Farming Simulator 17 Download - Pełna wersja na PC

Farming Simulator 17 pobierz

Pobierz Farming Simulator 17 na PC już teraz
Postaw na najwyższą jakość od DownloadGames.net.pl

17
Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 Download | All DLC 🥇

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam produkcję, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Będzie to popularna gra Farming Simulator 17 Download , wydana przez Giant Software. Wcielamy się w niej w postać rolnika i wykonujemy tutaj pracę typowo rolniczą. Producenci zapowiadali, że będzie to najlepsza gra rolnicza w historii i nie pomylili się. Cały Internet jest hucznie wypełniony różnego rodzaju poradnikami, gameplay’ami oraz wszelkiego rodzaju informacjami dotyczącymi tej właśnie gry. Czy warto było tyle czekać? My osobiście uważamy, że zdecydowanie tak!


Obejrzyj Wideo, dlaczego jesteśmy najlepsi

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl

Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
Pewność i satysfakcja. Wybierając naszą stronę masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Instalator pobierający grę, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Graj już dziś


Nasz autorski instalator gry - link do pobrania poniżej

Na obrazku niżej jest program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe

Farming Simulator 17 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Farming Simulator 17 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Farming Simulator 17 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Farming Simulator 17 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Farming Simulator 17 pelna wersja

Farming Simulator 17 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Farming Simulator 17 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Farming Simulator 17

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak wygląda proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz Instalator


Lub przejdź na hosting (wymagane konto)


Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Farming Simulator 17

Data premiery: 25 października 2016

Producent: GIANTS Software

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Farming Simulator 17 Download

Czy wiesz, że...

Farming Simulator 17 stanowiło ogromny przeskok technologiczny względem poprzedniej części i choć nadal nie była to gra idealna, to zdecydowanie wyróżniała się na tle podobnych gier bardzo dużą dokładnością i przywiązaniem do dokładnego odwzorowywania wszystkich aspektów typowego życia na farmie oraz sprzętu, jakiego będziemy używać.

Trailer / zwiastun gry Farming Simulator 17

Farming Simulator 17 Download

W tym krótkim opisie postaramy się przedstawić Wam największe zalety oraz wady jakie prezentuje w sobie owa gra. A czego możemy się spodziewać po nowej wersji serii Farming Simulator? Otóż po uruchomieniu gry naszym oczom w grze Farming Simulator 17 Download ukazuje się całkowicie nowa mapa, którą twórcy ze studia Giants Software GmbH nazwali Goldcrest Valley i jest ona wzorowana jest na Stanach Zjednoczonych. Jest to jeden z nielicznych tytułów reprezentujących symulator farmy najwyższej klasy w polskiej wersji językowej. Oprócz podstawowej wersji, są tutaj też dostępne dodatki za sprawą kolejnych to aktualizacji - dlatego więc rozgrywka nie ma tutaj końca i ciągle znajdzie się kolejny sposób na rozwinięcie naszego scenariusza.

Zacznijmy od omówienia samych podstaw. Jak każdy wie, zajmować się będziemy tutaj gospodarstwem rolnym i do naszych zadań należeć będą obowiązki zbliżające nowe uprawy do stanu gotowego do zbierania. Jak w prawdziwym życiu, zbieranie plonów nie jest tutaj czymś wyjątkowym, tylko klasycznym zabiegiem jakiego się dokonuje. Odnośnie wnętrz ciągników w Farming Simulator 17 Download PC to kabina maszyn w środku jak i na zewnątrz jest odpicowana na najwyższym poziomie. Naprawdę byliśmy zaskoczeni tym, co zaprezentowali nam twórcy w dniu premiery. Aż miło nam się grało w tak przyjemnie zaprojektowanej grze. Co ciekawe, kwestia graficzna jest bardzo dopracowana i świadczą o tym na przykład opony, które reagują na obciążenie. W innych grach na pewno byśmy tego nie doświadczyli, a w tytule FS 17 Download PC jest to standard.

Farming Simulator 17 Pobierz

Sprawdź Skąd pobrać Farming Simulator 17 już teraz. Powracając do recenzji, wydaje nam się, że właśnie do tego takowa funkcja została wprowadzona przez producenta gry. Nowe są także dźwięki, które wydają maszyny. Najbardziej się o tym każdy przekona od razu po pobraniu gry, gdyż udźwiękowienie jest jedne z najlepszych z całej serii Farming Simulator. Są lepsze oraz bardziej realistyczne niż poprzednio. Grafika bardzo zaskakuje - dostępnych jest wiele ciekawych tekstur i przykładowo w Farming Simulator 17 Download PC jakość gleby czy trawy stoi na najwyższym poziomie, prezentując bardzo ostry obraz. Wygląda to naprawdę dobrze, również poprawiono oświetlenie naszych pojazdów, co w naszej ocenie wygląda świetnie. A co do pojazdów, to nie bez znaczenia będzie tutaj dodatek Massey Ferguson wprowadzając kolejne nowości. Świetny w naszej ocenie jest system misji, który od razu nam się spodobał nie tylko kiedy preferowany jest przez nas tryb jednoosobowy, ale również w trakcie zabawy z innymi graczami.

Na każdym polu praktycznie znajdzie się jakaś misja, czy musimy coś zaorać, czy zasadzić, a może podlać? Różnorodność misji w tytule Farming Simulator 17 Download jest tutaj wielki, dlatego z pewnością warto się zainteresować, jeśli szukacie ciekawego tytułu, w którym wasza karta graficzna nie będzie pracować na pełnych obrotach. Za każdą misję dostajemy wynagrodzenie – to rzecz jasna nikt nie będzie pracować za darmo, dlatego jest to świetna opcja, żeby zarobić sobie na wymarzoną maszynę czy dodatkowe pole uprawne. Jest to kolejna opcja, z której skorzystaliśmy by rozwinąć swoją karierę na początku zabawy z Farming Simulator 17 za darmo. Co jest bardzo ciekawe, maszyny, które potrzebne są do wykonania tych misji są nam podstawiane, więc spokojnie nie musimy mieć swojego sprzętu czy się zapożyczać, ponieważ właściciel danego pola jest przygotowany we wszystko, co potrzeba. Fabuła więc jest prosta i w pełni zrozumiała i żaden z graczy nie powinien mieć problemu z ogarnięciem o co chodzi.

Recenzje gier

Farming Simulator 17 Pełna wersja

W przyszłości za to, że wykonujemy pracę dla innego gracza, możemy liczyć na zniżkę, jeśli zdecydujemy się na zakup jego pola. Bardzo ciekawie jest tutaj wszystko wykonane. Skorzystaj z poradnika Farming Simulator 17 do pobrania i miej możliwość zagrania już teraz. Gra dostarczyła nam wiele pozytywnych emocji i wiele godzin ciekawej rozgrywki. Jeśli jesteś fanem rolnictwa będziesz naprawdę zadowolony z tej gry. Ale nie musisz nim być, możesz pobrać tą grę z naszej strony by dopiero poznać tajniki pracy rolnika, niezależnie jaki posiadasz system operacyjny. Większość graczy najczęściej jest zorientowana o co będzie chodzić w tej produkcji, ale są oczywiście nowi gracze chcący dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego, jak działa dana produkcja i czym się cechuje w trakcie zajmowania się swoją farmą.

Tutaj nie ma co ukrywać, Farming Simulator 17 Download jest bardzo realistyczny w wielu aspektach. Uprawy są jednymi z najprawdopodobniej najbardziej szczegółowych ze wszystkich tytułów z kategorii. Dla osób nowych, deweloperzy Giants Software przygotowali samouczek, dzięki któremu szybko pozyskasz wiedzę chociażby z zajmowania się swoim polem. Ponadto, poznasz najważniejsze popularne marki maszyn rolniczych, ponieważ wszystkie marki dostępne w grze są licencjonowane, dlatego nazwy są odzwierciedleniem prawdziwego życia.

Poza tym, gospodarstwo przez nas zarządzane jest farmą przynoszącą dla nas pewien dochód, a to, co uda nam się zarobić po sprzedaży naszej uprawy, możemy spróbować inwestować dalej i pozyskiwać coraz lepsze surowce oraz wyposażenie. Gracz jak widać ma tutaj naprawdę dużo do roboty. Podczas transportu możemy zapinać pasy transportowe, by nasz towar nie wypadł podczas przewożenia, co pokazuje że producent zadbał tutaj o najmniejsze detale, które sprawiają, że rozrywka jest świetna. Możemy także w Farming Simulator 17 do pobrania przenosić wszystkie małe przedmioty, które oczywiście jesteśmy w stanie podnieść. Strasznie pomaga to przykładowo wkładać drewno do rębaka, czy podnosić małe przedmioty typu kompresor, baniaki z paliwem w naszym garażu.

Opisy i recenzje gier

Farming Simulator 17 Download PC

W trakcie zabawy z Farming Simulator 17 Download PC bardzo przypadły nam do gustu taśmociągi, które mają różnorakie zastosowanie podczas całej rozgrywki. Ogromnie spodobała nam się ta gra i przypadła do gustu, szczególnie na zawartość Platinum DLC. Mamy nadzieje, że Wam też przypadnie - zapraszamy do pobrania jej z naszej strony. Nie będziecie zawiedzeni. Nie na próżno tyle pozytywnych opinii nie tylko na naszej stronie, ale na wszelkiego rodzaju stronach z grami.

Na naszej stronie odnotowujemy ogromne zainteresowanie właśnie grą Farming Simulator 17 Pobierz PC , dlatego jeśli masz trochę wolnego czasu, to zachęcamy Ciebie do wcielenia się w postać rolnika ciężko pracującego na swojej roli. Gra jest o niebo lepsza od poprzednich wersji, wiele nowych budynków, które możemy postawić, wiele maszyn oraz duża poprawa graficzna gry. Nie pozostało nam nic innego jak zostawić Was z tą naszą opinią i zachęcić do pobrania tego kultowego tytułu.

Ostateczny wybór oczywiście należy do Was, jednak nie zawiedziecie się zdecydowanie. My na pewno powrócimy do tej gry jeszcze nie raz. Im więcej używany dane maszyny tym większe są koszty jej eksploatacji. Oprócz zwyczajnego kupowania i sprzedawania mamy możliwość modyfikacji naszych maszyn rolniczych. W skład tych modyfikacji wchodzi przykładowo zmiana rodzaju kół, koloru naszej maszyny oraz wybranie wersji Farming Simulator 17 Pełna wersja PC silnikowej.

Co nas zaskoczyło w sklepie została dodana opcja wypożyczania maszyn, co niesamowicie nas uradowało. Jest to ciekawa opcja dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupno maszyny. Funkcja ta szczególnie ważna jest na początku gry, gdy wiadomo, że nasz budżet jest ograniczony i nie możemy sobie pozwolić Farming Simulator 17 Pobierz na zakup drogiego i profesjonalnego sprzętu. Mapka ta posiada wiele ciekawych miejscówek, amerykańskich budynków oraz ładnych widoków, które na pewno przypadną Wam do gustu. Kolejną mapą jest mapa o nazwie Sosnówka i są to bardziej FS 17 Download PC wschodnie klimaty. Pojawiła się ona w dodatku do poprzedniej części, lecz tutaj pojawia się z wieloma kosmetycznymi zmianami.

Poradniki do gier

Jak pobrać Farming Simulator 17 na PC

Wprowadzona została także płeć żeńska do gry, czego nie mogliśmy doznać w poprzednich wersjach. Zaskakująca jest tutaj liczba maszyn rolniczych, która jest dostępna w grze. Jest ich ponad 260 i co najlepsze wszystkie FS 17 Pobierz PC te maszyny są w pełni licencjonowane i wyglądają naprawdę realistycznie. Ogromna liczba wpływa tutaj na przyjemność z gry i jest to bardzo duże udogodnienie ze strony twórców. Jeśli chodzi o te właśnie maszyny, to mamy tutaj dużą różnorodność. Mamy do dyspozycji małe traktory, ale także potężne FS 17 Pełna wersja Pobierz kolosy, których moc naprawdę może zaskoczyć niejedną osobę.

Pobierz Instalator gry Farming Simulator 17


Lub Pobierz z Hostingu


Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Farming Simulator 17 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Farming Simulator 17 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Farming Simulator 17 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Farming Simulator 17 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.