God of War Download

Pełne wersje gier

Pobierz God of War w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
God of War Download

God of War Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję God of War ⚡

Niegdyś seria tylko na wyłączność dla konsol Sony... Ale się to zmieniło, więc God of War Download jest dla Was już dostępny również na PC! Bez emulacji, instalowania niepewnych aplikacji ani nic z tych rzeczy, co było wymagane wcześniej jeśli ktoś chciał pograć w God of War od studia Sony Santa Monica. Teraz, oficjalna gra jest dostępna dla każdego kto zechciałby sprawdzić się w roli Kratosa na swoim komputerze.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Brutalna
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 6GB
Procesor: 3.0Ghz lub lepszy
Pamięć: około 72GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

God of War Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

God of War pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

God of War pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

God of War download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

God of War pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

God of War download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

God of War pelna wersja

God of War download pelna wersja

God of War download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry God of War się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac God of War

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry God of War:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

God of War Download

Część ta jest czwartą pełnoprawną główną odsłoną serii, a idąc po kolei to jest to aż siódma część cyklu. Jest to bardzo rozpoznawalna marka gier, która kojarzyć się mogła dotychczas jedynie z konsolami od Sony. Wszystko z czasem się zmienia, więc i w God of War Download można zagrać na PC. Seria jest legendarnym przedstawicielem gier z gatunku slasherów, od wielu lat cieszy fanów na całym świecie swoją brutalnością i pomysłowym wykonaniem. Dodając jeszcze świetnie się komponującą ścieżkę fabularną, otrzymujemy zazwyczaj jedną z najlepszych gier w swojej kategorii. Przede wszystkim nowe przygody Kratosa będą nastawione na bardzo dynamiczny styl rozgrywki, wręcz wyrzucając wrogów przez ekrany naszych komputerów.

God of War Pobierz

W nowym God of War Download PC grać będziemy znów Kratosem, co nie powinno zbytnio nikogo dziwić. Główny bohater postanowił uciec od wydarzeń z poprzednich wydarzeń, jakimi była końcowo kompletna destrukcja całego Olimpu, a zaczęło się od zwykłych greckich przygód, potem następowało to w gniew i w coraz bardziej nieprzyjemne wydarzenia. Protagonista wybrał się na daleką północ, aby znaleźć trochę więcej odpoczynku i luzu psychicznego, po przeżyciu śmierci wielkiej ilości herosów oraz helleńskich bogów. Po dotarciu do swojego miejsca przeznaczenia, bohater zakochuje się i z czasem zakłada rodzinę.

Jego radość niestety nie trwa zbyt długo, gdyż w tajemniczych okolicznościach umiera jego żona i pozostał mu tylko jego syn Atreus. Postanowił wybrać się w jego ulubione miejsce rozsypać prochy po swojej ukochanej żonie. Droga do tego miejsca jest jednak bardzo trudna i nieprzyjazna. Żeby tego jeszcze było mało, napotyka on nordyckie bestie (z mitologii nordyckiej) gotowe do zaatakowania. Jak to przystało na boga wojny, długo nie mógł żyć w pełnym opanowaniu i nadal bliskiemu jemu sercu był niepowstrzymany przez nikogo gniew. Ponadto, przyjdzie zmierzyć mu się z konsekwencjami czynów, jakie popełniał w przeszłości.

Recenzje gier

God of War Pełna wersja

Na początku gry w God of War Pobierz można lekko się pogubić w ustawieniach dotyczących sterowania, gdyż zostało ono przez wiele lat przygotowywane jedynie pod konsole, więc deweloperzy musieli trochę się nagimnastykować z przygotowaniem części jak najbardziej dostosowanej pod komputery. Jednak tutaj nie ma co się obawiać, gdyż po pierwszych 30 minutach, będzie się grało w God of War PC tak samo jak w inne zbliżone w mechanice gry. Część ta w całej historii serii wygląda pod kątem graficznym najlepiej (czego w sumie nie ma co się dziwić), ale wprowadza od siebie wcześniej nieznane mechaniki. Zmieni się przy tym tempo gry jak i jej przebieg będzie delikatnie inny.

Narracja jak i ton całej historii uderza w trochę inne strony, co może nawet i jest słusznym posunięciem gdyż dostajemy trochę inny styl na rozgrywkę. Do tego, kamera God of War w Pełnej wersji na PC w tej odsłonie została osadzona w stałym miejscu za plecami bohatera (tak jak ma to miejsce w dzisiejszych grach akcji), niż tak jak wcześniej było to zazwyczaj trochę oddalone i w różnych miejscach. Do tego, Kratos postanowił porzucić swoją dotychczas ulubioną broń jaką były podwójne ostrza połączone łańcuchami i sięga po topór. Działa on trochę jak bumerang, ale o tym za chwilę.

Opisy i recenzje gier

God of War Download PC

Jeśli przez zmianę broni martwicie się trochę o system walki - to gwarantujemy, że nie ma o co się martwić, gdyż topór jest równie interesującą bronią, jak wcześniejsze wyposażenie. Ma on również specjalne zastosowania gdy będzie ulepszany w konkretnym kierunku, pozwalając m.in. na zamrażanie przeciwników lub zwiększanie siły uderzenia. Topór po rzuceniu jesteśmy w stanie przywrócić do siebie z powrotem, dysponując różnymi atakami oraz zwiększając jego możliwości przez odpowiedni crafting wzmacniania przedmiotów. Dodatkowo nie tylko walczyć możemy, ale i bronić też by się przydało. God of War Download pozwala na założenie pancerza oraz na skorzystanie ze specjalnych ulepszeń konkretnych elementów naszej osłony.

Poprzednie odsłony pod względem wykonania fabularnego sprawiały wrażenie przygotowanej szczerze, bez stosowania specjalnych zapychaczy i na siłę. Tutaj też tak jest i z każdego odkrywanego przez nas elementu, zakamarka, poznając kolejną postać, czuć w tym że nie jest to bez przyczyny. Gra jest w wielu aspektach bardzo dobrym materiałem na przygotowanie pełnometrażowego filmu (a nawet serialu!), a cała gra pozwala nam przy okazji na pozbycie się frustracji, gdy taka nas dopadnie. Produkcja to oczywiście God of War polska wersja PC, wiec nie ma potrzeby pobierania potem dodatkowych spolszczeń.

Tytuł pozwala nam na swobodną eksplorację po w pełni otwartej przestrzeni, w których czekać będzie na nas wiele zakamarków i opcjonalnych pojedynków z wrogami. W odsłonie tej bez problemu toczyć będziemy bardzo widowiskowe pojedynki z bossami, które są jednymi z najbardziej charakterystycznych elementów, towarzyszących całej serii God of War. W tym aspekcie powstały pewne zmiany formuły rozgrywki w trakcie pojedynków z bossami. Tym razem, zamiast bazowaniu na walkach wieloetapowych, gdzie kluczem do zwycięstwa było odpowiednie zareagowanie (znane jako quick time event), tym razem otrzymujemy pełną kontrolę nad Kratosem i cały sposób walki, jakim zamierzamy się kierować. Od poprzednich gier sam pojedynek różnic się za bardzo nie będzie - nadal będzie brutalnie, krwawo i niezwykle soczyście się to oglądało. Dodatkowo, nad postaciami bossów dla naszego ułatwienia będzie widoczny pasek z ilością pozostałych punktów życia oraz prezentując stopień oszołomienia naszego oponenta.

Poradniki do gier

Jak pobrać God of War na PC

Jaki ojciec, taki syn, można rzec, kiedy Kratosowi w pojedynkach pomagać będzie Atreus - dodatkowo można mu wydawać polecenia, by był w kluczowych momentach niezwykle skuteczny. Osobnym przyciskiem będziemy aktywować tryb Atreusa, w którym m.in. możemy strzelać z łuku. Z czasem syn również będzie odziany w lepszy pancerz oraz nauczy się nowych ataków i zdobędzie kolejne przydatne umiejętności. Tytuł jest jedną z ciekawszych gier jakie można było zagrać na konsoli PS4, i niestety tylko tam można było to osiągnąć. Tym razem, God of War Download PC jest teraz dla każdego i nikt nie musi już sięgać po konsolę, aby zagrać w nowego GoW'a i sprawdzić jak nam pójdzie w roli Kratosa z młodym kompanem u swojego boku.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie God of War płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
God of War działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. God of War już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam God of War i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.