Gothic 2 Download Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Pobierz Gothic 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Gothic 2 Download

Gothic 2 Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Gothic 2 na PC ⚡

Witamy Was kochani bardzo serdecznie w kolejnym artykule na naszej stronie. Dziś pragniemy opowiedzieć Wam o klasyku, odznaczającym się nieprzemijalną wspaniałością i dopracowaniem. Producenci od piranha Bytes stworzyli dla nas grę kultową. Mowa konkretnie o produkcji pod tytułem Gothic 2 Download , zachęcamy wszystkich do dalszego czytania, dzięki czemu dowiecie się wszystkich najważniejszych informacji na ten temat.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 5.3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/gothic-2-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(custom-post-text-2.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/gothic-2-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text-2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/gothic-2-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl.php on line 238

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Gothic 2 Download

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Gothic 2 pobierz


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Gothic 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Gothic 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Gothic 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Gothic 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Gothic 2 pelna wersja

Gothic 2 download pelna wersja

Gothic 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Gothic 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Gothic 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Gothic 2 Download

Obecnie gry fabularne nie są tak rozpowszechnione, jak kiedyś miało to miejsce na rynku związanym z komputerami osobistymi. Jednak nawet wtedy, gdy były, wiele z nich było na tyle trudnych, by zniechęcić bardziej przypadkowych graczy Gothic 2 Pełna wersja do udziału w zbyt złożonym schemacie budowania postaci.

Gothic 2 Pobierz

Wiele z nich stosowało również mniej osobiste podejście, blokując kamerę w widoku 2D, patrząc z góry na małą grupę postaci. Jednak od czasu do czasu gracze, którzy chcą lubią i potrafią korzystać z gier typu RPG, które łączą osobisty charakter jednej postaci z mniejszą ilością matematyki, otrzymują to, czego chcą, czyli ogromną ilość fantastycznej rozrywki. Tak jest w przypadku Gothic 2 Pobierz , ogólnie przyjemnej i obszernej rozgrywki, która jest utrudniona przez smutny interfejs, system walki, który może być frustrujący, i dość wysokie wymagania systemowe (w latach kiedy wszedł na rynek, bo aktualnie w 2021 roku już dla nikogo nie powinny stanowić problemu).

Gothic 2 Download PC rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się oryginalna pierwsza część Gothica. Ten sam bohater powraca w sequelu, który rozgrywa się dosłownie dwa tygodnie po zakończeniu poprzedniej gry. Śniący został pokonany, a ten bezimienny bohater. który wydaje się na zawsze pozostać bezimienny, został pogrzebany w wyniku wstrząsu, który nastąpił po upadku wielkiego zła. Na szczęście dla naszego bohatera, mag Xardas był w odpowiednim miejscu i czasie, aby go uratować i uleczyć jego rany. Kiedy bohater się budzi, ta nowa przygoda zaczyna się od tego, że Xardas wyjaśnia nam iż ostatni oddech Śniącego obudził jeszcze więcej zła, w tym smoki i, że po raz kolejny Bezimienny będzie musiał uratować świat. Aby to zrobić, będziesz musiał przejąć kontrolę nad bohaterem i zdobyć Oko Innosa, które jest Twoim pierwszym i największym zadaniem.

Recenzje gier

Gothic 2 Pełna wersja

Oczywiście w imię tego zadania będziesz musiał podjąć się wielu innych zadań w grze Gothic 2 Pobierz PC , aby nieco podnieść swój poziom i dopasować elementy układanki. Na szczęście większość z tych zadań jest bardziej interesująca niż przeciętne zadania znane nam z innych gier typu RPG. Nie znaczy to, że ich tam też nie ma, ale większość zadań zlecanych przez NPC rozrzuconych po całym świecie gier będzie zróżnicowana, zabawna i fascynująca. Niektóre będą wymagać od Ciebie rzezi określonych stworzeń lub bandytów, podczas gdy Gothic 2 Ściągnij za darmo inne będą zmuszać Cię do walki z najemnikami. Wiele zadań będzie wymagać ukończenia innych questów, więc nawet te dotyczące odkrywania faktów będą trochę bardziej ekscytujące dla użytkownika niż normalnie.

Jedną z najlepszych cech Gothic 2 Pełna wersja Pobierz jest jego wolność. Istnieje kilka sposobów ukończenia wielu misji, a także trzy główne sposoby na ukończenie całej gry. Po chwili gry, która znajduje się w świecie, po którym przy okazji można wędrować według własnego uznania, będziesz musiał podjąć decyzję, która poprowadzi Cię trzema oddzielnymi ścieżkami. Ta decyzja zależy od tego, do której gildii dołączysz. Udaj się w stronę najemników, a będziesz żył życiem pełnym zdobywania pieniędzy i walk.

Opisy i recenzje gier

Gothic 2 Download PC

Podążaj ścieżką kreatora, a będziesz chciał zostać potężnym magicznym użytkownikiem. Lub możesz dołączyć do paladynów, wybierając być może złoty środek. Każda z tych ścieżek nadal prowadzi do tych samych głównych punktów fabuły w historii, ale każda z nich będzie miała inną ścieżkę, wraz z różnymi zadaniami i dialogami, a także zobaczeniem różnych reakcji NPC. Najwyraźniej są też różne zakończenia gry Gothic 2 Cała gra , chociaż z pewnością nie miałem czasu, aby przejść przez wszystkie trzy ścieżki, więc nie mogę tak naprawdę komentować ich jakości.

Jedną z największych zalet tego wielkiego wyboru jest to, że przed podjęciem decyzji i rozpoczęcie podążania jedną ścieżką, będziecie mieli okazję zapoznać się z każdą z gildii. To jest właściwie ogólny temat. Będziesz mógł wykonywać zadania gry Gothic 2 Download PL w swoim czasie i tempie, oraz wędrować po świecie, aby w międzyczasie odnaleźć nowe. Na szczęście w interfejsie znajduje się dość dobra sekcja dziennika, która pozwala na śledzenie tego, co ukończyłeś, a czego nie, a także dostarcza zebranych informacji, które pomogą ukończyć poszczególne zadania, chociaż zostały pominięte fragmenty, które według mnie były dość ważne dla niektórych zadań.

Jeśli zaś chodzi o wygląd Twojego ekwipunku, to trzeba przyznać, że jest to ogromny bałagan. Wszystko jest umieszczone w gigantycznej siatce slotów, dzięki czemu możesz przenosić tysiące jednostek sprzętu i jedzenia, jednak bez opcji sortowania według poszczególnych typów sprzętu, co byłoby opcją naprawdę wspaniałą i po prostu potrzebną. Co gorsza, nie możesz użyć myszy do wybrania żadnego z tych elementów i zaznaczenia ich, ponieważ musisz szukać za pomocą klawiszy strzałek. Nie ma miejsca na pasek z gorącymi otworami na mikstury lecznicze lub zioła również nie występuje, a mógłby z pewnością dodatkowo uprzyjemnić rozgrywkę. Nie jest to jednak szczególnie wielki problem i mimo tego możliwe jest czerpanie dużej przyjemności z produkcji Gothic 2 po polsku .

Poradniki do gier

Jak pobrać Gothic 2 na PC

Zobacz Skąd pobrać Gothic 2 w Pełnej wersji i graj. Jeśli więc nie natknąłeś się na te funkcje, musiałbyś albo zebrać każdy przedmiot, czyli każdą złotą monetę indywidualnie, albo przytrzymać przycisk myszy, aby zaczął zwiększać liczbę wielu przedmiotów przyjmowanych na sekundę. Aby więc zabrać ze zwłok przykładowo dwieście sztuk złota, możesz kliknąć dwieście razy lub przytrzymać przycisk i ostatecznie zdobyć je wszystkie. Oczywiście polecam tę drugą opcję z wiadomych celów. Zbliżając się ku konkluzji, Gothic 2 Download Free ma kilka niedociągnięć, które można policzyć na palcach jednej ręki. Zalet ma jednak o wiele wiele więcej i nie zapominajmy, że jest to już dość leciwa gra, która mimo upływu czasu nadal często gości na ekranach dużej ilości graczy. Nie jest to zjawisko przypadkowe, lecz wynikające z bardzo mocnych stron produkcji, o których moglibyśmy się rozprawiać godzinami. Prościej jest spojrzeć na wideorecenzję i takie rozwiązanie polecamy najbardziej. Sprawdź nasz poradnik Jak pobrać Gothic 2 na PC i ciesz się rozgrywką!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Gothic 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Gothic 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Gothic 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Gothic 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.