Forza Horizon 5 Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz Forza Horizon 5 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Forza Horizon 5 Download

Forza Horizon 5 Download Pełna Wersja 🥇

Witajcie na naszej stronie. Tym razem prezentujemy Wam najnowszą grę jednej z najlepiej wyglądających gier wyścigowych dostępnych na rynku. Największy realizm, graficzne dopracowanie i detale – to właśnie Forza Horizon 5 Download dostępna już dzisiaj na naszej stronie. Zdecyduj, czy chcesz skorzystać z najlepszej strony posiadającej ten tytuł, aby cieszyć się rozgrywką już dzisiaj.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 85GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Forza Horizon 5 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Forza Horizon 5 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Forza Horizon 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Forza Horizon 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Forza Horizon 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Forza Horizon 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Forza Horizon 5 pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Forza Horizon 5 download pelna wersja

Forza Horizon 5 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Forza Horizon 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Forza Horizon 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Forza Horizon 5

Data premiery: 9 listopada 2021

Producent: Playground Games

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / Xbox

Czy wiesz, że...

Poziom grafiki i realizmu jaki został osiągnięty w poprzedniej odsłonie wydawał się być naprawdę trudny do przebicia przez samych twórców, ale wydając odsłonę piątą otrzymaliśmy jeszcze bardziej "prawdziwą" grę (względem grafiki) oraz twórcy podzielili się informacją, że są w stanie przygotować grafikę o wiele bardziej realistyczną, tylko ograniczeniem jest używany sprzęt przez konsumentów i mało kto mógłby sobie pozwolić na taką konfigurację w domowych warunkach.

Trailer / zwiastun gry Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Download

Produkcja Forza Horizon 5 Pełna wersja oferować nam będzie niesamowite doznania dźwiękowe jak i wizualne, jeśli będziemy posiadali odpowiedni sprzęt do grania na najwyższych ustawieniach. Znajdziesz tutaj wiele dobrego, a przy podłączeniu dodatkowych akcesoriów, takich jak kierownica i pedały do lepszej rozgrywki, przy tym tytule spędzisz setki, jak nie tysiące godzin. Seria Horizon charakteryzuje się tym, że bierzemy udział w festiwalu, a ten tym razem odbywać się będzie Meksyku.

Forza Horizon 5 Pobierz

Czeka nas zatem bardzo intensywna rozgrywka w Forza Horizon 5 Pobierz po pustynnych i nie zamieszkanych terenach przez ludzkość. Dostaniemy do naszej dyspozycji wiele pojazdów, zarówno dostosowanych terenowo, jak i supersamochodów, jak to zwykle rozpieszczają nas producenci. Aby zwyciężyć będziemy musieli korzystać z różnych maszyn, zależnie od typu wyścigu jakiego się podejmiemy.

Znajdziemy w Forza Horizon 5 Download PC tutaj terenowe auta, zwinne buggy jak i również egzotyczne, niedostępne dla zwykłego śmiertelnika, superauta z najwyższej półki. Tytuł ten posiada ścieżkę fabularną, która sprowadzać się będzie do wyścigów w określonych miejscach, aby pchać wątek do przodu. Jednak standardem będzie podejmowanie się wielu wyścigów z innymi samochodami, lub prawdziwymi graczami. W misjach fabularnych będziemy mogli zapoznać się ze wszystkimi kluczowymi elementami tytułu. Produkcja ta oprowadzi nas po samym festiwalu Horizon, pokaże nam ich uczestników oraz jak dużą wagę należy przyłożyć do posiadania coraz lepszego głównego pojazdu. Oprócz standardowych wyścigów, są bardziej zręcznościowe misje/wyzwania z kategorii Horizon Arcade.

Recenzje gier

Forza Horizon 5 Pełna wersja

Czy według Was świat w poprzedniej odsłonie cyklu był duży? Jeśli tak, to teraz się jeszcze bardziej zaskoczycie. Produkcja Forza Horizon 5 Pobierz PC oferuje jeszcze większą mapę do naszej dyspozycji, świat jest największy do tej pory, jaki kiedykolwiek powstał w całej serii. Nie jest to tylko pusty teren, ale wypełniony wszelkimi lokacjami oraz miejscami do zwiedzenia. W produkcji poruszać się będziemy po lasach deszczowych, osadach, potężnych kanionach, starożytnych ruinach, plażach i pustyniach. Lokacji jest co niemiara, a to wszystko w jednym tytule, który oferuje największe dopracowanie graficzne.

Charakter i klimat produkcji Forza Horizon 5 Pełna wersja Pobierz podkreślać będzie na pewno to, że zależnie czy będzie dzień, czy noc, lokacje będą wyglądać inaczej, a to wszystko, by zaoferować jak największą jakość. W grze znajdziemy też pewną górę, a konkretnie wulkan posypany śniegiem u jego wierzchołka. Jest to najwyższy punkt w całej serii, jaki został położony. Ponadto należy zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne występujące w grze, ponieważ jak będzie deszcz lub burza piaskowa, należy zachować odpowiednie zasady bezpieczeństwa, by nasze auto nie wyleciało poza ulicę i się zniszczyło.

Opisy i recenzje gier

Forza Horizon 5 Download PC

Każdy, kto interesuje się grami wyścigowymi, powinien zainteresować się już dzisiaj Forza Horizon 5 Cała gra , bowiem tylko ona może zapewnić nam tak wysoki komfort jazdy. Do tego, producenci wyjątkowo się postarali z tą odsłoną gry, ponieważ w porównaniu do części czwartej, postawili sobie wysoko poprzeczkę do przebicia, do której nie zbliżył się aktualnie żaden producent gier wideo. Przed premierą tej produkcji, odsłona czwarta stanowiła maksymalny wyznacznik, jak potężna może być gra wyścigowa. Do przebicia poprzedniej odsłony zdolni byli tylko i wyłącznie producenci z Playground Games. Tytuł ten oferuje dla nas szeroką gamę pojazdów, którymi możemy bardzo sprawnie pokonywać wszelkie czekające na nas trasy, a te, w kolejnej odsłonie cyklu Horizon, są bardzo zróżnicowane. Od początku istnienia serii, nie mieliśmy do naszej dyspozycji tras tego typu. Czyli Meksyk.

Nikogo nie powinien zadziwić fakt, że w produkcji Forza Horizon 5 Download PL będziemy mieli możliwość toczenia standardowej kampanii dla jednego gracza, ale również producenci bardzo się postarali i dopracowany i szczegółowy tryb multiplayer, aby móc mierzyć czoła innym graczom z całego świata, lub po prostu naszym znajomym. Tryb sieciowy posiada wiele wariantów rozgrywki, a do każdego z nich została przykuta szczególna uwaga. Możemy w towarzystwie innych graczy zwiedzić świat gry, do tego nieco ze sobą rywalizując na jakimś dłuższym odcinku, ale również rozpoczynać bardzo rozbudowane starcia. Dla osób kreatywnych i potrzebujących czegoś niestandardowego, został przygotowany dodatkowy tryb, jakim jest EventLab. To właśnie w nim będziemy mogli wykazać się kreatywnością w trakcie tworzenia swoich własnych wyścigów oraz tras. Jednak największą wartością w ten tryb wnosi dodatkowa opcja, w jakiej możemy ustalić swoje własne zasady starć.

Natomiast wracając jeszcze do oprawy graficznej, jak wspominaliśmy wcześniej – tytuł Forza Horizon 5 po polsku zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie pod tym kątem. Takiej grafiki jeszcze świat gier wyścigowych nie widział, ponieważ jest ona najwyższej jakości. Co pokaże przyszłość? Tego jeszcze nie wiemy, ale im mocniejsze sprzęty będziemy posiadać w swoich domach, tym bardziej producenci gier będą skłonni do produkcji jeszcze lepszych gier.

Poradniki do gier

Jak pobrać Forza Horizon 5 na PC

Zobacz już teraz Skąd pobrać Forza Horizon 5 w Pełnej wersji i ciesz się grą! A może producent chciał jeszcze bardziej zaszaleć, ale ograniczenia sprzętowe by nie pozwoliły na realizację tak rozbudowanego projektu? Może istnieje już jakiś poziom grafiki, o której jeszcze nie wiemy? Na to i wiele innych pytań pod tym kątem dostaniemy odpowiedź być może przy kolejnej odsłonie cyklu. My osobiście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak została wykonana przedstawiana produkcja i będziemy cały czas dopingować, aby szło to wszystko właśnie w takim kierunku. Samochody są pełne detali i zostały odwzorowane z najwyższą dokładnością, na szczególną uwagę zasługuję również bogate w detale efekty wizualne podczas jazdy. Najbardziej widoczne będzie to podczas zmiany pogody. Jeśli chodzi o dźwięk i audio występujące w grze – tutaj również zdziwienia nie będzie. Dźwięk jest najwyższej jakości i nikt nie powinien mieć żadnych zastrzeżeń pod tym kątem, rozbudowana warstwa audio podczas startu naszych maszyn jest bardzo cieszącym doświadczeniem. Dowiedz się Jak pobrać Forza Horizon 5 na PC i graj już dzisiaj.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony FileDrive.pl

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Forza Horizon 5 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Forza Horizon 5 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Forza Horizon 5 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Forza Horizon 5 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.