Gotham Knights Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Pobierz Gotham Knights w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Gotham Knights Download

Gotham Knights Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Gotham Knights ⚡

Dostępne już teraz Gotham Knights Download jest ciekawie prezentującą się grą z gatunku RPG Akcji. To całkiem nowe podejście do gry z tej serii, a premiera Gotham Knights wywołała niemałe poruszenie. Jest to kolejna gra z uniwersum batmana, ale nie jest ona bezpośrednio połączona z serią. Dostępne pomysły w Batman arkham tutaj ewoluowały, dostarczając graczom zupełnie nowy poziom rozgrywki.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Gotham Knights Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Gotham Knights pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Gotham Knights pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Gotham Knights download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Gotham Knights pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Gotham Knights download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Gotham Knights pelna wersja

Gotham Knights download pelna wersja

Gotham Knights download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Gotham Knights się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Gotham Knights

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Gotham Knights:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Gotham Knights Download

Gry z serii Batman jest aż ciężko zliczyć. Wydawane są od samego początku, gdy dało się już tworzyć przyzwoite pozycje. Za opracowaniem stoi szanowane studio WB Games Montreal znane z innych gier serii i z uniwersum DC. Gra Gotham Knights Download oferuje nam cztery postacie z różnie prezentującymi się zdolnościami. Świat ukazany w grze cechuje sandboksowość, więc do czynienia mamy z otwartym światem. Jest to nowa gra z nowym podejściem do serii. Nie znajdziemy tutaj powiązania z głównym wątkiem fabularnym, lecz rozwinięcie sporej ilości pomysłów z Batman arkham origins, z racji że odsłona ta deweloperom ze studia WB Games Montreal wyszła całkiem nieźle.

Gotham Knights Pobierz

Zabawę zaczniemy też w nieco odmienionej lokalizacji. Miasto jest ukazane w odmienionej wersji, a postacie zamieszkujące w Gotham Knights Download PC są inne, niż mogliśmy znać z innych gier z serii DC. Studio Warner Bros przygotowało dramatyczny początek. Przyjaciele Batmana otrzymują wiadomość, która jest przygotowana na wypadek jego śmierci. Zaczyna to rodzić nieprzyjemną wizję, a następnie zamienia się w działanie. Brak pomocy w mieście Gotham ze strony Mrocznego Rycerza powoduje falę chaosu. Aby to zatrzymać, jego czwórka wcześniejszych "wychowanków" stawia czoła zagrożeniom i próbuje eliminować wszelkie złe rzeczy, które zaczęły się dziać w mieście.

Istotna z punktu widzenia informacja związana z całą linią fabularną Gotham Knights Pełna wersja dotrze do nas niebawem. Chodzi o tzw. Trybunał Sów, który jest bezpośrednio związany z kształtowaniem historii miasta Gotham już od stuleci. Posiadają oni armię do rozwiązywania problemów siłą, zwaną Szponami. Członkowie Trybunału potrafią nie tylko tak dochodzić do porozumienia, ale też są mają opanowane techniki manipulacji. Walczyć nam przyjdzie nie tylko z wymienionymi wrogami - nie zabraknie kultowych postaci pokroju Mr. Freeze, Pingwina czy Two Face.

Recenzje gier

Gotham Knights Pełna wersja

Bardzo nas to cieszy, że na komputerach osobistych możemy w końcu sprawdzić nową grę z serii. Studio Warner Bros dba o rozwój serii oraz całej marki nie tylko za sprawą filmów, ale też i gier. Co może przełożyć się na lepszą sprzedaż filmów, albo i na odwrót. Zainteresowanie DC Comics nie spada. W grze Gotham Knights Pobierz PC wśród czterech postaci do wyboru, mamy dostępne takie osobistości jak Batgirl, Nightwing, Red Hood oraz Robin. Każda z postaci ma zupełnie inne statystyki i parametry. Różni je też styl walki oraz inne drzewko umiejętności. Całą grę mocno dostosowano pod aspekty RPG, aby była możliwie jak najbardziej realistyczna. Robin wydaje się ciekawą postacią tuż obok Batgirl.

Większość zabawy gra oferuje nam w zręcznościowym modelu. Walka jest wyjątkowo dobrze ukazana. Podkręca to rozgrywkę i jakość z niej płynącą. Warner Bros szykując swoje nowe gry, dobrze wie w które punkty uderzać, by zadowolić ogromną ilość osób. Produkcja Gotham Knights Download PL pozwala na eksplorację w pełni otwartego świata, a w trakcie napotykać będziemy na przeciwników. Walka nie opiera się wyłącznie na klikaniu jednego przycisku, ale do użycia czekać będzie masa zróżnicowanych od siebie technik toczenia starć. Dla osób bardziej wyrafinowanych, dostępny jest model skradankowy, pozwalający na eliminację wroga "po cichu".

Opisy i recenzje gier

Gotham Knights Download PC

Oprócz klasycznych mechanik znanych z gier akcji, dostępne są elementy RPG. A te są bardzo wyraźne. Bowiem na graczy spada teraz kolejny pewien zestaw dodatkowych zadań. Zdobywamy w trakcie rozgrywki Gotham Knights Pełna wersja PC poziomy, a gracze mają przez to określony poziom siły. Istotną rolę odgrywać będzie rozwijanie konkretnych umiejętności oraz statystyk, jak na klasyczną rozgrywkę RPG przystało. Do tego znaleźć możemy funkcjonalność jaką jest skalowanie wroga. Chodzi w nim o dopasowanie siły i zdolności nadchodzącego wroga do aktualnie przez nas posiadanych. Wiadome jest, że w przypadku wrogów specjalnych ta różnica będzie większa, ale w większości przypadków będzie to ciekawy sposób na wyrównanie szans.

Ale każdy kij ma dwa końce i rozwiązanie te ma drugie dno. Gotham Knights do pobrania po polsku w tej funkcji będzie nie tylko podnosić ilość zdrowia (punktów życia) naszych wrogów, ale razem z tym, będą oni mieli więcej zdolności i unikatowych umiejętności. Powodować to będzie jeszcze bardziej dynamiczne starcia. Można w trakcie zatęsknić za mrocznym rycerzem, ale jest to równie dobra pozycja, jak każda inna z serii - choć ta jest zupełnie innym podejściem do dotychczasowego formatu, znanego wszystkim z uniwersum DC.

Poradniki do gier

Jak pobrać Gotham Knights na PC

Gra Gotham Knights Download pozwala nam na w pełni swobodne przemierzanie miasta Gotham. Do naszego transportu gracz wykorzystać może sposób pieszy oraz z użyciem motocykli. Do naszego schronienia się używać będziemy bazy Belfry skrytej wgłębi Wayne Tower. Jest to najwyższy wieżowiec w całym mieście gry.