Farming Simulator 17 Download Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Farming Simulator 17 Download

17
Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 Download | All DLC 🥇

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam produkcję, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Będzie to popularna gra Farming Simulator 17 Download , wydana przez Giant Software. Wcielamy się w niej w postać rolnika i wykonujemy tutaj pracę typowo rolniczą. Producenci zapowiadali, że będzie to najlepsza gra rolnicza w historii i nie pomylili się. Cały Internet jest hucznie wypełniony różnego rodzaju poradnikami, gameplay’ami oraz wszelkiego rodzaju informacjami dotyczącymi tej właśnie gry. Czy warto było tyle czekać? My osobiście uważamy, że zdecydowanie tak!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Dual Core 2.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 17GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 6770 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Farming Simulator 17 Download

Czy wiesz, że...

Farming Simulator 17 stanowiło ogromny przeskok technologiczny względem poprzedniej części i choć nadal nie była to gra idealna, to zdecydowanie wyróżniała się na tle podobnych gier bardzo dużą dokładnością i przywiązaniem do dokładnego odwzorowywania wszystkich aspektów typowego życia na farmie oraz sprzętu, jakiego będziemy używać.

Sprawdź instalator poniżej

Farming Simulator 17 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry.

Farming Simulator 17 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Farming Simulator 17 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Farming Simulator 17 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Farming Simulator 17 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Farming Simulator 17 pelna wersja

Farming Simulator 17 download pelna wersja

Farming Simulator 17 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Farming Simulator 17 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Farming Simulator 17

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Farming Simulator 17

Data premiery: 25 października 2016

Producent: GIANTS Software

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry Farming Simulator 17

Farming Simulator 17 Download

W tym krótkim opisie postaramy się przedstawić Wam największe zalety oraz wady jakie prezentuje w sobie owa gra. A czego możemy się spodziewać po nowej wersji serii Farming Simulator? Otóż po uruchomieniu gry naszym oczom w grze Farming Simulator 17 Download ukazuje się całkowicie nowa mapa, którą twórcy ze studia Giants Software GmbH nazwali Goldcrest Valley i jest ona wzorowana jest na Stanach Zjednoczonych. Jest to jeden z nielicznych tytułów reprezentujących symulator farmy najwyższej klasy w polskiej wersji językowej. Oprócz podstawowej wersji, są tutaj też dostępne dodatki za sprawą kolejnych to aktualizacji - dlatego więc rozgrywka nie ma tutaj końca i ciągle znajdzie się kolejny sposób na rozwinięcie naszego scenariusza.

Zacznijmy od omówienia samych podstaw. Jak każdy wie, zajmować się będziemy tutaj gospodarstwem rolnym i do naszych zadań należeć będą obowiązki zbliżające nowe uprawy do stanu gotowego do zbierania. Jak w prawdziwym życiu, zbieranie plonów nie jest tutaj czymś wyjątkowym, tylko klasycznym zabiegiem jakiego się dokonuje. Odnośnie wnętrz ciągników w Farming Simulator 17 Download PC to kabina maszyn w środku jak i na zewnątrz jest odpicowana na najwyższym poziomie. Naprawdę byliśmy zaskoczeni tym, co zaprezentowali nam twórcy w dniu premiery. Aż miło nam się grało w tak przyjemnie zaprojektowanej grze. Co ciekawe, kwestia graficzna jest bardzo dopracowana i świadczą o tym na przykład opony, które reagują na obciążenie. W innych grach na pewno byśmy tego nie doświadczyli, a w tytule FS 17 Download PC jest to standard.

Farming Simulator 17 Pobierz

Sprawdź Skąd pobrać Farming Simulator 17 już teraz. Powracając do recenzji, wydaje nam się, że właśnie do tego takowa funkcja została wprowadzona przez producenta gry. Nowe są także dźwięki, które wydają maszyny. Najbardziej się o tym każdy przekona od razu po pobraniu gry, gdyż udźwiękowienie jest jedne z najlepszych z całej serii Farming Simulator. Są lepsze oraz bardziej realistyczne niż poprzednio. Grafika bardzo zaskakuje - dostępnych jest wiele ciekawych tekstur i przykładowo w Farming Simulator 17 Download PC jakość gleby czy trawy stoi na najwyższym poziomie, prezentując bardzo ostry obraz. Wygląda to naprawdę dobrze, również poprawiono oświetlenie naszych pojazdów, co w naszej ocenie wygląda świetnie. A co do pojazdów, to nie bez znaczenia będzie tutaj dodatek Massey Ferguson wprowadzając kolejne nowości. Świetny w naszej ocenie jest system misji, który od razu nam się spodobał nie tylko kiedy preferowany jest przez nas tryb jednoosobowy, ale również w trakcie zabawy z innymi graczami.

Na każdym polu praktycznie znajdzie się jakaś misja, czy musimy coś zaorać, czy zasadzić, a może podlać? Różnorodność misji w tytule Farming Simulator 17 Download jest tutaj wielki, dlatego z pewnością warto się zainteresować, jeśli szukacie ciekawego tytułu, w którym wasza karta graficzna nie będzie pracować na pełnych obrotach. Za każdą misję dostajemy wynagrodzenie – to rzecz jasna nikt nie będzie pracować za darmo, dlatego jest to świetna opcja, żeby zarobić sobie na wymarzoną maszynę czy dodatkowe pole uprawne. Jest to kolejna opcja, z której skorzystaliśmy by rozwinąć swoją karierę na początku zabawy z Farming Simulator 17 za darmo. Co jest bardzo ciekawe, maszyny, które potrzebne są do wykonania tych misji są nam podstawiane, więc spokojnie nie musimy mieć swojego sprzętu czy się zapożyczać, ponieważ właściciel danego pola jest przygotowany we wszystko, co potrzeba. Fabuła więc jest prosta i w pełni zrozumiała i żaden z graczy nie powinien mieć problemu z ogarnięciem o co chodzi.

Recenzje gier

Farming Simulator 17 Pełna wersja

W przyszłości za to, że wykonujemy pracę dla innego gracza, możemy liczyć na zniżkę, jeśli zdecydujemy się na zakup jego pola. Bardzo ciekawie jest tutaj wszystko wykonane. Skorzystaj z poradnika Farming Simulator 17 do pobrania i miej możliwość zagrania już teraz. Gra dostarczyła nam wiele pozytywnych emocji i wiele godzin ciekawej rozgrywki. Jeśli jesteś fanem rolnictwa będziesz naprawdę zadowolony z tej gry. Ale nie musisz nim być, możesz pobrać tą grę z naszej strony by dopiero poznać tajniki pracy rolnika, niezależnie jaki posiadasz system operacyjny. Większość graczy najczęściej jest zorientowana o co będzie chodzić w tej produkcji, ale są oczywiście nowi gracze chcący dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego, jak działa dana produkcja i czym się cechuje w trakcie zajmowania się swoją farmą.

Tutaj nie ma co ukrywać, Farming Simulator 17 Download jest bardzo realistyczny w wielu aspektach. Uprawy są jednymi z najprawdopodobniej najbardziej szczegółowych ze wszystkich tytułów z kategorii. Dla osób nowych, deweloperzy Giants Software przygotowali samouczek, dzięki któremu szybko pozyskasz wiedzę chociażby z zajmowania się swoim polem. Ponadto, poznasz najważniejsze popularne marki maszyn rolniczych, ponieważ wszystkie marki dostępne w grze są licencjonowane, dlatego nazwy są odzwierciedleniem prawdziwego życia.

Poza tym, gospodarstwo przez nas zarządzane jest farmą przynoszącą dla nas pewien dochód, a to, co uda nam się zarobić po sprzedaży naszej uprawy, możemy spróbować inwestować dalej i pozyskiwać coraz lepsze surowce oraz wyposażenie. Gracz jak widać ma tutaj naprawdę dużo do roboty. Podczas transportu możemy zapinać pasy transportowe, by nasz towar nie wypadł podczas przewożenia, co pokazuje że producent zadbał tutaj o najmniejsze detale, które sprawiają, że rozrywka jest świetna. Możemy także w Farming Simulator 17 do pobrania przenosić wszystkie małe przedmioty, które oczywiście jesteśmy w stanie podnieść. Strasznie pomaga to przykładowo wkładać drewno do rębaka, czy podnosić małe przedmioty typu kompresor, baniaki z paliwem w naszym garażu.

Opisy i recenzje gier

Farming Simulator 17 Download PC

W trakcie zabawy z Farming Simulator 17 Download PC bardzo przypadły nam do gustu taśmociągi, które mają różnorakie zastosowanie podczas całej rozgrywki. Ogromnie spodobała nam się ta gra i przypadła do gustu, szczególnie na zawartość Platinum DLC. Mamy nadzieje, że Wam też przypadnie - zapraszamy do pobrania jej z naszej strony. Nie będziecie zawiedzeni. Nie na próżno tyle pozytywnych opinii nie tylko na naszej stronie, ale na wszelkiego rodzaju stronach z grami.

Na naszej stronie odnotowujemy ogromne zainteresowanie właśnie grą Farming Simulator 17 Pobierz PC , dlatego jeśli masz trochę wolnego czasu, to zachęcamy Ciebie do wcielenia się w postać rolnika ciężko pracującego na swojej roli. Gra jest o niebo lepsza od poprzednich wersji, wiele nowych budynków, które możemy postawić, wiele maszyn oraz duża poprawa graficzna gry. Nie pozostało nam nic innego jak zostawić Was z tą naszą opinią i zachęcić do pobrania tego kultowego tytułu.

Ostateczny wybór oczywiście należy do Was, jednak nie zawiedziecie się zdecydowanie. My na pewno powrócimy do tej gry jeszcze nie raz. Im więcej używany dane maszyny tym większe są koszty jej eksploatacji. Oprócz zwyczajnego kupowania i sprzedawania mamy możliwość modyfikacji naszych maszyn rolniczych. W skład tych modyfikacji wchodzi przykładowo zmiana rodzaju kół, koloru naszej maszyny oraz wybranie wersji Farming Simulator 17 Pełna wersja PC silnikowej.

Co nas zaskoczyło w sklepie została dodana opcja wypożyczania maszyn, co niesamowicie nas uradowało. Jest to ciekawa opcja dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupno maszyny. Funkcja ta szczególnie ważna jest na początku gry, gdy wiadomo, że nasz budżet jest ograniczony i nie możemy sobie pozwolić Farming Simulator 17 Pobierz na zakup drogiego i profesjonalnego sprzętu. Mapka ta posiada wiele ciekawych miejscówek, amerykańskich budynków oraz ładnych widoków, które na pewno przypadną Wam do gustu. Kolejną mapą jest mapa o nazwie Sosnówka i są to bardziej FS 17 Download PC wschodnie klimaty. Pojawiła się ona w dodatku do poprzedniej części, lecz tutaj pojawia się z wieloma kosmetycznymi zmianami.

Poradniki do gier

Jak pobrać Farming Simulator 17 na PC

Wprowadzona została także płeć żeńska do gry, czego nie mogliśmy doznać w poprzednich wersjach. Zaskakująca jest tutaj liczba maszyn rolniczych, która jest dostępna w grze. Jest ich ponad 260 i co najlepsze wszystkie FS 17 Pobierz PC te maszyny są w pełni licencjonowane i wyglądają naprawdę realistycznie. Ogromna liczba wpływa tutaj na przyjemność z gry i jest to bardzo duże udogodnienie ze strony twórców. Jeśli chodzi o te właśnie maszyny, to mamy tutaj dużą różnorodność. Mamy do dyspozycji małe traktory, ale także potężne FS 17 Pełna wersja Pobierz kolosy, których moc naprawdę może zaskoczyć niejedną osobę.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś