Gothic 3 Pobierz [PC] Złota Edycja Pełna wersja + DLC Download PL

Gothic 3 Pobierz [PC] Złota Edycja Pełna wersja + DLC Download PL

5

gothic 3 download

Gothic 3 Enhanced Edition Download PC Pełna wersja po polsku
Gothic 3 Złota Edycja Pobierz Pełna wersja PC + DLC

Witamy. Gothic 3 Pełna wersja jest już dostępne, bardzo się cieszymy że możemy umożliwić Wam rozgrywkę w kolejny tytuł godny uwagi. Utworzyliśmy instalator pobierający grę dla wygody orz świetnej funkcjonalności, przekonaj się sam i pobierz tą świetną grę już dzisiaj. Produkcja ta sięga korzeniami do swoich poprzednich odsłon, kiedy to w pierwszej części braliśmy udział w walce o przetrwanie w kolonii górniczej, tak też w następnej części Gothic 3 Download musieliśmy stawić czoła z orkami na terenie calutkiej wyspy Khoronis. Okazało się bowiem, że owa wyspa posiada jeszcze więcej tajemnic oraz posiada większą ilość starszych od orków niebezpieczeństw – te przygody mieliśmy w drugiej odsłonie cyklu. Tak więc przyszła najwyższa pora na trzecią odsłonę tej świetnej serii. Gothic 3 Pobierz umożliwia nam przemierzanie kawał stałego lądu. Świat gry w tej produkcji jest rozłożony na trzy wielkie krainy, a są to takie miejsca jak skuty lotem Nordmar, pustynna kraina Varrantu oraz zachowana w europejskim klimacie lecz o średniowiecznych korzeniach, Myrthany. Dla ciekawskich dodamy, że świat oferowany w tej produkcji jest aż czterokrotnie większy niż ten, który widzieliśmy w poprzedniej odsłonie Gothic 3 Download PC – jest sporo terenu do zbadania. Jeśli ktoś jest obeznany z całą serią dobrze wie, że ciągle trwa walka z orkami. Pojedynek ten rozpoczął się już w drugiej części gry. Jednakże walka ta dobiegła końca i niestety ludzie przegrali ją z kretesem. Wszystkie miasta znajdujące się pod Myrthany są teraz pod kontrolą orkowych oddziałów – pilnie strzeżonymi przez orki. Ponadto Gothic 3 Pobierz PC ludzie, którym udało się przeżyć ostali teraz zniewoleni lub otrzymali haniebną pracę dla okupanta. Mimo to król Rhobar posiadający wierną grupę paladynów udało mu się schronić w stolicy, a dokładniej Vengardzie. Znajduje się on tam pod osłoną magicznej bariery. Praktycznie identycznej jaka była dla gracza w pierwszej części więzieniem. Gothic 3 Pełna wersja Pobierz to gra pełna przygód i zagadek do rozwikłania. Zapraszamy do sprawdzenia!

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Złota Edycja
10.0
Fabuła
10.0
Sterowanie
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Dodatki DLC
 • Klasyczna dobra gra
 • Po polsku
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 2GB
Procesor: Pentium 4 3 GHz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: XP / 7 / 8.1 / 10 – 32/64 Bit
Karta graficzna: 256 MB GeForce 6800 lub lepsza
Opcjonalny kontroler: do gry na padzie
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂

Proces pobierania i instalacji gry (na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas [dlatego jest wprowadzona weryfikacja SMS] i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.)

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Pełna wersja gry Gothic 3 Złota Edycja

Gothic 3 Pełna wersja PL jest produkcją kompletną zawierającą wszystkie wymagane elementy i dodatki dodające pikanterii do rozgrywki. Główny bohater tego tytułu razem z jego towarzyszami (którzy są z nim już od zawsze) Diego, Gornem, Lee, Lesterem oraz Miltenem przybywają po długiej podróży do brzegu Myrthany, aby już na samym początku rozpocząć bitkę z orkami. Następnie dalsze poczynania głównego bohatera Gothic 3 Download nie są w żadnym stopniu ograniczone. Bez problemu będziemy mogli rozpocząć walkę o wyzwolenie Myrthany razem z kryjącymi się w lasach rojalistów, może sprzymierzyć i zaprzyjaźnić się z przebywającymi i żyjącymi na pustkowiach asasynami. Wybrać możemy też możliwość dołączenia do orków i wraz z nimi umacniać ich zwycięstwo poprzez pracę dla orków. Gothic 3 Pełna wersja PC jest produkcją jedyną w swoim rodzaju i zachęcamy każdemu sprawdzenia tego jak daleko uda się zajść z tym tytułem. Staramy się w każdym aspekcie, aby udogodnić większemu gronie odbiorców. Cały czas się rozwijamy, a dodając kolejne produkcje jak właśnie ta, udowadniamy że możemy osiągnąć jeszcze więcej. Wybierając naszą stronę, Gothic 3 na Komputer Pobierz jest możliwe praktycznie od ręki. Przekonaj się sam.

gothic 3 download pc

Instalacja gry (link do pobrania gry jest na końcu, jest 9 screenów więc prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiany program przed uruchomieniem instalacji gry i po wcześniejszym wybraniu języka instalatora na polski. Uruchamiamy instalator z pliku setup.exe. Klikamy Dalej.

gothic 3 jak pobrac

Aby móc zainstalować grę Gothic 3 w Złotej Edycji na naszym komputerze lub laptopie, musimy zaakceptować umowę licencyjną. Wybieramy Zgadzam się, a następnie klikamy znowu Dalej.

jak pobrac gothic 3 pc w pelnej wersji

W następnym kroku wybieramy interesujące nas Mody i Crack, którego chcemy użyć. Modów do wybory mamy cztery, opcjonalnie. Lista dodatków DLC na końcu wpisu!

gothic 3 złota edycja pobierz

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

gothic 3 pobierz pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 5-10 minut.

pobierz gothic 3 na pc na naszej stronie

jak pobrac gothic 3 pc

pobierz pelna wersje gothic 3

gothic 3 jak pobrać na pc

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

jak pobrac gothic 3 na pc

Link do pobrania Pełnej wersji gry Gothic 3 Złota Edycja:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Lista dodatków DLC:

 Gothic 3: Zmierzch Bogów

Skąd pobrać Gothic 3 z Dodatkami?

Nie wiesz Skąd pobrać Gothika 3 Złota Edycja w Pełnej wersji i szukasz właściwego sposobu? Cieszymy się, że tu jesteś i sprawdź możliwości naszego serwisu już teraz. Podobnie jak w poprzedniczkach, gracz również w tej produkcji nie może samodzielnie wykreować postaci dokładnie tak jak by chciał, ale za to rozwój bohatera tym razem został znacząco i o wiele bardziej rozbudowany. Gothic 3 DLC Pobierz umożliwia walkę z przeciwnikami, a właśnie ta względem poprzednich odsłon cyklu została poprawiona, a dokładniej walka mieczem jest teraz prostsza, ale w tym samym momencie traci te właściwości, które były oferowane wcześniej. Ale można też do tego podejść z drugiej strony, bo od teraz będziemy mogli walczyć dwoma mieczami jednocześnie, oczywiście po wcześniejszej nauce tej umiejętności. Gothic 3 Download pozwoli nam też na więcej, a są to takie elementy jak ćwiczenie walki wręcz, a do tego możemy zacząć doskonalić swoje zdolności z zakresu magii oraz łucznictwa. Odnośnie magii, to wygląda ona inaczej niż zazwyczaj mieliśmy okazję widzieć. Magia runiczna, do której mieliśmy cały czas dostęp i mogliśmy się nią posługiwać została unicestwiona przez doskonale Gothic 3 Pobierz PC każdemu znanemu nekromantę Xardasa – aktualnie wykonywanie zaklęć opierać się będzie na wiedzy pradawnych. Wiedzę tę możemy stopniowo zdobywać i ją przyswajać. Jednakże sprowadza się to do korzystania jedynie z standardowych, podstawowych zestawów czarów. Zaczynając od ognistego deszczu, po kuli ognistej kończąc. Gothic 3 Download PC sprawia wrażenie gry z pozoru łatwej, ale stopniowo zagłębiając się w jej fabułę możemy odkryć, że tytuł ten jest zajmujący i bardzo ciekawy. Sporym plusem i udogodnieniem względem poprzednich odsłon, w trzeciej części jest wyrafinowana konstrukcja otaczającego nas świata. Znajdziemy w nich aż dwadzieścia miast oraz osiedli zamieszkiwanych przez ludzi. Największe z nich potrafią wzbudzić Gothic 3 Pobierz za darmo porównanie do stolicy Khorinis. Świat w grze jest bardzo urozmaicony i dopieszczony wizualnie (zwłaszcza z dołączonymi przez nas modami) – równa i świetnie wpasowuje się to z bogactwem fauny i flory, do tego dokładając rytm dobowy, który uporządkowuje to co się dzieje w grze potrafi sprawić, że jest prowadzone w tej grze bardzo rozbudowane życie. Produkcja Gothik 3 Ściągnij bez klucza oferuje nam aż sześćset misji gotowych do wykonania, ponadto wiele wyborów nie będących zawsze oczywistymi. Swoboda ich wyboru nie ułatwia, ale za to pozwala na rozbudowanie rozgrywki. W tej grze bez problemu będziemy mogli zacząć uczyć się umiejętności kowalskich, kulinarnych oraz alchemicznych niezwykle przydatnych w grze. Mamy nadzieję, że już wiesz Jak pobrać Gothic 3 na PC – w razie pytań służymy pomocą!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. The Sims 2 w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Komentarze
 • Anonim1

  12 czerwca 2020

  Działa, podziękował

  Odpowiedz
 • bezimienny2

  28 maja 2020

  Pięknie działa, polecam z czystym sumieniem!

  Odpowiedz
 • Karol3

  25 maja 2020

  sprawdziłem i jest wszystko ok 🙂

  Odpowiedz
 • :P4

  24 maja 2020

  Polecam 😛 dodatki są i można się super bawić

  Odpowiedz
 • kratex5

  23 maja 2020

  najważneijsze, że gra w pełni po polsku! <3

  Odpowiedz
 • Pixel6

  10 maja 2020

  Jak dla mnie najlepsza strona dostępna mam teraz co robić ;P Pozdro

  Odpowiedz
 • Anurch7

  2 maja 2020

  polecam, all śmiga 😀

  Odpowiedz
 • Anonim8

  21 kwietnia 2020

  Dziękuje dostałem wszystko jest wszystko poprawnie

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *