GTA 5: Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

GTA 5: Pobierz [PC] Pełna wersja + Mody Download PL

16
GTA 5 Pobierz

GTA 5 Pobierz + Mody + Ultra HD

GTA 5 Download PC Pełna Wersja 🥇

GTA V Pobierz PC Najnowsza wersja + Mody ⚡

Link do pobrania GTA 5 z Online + DLC Diamond Casino & Resort znajdziesz poniżej

Pobierz GTA 5 Pełna Wersja i graj już dzisiaj – jedna z najlepszych gier na świecie w opcji GTA 5 Download. Sprzedana w prawie 100 milionach egzemplarzy. Jest to kolejna część gangsterskiego cyklu tworzonego przez Rockstar Games, czyli GTA 5 Pełna Wersja. Według nas wciąga niesamowicie, do tego sterowanie aż trzema postaciami (i niekiedy psem 🙂 ) wydłuża naszą rozgrywkę, jeśli chcemy ją na przykład dobrze rozwinąć. Gra ma też wiele misji pobocznych poza samym głównym wątkiem. Nasze GTA V ma zastosowany GTA 5 Crack w opcji build-in, nie będzie wymagane dodatkowe kopiowanie plików lub pobieranie różnych kluczy aktywacyjnych. Normalne i działająca gra, którą instalujesz od razu po pobraniu na swoim komputerze PC lub laptopie! Na dodatek w GTA 5 Download też możemy się nieco rozerwać poprzez przejażdżki quadem po trasach górzystych lub odwiedzić klub ze striptizem i się dobrze upić alkoholem, a potem wsiąść za kierownicę, czego nie popieramy 😉 Z naszego Serwisu produkcje przygotowane jest z najwyższą starannością, chcemy aby każdy gracz był zadowolony i chętnie dalej pobierał od nas gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Grafika z modami
10.0
Możliwości z modami
10.0
Wydajność z optymalizacją
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Polska wersja gry
 • Bardzo wciągająca rozgrywka
 • Dla mocnych komputerów przygotowana grafika Ultra HD
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Przygotowane opcjonalne mody
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Brutalna
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

 Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: ponad 60GB
Windows: 7 / 8.1 / 10 – 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki 🙂
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

W zestawie z grą jest paczka optymalizacji pod o wiele słabsze sprzęty, więcej informacji po pobraniu 

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry – na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę – na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez żadnych ograniczeń.
  Multum godzin z zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz sobie zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z pobieranym Tytułem.
  I co najważniejsze – Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Gwarancji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Skąd pobrać GTA 5 na PC?

GTA 5 Pobierz tylko od nas jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie pobierania oraz dużej prędkości ściągania GTA V. Stabilność u nas to podstawa, dlatego warto wybrać akurat nasz Serwis – z modami, wbudowanym crackiem typu build-in podczas instalacji gry, optymalizacją i gwarantowanym działaniem gry na pewno korzystnie wpłynie na rozgrywkę i komfort grania. GTA 5 Pobierz to idealna okazja do pobrania tej gry na komputer PC lub laptop. Nie szukaj gdzie indziej, najlepszy GTA 5 Download tylko u nas!

Czym jest instalator? Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

gta 5 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami – jest 8 screenów, aby potwierdzić zawartość – prosimy spokojnie przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Aby móc dalej instalować, musimy zaakceptować Umowę licencyjną. Robimy to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których modów chcemy użyć – jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie powinien przekraczać 15-20 minut.

Gdy instalacja pełnej wersji gry GTA 5 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX – my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Dodatkowo w zestawie z grą znajduje się instrukcja skąd pobierać dodatkowe mody, w tym trainery, kolejne auta itd. 

Link do pobrania Pełnej wersji gry GTA 5 z działającym Online:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady na tego typu SMS może się różnić, ale jest to bardzo podobne. Warto przeczytać!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

GTA V Pobierz już teraz

W naszym Serwisie pobierasz GTA V, które nie wymaga klucza aktywacyjnego gry, bez pobierania plików z niepewnych źródeł, bez limitów prędkości GTA V Download, z możliwością pauzy ściągania gry i kontynuowania pobierania nawet po kilku dniach nie tracąc postępów pobranej gry na swoim dysku. Jako jedyni udowadniamy działanie naszych programów, które instalują grę faktycznie na komputerze, a nie jest to przez przeglądarkę lub w jakiś innych dziwnych formach. Ciesz się już teraz GTA V Pobierz i nie czekaj, bo nie ma na co! Mody do GTA V, optymalizacja, trainery – z tym wydaniem zapewniamy długie godziny przed komputerem i świetną zabawę na pełnych obrotach. Dołącz już teraz do reszty graczy, którzy już są w grze i skorzystaj z GTA V Download w najlepszej opcji tylko w tym Serwisie. Przygodę w grze rozpoczniemy w wielkim i rozległym stanie San Andreas, a w samym Los Santos będziemy głównie grać. W tej odsłonie serii protagonistów jest aż trzech, którzy prowadzą swoje niezbyt bezpieczne i kolorowe życie. Po przełączeniu się na inną postać pojawimy się w innym miejscu, do tego towarzyszyć mogą temu charakterystyczne zachowania, jak na przykład bójka, bądź agresywne wymijanie się na ulicach dróg. Głównym zajęciem w grze jest z całą pewnością wykonywanie zadań i rozmaitych misji, które będziemy otrzymywać od osób bliżej nam znanych lub tych dopiero poznanych. Jednakże najciekawszym zajęciem są napady jak i też one odgrywają tutaj główną rolę. Zaplanowanie napadu, dobór osób do pomocy jest na pewno bardzo ciekawym przeżyciem, a co dopiero staranne jego przeprowadzenie. Przed wykonaniem napadu Grand Theft Auto 5 Pobierz PC będziemy musieli wcześniej zdobyć wymagane wyposażenie oraz wykonać kilka mniejszych misji. Następnym krokiem będzie tak jak mówiliśmy wcześniej – wynajęcie pomocników do danego zadania, wybór konkretnej metody przeprowadzenia skoku i jedyne co nam pozostanie to wyruszenie na akcję. Każdy kto jest obeznany z całą serią Grand Theft Auto V Download PC już wie, że znajdziemy tutaj też wiele mniejszych zadań do wykonania będące traktowane jako misje poboczne, więc jeśli znudzi nam się wykonywanie misji fabularnych, bez problemu będziemy mieli wiele innych ciekawych zleceń do zrobienia.

Jak pobrać GTA 5 na PC

Jedna z postaci, przestępca Michael jest objęty programem ochrony świadków i jego życie toczy się jak zawsze do momentu, w którym udaje mu się nakryć swoją (jak mu się wydawało) wierną żonę GTA 5 Download na zdradzie z jej instruktorem od tenisa. Złość Michaela sięgnęła zenitu, więc aby się odegrać postanawia zniszczyć willę instruktora. Jednak okazała się być ona nie tą willą co trzeba i Michael doszczętnie zniszczył własność barona narkotykowego. Po tym incydencie jeden z protagonistów z braku pomysłu, powraca do swojego dawnego zawodu. W GTA V Pobierz napadnie na sklep z biżuterią, aby uzyskać wystarczającą gotówkę na pokrycie strat jakie poniósł wcześniej wymieniony baron. Napad na jubilera nie mógł obyć się bez echa i informacje o nim dotarły do dawnego partnera, niejakiego Trevora Philipsa. Po niedługim czasie Trevor odnajduje poszukiwanego Michaela i sugeruje mu oraz nakłania go, aby znów zaczęli współpracować – GTA V Do pobrania pozwala na wiele wątków fabularnych ze względu na trzech protagonistów. Niedługo po tych zdarzeniach do obu bohaterów postanawia dołączyć się trzeci, Franklin pochodzący z getta, o dużych aspiracjach i chęciach wkroczenia w przestępcze życie w prostym celu – uzyskania bardzo dużej ilości gotówki. Podczas grania w świetną produkcję GTA 5 Pobierz PC będziemy mogli swobodnie przełączać się między trzema protagonistami, praktycznie w dowolnej chwili jeśli nie jesteśmy w trakcie misji fabularnych.

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! 🙂

W razie pytań prosimy pisać w komentarzach, na mailu lub Facebooku – lub szukać odpowiedzi w internecie 🙂

I uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo, ale były aktualne i wiarygodne.

TRAILER GRY:

Zawsze aktualna i działająca gra GTA 5 w Pełnej wersji

Warto też nadmienić, że misje poboczne mogą nam przydać się w celu poznania większej ilości informacji GTA 5 Pobierz na temat głównych bohaterów tego tytułu. Wszystkie te rzeczy dzieją się w mieście Los Santos. Metropolia ta jest naprawdę potężna i posiada wiele elementów, które możemy zwiedzić oraz zobaczyć. Miasto te jest wzorowane na Los Angeles oraz okolic, więc do pomocy zostało wykorzystane ponad 250 tysięcy fotografii prezentujących te miasto. Twórcy GTA V do pobrania za darmo nie zaprzestali na wprowadzaniu jedynie samych drapaczy chmur, ale również dopieścili takie elementy jak okolice i jej tereny, wybrać się będziemy mogli do podmiejskich miejsc, wejść na molo bądź zanurkować w oceanie. Aby dostać się do konkretnych miejsc będziemy musieli wykorzystać. W GTA 5 Pełna Wersja mamy setki pojazdów dzięki podstawowej pełnej wersji gry i opcjonalnym modom do GTA V przygotowanych przez nasz Zespół, które są zawarte razem z naszym wydaniem gry, ale nie są one instalowane razem z samą grą. Najpierw instaluje się zwykła podstawka, a potem jeśli ktoś zechce dołożyć paczkę modyfikacji do gry, nie będzie z tym żadnego problemu. Grafika w grze może być standardowa, ale jest też możliwość polepszenia efektów wizualnych w grze do nawet jakości Ultra HD (4K) pod mocniejszy sprzęt, ale znajdą się też modyfikacje, które pozwolą na optymalizację gry GTA 5 pod właśnie słabsze komputery i w tym laptopy, które pogorszą grafikę i inne efekty w grze, albo pozwolą na lepsze przystosowanie gry GTA 5 w Pełnej Wersji pod sprzęt jakiego używamy, dlatego gra z naszego Serwisu będzie mogła działać na praktycznie każdym sprzęcie, który teoretycznie nie powinien pozwolić na uruchomienie się gry w grywalnej jakości – z naszym wydaniem GTA 5 Pobierz wszystko jest możliwe!

GTA 5 Download

Komentarze
 • ktos1

  14 sierpnia 2020

  ok zgadza się jak tu 🙂

  Odpowiedz
 • Wow2

  10 sierpnia 2020

  Konkrecik działa XD I tak btw mody wszystko jest można se dogrywać inne 🙂 lajk poszedł na stronce u góry hehe

  Odpowiedz
 • Anonim3

  9 sierpnia 2020

  Dobre wszystko jest pozdro!

  Odpowiedz
 • Anonim4

  8 sierpnia 2020

  tu nie ma co dużo gadać giera śmiga thx 🙂

  Odpowiedz
 • Anonimek;)5

  6 sierpnia 2020

  Działa pozdrawiam wszystkich tu zebranych kto jest z Youtube od tego gostka co nagrał film o tej stronie? 😀 Polecam w całości, najlepsza strona tego typu!!!

  Odpowiedz
 • Marcelek7

  5 sierpnia 2020

  bez zastrzeżeń, będę wracać i polecać innym 🙂

  Odpowiedz
 • kemzonek8

  3 sierpnia 2020

  troche długo mi sie pobiera ale przez to że mam bardzo słaby net więc i tak nie jest źle. Polecam tą strone, jak nie macie internetu z drewna to będzie ok XD

  Odpowiedz
 • Anonim9

  30 lipca 2020

  Oo działa haha właśnie skończyłem grac i jest ok spoxik:)

  Odpowiedz
 • work!10

  26 lipca 2020

  Tak jak chciałem pięknie i konkretnie polecam! 😀

  Odpowiedz
 • system rozj.12

  25 lipca 2020

  pif paf gta 5 hula POLECAM też

  Odpowiedz
 • Anonim13

  21 lipca 2020

  Pompejszyn śmiga best strona

  Odpowiedz
 • Smsek14

  19 lipca 2020

  Ja też sie podłączam do reszty działa idealnie polecam każdemu : D

  Odpowiedz
 • WooDoo15

  15 lipca 2020

  Hahaha co to jest za stronka wgl 😀 Mi hula az miło 😀

  Odpowiedz
 • TrevcioGamer16

  14 lipca 2020

  Co można więcej powiedzieć mi działa każdemu poniżej też liczba pobrań mówi sama za siebie… dla mnie wybór jest tylko jeden! 🙂 Genialna sprawa

  Odpowiedz
 • Nati5117

  9 lipca 2020

  Dzieki 😛 działa nie ma opcji aby coś było nie tak

  Odpowiedz
 • Anonim18

  5 lipca 2020

  To jest świetnie dokładnie tego szukałem jestem pozytywnie zaskoczony i każdy będzie zadowolony po pobraniu z tej strony, dobra jakość szybkie pobieranie to się rozumie 😀

  Odpowiedz
 • Marek19

  4 lipca 2020

  Działaaa 😀 😀

  Odpowiedz
 • Anonim20

  3 lipca 2020

  Hhaha też polecam każdemu nie ma po co gdzie indziej szukać 🙂 tutaj najlepiej!

  Odpowiedz
 • Marydug21

  25 czerwca 2020

  NAJS 999/10

  Odpowiedz
 • Paula22

  24 czerwca 2020

  Bezpiecznie szybko i sprawnie. Tak jak oczekiwałam super!

  Odpowiedz
 • FisiorA23

  22 czerwca 2020

  Korzystam z tej strony od dawna. Teraz padło na GTA 5 🙂 Polecam, gry od nich zawsze działają!

  Odpowiedz
 • Texas24

  21 czerwca 2020

  Działa musi działać woho ho 😀

  Odpowiedz
 • ja25

  20 czerwca 2020

  potwierdzam słowa poprzedników – bez zarzutów dokładnie tak jak chcialem

  Odpowiedz
 • BumWRC26

  19 czerwca 2020

  DZIEKI 😀

  Odpowiedz
 • Tomi4327

  17 czerwca 2020

  Szybko pobiera, dokłądnie tak jak tutaj pokazane.

  Odpowiedz
 • Paulek28

  16 czerwca 2020

  pobrało od razu, wszystko bezpieczne i bez wirusów polecamm:)

  Odpowiedz
 • Koree29

  15 czerwca 2020

  Udało sie hihi. Dziękuje jest sprawne super jest jak powyżej setup i instalator identyczny!

  Odpowiedz
 • Anonim30

  14 czerwca 2020

  najlepsza str warto ludzie ;d

  Odpowiedz
 • Anonim32

  12 czerwca 2020

  u mnie dziala, z innej strony nie chciało, a tutaj jest ok.

  Odpowiedz
 • 5GTA533

  11 czerwca 2020

  polecam ściągać będzie działać na 100% każdemu działa to i Ty też się dołącz! 😉

  Odpowiedz
 • Damiano34

  9 czerwca 2020

  Gram i przestać nie moge. Dzięki za zawalenie mi całego czasu 🙁 Polecam i tak gta 5 zawsze na topie!

  Odpowiedz
 • Markk35

  8 czerwca 2020

  Dzienki dobre gta 5 😀

  Odpowiedz
 • wiktor36

  7 czerwca 2020

  pięknie dobrze no i nic dodać nic ująć słów brak – gra działa mody są wszystko gitarka 😛

  Odpowiedz
 • Anonim37

  6 czerwca 2020

  Śmigejszyn gierka odpalejszyn polecam 🙂 😀

  Odpowiedz
 • buczek38

  5 czerwca 2020

  Warto już pobrane jest git śmiga

  Odpowiedz
 • Anonim39

  2 czerwca 2020

  No ja też działa wszystko prosty sms i można grać! zajebista strona 🙂 !

  Odpowiedz
 • Kaluś40

  1 czerwca 2020

  Śmiga, w sumie nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯ tak wyglądajaca strona musi cechować sie profesjonalizmem i jakością!

  Odpowiedz
 • Anonim41

  31 maja 2020

  Working 100% the best wstawka ever! : >

  Odpowiedz
 • Franklin1242

  30 maja 2020

  Super gra GTA wszystko gra polecam każdemu

  Odpowiedz
 • LoveDG43

  29 maja 2020

  Serducho wielkie <3 Polecam każdemu!

  Odpowiedz
 • xdd44

  28 maja 2020

  Mi dziala wracam do gry elo xd

  Odpowiedz
 • Anonim45

  25 maja 2020

  like a boss działa czas na wojnę z kosmitami na online 😎

  Odpowiedz
  • !46

   25 maja 2020

   Jako jedyni dają realne gta 5 pozdro dla niedowiarków!

   Odpowiedz
 • Asior47

  24 maja 2020

  jest gites 🙂 polecam każdemu

  Odpowiedz
 • Klassyk48

  23 maja 2020

  🙂 Odpala nie ma ścin instalacja bdb polecam 😀

  Odpowiedz
 • Anonim49

  22 maja 2020

  No to co, lecimy grać haha!!!!

  Odpowiedz
 • Anonim50

  19 maja 2020

  Można bez problemu odpalać i cisnąć w gta 5 , chodzi wszystko u mnie na laptopie 🙂

  Odpowiedz
 • MehMeh51

  18 maja 2020

  Zajebiście będę normalnie teraz gral w GTA 5 z modami wgl. wszystkim no ja jestem pod wrażeniem tej stronki Polecam… 😉

  Odpowiedz
 • Dymyt52

  15 maja 2020

  No co działa hehe dziwne jakby nie działało

  Odpowiedz
 • Anonim53

  13 maja 2020

  Konkret to działa jak trzeba polecam wszystkim 😀 hahah za smsa taki pakiet gry pozdro wszystkim 😀

  Odpowiedz
 • !Trevor54

  12 maja 2020

  Ok ok jestem zadowolony strona dopierdzielona na full

  Odpowiedz
 • StefanGame55

  11 maja 2020

  Podłączam się do wszystkich niżej wstawka normalna bez wirusów wszystko jest poprawne 😀 Dalej w to nie wierze że się to pobrało XD

  Odpowiedz
 • Koree56

  10 maja 2020

  Udało sie hihi. dziękii jest sprawne super jest jak powyżej setup i instalator identyczny update wbudowane w gre jak cos

  Odpowiedz
 • Arcydzieło57

  8 maja 2020

  Wszystko śmiga, do niczego nie można się przyczepić!

  Odpowiedz
 • Marciniaq58

  5 maja 2020

  Cześć jestem zadowolony już mam pobrane online i reszta śmiga można pykać 😀

  Odpowiedz
 • Proklep59

  1 maja 2020

  Very najs 😀 THX

  Odpowiedz
 • Kaimn60

  25 kwietnia 2020

  Działa supcio. działa też online

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *