Everspace 2 Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz Everspace 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Everspace 2 Download

Everspace 2 Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Everspace 2 ⚡

Prezentowana gra Everspace 2 Download jest kontynuacją bardzo udanej kosmicznej strzelanki z 2017 roku. Pozycja ta posiada też świetnie wkomponowane elementy RPG, a to sprawia poczucie gry kompletnej. Znajdziemy się tutaj za sterami statku kosmicznego, którym przemierzamy rozległy teren w przestrzeni kosmicznej. Staniemy przed serią zadań do wykonania w tej wyjątkowej grze akcji.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 75GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Everspace 2 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Everspace 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Everspace 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Everspace 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Everspace 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Everspace 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Everspace 2 pelna wersja

Everspace 2 download pelna wersja

Everspace 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Everspace 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Everspace 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Everspace 2:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Everspace 2 Download

W grze Everspace 2 Download znajdziemy się w bardzo odległej przestrzeni kosmicznej. Pierwowzór gry z 2017 roku bardzo przypominał pozycję z gatunku roguelike, lecz najnowsza odsłona jest w świecie, który zaprojektowany został od podstaw ręcznie przez studio deweloperskie. Gra została w całości opracowana przez zespół pracujący nad oryginałem, a jest nim niezależny zespół ROCKFISH Games GmbH. Warto wspomnieć, że powstanie gry nie udało by się bez kluczowego wsparcia ze strony użytkowników za pośrednictwem platformy Kickstarter. Gra otrzymała spore wsparcie na rozwój, a to pokazuje jak duże znaczenie potrafią mieć kampanie crowdfundingowe.

Everspace 2 Pobierz

Historia ukazana w Everspace 2 Download PC jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z części pierwszej. Protagonistą jest niezmiennie jeden z pilotów kosmicznych. W poprzednich wydarzeniach zdołaliśmy wykazać się sporą dominacją nad złowrogim Admirałem Gorca. Ze względu na zdarzenia z przeszłości, jesteśmy zmuszeni w formie klona ukrywać się przed władzami. Naszym planem było przybranie zupełnie innej tożsamości i rozpoczęcie normalnego życia jako górnik. Niestety, ale po pewnym czasie protagonista jest wplątany w kłopoty. Intryga ta jest na tyle poważna, że zajmujemy znów miejsce za sterami naszego myśliwca gwiezdnego.

Przeżyj ekscytującą historię w masą klasycznych elementów RPG. Everspace 2 Pełna wersja to dynamiczna strzelanka o kosmicznym podłożu. Korzystać możemy z szerokiego arsenału uzbrojenia, aby pokonać różnych przeciwników. Kamera główna gry osadzona została bezpośrednio z oczu pilota. Widok zmienia się w momencie wejścia do statku. Zmienia się wtedy kamera na trzecioosobową, aby widzieć ogromny, w pełni otwarty świat.

Recenzje gier

Everspace 2 Pełna wersja

Lokacje w grze Everspace 2 Pobierz PC są zróżnicowane. Prezentują one świetną piaskownicę dla gracza lubujących się w futurystyczny-kosmicznych klimatach. Producenci przygotowali nam tutaj naprawdę kreatywnie zaprojektowaną przestrzeń. Przemierzać będziemy nie tylko ogólne miejsce w przestrzeni kosmicznej, ale również odwiedzimy rozłożone po całym świecie (a może bardziej po całej przestrzeni kosmicznej?) bazy i stacje kosmiczne. Dostępne są też dla nas układy planetarne oraz powierzchnie ciał niebieskich. Najważniejszym aspektem jest wykonywanie postawionych nam zadań. Popychają one cały wątek fabularny. Możemy podjąć się w trakcie misji pobocznych zadań głównych. Nie są one głównym i najważniejszym aspektem, ale dobrze jest też wykonywać inne poboczne aktywności.

W trakcie zabawy odkryjemy sporą ilość nieznanych nam gatunków istot cechujących się sporą inteligencją. W trakcie misji pobocznych oraz kampanii poznasz przyjaciół gotowych towarzyszyć Ci w trakcie podróży międzygwiezdnej. Everspace 2 Download PL to świetny przykład gry RPG w kosmicznych realiach. Nawiązywać będziemy sojusze oraz natrafimy na ślady kosmicznych spisków. Znajduj ukryte skarby, a Twój ekwipunek stanie się o wiele bardziej okazały. Eksploracja przestrzeni kosmicznej na pozór nie jest takie bezpieczne jak się może wydawać. Nie jest trudno znaleźć się w przestrzeni zagrożonej dla każdego, kto się tam znajdzie. Będzie oczywiście ciągnęło, żeby spróbować czegoś nowego i dla doświadczonego pilota statku kosmicznego będą czekały nagrody.

Opisy i recenzje gier

Everspace 2 Download PC

Czekać na nas będą niebezpieczeństwa, a z nimi należy naprawdę mieć się na baczności. Podstawowymi zagrożeniami będą oczywiście wrogowie, a oni potrafią być wyposażeni na odparcie każdego ataku. Brutalne starcia mogą być z wykorzystaniem myśliwców, krążowników oraz za sprawą ciężkich bombowców. Starcia w grze Everspace 2 Pobierz free prezentują się okazale. Dynamiczna strzelanka w końcu musi być wyposażona w bardzo oryginalne i przyjemne dla oka elementy. Główny sposób obrony przed atakującym wrogiem może być za sprawą refleksu i zwinności. W trakcie walki musimy wyprowadzić zwinny unik oraz przeprowadzić kontratak. W czasie zabawy nieustanne udoskonalanie swojego statku będzie normą z klasycznych elementów RPG. Poszerzaj swoją kolekcję statków, szukaj ulepszeń i odkrywaj pozaziemskie gatunki. Z pomocą legendarnych łupów w pełni wykorzystaj potencjał swojego stylu gry.

Warto znać jakiej broni wykorzystują przeciwnicy, aby móc się stosowanie przygotować do nadciągającego ataku. Bardzo ważna jest tutaj znajomość mocnych oraz słabych stron atakujących statków. Jednak to co gracze lubią najbardziej, to mocny charakter RPG. Zabawę w Everspace 2 Download PC zaczynamy z naprawdę słabo prezentującym się statkiem. Dopiero z czasem, wychodząc ze swojej strefy komfortu, zdobycie ultraspecjalnego wyposażenia jest kwestią czasu i przez to nasz hangar zaczyna przypominać wyjątkowe miejsce, gdzie nie brakuje coraz to nowszych statków kosmicznych. Są one podzielone na typy zróżnicowanych klas. Bowiem nie każdy model okaże się skuteczny w danej walce oraz misji. Statki różnią się wyglądem, gabarytem oraz statystykami w danych kategoriach. Jeden będzie bardziej dostosowany pod dynamiczny pojedynek, inny na dystansowe starcia. W skrócie, elementy RPG pełną gębą.

Poradniki do gier

Jak pobrać Everspace 2 na PC