej osoby w Dying Light Pobierz staje się naturalna i płynna, a pokonywanie ścieżek przez ciągnące się slumsy i malownicze budynki ze starego świata jest tak zabawne, że nie można przyczepić się do braku opcji szybkiego podróżowania. W międzyczasie walka staje się coraz bardziej satysfakcjonująca, choć nigdy nie traci swojej niezręczności. Nawet gdy umiejętnie niszczę zombie w Dying Light Download PC za pomocą żywiołowych narzędzi śmierci, które sam zbudowałem, uderzenia nadal sprawiają wrażenie ciężkich i niezdarnych.

Recenzje gier

Dying Light Pełna wersja

I chociaż pistolety, które znajdziesz w późniejszym stadium gry. Jednak na szczęście Twoi przeciwnicy w grze Dying Light Cała gra są zadziwiająco zdolni. Podczas gdy zwykli gracze są głupi i zabawni jeśli bierzemy pod uwagę możliwości manipulowania nimi, to potężniejsi wrogowie są naprawdę szybcy i zwinni, a do tego walczą w zwarciu, unikając ciosów i Twoich ataków, szukając przy tym możliwości ataku. Niektórzy z nich są jeszcze bardziej zabójczy, potrafią robić uniki i blokować, rzucać nożami z dystansu i używać broni oraz taktyki grupowej, aby Cię zabić, jeśli w jakimś momencie poczujesz się zbyt pewny siebie.

Świat Dying Light Download PL sprawia wrażenie naprawdę dopracowanego, a do tego jest nieoczekiwanie ogromny. Ukończenie kampanii zajęło mi około czterdziestu godzin, a jej ukończenie absolutnie nie oznaczało zakończenia przygody z produkcją. Przedstawiona historia jest wystarczająco użyteczna, koncentrując się na tajnym agencie, który staje się zbawcą dla zarażonych ocalałych i solą w oku pewnego szalonego osobnika, ale najbardziej zaskakującą rzeczą w niej może być brak większych niespodzianek.

Opisy i recenzje gier

Dying Light Download PC

Podobne gry przygotowały mnie do oczekiwania wstrząsów i zdrad, które zatrząsną tymczasowym porządkiem przedstawianego świata, a jednak oprócz kilku co prawda dużych zwrotów akcji na początku, Dying Light po polsku gra unika przesadnych zwrotów akcji, operując jedynie stosunkowo niewielkimi niuansami i kilkoma ukrytymi planami z interesującymi postaciami złoczyńców.

W pewnym sensie tytuł jest odświeżający, nawet jeśli efekt końcowy nie jest niczym specjalnym. To dość duży plus. Jednak dużą część mojego czasu spędziłem na pobocznych zadaniach, w których opowiadana historia naprawdę błyszczy. Skąd pobrać Dying Light w Pełnej wersji? Spełnienie jednej z wielu próśb losowych ocalałych może prowadzić do czegoś zwyczajnego, ale najczęściej są to wieloczęściowe przygody z własnymi krótkimi historiami, które często zaczynają się jako pozornie niespójne.

Następnie to wszystko przekształca się w coś znacznie bardziej przerażającego. Na przykład poszukiwanie zaginionej osoby w Dying Light Ściągnij za darmo może przekształcić się w odnajdywanie coraz bardziej niepokojących wskazówek w pozornie opuszczonym budynku mieszkalnym, a rutynowa misja ratunkowa może okazać się pułapką zastawioną przez przebiegłego szaleńca. To jedne z najbardziej pamiętnych chwil w Dying Light Download Free, które sprawiają, że odkrywanie jego świata jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Chociaż jest w pełni grywalna jako gra dla jednego użytkownika, omawiana przez nas produkcja jest o wiele lepsza w formie współpracy z przyjaciółmi.

Poradniki do gier

Jak pobrać Dying Light na PC

Maksymalnie trzech partnerów w trybie współpracy może w każdej chwili wskoczyć, aby pomóc Ci pokonać hordy nieumarłych, pilnować Twoich pleców podczas otwierania zamków lub wykonywać poszczególne misje kampanii, a dobieranie graczy online jest nadal trafionym rozwiązaniem, płynnym i stabilnym od razu po uruchomieniu. Dobrze jest też mieć przyjaciół w pobliżu, jeśli Twoja gra zostanie zaatakowana przez tryb o nazwie bądź zombie, który pozwala przypadkowemu graczowi wskoczyć do Twojego świata jako supermocny potwór który posiada zdolność do przywoływania hord zombie. Granie w Jak pobrać Dying Light na PC wspomnianym potworem jest niezwykle przyjemne, zwłaszcza po odblokowaniu niektórych z jego mocniejszych ataków, jednak wydaje się to dość jednostronne, chyba że walczysz z co najmniej dwoma ludzkimi graczami. Dziękujemy serdecznie.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Dying Light płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Dying Light działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Dying Light już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Dying Light i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.