Forza Horizon 4 Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC

Forza Horizon 4 Pobierz [PC] Pełna wersja + DLC

15
Forza Horizon 4 pobierz

Forza Horizon 4 Pełna wersja gry na PC

Pobierz Forza Horizon 4 na PC w Pełnej wersji 🥇

Forza Horizon 4 Download PC po polsku ⚡

Forza Horizon 4 Pełna Wersja do pobrania na naszej stronie! Produkcja jest to gra skierowana do osób ceniących sobie wysoką jakość produkcji gier wyścigowych. Każdy fan motoryzacji i rozrywkowego Gamingu znajdzie tutaj coś dla siebie, duży szereg aut do wyboru, mnóstwo możliwości konfiguracji, grafika gry przypominająca prawdziwy świat na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych, duży wybór tras oraz zmieniające się pory roku z czasem gry to tylko nieliczne rzeczy sprawiające, że jest idealnym wyborem dla osób, którzy chcą mieć możliwość zagrania na swoim komputerze lub laptopie w Forza Horizon 4 w Pełnej Wersji. Swobodna jazda w tej grze też pozwala na bardzo dużo, relaks podczas jazdy naszym ulubionym pojazdem oglądając krajobrazy w grze jest czymś świetnym. Do tego możemy poza własnym wyborem wyglądu naszego pojazdu, możemy dodatkowo jeszcze dostosować wygląd naszego kierowcy, dlatego Forza Horizon 4 Pobierz będzie strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy lubią mocno personalizować nie tylko nasz pojazd, ale również i samego gracza – czyli nas.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Metoda kompresji
10.0
Muzyka w trakcie jazdy
10.0
Efekty wizualne
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Polska wersja gry
 • Mocno dopracowana graficznie
 • Bardzo potrafi wciągnąć
 • Nowoczesne auta
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 8GB
Procesor: Intel Core i5-750 / 2.67 GHz lub lepszy
Pamięć: ponad 72 GB po instalacji
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32-64 bit
Karta graficzna: 1GB vRAM GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 250X lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Forza Horizon 4

Gra z DownloadGames.net.pl charakteryzuje się tym, że nie ma kompletnie żadnych problemów z działaniem, nie wymagany jest specjalny klucz aktywacyjny jak u innych, nie trzeba pobierać dodatkowych plików z niezaufanych źródeł, żadnych cracków z nie wiadomo skąd, gdyż w naszym wydaniu gry Forza Horizon 4 Crack jest w postaci build-in. Po prostu Forza Horizon 4 Pełna Wersja do zdobycia z naszej strony jest najlepsza. Forza Horizon 4 Pobierz już teraz! Zakupić w grze możemy też nieruchomości pozwalające na przechowywanie w nich naszych samochodów.

Ze względu na sporą wagę produkcji pobierana jest kompresja nawet przez instalator, to nie błąd że pobieramy plik 26.11GB! Po instalacji z zapisami jest to prawie 73GB, prosimy mieć to na uwadze i mieć przygotowane więcej miejsca na dysku!

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry Forza Horizon 4 PC. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

Aby móc zainstalować Forza Horizon 4 na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

W następnym kroku wybieramy interesujące nas DLC i Crack, którego chcemy użyć. DLC do wyboru są jeszcze trzy, opcjonalnie.

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Tak jak pisaliśmy wcześniej – przygotowaliśmy specjalną kompresję całej gry, żeby nie trzeba było ściągać tak wielkiego pliku, tylko od razu instalować całą grę. Jednak dzięki kompresji instalacja będzie dłuższa o kilkanaście minut ze względu na potrzebę rozpakowania w trakcie dużo ważących plików. Wybieramy miejsce instalacji Forza Horizon 4 i klikamy Instaluj.

I trwa instalacja Forza Horizon 4 na naszym komputerze bądź laptopie. 🙂 Jednak tak jak pisaliśmy wcześniej – instalacja wydłuży się o kilkanaście minut niż miałaby się standardowo instalować. Czas trwania całego procesu dużo zależy od sprzętu jaki się posiada – mimo wszystko wynosi on maksymalnie 40 minut razem z rozpakowaniem skompresowanych plików.

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Forza Horizon 4:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Forza Horizon 4 Do pobrania Cała gra

Gra prosto z naszej strony jest najszybszą obecnie dostępną opcją uzyskania tej gry przez Internet. Pobieranie możesz w każdej chwili wstrzymać, wyłączyć komputer i wrócić do Forza Horizon 4 Download lub laptop nawet po kilku dniach nie tracąc postępów pobierania, jedyne co musi pozostać to pliki, które są już ściągnięte. Forza Horizon 4 Pobierz PC może być kontynuowany w dowolnym momencie, ściąganie gry idzie Twoim pełnym łączem Internetu jaki posiadasz, czyli prędkość pobierania będzie maksymalna. Forza Horizon 4 Download jest zawsze aktualne i na pewno nie będziesz rozczarowany. Praktycznie tak samo jak w poprzednich odsłonach cyklu, odda dla nas ogromny, pełen dróg i świetnego wyglądu świat. W tej odsłonie serii odwiedzimy Wielką Brytanię, a naszym celem będzie zostanie gwiazdą wśród kierowców wyścigowych. Dla przypomnienia powiemy, że w amerykańskim stanie Kolorado mieliśmy okazję jeździć w pierwszej części, wybrzeża Morza Śródziemnego zwiedzaliśmy w drugiej odsłonie Forza Horizon 4 Download a w trzeciej pędziliśmy po upalnej Australii. Czwarta odsłona serii umożliwi nam posiadanie największego jak dotąd garażu. Mamy na myśli posiadanie ponad 450 samochodów od ponad stu producentów. Pojazdy te będziemy mogli śmiało kolekcjonować, dowolnie ulepszać, modyfikować oraz co powinno wielu ucieszyć, w Forza Horizon 4 Pobierz za darmo jest możliwy tuning i to o całkiem pokaźnych opcjach. Między innymi oprócz zmiany samego wyglądu, nasz pojazd będziemy mogli dostosować pod kątem danych wyścigów wymieniając osiągi bardziej sprzyjające wyścigom na przykład w terenie. W produkcji tej znajdziemy też egzotyczne superauta (jak przykładowo McLaren Senna) wraz z samochodami kultowymi oraz pojazdy terenowe. Osoby lubujące się we wszelkich zmianach kosmetycznych, samego kierowcę którym będziemy grać możemy dostosować wedle naszego uznania. Postać naszą możemy swobodnie przebierać oraz nakładać na nią rozmaite akcesoria.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

Jak pobrać Forza Horizon 4 na PC?

Forza Horizon 4 Pełna Wersja ma w sobie dużo usprawnień względem poprzednich wydań gry, nie znajdziemy tutaj żadnych bugów, które by powodowały problemy z grą, a nasze wydanie gry nie ma żadnych zbędnych kluczy potrzebnych do instalacji, Crack do Forza Horizon 4 jest w formie build-in, czyli oznacza to brak potrzeby dodatkowych kombinacji związanych z poprawnym uruchomieniem gry. Forza Horizon 4 Download w takim wydaniu tylko u nas! Tytuł ten umożliwia nam grę samemu jak i też z innymi osobami w trybie sieciowym w grze multiplayer. Graczy na serwerach nie brakuje, a ciekawą nowością jest stała obecność na serwerach innych graczy. Praktycznie każdą rzecz jaką będziemy chcieli wykonać w grze możemy zrobić ze znajomymi lub zacząć konkurować w wyścigach tylko i wyłącznie z graczami realnymi niż grać samemu, z pomocą sztucznej inteligencji. Tytuł ten korzysta z silniku jak i technologii, która brała udział w poprzednich odsłonach serii. Jeśli posiadamy odpowiednio dobry sprzęt komputerowy oraz monitor, bez problemu zagramy w rozdzielczości 4K i z użyciem technologii HDR z wysoką ilością klatek na sekundę. Skąd pobrać Forza Horizon 4 na PC na pewno wyjaśni jak dokonać sprawnego i prostego ściągnięcia tej gry na Wasz komputer lub laptop. W produkcji FH4 Pobierz PC znajdziemy nie tylko klasyczne, doskonale wszystkim znane wyścigi, ale są tutaj też konkurencje bardziej wyszukane. Możliwe są próby czasowe bądź eventy o widowiskowym znaczeniu, w których to będziemy starali się pokonać samoloty lub motocykle. Gra ta daje duże pole do zabawy i świetnego spędzania czasu, uważamy że jest grą wartą sprawdzenia. Jakby tego było mało, względem poprzedniej odsłony serii, zmiany są widoczne już po samym ruszeniem auta. Mechanika całej rozgrywki poszła na duży plus, a jednym z wielu atutów jest występująca pogoda oraz co tydzień zmieniająca się pora roku. Jak w prawdziwym życiu tak jest też w grze, elementy te wpływają na długość dnia i nocy oraz na warunki Forza Horizon 4 Ultimate Edition Pobierz PC panujące na drodze, a mamy na myśli śliską nawierzchnię po padającym deszczu i odczuć to można jesienną porą roku i z pewnością ma to wpływ na przyczepność opon. Zimą zaś jeziora występujące w grze zamarzają i niekiedy mogą się przydać jako skrót w wyścigu. Gra ta powinna się spodobać zarówno starszemu odbiorcy, jak i też młodsi z FH 4 DLC Download PC powinni sobie w zupełności poradzić.

Komentarze
 • x1

  26 października 2020

  działa

  Odpowiedz
 • Heh2

  14 sierpnia 2020

  Działa Heh można grać

  Odpowiedz
 • Anonim3

  10 sierpnia 2020

  To jest świetne dokładnie tego szukałem jestem pozytywnie zaskoczony i każdy będzie zadowolony po pobraniu z tej strony, dobra jakość szybkie pobieranie to się rozumie 😀

  Odpowiedz
 • pcgra4

  9 sierpnia 2020

  Ekstra najlepsza ścigałka do pobrania na pc zajebiście ze zrobili taką strone

  Odpowiedz
 • Klassyk5

  8 sierpnia 2020

  😀 Odpala nie ma ścin instalacja bdb polecam 🙂

  Odpowiedz
 • Anonim6

  6 sierpnia 2020

  A+++ 999/10 gra że robi robotę swoją drogą, ale opcja pobrania i łatwej instalacji… No, no to jest coś wyjątkowego

  Odpowiedz
 • Czas na gre7

  5 sierpnia 2020

  Gram i przestać nie moge. Dzięki za zawalenie mi całego czasu 🙁 Polecam i tak forza horizon 4 zawsze na topie i ultimate edition razem z nią!

  Odpowiedz
 • Anonim8

  3 sierpnia 2020

  jest super pozdro 😀

  Odpowiedz
 • Anonim9

  30 lipca 2020

  Fajna nowa wersja strony grać i nie przestawać najlepsza gra ever! 😀 😀

  Odpowiedz
 • paku2210

  26 lipca 2020

  Pobrał mi się instalator pobrałem gre i gram se normalnie pozdro wszystkim forza 4 koksi 😉 pieprzyć need for speeda!

  Odpowiedz
 • Kali11

  25 lipca 2020

  Jest na kozaku wszystko ogarnięte ta strona wymiata ja jestem bardzo szczęśliwy że trafiłem właśnie tutaj 😀 pozdrawiam reszte wszystkich zadowolonych 🙂

  Odpowiedz
 • Alicja12

  21 lipca 2020

  Działa, instalatorem najlepiej pobierać :>

  Odpowiedz
 • Anonim13

  19 lipca 2020

  Wszystko si śmiga pięknie pozdro.

  Odpowiedz
 • zito14

  15 lipca 2020

  Naj. naj. najlepszy serwis do pobierania 🙂

  Odpowiedz
 • Asior15

  14 lipca 2020

  jest gites 🙂 polecam każdemu

  Odpowiedz
 • Anonim16

  9 lipca 2020

  XD NIEŹLE, TO DZIALA 😀

  Odpowiedz
 • kamil17

  5 lipca 2020

  Kosmos totalny hahah dlc pozdro jest dobrze

  Odpowiedz
 • Anonim18

  4 lipca 2020

  Miazga 😉 Tyle w temacie.

  Odpowiedz
 • Anonim19

  3 lipca 2020

  dla mnie spoko jest wszystko tak więc spk

  Odpowiedz
  • :)20

   3 lipca 2020

   Good FH4 Zajebista giera ;d

   Odpowiedz
 • Horajzon421

  29 czerwca 2020

  Polecam jest git *_* ta grafika i dlc

  Odpowiedz
 • Koree22

  25 czerwca 2020

  Udało sie hihi. dziękii jest sprawne super jest jak powyżej setup i instalator identyczny update wbudowane w gre jak cos!

  Odpowiedz
 • szybko23

  24 czerwca 2020

  zgodne z opisem dziękuję 💖

  Odpowiedz
 • Arcydzieło24

  22 czerwca 2020

  Wszystko śmiga, do niczego nie można się przyczepić!

  Odpowiedz
 • Gameeer25

  21 czerwca 2020

  Jak zwykle stronka pierwsza klasa to nie moje pierwsze pobranie tutaj ja pobrałem wtedy gta 5 z modami : D

  Odpowiedz
 • Anonim26

  20 czerwca 2020

  Odpala i działa nie spodziewalem sie tego ale no cóż warto było spróbować 🙂

  Odpowiedz
 • kuba27

  19 czerwca 2020

  najlepsza gra jaka powstała 😀 dzięki!

  Odpowiedz
 • Ślicznie28

  17 czerwca 2020

  Polecam! 🙂 Dam znać znajomym 🙂 to pogramy razem bo online działa 🙂

  Odpowiedz
 • Forzaa29

  16 czerwca 2020

  Ta strona zdobyła moje serce 😀 lecę grać dalej

  Odpowiedz
 • Anonim30

  15 czerwca 2020

  ZAYEBISTA WSTAWKA

  Odpowiedz
 • Maximus2331

  14 czerwca 2020

  Można wszystko są bajery itp kozak

  Odpowiedz
 • LoveDG32

  12 czerwca 2020

  Serducho wielkie <3 Polecam każdemu!

  Odpowiedz
 • szymi33

  11 czerwca 2020

  działa xd

  Odpowiedz
 • Anonim34

  9 czerwca 2020

  Polecam jest super warto 😉 pizda jak chuj sms i taka gra

  Odpowiedz
 • Robercik35

  8 czerwca 2020

  najlepsze bo ma też ultimate edition co było miłą niespodzianką
  :)Oby tak dalej

  Odpowiedz
 • FisiorA36

  7 czerwca 2020

  Korzystam z tej strony od dawna. Teraz padło na Forza Horizon 4 🙂 Polecam, gry od nich zawsze działają!

  Odpowiedz
 • Luigi37

  6 czerwca 2020

  Kozacko downloadgames wygrywa wszystko !

  Odpowiedz
 • Lewandek38

  5 czerwca 2020

  Polecam każdy będzie zadowolony najlepsza stronka heh

  Odpowiedz
 • koorchuck39

  2 czerwca 2020

  Crack jest multiplayer też działa o dziwo

  Odpowiedz
 • Alłi40

  1 czerwca 2020

  pobrało od razu, wszystko bezpieczne i bez wirusów polecam!

  Odpowiedz
 • Best41

  31 maja 2020

  Mi śmiga dobra stronaa!

  Odpowiedz
 • WooDoo42

  30 maja 2020

  Hahaha co to jest za stronka wgl 😀 Mi hula az miło 😀

  Odpowiedz
 • Arnoldek43

  28 maja 2020

  Mi działa wszystkie dlc są 🙂

  Odpowiedz
 • Klauś44

  25 maja 2020

  Śmiga, w sumie nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯ tak wyglądajaca strona musi cechować sie profesjonalizmem i jakością!

  Odpowiedz
 • Anonim45

  24 maja 2020

  u mnie dziala, z innej strony nie chciało, a tutaj jest ok.

  Odpowiedz
 • 4FORZA446

  23 maja 2020

  polecam ściągać będzie działać na 100% każdemu działa to i Ty też się dołącz! 😉

  Odpowiedz
 • adam47

  22 maja 2020

  gram na lego dlc ekstra

  Odpowiedz
 • hihi48

  19 maja 2020

  dzała 😛

  Odpowiedz
 • Lewandek49

  18 maja 2020

  Dzienki dobre forza 4 😀

  Odpowiedz
 • :D50

  15 maja 2020

  Najlepsza taka wstawka która normalnie śmiga!!!!

  Odpowiedz
 • Anonim51

  13 maja 2020

  Co można więcej powiedzieć mi działa każdemu poniżej też liczba pobrań mówi sama za siebie… dla mnie wybór jest tylko jeden! 🙂 Genialna sprawa

  Odpowiedz
 • :)52

  12 maja 2020

  Tak jak trzeba sto procent zadowolenia na prawde warto pobierać.

  Odpowiedz
  • Anonim53

   12 maja 2020

   ile pobierales?

   Odpowiedz
   • :)54

    12 maja 2020

    A nie patrzyłem nawet na zegarek ale tak z 40 minut może? Zależy jaki masz net, u mnie taki średni jest.

    Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *