Gears 5 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Gears 5 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Gears 5 Download

Gears 5 Download Pełna Wersja 🥇

Gears 5 Pobierz PC ⚡

Witamy, zapraszamy Was do sprawdzenia piątej części cyklu, czyli Gears 5 Pobierz. W piątej odsłonie popularnego cyklu TPS-ów wcielimy się się w znaną już nam z poprzedniej, czwartek części Gears of War Kait Diaz. Główna bohaterka w trakcie trwania rozgrywki wyruszy w podróż do oddalonego od niej zakątka planety Sera, aby móc tam rozwiązać zagadkę koszmarów, które utrudniają jej funkcjonowanie w Gears 5 Download i są uciążliwe.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel i3 Skylake/AMD FX-6000 Series lub lepszy
Pamięć: około 82GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050/AMD Radeon R9 280 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Gears 5 Download

Przy okazji, Kait postara się dowiedzieć się więcej na temat pochodzenia interesujących ją Szarańczy. Główny wątek gry i sama jej akcja będzie się toczyć po wydarzeniach, które mieliśmy już przyjemność widzieć w poprzedniej, czyli czwartek odsłonie serii. Jako głównych protagonistów obsadzono wymienianą już wcześniej Gears 5 Pełna wersja Kait Diaz i będzie miała towarzystwo Delomnta Walkera. Razem udadzą się w dosyć długą podróż przez napakowane niebezpieczeństwami zakątki planety Sera, ale również sama podróż będzie malownicza i przyjemna w odbiorze.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Gears 5 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Gears 5 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Gears 5 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Gears 5 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Gears 5 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Gears 5 pelna wersja

Gears 5 download pelna wersja

Gears 5 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Gears 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Gears 5

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Gears 5 Pobierz

Główna bohaterka będzie miała zamiar odkryć źródło uprzykrzających jej życie koszmarów, w których myśli i to czuje, że kryje się pewna wiadomość. Kait Gears 5 Pobierz PC będzie miała też zamiar dowiedzieć się więcej informacji na temat pochodzenia Szarańczy. Samą akcję będziemy mogli ukazać z perspektywy trzeciej osoby, czyli tak zwane TPP – podczas prowadzenia rozgrywki odwiedzić będzie można bardzo różne lokacje. Będą to zatopione ruiny, przeróżne tereny pustynne oraz powierzchnia olbrzymiego lodowca, a to i tak nie wszystko co będzie nam dane w tej grze odkryć!

W Gears 5 Download PC nie mogło się obyć bez nadrzędnych elementów prowadzenia swojej gry, a mamy tutaj na myśli starcia z naszymi przeciwnikami, które występują przez większość gry (chodzi tu o potężnych bossów jak i szeregowych oponentów) – będziemy je eliminować przy pomocy naszego szeroko rozbudowanego arsenału przeróżnych gadżetów i broni. Oprócz jednego elementu naszego uzbrojenia w Gears 5 Download który jest już ikoną całej serii, a mianowicie mówimy tu o Lancera i stanowi on hybrydę karabinu maszynowego połączonego z piłą łańcuchową, mamy teraz też do dyspozycji karabiny snajperskie, granatniki jak i też uwielbiane przez sporą ilość osób, shotguny.

Recenzje gier

Gears 5 Pełna wersja

Te elementy podkreślają jakość gry i to, że jest to tytuł godny uwagi i zainteresowania, zwłaszcza że na tą chwilę Gears 5 Pobierz jest grą świeżą. Podczas zabawy z Gears 5 Pełna wersja napotkamy potyczki i ważne w nich jest wykazanie się swoimi umiejętnościami, aby móc sprawnie żonglować naszym dostępnym uzbrojeniem.

System osłon gra tutaj też kluczową rolę, ponieważ nasze zdrowie będzie się regenerować automatycznie, ale warunkiem jest nie trafianie w nas przez naszych przeciwników. Głównym elementem gry jest przechodzenie kampanii fabularnej Gears 5 Download i można tego dokonać w pojedynkę, ale też można śmiało w trybie współpracy z maksymalnie dwiema innymi osobami grającymi z nami w grę.

Opisy i recenzje gier

Gears 5 Download PC

Interesującym elementem gry w trybie kooperacji jest możliwość wcielenia się przez jednego z graczy w Jacka pod warunkiem jeśli drugi gracz jest w trakcie zmagań, na przykład z przeciwnikami. Jack jest unoszącym się w powietrzu botem Gears 5 Pełna wersja PC i jego zadaniem jest chronić sojuszników i przy okazji może zadawać obrażenia innym wrogom. Jeśli wspomnieliśmy o grze z większą ilością graczy niż gra jednoosobowa, tytuł ten posiada mocno rozbudowany i wciągający tryb multiplayer. Będą na nas czekać takie możliwości gry jak Escape (tryb kooperacji) i tutaj zadaniem trzech osób grających w Gears 5 Pobierz jest przekradnięcie się do leża naszych wrogów, następnie należy podłożyć ładunki wybuchowe i kolejnym krokiem będzie sprawna ucieczka przed eksplozją. Kolejnym trybem jest Horde, przez innych na pewno już doskonale znany – gracze będą się wspólnie i wzajemnie bronić przed następującymi po sobie falami wrogów.

Pomiędzy atakami, które będą się pojawiać po kolei w Gears 5 Download można budować umocnienia, które będą zwiększać naszą (i innych graczy) szansę na usatysfakcjonowanie się poprzez wygraną, czyli zadaniem jest przetrwać. Powracając do trybu multiplayer Gears 5 Download chcemy jeszcze dodać, że każdy z trybów jest oparty na zasadach PvP (Player vs Player) i do tego mamy bardzo dynamiczną grę Arcade oraz opracowania służące do rozgrywek typowo esportowych Escalation 2.0 – tryb na pewno przypadnie do gustu wielu osobom ogrywających właśnie ten tytuł stworzony dla wymagających.

Atrakcje jakie można jeszcze spotkać w Gears 5 Pobierz to jest to Map Builder, jak sama nazwa powinna podpowiedzieć o co chodzi – jest to kreator, który umożliwi nam stworzenie własnej areny, lub kilku, które mogą nam w następnym kroku posłużyć jako podzielenie się pomysłem z innymi jak i też oczywiście sprawdzanie możliwości naszej własnej areny pod kątem samej gry bądź walki.

Poradniki do gier

Jak pobrać Gears 5 na PC

Gra z naszej strony Gears 5 Download PC jest stworzona na technologi Unreal Engine 4 i w zadowalający sposób wykorzystuje potencjał jak i też możliwości tego silnika. Gra ta posiada trójwymiarową grafikę w naprawdę wysokiej jakości, a jeśli ktoś posiada konsolę (choć jeśli tu jesteś, raczej interesuje Ciebie wersja komputerowa) lub wystarczająco odpowiedni komputer o dużej mocy, bez żadnego problemu zagra w Gears 5 Pobierz PC w rozdzielczości Ultra HD (4K) oraz sześćdziesięciu klatkach na sekundę.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Gears 5 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Gears 5 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Gears 5 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Gears 5 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.