ELEX Download

Pełne wersje gier

Pobierz ELEX w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
ELEX Download

ELEX Download Pełna Wersja 🥇

ELEX Pobierz PC ⚡

Witajcie! Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom, dziś przyjrzymy się dość specyficznej, ale za to oryginalnej produkcji którą jest ELEX Download . Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu do końca. A zatem zacznijmy może od kwestii wizualnych. Poszczególne animacje są płynne, ale bardzo słabo do siebie pasują, przez co sceny akcji wyglądają dość niewyraźnie. Szczerze mówiąc Elexowi troszkę brakuje szybkiego tempa gry i jest to raczej znacznie zauważalne.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/elex-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/elex-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/elex-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

ELEX Download

Postacie są interesujące wizualnie i całkiem dobrze zagrane, ale ich zachowanie bywa drewniane. W zamian za ten brak koordynacji i sztywności, ELEX Pełna wersja daje Ci otwarty świat, który jest zarówno gęsto upakowany, jak i łatwo dostępny. Korzystanie z gwałtownej animacji wspinaczki i skoków, do których możesz się dostać za pomocą plecaka odrzutowego, pozwala na satysfakcjonującą eksplorację otwartego świata, w którym możesz wybrać punkt na mapie i udać się prosto do niego, bez względu na wysokość, na którą musisz się wspiąć.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

ELEX pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

ELEX pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

ELEX download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

ELEX pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

ELEX download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

ELEX pelna wersja

ELEX download pelna wersja

ELEX download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry ELEX się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac ELEX

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

ELEX Pobierz

Aby się rozwijać, musisz dołączyć do jednej z grup Wolnych Ludzi, kleryków kochających technologię, barbarzyńskich istot używających magii lub bandytów z obsesją na punkcie narkotyków i materiałów wybuchowych. Jest to redukcyjny, przejrzysty system frakcji, który powinien być jedną z najgorszych rzeczy w grze, ale tak naprawdę napędza dziwne historie i ujmujące interakcje między postaciami z poszczególnych środowisk. W szczególności główny bohater gry ELEX Pobierz , niegdyś pozbawiony emocji mutant, ale teraz zdradzony przez swoich ludzi i bez własnej mocy, miał tak niewielką interakcję z prawdziwym światem, że jego zachowanie jest zabawną parodią sztywnych i nudnych bohaterów gier wideo.

Gra w to wchodzi, zamiast tradycyjnego moralnego kompasu dobra i zła, którego używają gry RPG, spektrum Twojej postaci rozciąga się od zimnego i pozbawionego emocji człowieka, aż będziesz namiętny i wybuchowy. Projektowanie narracyjne i narracja w ELEX Download PC cierpią z powodu zauważalnego braku wyjątkowości i różnorodności. Towarzysze, z jednym wyjątkiem, są w większości postaciami z gatunku, którym brakuje interesujących zwrotów akcji. Inne postacie na świecie to postacie europejskie prosto z archetypu fantasy i generalnie nie mają głębi ani motywacji poza ich oczywistą bezpośrednią sytuacją.

Recenzje gier

ELEX Pełna wersja

Całość jest całkiem nieźle zrealizowana, choć na końcowych etapach nieco chaotyczna i mimo że wszystkie zwroty akcji wydawały mi się przewidywalne, nadal była to bardzo dobra i ciekawa przygoda. Aktorka głosowa bardzo się stara, a miejscami wznosi się ponad ograniczenia gry na naprawdę pokaźną skalę. Każda dramatyczna scena w grze jest bardzo dobrze zaprojektowana i przemyślana, dzięki czemu udanie gra na emocjach swoich użytkowników. Podstawową zarozumiałością ELEX Pobierz PC jest to, że ten świat nie dba o Twoją postać. Został zaprojektowany używając różnych sztuczek, które są standardowe w RPG z otwartym światem, takimi jak cykl dnia i nocy, który daje ciekawe zróżnicowanie.

Najbardziej skutecznym sposobem, w jaki przekazuje tę niezależną naturę, jest całkowity brak mechanizmów skalowania. Wrogowie mają te same statystyki od pierwszej godziny, co oznacza, że znaczna część świata na początku jest całkowicie, brutalnie niedostępna dla Ciebie pod groźbą śmierci Twojej postaci. Grając w grę ELEX Pełna wersja Pobierz , nawet na jej najłatwiejszych poziomach, będziesz prawdopodobnie często załadowywać ją ponownie. Ta niedostępność może być frustrująca, ponieważ większość znalezionych zadań będzie obejmować lub wymagać walki. Dostaniesz zadanie i spróbujesz je rozwiązać tylko po to, by odkryć, że jest to coś, do czego będziesz musiał wrócić za dziesięć lub piętnaście godzin rozgrywki.

Opisy i recenzje gier

ELEX Download PC

Jest to moim zdaniem bardzo ważna kwestia z którą należałoby coś zrobić. Wiem, że wielu użytkowników także porusza jej temat wobec czego mam duże nadzieje na to, że producent zerknie okiem na nasze prośby. Istnieją interesujące opcje społeczne i dialogowe, do których może uzyskać dostęp każda postać ELEX Cała gra , ponieważ wymagają one jedynie wydania punktów na określoną kategorię umiejętności.

Możesz zastraszyć strażnika, ponieważ masz kilka punktów umiejętności bojowych, lub naprawić robota, ponieważ zatopiłeś każdy punkt ELEX Download Free który miałeś do dyspozycji, w rzemiośle. Jak wszystko inne w grze, wymagania te są bardzo różne, jedna z pierwszych postaci w pierwszym mieście ma opcję dialogową, która wymaga aż dziesięciu punktów w kategorii umiejętności. Wydaje się, że opcje społecznościowe są przeznaczone dla tych, którzy będą grać w tę grę ELEX Download PL wiele razy, sprawdzając wiki przed otwarciem dowolnej rozmowy, aby upewnić się, że mają odpowiednie umiejętności, aby wybrać opcje dialogowe, które chcą. Może to być lekko problematyczne, ale generalnie możliwe do zrealizowania.

I odwrotnie, otwartość świata i questów mogą być świetne. Możesz natknąć się na niektóre postacie ELEX Ściągnij za darmo z końcowego etapu lub spotkania w ramach zadania, zanim jeszcze zorientujesz się, że istnieje. Zupełnie tak jak ja, gdy znalazłem spisek w trakcie tworzenia i zostałem zmuszony do rozwiązania go, zanim poznałem większość ludzi i zaistniałą sytuację. Niestety jest to raczej wyjątek niż reguła, gdyż zdarzyło mi się to tylko kilka razy. Prawdę mówiąc, większość postępów w ELEX po polsku sprowadza się do walk. Jest zapowiadany jako RPG akcji i wykorzystuje powszechny system wytrzymałości do ograniczania ataków, ale jego gra jest znacznie wolniejsza i bardziej wymagająca niż większość współczesnych interpretacji tego gatunku.

Poradniki do gier

Jak pobrać ELEX na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać ELEX w Pełnej wersji i graj! Ataki zwiększają wskaźnik kombinacji, który zwiększa obrażenia, a każdy kolejny atak w łańcuchu zadaje jeszcze większe obrażenia. To brzmi tak, jakby chodziło o znajomość animacji i broni, ale nie możesz w ogóle na tym polegać. Chodzi bardziej o to, aby wiedzieć, kiedy parować ataki lub robić uniki, niż o cokolwiek innego, ale interakcje między animacjami oznaczają, że trafiasz, gdy spodziewasz się spudłowania i/lub zostajesz trafiony, mimo tego, że nacisnąłeś przycisk na czas. Mimo wszystko produkcja Elex ma w sobie coś przyciągającego użytkownika na naprawdę długi czas. Mało tego, bo bardzo chce się wracać do tego tytułu za sprawą jego wielu wyżej wymienionych przez nas zalet. Dowiedz się Jak pobrać ELEX na PC i ciesz się rozgrywką.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie ELEX płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
ELEX działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. ELEX już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam ELEX i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.