Gothic 3 Download [PC] ⚡️ Złota Edycja Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Pobierz Gothic 3 w Pełnej wersji!

17
Gothic 3 Download

Gothic 3 Download | Pełna Wersja PC 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Gothic 3 ⚡

Witamy. Gothic 3 Download jest już dostępne, bardzo się cieszymy że możemy umożliwić Wam rozgrywkę w kolejny tytuł godny uwagi. Utworzyliśmy instalator pobierający grę dla wygody orz świetnej funkcjonalności, przekonaj się sam i pobierz tą świetną grę już dzisiaj. Produkcja ta sięga korzeniami do swoich poprzednich odsłon, kiedy to w pierwszej części braliśmy udział w walce o przetrwanie w kolonii górniczej, tak też w następnej części Gothic 3 Pełna wersja musieliśmy stawić czoła z orkami na terenie calutkiej wyspy Khoronis.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: Pentium 4 3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 256 MB GeForce 6800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


Gothic 3 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Gothic 3 download


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Gothic 3 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Gothic 3 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Gothic 3 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Gothic 3 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Gothic 3 pelna wersja

Gothic 3 download pelna wersja

Gothic 3 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Gothic 3 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Gothic 3

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Gothic 3

Data premiery: 13 październik 2006

Producent: Piranha Bytes

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC


Trailer / zwiastun gry Gothic 3

Gothic 3 Download

Okazało się bowiem, że owa wyspa posiada jeszcze więcej tajemnic oraz posiada większą ilość starszych od orków niebezpieczeństw - te przygody mieliśmy w drugiej odsłonie cyklu. Tak więc przyszła najwyższa pora na trzecią odsłonę tej świetnej serii. Gothic 3 Download umożliwia nam przemierzanie kawał stałego lądu. Świat gry w tej produkcji jest rozłożony na trzy wielkie krainy, a są to takie miejsca jak skuty lotem Nordmar, pustynna kraina Varrantu oraz zachowana w europejskim klimacie lecz o średniowiecznych korzeniach, Myrthany.

Jeśli jesteś zaciekawiony pełną wersję gry Gothic 3, to z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Seria Gothic jest bardzo popularna w naszym kraju, a szczególnie trzecia odsłona za sprawą swojego dubbingu spowodowała takie zainteresowanie. System walki również robi swoje, a w przypadku tej części uległ on wyjątkowej poprawie. Dostępne są nowe zadania, a fanów serii nie zawiedzie konstrukcja świata pozwalająca na swobodną eksplorację wielu części tej mitycznej krainy w Gothic 3 Download PC dostępnej na naszej stronie.

Gothic 3 Pobierz

Dla ciekawskich dodamy, że świat oferowany w tej produkcji jest aż czterokrotnie większy niż ten, który widzieliśmy w poprzedniej odsłonie Gothic 3 Download PC - jest sporo terenu do zbadania. Jeśli ktoś jest obeznany z całą serią dobrze wie, że ciągle trwa walka z orkami. Pojedynek ten rozpoczął się już w drugiej części gry. Jednakże walka ta dobiegła końca i niestety ludzie przegrali ją z kretesem. Wszystkie miasta znajdujące się pod Myrthany są teraz pod kontrolą orkowych oddziałów - pilnie strzeżonymi przez orki.

Proces pobierania Gothic 3 Download PC nie jest tutaj trudnym etapem. Każdy jest w stanie sobie z nim poradzić, a w danej sytuacji zawsze postaramy się udzielić potrzebnych informacji. Po prostu zaznaczaj wszystkie wymagane pola, a po instalacji plików gry na dysku twardym będziesz cieszyć się przyjemnościami oferowanymi przez Gothic 3. Z samego początku rozgrywki możemy odczuwać pewne trudności ze względu na specyficzny charakter gry. Rozwój postaci początkowo może być przytłaczający, ale z czasem każdy gracz nabierze wprawy i zacznie wychodzić to coraz lepiej. W końcu gracze są fanami serii, a to się skądś bierze.

Ponadto Gothic 3 Pobierz PC ludzie, którym udało się przeżyć ostali teraz zniewoleni lub otrzymali haniebną pracę dla okupanta. Mimo to król Rhobar posiadający wierną grupę paladynów udało mu się schronić w stolicy, a dokładniej Vengardzie. Znajduje się on tam pod osłoną magicznej bariery. Praktycznie identycznej jaka była dla gracza w pierwszej części więzieniem. Gothic 3 Pełna wersja Pobierz to gra pełna przygód i zagadek do rozwikłania. Zapraszamy do sprawdzenia! Pozycja ta jest produkcją kompletną zawierającą wszystkie wymagane elementy i dodatki dodające pikanterii do rozgrywki. Główny bohater tego tytułu razem z jego towarzyszami (którzy są z nim już od zawsze) Diego, Gornem, Lee, Lesterem oraz Miltenem przybywają po długiej podróży do brzegu Myrthany, aby już na samym początku rozpocząć bitkę z orkami.

Recenzje gier

Gothic 3 Pełna wersja

Następnie dalsze poczynania głównego bohatera Gothic 3 Download nie są w żadnym stopniu ograniczone. Bez problemu będziemy mogli rozpocząć walkę o wyzwolenie Myrthany razem z kryjącymi się w lasach rojalistów, może sprzymierzyć i zaprzyjaźnić się z przebywającymi i żyjącymi na pustkowiach asasynami. Wybrać możemy też możliwość dołączenia do orków i wraz z nimi umacniać ich zwycięstwo poprzez pracę dla orków. Gothic 3 do pobrania PC jest produkcją jedyną w swoim rodzaju i zachęcamy każdemu sprawdzenia tego jak daleko uda się zajść z tym tytułem. Gra Gothic 3 to gra, gdzie ilość zadań pobocznych oraz dostępne misje się ze sobą idealnie komponuje. Oczywiście nie obyło się bez błędów przy procesie tworzenia, ale nie powoduje to z grą znaczących utrudnień. Grafika jest wciąż na zadowalającym poziomie, a to za sprawą ponadczasowego stylu. Model walki nie zestarzał się dramatycznie, a rozgrywka w pełni pokazuje jak udana to się okazała pozycja.

Staramy się w każdym aspekcie, aby udogodnić większemu gronie odbiorców. Cały czas się rozwijamy, a dodając kolejne produkcje jak właśnie ta, udowadniamy że możemy osiągnąć jeszcze więcej. Wybierając naszą stronę, Gothic 3 na Komputer Pobierz jest możliwe praktycznie od ręki. Przekonaj się sam. Nie wiesz Skąd pobrać Gothika 3 Złota Edycja w Pełnej wersji i szukasz właściwego sposobu? Cieszymy się, że tu jesteś i sprawdź możliwości naszego serwisu już teraz.

Opisy i recenzje gier

Gothic 3 Download PC

Podobnie jak w poprzedniczkach, gracz również w tej produkcji nie może samodzielnie wykreować postaci dokładnie tak jak by chciał, ale za to rozwój bohatera tym razem został znacząco i o wiele bardziej rozbudowany. Gothic 3 DLC Pobierz umożliwia walkę z przeciwnikami, a właśnie ta względem poprzednich odsłon cyklu została poprawiona, a dokładniej walka mieczem jest teraz prostsza, ale w tym samym momencie traci te właściwości, które były oferowane wcześniej. Ale można też do tego podejść z drugiej strony, bo od teraz będziemy mogli walczyć dwoma mieczami jednocześnie, oczywiście po wcześniejszej nauce tej umiejętności. Gothic 3 Download pozwoli nam też na więcej, a są to takie elementy jak ćwiczenie walki wręcz, a do tego możemy zacząć doskonalić swoje zdolności z zakresu magii oraz łucznictwa. Odnośnie magii, to wygląda ona inaczej niż zazwyczaj mieliśmy okazję widzieć.

Magia runiczna, do której mieliśmy cały czas dostęp i mogliśmy się nią posługiwać została unicestwiona przez doskonale Gothic 3 Pobierz PC każdemu znanemu nekromantę Xardasa - aktualnie wykonywanie zaklęć opierać się będzie na wiedzy pradawnych. Wiedzę tę możemy stopniowo zdobywać i ją przyswajać. Jednakże sprowadza się to do korzystania jedynie z standardowych, podstawowych zestawów czarów. Zaczynając od ognistego deszczu, po kuli ognistej kończąc. Gothic 3 Download PC sprawia wrażenie gry z pozoru łatwej, ale stopniowo zagłębiając się w jej fabułę możemy odkryć, że tytuł ten jest zajmujący i bardzo ciekawy.

Sporym plusem i udogodnieniem względem poprzednich odsłon, w trzeciej części jest wyrafinowana konstrukcja otaczającego nas świata. Znajdziemy w nich aż dwadzieścia miast oraz osiedli zamieszkiwanych przez ludzi. Twórcy ze studia piranha Bytes przygotowali bardzo dobry produkt. Największe z nich potrafią wzbudzić Gothic 3 Pobierz za darmo porównanie do stolicy Khorinis. Świat w grze jest bardzo urozmaicony i dopieszczony wizualnie (zwłaszcza z dołączonymi przez nas modami) - równa i świetnie wpasowuje się to z bogactwem fauny i flory, do tego dokładając rytm dobowy, który uporządkowuje to co się dzieje w grze potrafi sprawić, że jest prowadzone w tej grze bardzo rozbudowane życie.

Poradniki do gier

Jak pobrać Gothic 3 na PC

Produkcja Gothic 3 Ściągnij bez klucza oferuje nam aż sześćset misji gotowych do wykonania, ponadto wiele wyborów nie będących zawsze oczywistymi. Swoboda ich wyboru nie ułatwia, ale za to pozwala na rozbudowanie rozgrywki. W tej grze bez problemu będziemy mogli zacząć uczyć się umiejętności kowalskich, kulinarnych oraz alchemicznych niezwykle przydatnych w grze. Mamy nadzieję, że już wiesz Jak pobrać Gothic 3 na PC - w razie pytań służymy pomocą!

Pobierz grę za darmo klikając poniżej

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Gothic 3 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Gothic 3 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Gothic 3 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Gothic 3 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.